Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Pooltelje kaitsekummid ei kesta. (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 4953)
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 19.03.19 21:08 Tsiteeri
Pooltelje kaitsekummid ei kesta.



A4 b5 1.8t 2000a
Lasin pooltelje kaitsekummid tuttaval remondimehel ära vahetada. Nädal peale vahetust avastasin, et kummidel kahtlased sälgud sees ja üks nendest oli lõdvalt peal ka. Kuna need kattekummid pole kallid, mõtlesin uuesti ise vahetada ja teha oma käe järgi ja korralikult. Nädala pärast vaatasin autoalla ja sama teema. Millegipärast tirib kattekummid vaakumisse ja väänab kuidagi pooltelje otsa vahel katki.
Mis valesti on? Kahte erinevat tootjat kasutanud ja mõlema omad on kuidagi katki seal väänanud ennast. Deformeeruvad ära.
Peaks panema need plastiku laadsest materjalist katted? Või antakse poest mulle valed? Teab keegi, on neil mingeid pikkuse erinevusi?


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ertu
huviline



Registreerunud 16.04.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: b5 1.8tq

postitati 19.03.19 21:20 Tsiteeri


Ma leidsin kunagi kataloogist kaks eri mõõtu enda autole. Lühema tõmbas välja keeratud ratastega täiesti sirgeks-pingule ja läks üpris kiiresti katki. Otsi otsamõõtude alusel pikem kumm.

Mul kestis see plastikust "kumm" ka igati hästi, ei ta lähe nii kiiresti katki midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.19 21:29 Tsiteeri


Kui tehasest on plastik kotid, siis tulekski kasutada neid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.19 21:31 Tsiteeri


Originaalid on vaja sellised asjad panna - vufflid kaua ei tööta, sh ka kõige kallimad. Otsi kasvõi romulast orikad ja ka need elavad kauem kui igasugune vufloo.


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 19.03.19 22:14 Tsiteeri


Enda autol loobusin sellest väiksemast klambrist ja peale seda pole enam pidanud neid kumme vahetama muidu läksid ka suht kiirelt katki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 19.03.19 22:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Originaalid on vaja sellised asjad panna - vufflid kaua ei tööta, sh ka kõige kallimad. Otsi kasvõi romulast orikad ja ka need elavad kauem kui igasugune vufloo.

Sry, aga kas selline väide vastab ka reaalsele kogemusele või lihtsalt puusalt pakutud? Ulme krt! ja ma olen neid erinevatel autodel (sh. metsas ringi ukerdavatel ja kerget offroadi tegevatel) vahetanud ja ikka uusi (tuntud tootja omi) kasutanud, mitte lammarist otsinud.
Kõlab hetkel, nagu kondoomi läbipesuna või lappimisena ja uuesti sahtlisse panemisena.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.19 22:53 Tsiteeri


Vastab. 2019 vast ainult amatöörid ei tea seda ja ei ole Roswell juhtum. :D

Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Sry, aga kas selline väide vastab ka reaalsele kogemusele või lihtsalt puusalt pakutud? Ulme krt! ja ma olen neid erinevatel autodel (sh. metsas ringi ukerdavatel ja kerget offroadi tegevatel) vahetanud ja ikka uusi (tuntud tootja omi) kasutanud, mitte lammarist otsinud.
Kõlab hetkel, nagu kondoomi läbipesuna või lappimisena ja uuesti sahtlisse panemisena.



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 19.03.19 23:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Vastab. 2019 vast ainult amatöörid ei tea seda ja ei ole Roswell juhtum. :D


Ole hea ja jää oma nõrkvoolu juurde, jagad seda paremini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.19 23:50 Tsiteeri


Tänan muidugi, aga kondoomivaldkonnaspetsialisti soovitusi oleme me valmis kuulama tunde ja tunde. :D :D :D

Kui materjaliteaduse keelde selle panen siis on mõne jaoks kindlasti Roswelli kategooria.:D

Vaatan, et samal teemal oldi ka 2013, mille sees omakorda link 2010, jahvataval lainel. Eesti mees on teadagi tuntud tegija kõike oma nahal ka katsetama. :)
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=132172
Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Vastab. 2019 vast ainult amatöörid ei tea seda ja ei ole Roswell juhtum. :D


Ole hea ja jää oma nõrkvoolu juurde, jagad seda paremini.



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 20.03.19 05:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaiks
Nädal peale vahetust avastasin, et kummidel kahtlased sälgud sees ja üks nendest oli lõdvalt peal ka.


Mina tavaliselt seda väidet, et "pooltelje kumm, rattalaager, õõtshoova puks jne jne ei kesta" ei tahaks mitteprofi käest osta.

Sest sel on enamasti mingi muu lihtne põhjus, miks varuosa ei kesta.
Ja see põhjus pole odavas koopias või praak varuosas. (mis keelne sõna on "vufloo"? Ei ÕS ega muud allikad ei leidnud vastet...)

..........


Vaatasin, kahte varianti kumme pakub tehas 2000a A4-le, OE nr-d on 3B0498203G ja 3B0498203F, kumba vastet kasutasid?

Üks on paar mm suurem ja teine väiksem, kui palju sinu pooltelje otsa läbimõõt mm-tes oli?
Kui korra asi peal nädalaga pekki läinud, siis inimesel tekib ju huvi ja ta mõõdab selle detaili üle. :P

Löbro numbrid on 306330 ja 306353, üks vist isegi see kõva plast.

Pooltelje otsa tootjat, mis on samuti erinevad, nagunii vist enam ei tuvasta? Hea oleks kasutada sama kontori kummi. (a`la kui sul on Cifami ots, siis tuleks ka cifami kumm panna jne)

Mis kummi tootja karbi peal kirjas oli, kas üli üldse mingi karp?
Kui palju nad maksid? (Löbrod, ehk kõige paremad OE sabas on 6-7€/tk; Reval küsib 27 ja 33€, sellele ma ei panustaks - liiga kallis)
Kas poolteljed on raudselt originaalid ja tegu pole mingi kolhoosiga?
(siin foorumis pole üldse haruldane, kui ristkasutuses on käigukastid (bensukatele diislikastid all ja vastupidi), poolteljed, käändmikud, supportid jne. Kes esimese vahetuse tegi, see on kursis, järgmised juba näevad sellega vaeva)

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 20.03.19 07:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Originaalid on vaja sellised asjad panna - vufflid kaua ei tööta, sh ka kõige kallimad. Otsi kasvõi romulast orikad ja ka need elavad kauem kui igasugune vufloo.



Väga rumal küsimus.
Korraliku firma osad kestavad ja oi veel kuidas.
Kas SInu arust teeb audi ise pooltelje kumme ?
Ühed parimad on spidani ja skfi omad.

Iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.19 08:41 Tsiteeri


Mitte minu arust vaid ainult amatöör ei tea, et ka SKF ei valmista ise mitte ühtegi kummist detaili.

Lisaks väga paljud OEM poolteljed on komplektselt saada ja tihti ei pakuta ka OE. See tähendab, et ka veovõlli otsa ei müü OE.

Ma ei taha kedagi solvata, aga te omaarust kõvad varuosade ässad ei tea sellest majandusharust mitte mütsigi.

Amatöörid.

Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Originaalid on vaja sellised asjad panna - vufflid kaua ei tööta, sh ka kõige kallimad. Otsi kasvõi romulast orikad ja ka need elavad kauem kui igasugune vufloo.



Väga rumal küsimus.
Korraliku firma osad kestavad ja oi veel kuidas.
Kas SInu arust teeb audi ise pooltelje kumme ?
Ühed parimad on spidani ja skfi omad.

Iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde ;)



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 20.03.19 08:57 Tsiteeri


Audi ise ei tee, küll aga vastutab oma originaalosa kvaliteedi eest, seega ei satu originaali valikusse kvaliteedilt halvemaid tooteid, kui auto tootmisel. Ka pole järelturu toode originaaliga sama. Jah ta võib olla samaväärse kvaliteediga, aga see jääb siis autoomaniku katsetada, nagu siin kordi kinnitust on leidnud. Säästad algul 20€, aga teed tööd 3x ja lõpuks on osade peale kulunud juba originaalosa hind, tööajast rääkimata.


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 20.03.19 11:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Mitte minu arust vaid ainult amatöör ei tea, et ka SKF ei valmista ise mitte ühtegi kummist detaili.



Ok, las olla, eks igaüks oskab ise tuletada et, see Svenska Kullagerfabriken on hea tootja ja vaevalt, et nad oma koostööpartneriks kõige viletsama rubberi fabrika valivad.
(muideks, kas ise tead, miks juba ajalooliselt rootsi teras pisut teise koostisega on?)

Aga tänapäeval siin varuosade maailmas ongi suht keeruline orienteeruda.

Näide: ükspäev kuulsin külajuttu - üks Zimmermann`i (kõik teavad, mis need on, eksole) maaletooja rääkis - nende ketaste materjal (malm) ostetakse Hiinast ja siis viiakse Poolasse, kus ta valatakse vormi, treitakse parajaks, puuritakse augud jne mis vaja + galvaniseeritakse + pakendatakse. Kõik saavad made in Germany-ks.
Ehk siis see oli tema müügiargument, kuna muud tootjad kõik toimivad vastupidiselt ehk saksast viiakse malm Hiinasse kus tehakse kõik vajalikud tööd.
Kas sedapidi toote tekkimine on 100% hea - ma ei tea.

Baltika kavatseb sel aastal oma asjad siin Eestis sulgeda ja samuti itta kolida.
Mine ja orienteeru siis.:D


.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.19 11:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ma olen ka kunagi SKF kummiga tünni saanud, karbis oli sama kumm, mis kõige odavamas karbis, mis poes leidus. Hiljem võrdlesin. Mingi soomekeelne nimi oli, täpselt ei mäleta.
Ei kestnud see asi.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=132172
Tsitaat:
Algselt postitas: stihl

Ok, las olla, eks igaüks oskab ise tuletada et, see Svenska Kullagerfabriken on hea tootja ja vaevalt, et nad oma koostööpartneriks kõige viletsama rubberi fabrika valivad.


Aga tänapäeval siin varuosade maailmas ongi suht keeruline orienteeruda.


Tean. Olen Rootsis elanud ja õppinud.
Tsitaat:
Algselt postitas: stihl
(muideks, kas ise tead, miks juba ajalooliselt rootsi teras pisut teise koostisega on?)



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 20.03.19 11:27 Tsiteeri


Esimesel korral kahtlustasin, et eelmine paigaldaja tegi katki katted aga selles asi polnud. Ise paigaldamiseks küsisin Forssist mälu järgi kallimad aga tootjate nimed pole meeles. Eks kolmas kord nüüd lähen nihiku andmetega ja küsin teadlikumalt uued. Pooltelje otste päritolu ega ristkasutamist rohkem ei tea, kui seda, et vin koodi alusel sai üks pool uus ja teine on teadmata ajalooga.
Kui ratas välja keerata, siis üsna pingul on jah kate, võiks tunduvalt pikemad olla.


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 20.03.19 13:31 Tsiteeri


Midagi seal siis ikka valesti on, kui väga pingul.

Keerasin oma igapäevajunnil (Passat B7, 2014a) rattad välja ja toppisin fotoka vahele:

https://www.upload.ee/thumb/9721406/IMGP1922.JPG

Ei ole väga pingul, seda pole pärast tehast veel keegi ka näppinud.
Ok, rool keeras pärast väljasuretamist end pisut (10 kraadi?) piirajast tagasi, nagu tavaline.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 20.03.19 16:26 Tsiteeri


Viimane offtopic minupoolt. tl470487 erivealt Sinust ma tean, mida ma müün :) ja oman oma valdkonnas piisavaid kogemusi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.19 16:53 Tsiteeri


Mitte mütsigi Sa ei tea - seda enam veel mingi erinevusega. Kogemus on huumor ja seda OnTopic. :D :D
Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
Viimane offtopic minupoolt. tl470487 erivealt Sinust ma tean, mida ma müün :) ja oman oma valdkonnas piisavaid kogemusi.



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ertu
huviline



Registreerunud 16.04.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: b5 1.8tq

postitati 20.03.19 17:33 Tsiteeri


18 vastust ja mitmest neist nüüd teemaalgajatale kasu on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 20.03.19 18:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stihl
Midagi seal siis ikka valesti on, kui väga pingul.

Keerasin oma igapäevajunnil (Passat B7, 2014a) rattad välja ja toppisin fotoka vahele:

https://www.upload.ee/thumb/9721406/IMGP1922.JPG

Ei ole väga pingul, seda pole pärast tehast veel keegi ka näppinud.
Ok, rool keeras pärast väljasuretamist end pisut (10 kraadi?) piirajast tagasi, nagu tavaline.

.


No piltide võrdlusest juba näha, kui väär see kate mul on. Mu omal kolm volti, sel passati omal 5. Ilmselgelt rohkemate voltidega annab paremini venitada teda.

https://www.upload.ee/thumb/9722402/54379008_2184957418264059_3608299877609504768_n.jpg


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 20.03.19 19:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaiks

Mu omal kolm volti, sel passati omal 5. Ilmselgelt rohkemate voltidega annab paremini venitada teda.


Ei.
Voltide arv pole määrav. Samamoodi vanal Passatil/A4-jal on see teine otsakumm kolme voldiga. (pealegi, uus passat on see 1,4 vaid roots`i turboga tsiklimootoriga)

Mina jääks siin ikkagi saksa inseneride arvamusele, et nagu nemad tegid, nii on õige.
Aga selleks me peame seda läbimõõtu teadma. Siis vaatame edasi.
Ja kui 3 ei tööta, siis juba edasi vaatame, kes selle tootja on.

Kohe umbpeaga 5 volti minnes võivad samasugused jamad ees olla, seda me ei taha.
Me ei ole targemad kui need, kes selle auto tegemise juures olid.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 20.03.19 20:02 Tsiteeri


Ma ei tea, mis seal päris alguses olnud on. Aga eks katsun ära mõõta ja siis saab edasi vaadata. Halb mõõta, kui laiali ei võta aga paariks päevaks seisma jätta ei saa, kui näiteks vaja tellida. Lähen kõigepealt poodi niisama uurima, mis variante on neil pakkuda üldse.


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ertu
huviline



Registreerunud 16.04.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: b5 1.8tq

postitati 20.03.19 20:55 Tsiteeri


Annab neid kumme 80-130mm vahemikus. Sul ilmselt see alumine ots, telli see pikem variant ja rahu majas.

Mul oli minu arust 85 ja 105mm. Esimese tõmbas samamoodi sirgeks, nagu sinu pildil. Teine kestab ilma probleemideta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 20.03.19 21:01 Tsiteeri


Auto tehasetähise järgi saab ju leida õige kaitsekummi komplekti, kus on ka uus määre ja klambrid.


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.8% - SQL: 26.2%]