Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kahtlased müügiplatsid ja firmad. (Vastuseid: 24 | Vaatamisi: 8250)
QRF
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 avant 2.5TDi Quattro 2004

postitati 19.03.19 19:12 Tsiteeri
Kahtlased müügiplatsid ja firmad.



Tere.
Ehk kellegil on infot sellise firma kohta nagu on europeauto.ee
Jäi sealt silma selline isend
https://www.auto24.ee/used/3066923
Aga kuna plaan liisingusse võtta siis pangast anti selline tore vastus, et selle firmaga koostööd teha ei soovita. Ega ei öeldud ka miks.
Üritasin googledada aga ei lei midagi.
Ehk teist keegi teab midagi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 19.03.19 19:20 Tsiteeri


Olen isegi sealt mõnda autot piilunud ja väliselt tunduvad küll ok olevat (reaalset kokkupuudet pole olnud), kuid äkki tuleks panka vahetada hoopis? ;)
P.S mul oli aastatagune keiss SEB või SWED-iga vist, kus tuli samalaadne vastus ja samas vihjati kohe, et võtke "meie" platsilt, ehk taheti kõigepealt koostööparteneri plats tühjaks liisida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zaks
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 4.2,A4 2.8

postitati 19.03.19 19:20 Tsiteeri


Läbisõidu nihverdamised ehk. Kunagi isegi endale huvipakkuv audi antud firmas oli keritud odomeetriga. Liisingud sellist asja ei aktsepteeri.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QRF
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 avant 2.5TDi Quattro 2004

postitati 19.03.19 19:24 Tsiteeri


Nii kalli auto puhul on nagu nii lasta plaan kontrollida.
Auotmaakler.ee tundus just sobivat teenust pakkuvat.
100punkti test vist oli 99euri.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QRF
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 avant 2.5TDi Quattro 2004

postitati 19.03.19 19:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Olen isegi sealt mõnda autot piilunud ja väliselt tunduvad küll ok olevat (reaalset kokkupuudet pole olnud), kuid äkki tuleks panka vahetada hoopis? ;)
P.S mul oli aastatagune keiss SEB või SWED-iga vist, kus tuli samalaadne vastus ja samas vihjati kohe, et võtke "meie" platsilt, ehk taheti kõigepealt koostööparteneri plats tühjaks liisida.


Ega seda ei pea jah just oma nn kodupangast võtta, aga selline vastus pani ikka punase tule natuke põlema. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 19.03.19 20:08 Tsiteeri


Europel on 57 autot müügis, kõige odavam 7500€.
Ehk siis nagunii enamus läheb liisingusse s.o. pankadele.

Küsi parem nende enda käest, miks pank see ja see nii vastas ja kas seda on neil ka varem juhtunud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.19 20:26 Tsiteeri


Liisingu puhul maksab pank raha müüjale alles 14 päeva pärast, et lihtsustada auto tagastamist kui mingi jama välja tuleb. Võibolla on siis sealt ostetud autosid tavapärasest rohkem tagasi antud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
GeorgJoo
huviline



Registreerunud 17.05.15
Asukoht: Lääne-Virumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.19 20:29 Tsiteeri


Olen Europe's müügil varem näinud (tegeliku) Leedu päritoluga masinat - kui plaan osta sealt Eestis registreerimata auto, siis rangelt soovituslik teha põhjalik kontroll nii autole kui auto ajaloole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QRF
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 avant 2.5TDi Quattro 2004

postitati 20.03.19 04:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: GeorgJoo
Olen Europe's müügil varem näinud (tegeliku) Leedu päritoluga masinat - kui plaan osta sealt Eestis registreerimata auto, siis rangelt soovituslik teha põhjalik kontroll nii autole kui auto ajaloole.


Omapoolseid soovitusi kus lasta kontrollida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 20.03.19 04:45 Tsiteeri


20+ tuhat liisingu raha jagub ja ~200 raha esinduse täiskontrolliks enam pole?


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Xen0n
huviline



Registreerunud 01.03.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lexus IS250

postitati 20.03.19 09:00 Tsiteeri


Tuli ära see tüüpiline vastus. :D
Millest hr yanekk järeldab, et inimesel pole raha esinduse kontrolli jaoks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 20.03.19 09:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
20+ tuhat liisingu raha jagub ja ~200 raha esinduse täiskontrolliks enam pole?


Teemaalgataja alustas info kogumisest, mis minu arvates on alustuseks igati mõistlik tegevus, sest kohe esimene väljavalitud auto ei pruugi kontrollis oodatud tulemust anda ja kui lõpuks selgub, et vaja enam kui ühte autot kontrollida, siis läheb see ettevõtmine ajuvabalt kalliks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 20.03.19 09:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Xen0n
Tuli ära see tüüpiline vastus. :D
Millest hr yanekk järeldab, et inimesel pole raha esinduse kontrolli jaoks?


Minul on suht suva kus keegi oma masinat tahab kontrollida, kuid see masin pole just see mida kõik "puusalt panevad" ja siis mingi automaakleri juurde raha lehvitama minna on suht mõtetu.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 20.03.19 09:24 Tsiteeri


Ma soovitaks http://www.vagrem.ee/
Enda BiT Audit käin seal remontimas ja kogemusi on neil selliste autodega piisavalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
GeorgJoo
huviline



Registreerunud 17.05.15
Asukoht: Lääne-Virumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.19 09:35 Tsiteeri


Tsitaat:

Omapoolseid soovitusi kus lasta kontrollida?


Autot ennast kindlasti kõige mõistlikum lasta kontrollida esinduses (kui sõiduk käinud hooldusraamatu järgi margiesinduses, siis võib nende märgete autentsust sealt ka uurida). Ostueelne kontroll Revalis oli äkki midagi €100 kopikatega (?); poolteist aastat tagasi sai käidud seal, kui sooviti C7't meilt ära osta - eriti kaua passima ei pidanud ning peale kontrolli räägiti kõik ilusti ära mis vajab/võib vajada vahetust + sama info paberkandjal.

Ajalugu saab ka nt. pärida autoDNA kaudu, kuid siis tasub arvestada sellega, et alati ei pruugi sealt väga pädevat vastust tulla - endal otseselt kogemus puudub, kuid olen palju juhtunud lugema, et peale päringut on mitmetes kohtades - kus tegelikult ei tohiks/peaks olema - tühjad lüngad (õnneks maksab vaid mõni jevro).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 20.03.19 18:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QRF

Keegi ehki teab kas internetis vin-koodi järgi varustust kontrollida saab?


https://carinfo.kiev.ua/cars/vin/audi


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OTTK
huviline



Registreerunud 04.08.11
Kasutaja on eemal


postitati 21.03.19 20:24 Tsiteeri


Kui selle auto VIN googlesse panna, viskab autoscout24 vaste pealkirjaga Audi A6 Kombi in Grau als Gebrauchtwagen in Aachen für € 17.900,- aga kahjuks link aegunud ja puhverdatuna ka ei näe. Võimalik, et on selle konkreetse masina endine kuulutus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.03.19 21:35 Tsiteeri


See leht ei pruugi seda vin-i peegeldada vaid ainult osa sellest. Samahästi võib nokkida vin decoder-te kohta, mis tihti ebatäpsed. Selle vin kohta ütleb üks, et 2WD. Nagunii on vaja tõsisem taustalaks teha. https://en.vindecoder.pl/WAUZZZ4G2DN043155


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OTTK
huviline



Registreerunud 04.08.11
Kasutaja on eemal


postitati 21.03.19 21:39 Tsiteeri


Egas googlest rohkem infot ei tule, esmalt uuriks järgi kas on esinduse ajalooga ja kui on, siis esindusse kontrolli või kellegi väga pädeva juurde. Ei valiks automaakleri teenust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wtf_
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Kohila / Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 C7

postitati 21.03.19 21:44 Tsiteeri


VIN'iga otsides on lehe kirjeldus üldine. Kui aga seejärel selle sama leitud google vaste URL'iga otsida, siis kirjeldus veidi täpsem:

Tsitaat:

Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro S Line Head UP Navi - AutoScout24
https://www.autoscout24.de/angebote/audi-a6-avant-3-0-tdi-quattro-s-lin... Tõlgi see leht
Finden Sie jetzt Ihren Audi A6 gebraucht in Aachen: Kombi | € 17.900,- | 181.757 km | 09/2012 | Diesel – Bei Autoscout24, dem europaweit größten ...


Kilometraa˛i ja kuu+aasta järgi tundub sama auto kuulutus.
Samas ega see hind kohe midagi väga halba ju ei pruugi tähendada (platsid toovadki kasu eesmärgiga autosid ja ei saa eeldada, et sama hinnaga müüvad). Kahju, et kuulutuse sisu ei näe, aga eks hooldusajaloo uurimine ja tehniline kontroll nagunii mõistlikum tegevus. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hunt_1
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: c4 2,0 103kw

postitati 21.03.19 22:12 Tsiteeri


Vana kuulutus leitav, aga kasu sellest vähe:
https://www.autouncle.de/de/d/91780924-audi-a6-gebraucht


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QRF
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 avant 2.5TDi Quattro 2004

postitati 27.03.19 20:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stihl

Kas su pank ei tahtnud kommenteerida, MIKS just selle firmaga neil probleeme on olnud?
See, et kolm viimast udupeast klienti liisingust loobunud on (kuna ei tahtnud end siiski laenuga siduda), pole argument.


Öeldi vaid, et nemad ei saa seda infot jagada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 28.03.19 08:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QRF
Öeldi vaid, et nemad ei saa seda infot jagada.


Affid.
Ma saan aru, et platsid on susserdajad (läbisõitudega jne), aga see auto vast ei ole.
(kontrollima peab nagunii)
Kui laitmatu sissetulekute ajalugu paberil olemas on, ma küsiks mõnest teisest pangast ka.
Krt, tahavad raha saada või ei taha?

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 31.03.19 22:39 Tsiteeri


Selle nimega autokauplus on aastate jooksul korduvalt omanikke ja aadresse vahetanud. Mitte kõik endised omanikud ei taha enam jalga Eesti pinnale tõsta. Mul on kunagi isiklik kogemus mõne toodud autoga neil müües; tõttöelda väga vaevaline oli see asi. Tõin viimaks ära kõik oma masinad sealt. Jubeda arve kirjutasid kokku olematute asjade ja teenuste eest, mis väidetavasti kõik mu autodega head ja ilusat müügiks tehti. Alles hiljem märkasin, et ühel mu autol oli platsil läbisõit väiksemaks jäänud. Seda sellisel moel, et hilisem elu oli hooldusintervallide majanduse nii sassi ajanud, et peale hooldust enam nullida midagi ei lasknud. Ja piinlik oli endal edasi müüa oma autot - et sina ise oled kruttinud või?
Praeguste omanike tegevuse kohta ma midagi põhjapanevat ei arva, aga ise ma kindlasti midagi sealt ei osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QRF
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 avant 2.5TDi Quattro 2004

postitati 01.04.19 00:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Selle nimega autokauplus on aastate jooksul korduvalt omanikke ja aadresse vahetanud. Mitte kõik endised omanikud ei taha enam jalga Eesti pinnale tõsta. Mul on kunagi isiklik kogemus mõne toodud autoga neil müües; tõttöelda väga vaevaline oli see asi. Tõin viimaks ära kõik oma masinad sealt. Jubeda arve kirjutasid kokku olematute asjade ja teenuste eest, mis väidetavasti kõik mu autodega head ja ilusat müügiks tehti. Alles hiljem märkasin, et ühel mu autol oli platsil läbisõit väiksemaks jäänud. Seda sellisel moel, et hilisem elu oli hooldusintervallide majanduse nii sassi ajanud, et peale hooldust enam nullida midagi ei lasknud. Ja piinlik oli endal edasi müüa oma autot - et sina ise oled kruttinud või?
Praeguste omanike tegevuse kohta ma midagi põhjapanevat ei arva, aga ise ma kindlasti midagi sealt ei osta.



Kasulik info, tänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.6% - SQL: 31.4%]