Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  14
Autor:
Pealkiri: No nii, palju siin siis diisli omanike on? (Vastuseid: 330 | Vaatamisi: 110882)
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 15.06.03 11:37 Tsiteeri
No nii, palju siin siis diisli omanike on?



No nii sai siis ka selline alafoorum koostatud! Kuna ilmnes, et rahvas on sellest teemast huvitatud!

Selle teema all mainige ära siis mis sõidukiga sõidate, kaua olete diisli omanik olnud ja kas olete oma sõidukiga rahul (kas on ilmnenud rikkeid)

Teiste küsimuste kohta paluks algatada uus teema!


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.03 17:07 Tsiteeri


Minu auto kasutab küll diislit. Ja mis eriti rõõmustav, siis hind jällegi langenud ;) Täna, so 15.06, Neste ja Statoili automaatjaamades 7 krooni ja 70 senti


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.03 18:02 Tsiteeri


Mis jaama diislit siin enamus kasutavad?
ja mis on kommentaarid erinevatele jaamadele.
kas kasutate ka mingeid lisaaineid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meim
huviline



Registreerunud 11.06.03
Asukoht: Eestimaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100

postitati 15.06.03 18:06 Tsiteeri


Sellealase lehekulje tegemine igati teretulnud.Endal pidev kokkupuude b4 1.9td-ga ja lahipaevil 2.5tdi Audi 100 onnelik omanik.Ehk on kellegil omi kogemusi jagada selle mootoriga.
Omaltpoolt voin raakida 1.9td-st.Ja neste diisliga soitjad on vist vaga kurjad enda auto peale!!!!!Endal 2 kogemust olemas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zarvik
huviline



Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.03 22:25 Tsiteeri


Ei oma küll diisel audit kuid sõidan aeg ajalt igasugu suuremate diiselkärudega ning tänu sellele ei soovita Neste diislit kasutada. Siiamaani ainult pahandus, kuid Statoili diisliga ei ole siiamaani kordagi probleeme esinenud ja tundub, et on ka kvaliteetne. Puhtalt minu arvamus:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaup
huviline



Registreerunud 12.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B7 2.0 TFSI aut

postitati 16.06.03 06:12 Tsiteeri


Tere. Mina siis ka suht värske diisli omanik. Peale ostmist sai ka remondis juba käidud sai välja vahetatud hammasrihm koos pingutusrulliga.Olen ka kuulnud et neste mingit jama müüb juba siis kui bensiiniga sõitsin aga enda autodel õnneks midagi ei juhtunud. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 16.06.03 07:17 Tsiteeri


no ise sõidan ka statoili dislaga ja pole ka probleeme olnud, ptüi-ptüi-ptüi üle vasaku õla.
talvel kasutasin ka mingit kleen-flo lisaainet, effekti ei oska nimetada.
aga sellist asja olen küll täheldanud, et kui kõvasti lapatsit anda siis viskab väikse musta küll tagant välja, aga see vist rohkem kütuse viga , mitte auto oma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR
huviline



Registreerunud 13.06.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 TDI Quattro

postitati 16.06.03 09:51 Tsiteeri


Oman A4 TDI Q . Firmal on leping mingi terminaaliga otse ja ei teagi mis disla see täpselt on, kuid talvel, siis kui -27 (Tartus) oli, siis sellel dislal kadusid ära filtreerimis omadused, ketra või aku tühjaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 16.06.03 13:16 Tsiteeri


Oman siis sammuti diisel autot - AUDI A6 AVANT 2,5TDI. Olen sõitnud selle autoga pool aastat ja olen väga rahul. Eelmised autod olid kõik bensiiniga ja see aeg diisel autod kohe kuidagi ei meeldinud - just see mootori tiksumine ja et kuidagi uimased. Aga nagu sain proovida 2,5TDI-d arvamuus muutus: Audi 2,5TDI mootor töötab poole vaiksemalt kui enamus teised diisel autod. Ja minekut on küllaga kui vaja. Ja suur pluss muidugi kui ikka maanteel 120km/h sõidad lükkad 6-ENDA KÄIGU SIISE, PÖÖRDEID 2000 JA MUIDUGI VEEL SUUREM PLUSS 5,7 L/100 :cool:


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 16.06.03 13:48 Tsiteeri


krt kuues käik kuluks küll marjaks ära:)
mul 120 juures 5ndaga mingi 2600 ja mootor 2.0 HDi ja kütusekulu mingi 6,0-6,3
100ga sõites 4,5-4,8, keskmiseks kujuneb mingi 6,4 , linn ja maante pooleks, kuna sõidan kuus mingi 3500-4000km siis on diisel küll hea pill:), rahakotile teeb head, võrreldes kunagise linnakuluga 19l/100le
talvel -32 käima läks ka suht normaalselt, ehk ilma tõrgeteta kuigi isegi sünt õli sellise temperatuuri juures juba tiba tahkem oli:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urquattro
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A4b5 1,8TQ & A6c4 avant 2,5TDI Q & S4c4 TDI

postitati 19.06.03 04:11 Tsiteeri


hetkel töristan diisel omegaga, küll aga on kindel plaan suve lõpus soetada avant, ei tea veel kas 80 või 100.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Oll
huviline



Registreerunud 04.12.02
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 21.06.03 17:51 Tsiteeri


Mina kah siis rahulolev diisli omanik - A 80 1,9TDI. Maanteel 100 sõites võtab kuskil 4,3 l sajale :) Kuna olen pärnu kandist siis võtan diiselt nurme tanklast 7,6 on hind ja siiamaani probleeme küll pole olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sam
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.02
Asukoht: Tallinn, Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi- A6 2,8 142kw

postitati 22.06.03 07:54 Tsiteeri


sai kah diisel muretsetud, kahjuks audi busse ei tee:D aga volkari 2,5tdi jätab päris hea mulje.eks näeb mis talv toob


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaljukoll
huviline



Registreerunud 26.04.03
Asukoht: jõgevamaal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2,5 TDi;Kawasaki kvf 4x4

postitati 01.07.03 09:58 Tsiteeri
ka diisliomanik



Sai ka omale nn. katlamaja ostetud,mootori hooldus tehtud,oma 5 kilo läks maksma.Aga massin(100 avant 2,5 tdi ) on igati aus.Kõige parem muidugistki see,et küte tuleb rekkameeste käest 6 krriga paaki-ikka 100 liitrit korraga-väega meeldiv .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.03 10:00 Tsiteeri


mis kütet rekkameestelt ostad?
kas nende tsisternist, või tanklast, lihtsalt nende meeste arvele?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 08.09.03 08:47 Tsiteeri


Kas nagu rohkem polegi siin diisli omanikke või???
Minu arust on siin neid ikka veel üsnagi palju!
Võiks nagu siia ühe postituse teha!


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaiz
huviline



Registreerunud 06.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S-type 2.0 TDI

postitati 08.09.03 11:55 Tsiteeri


Äkki teeks uue teema, kus lihtsalt teada annaks, kellel diisel, siin läks jutt juba diislijaamadele.
Aga muidi A4 Avant TDI.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
eestimees
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1,9tdi

postitati 06.10.03 12:50 Tsiteeri


Tervitused diislipoistele!
Minu arvates on diiselmootor ikka palju sõbralikum kui bensukas :)
Ja Audi on eriti ilus kui ta Avant on:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 07.10.03 07:53 Tsiteeri


Peab tunnistama, et olen üks värsketest disla omanikest. Isendiks siis A6 2,5TD ja 6-käiguline manuaaaal :cool:
Probleeme suuri enam eriti ei ole :D, kuna pärast nädalast sõidurõõmu läks vahetusse kõrgsurvepump + veel vidinaid nii umbes 30 kilo eegu väärtuses.
Aga noh, talvel ei tohiks see-eest probleeme tekkida:)


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pkuldsaar
huviline



Registreerunud 29.09.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo S80

postitati 14.10.03 21:21 Tsiteeri


Audi 100 94 aasta 2,5 TDi omanik. Sai soetatud augustis. Väga rahul


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 14.10.03 21:32 Tsiteeri


panen siis enda ka kirja kuigi pole otseslt audi omanik :( 1.8 Turbo laadimisega sierra aastast 91/sõidule läks alles 92 vot nii


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sigma80
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.03
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.8 quattro

postitati 23.10.03 12:43 Tsiteeri


Audi on väga hea auto, diisel-audi veelgi parem! Rahakotil koguaeg nägu naerul :) Sai ise saksast toodud siis Audi 80 1.6TD
ja peab tunnistama, et see tõesti toodab kütust juurde vist...:) Maanteel 4-5L, linnas üle 7L ei saa! :) Enne diisel massinat pole omanud, nüüd enam bensukat ei taha! Ja tänu turbole ka päris ergas...


Ärge ainult kihutage!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
atss
huviline



Registreerunud 24.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 avant 1.9TDI,A6 Avant 110 kw

postitati 24.10.03 06:31 Tsiteeri
Diisel



Olen minagi nüüd 1.9 TDI omanik.On 80 avant aastast 93, siiani ta üle kurta ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Riio12
huviline



Registreerunud 27.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,5 TDI

postitati 28.10.03 14:59 Tsiteeri


mõk mõk, 5 kuud. A6 avant 2,5TDI autom. 2000 aasta, ls spido järgi 93tkm(start) ....94 piduriklotsid, 96 suunatulerelee,97 starter ja paar pisikest pirni, ... sõidumõnu(suvi)....., 105 pasun, tagaklaasi soendus, 107 (see on täna, käigukast safemodes PRND432). Ja peale selle ei tööta vist esitulede pesur ja aknapesu düüside el. soendus :(. Suvel sain parimaks tulemuseks 6,4l/100 muidu nii keskmine 7,3l/100 (kinnisidee alla 800 km ei tangi). Aga kui sõidan siis :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prt
huviline



Registreerunud 28.10.03
Asukoht: Saue/Saku/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: LR Discovery

postitati 30.10.03 16:15 Tsiteeri
tedeii



100 Avant 2,5 tdi tõin saksast kaks nädalat tagasi ja juba jalutas minema.
Mulle on see esimene isiklik diisel, aga muidu olen fännanud pisut suuremaid tööstuslikke konesid. Veokad, trakad jne.

Ikkagi diisel on rahulikule inimesele parim


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  14
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.9% - SQL: 61.1%]