Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: coca-cola ratas (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 4726)
raylj
huviline

Avatar


Registreerunud 29.04.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,3l 100kW

postitati 11.06.03 13:26 Tsiteeri
coca-cola ratas



Oleks vaja raamiga korki. Teised endal olemas. Võin ise anda pedaale, lenkse ja sadulaid! Rattaid pidi veel 900tk olema ja kampaania kestab 31 juulini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 11.06.03 13:44 Tsiteeri


Naljamees miks sa arvad et keegi sulle selle raamiga korgi annab. See on ju sama hea kui kohe ratta kinkimine sulle. Teised tahavad ka vahetevahel vändata nii et joo aga seda keemiat edasi ja otsi raami. Hull keemia ta on aga saab ise ka ikka vahest janu kustutatud jaheda sotsa-solaga. :D


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 11.06.03 13:57 Tsiteeri


Annan pedaalid niisama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raylj
huviline

Avatar


Registreerunud 29.04.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,3l 100kW

postitati 11.06.03 13:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AudiTeam
Naljamees miks sa arvad et keegi sulle selle raamiga korgi annab. See on ju sama hea kui kohe ratta kinkimine sulle. Teised tahavad ka vahetevahel vändata nii et joo aga seda keemiat edasi ja otsi raami. Hull keemia ta on aga saab ise ka ikka vahest janu kustutatud jaheda sotsa-solaga. :D

No nt mul on pedaalid, lenks, sadul mitu tükki ja äkki on kellegil just raame mitu ja ple seda mida mul on et saaks vahetada :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Miki
huviline

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf 3 VR6

postitati 11.06.03 14:03 Tsiteeri


raadiost või kuskilt tuli reklaame, et keegi ostab raami.. 1000 eeguga..:D segased inimesed imo..:D


Autoorienteerumine -> http://autoori.pri.ee Foorum -> http://autoori.pri.ee/foorum
Adman Studio OÜ -> reklaamkleebised, kristallkleebised, autode kleepimine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 11.06.03 14:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja raylj
Tsitaat:
Esialgne postitaja AudiTeam
Naljamees miks sa arvad et keegi sulle selle raamiga korgi annab. See on ju sama hea kui kohe ratta kinkimine sulle. Teised tahavad ka vahetevahel vändata nii et joo aga seda keemiat edasi ja otsi raami. Hull keemia ta on aga saab ise ka ikka vahest janu kustutatud jaheda sotsa-solaga. :D

No nt mul on pedaalid, lenks, sadul mitu tükki ja äkki on kellegil just raame mitu ja ple seda mida mul on et saaks vahetada :P

Raame ongi ainult 1000 tk kui raam käes siis sama hea kui juba sõidad selle rattaga!


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raylj
huviline

Avatar


Registreerunud 29.04.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,3l 100kW

postitati 11.06.03 14:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AudiTeam
Tsitaat:
Esialgne postitaja raylj
Tsitaat:
Esialgne postitaja AudiTeam
Naljamees miks sa arvad et keegi sulle selle raamiga korgi annab. See on ju sama hea kui kohe ratta kinkimine sulle. Teised tahavad ka vahetevahel vändata nii et joo aga seda keemiat edasi ja otsi raami. Hull keemia ta on aga saab ise ka ikka vahest janu kustutatud jaheda sotsa-solaga. :D

No nt mul on pedaalid, lenks, sadul mitu tükki ja äkki on kellegil just raame mitu ja ple seda mida mul on et saaks vahetada :P

Raame ongi ainult 1000 tk kui raam käes siis sama hea kui juba sõidad selle rattaga!

Ei usu ma seda kuna keegi võib selle korgi just minema visata ja kas siis jääb ratas ära andmata või?! Küsisin infost järgi aga ei osatud selle peale midagi öelda (see pidi tehniline asi olema mida tema ei tea).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 11.06.03 14:34 Tsiteeri


Järeldus sellest et on ainult 1000 tk raame kuna teisi korke on rahval hulgi juba! Aga raame pole!
Seda nad just loodavadki et kõike rattaid ära ei peaks andma!


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.03 14:53 Tsiteeri


IRW@keegi võib selle korgi ära visata. Keegi juba viskas :( Kuna arvasin, et jälle mingi kogumine, loosimine jne yhesõna ei viitsinud neid koguda. See oli ysna selle kampaania alguses ja siis ma ei teadnud selle raami väärtusest midagi ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 11.06.03 14:55 Tsiteeri


ma olen ka mõned korgid ära visand, ilma et oleks alla vaadanudki. suhtumine = niikuinii ei saa kõike kokku mida vaja :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.03 15:15 Tsiteeri


Appi. Kui keegi vaevuks vaatama mis rattaga tegemist on. Komponendid ja raam ei näita küll seda, et tegemist võiks olla kvaliteetse asjaga. Parem ära riku oma tervist vaid kogu see Coca-le kuluv raha hoiukassase ning küsi emal/isalt juurde ning osta "päris" ratas.
Audi omanikud, kes on juba hankinud endale kvaliteetse auto, peaks sõitma ka kvaliteetsete jalgratastega ;)
Näiteks GT-ga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 11.06.03 16:50 Tsiteeri


irw ma ostisn 1 kasti cocat ja mitte tutkiti ei saanud seda raami... teisi korke on kuhjades:P kusjuures.. ma olen cocaga kõvasti võitnud.. küll pildistav kell, küll fotokas jne..:D niiet see aus mäng iagljuhul..:P:P aga jah need auhinnad on odavad ajad küll isegi särk mis nad kunagi välja loosisid on oli odav.... niiet odav firma:P:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

postitati 11.06.03 18:32 Tsiteeri


Selle raami kohta on mul kohe hea näde olemas......sõber hullult ostis Cocat nüüd ka raam puudu ja vend läx nii hasarti, et ostis terve kasti Cocat:D ja ikka ei saanud midagi ja siis loobus.....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.03 18:42 Tsiteeri


kas sa mõtled oma näitega audi-ässa ???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 11.06.03 19:06 Tsiteeri


Nii et unustage oma raami jahtimine ära ja jooge lihtsalt kui palav ja janu ja kui joppab siis on hästi ja kui ei joppa sõidame AUDIDEGA ikka edasi - vähemalt mina küll.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alien
huviline

Avatar


Registreerunud 13.06.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: audi ikke

postitati 14.06.03 10:32 Tsiteeri


see kogu kampaania ju terve baltikumi peale... niiet mida te ikka kogute... niikuinii saab kkegi lätlastest seitse ratast korraga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 14.06.03 17:43 Tsiteeri


jooge parem midagi tervislikumat... see kuramuse coca rikub hambaid. Mõttetu on juua midagi võidu pärast. Tahad siis ""osta""" endale hea ratas hoopis.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

postitati 15.06.03 09:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tonny
kas sa mõtled oma näitega audi-ässa ???


Ei mõtle..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarts200
huviline



Registreerunud 02.11.02
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200; 84 a.

postitati 15.06.03 17:44 Tsiteeri


ostke selle raha eest midagi asjalikku ,näiteks õlut:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

postitati 15.06.03 19:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tarts200
ostke selle raha eest midagi asjalikku ,näiteks õlut:D


Täpselt js sõitke kaine peaga :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 15.06.03 19:28 Tsiteeri


käigu vahetid kyll suht sitad(sitemaid polegi) olid Shimano SIS
Mina sellise elukaga kyll ei sõidax(paar kuud kannatax sõita siis hakkaxid need käigud juba ebalt käima)
Endal GT Timbrline ja suht rahul:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 16.06.03 06:17 Tsiteeri


aga ostke selline ratas hoopis omale, siis ei pea audist loobuma...
http://shop.audi.de/pics/library/images/products/fullimage/2.00960.jpg

täpsem inf : http://shop.audi.de/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10051&catalogId=10051&langId=-3&productId=10194& ;categoryId=10060&parent_categoryId=10051


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 16.06.03 15:07 Tsiteeri


1499 EURI(23.000)on hind :o:o:o:o krt,mis tas nii kallist on ??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hanc
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Accord

postitati 16.06.03 18:34 Tsiteeri


Nägin pühapäeval juba ühte põngerjat selle kurikuulsa rattaga sõitmas.
Küsisin ka, et palju ta seda solki pidi omale sisse kallama, et korgid kokku saada.
Väidetavalt oli ta põhikorgi 2. ostuga saanud ja osa korke sõpradelt noolinud ja nüüd ongi käes.
Natuke kähmakas nägi see velo välja, aga sisuliselt for free on see talutav.


------------------------------------
Everything is worth doing is worth doing well !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 23.06.03 12:55 Tsiteeri


no ma hakkasin ka poes irnuma selle asja peale mis ratas se siuke on... selle pärast ma küll ei taha hambutuks jääda :P
ise sõidan Trek 820-ga ja olen rahul...


Endine "insche"
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.8% - SQL: 32.2%]