Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: A7 kasutusjuhend PDf-ina? (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 11215)
OTTK
huviline



Registreerunud 04.08.11
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.18 01:52 Tsiteeri
A7 kasutusjuhend PDf-ina?



Kas on võimalik kuidagi saada A7 kasutusjuhendit PDF-ina? Veebist leidsin ühe, mis on USA turu jaoks.

Esinduses päris tasuta see juhend pole, sealt ei taha osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 20.12.18 07:54 Tsiteeri


Registreeri end ja oma auto: MyAudi
Saad lugeda registreeritud auto kaustusjuhendit ja palju muudki;)


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 20.12.18 09:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Registreeri end ja oma auto: MyAudi
Saad lugeda registreeritud auto kaustusjuhendit ja palju muudki;)


Päris huvitav, tegin konto, aga mitte ühtegi oma audidest ei saa lisada. Ütleb, et vale VIN kood :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
msso
huviline



Registreerunud 17.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.12.18 09:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Registreeri end ja oma auto: MyAudi
Saad lugeda registreeritud auto kaustusjuhendit ja palju muudki;)


Päris huvitav, tegin konto, aga mitte ühtegi oma audidest ei saa lisada. Ütleb, et vale VIN kood :(

Mul sama lugu,ei saa lisada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.12.18 09:46 Tsiteeri


Ma nägin kunagi ühe ajaühiku vaeva ja tegin omale kogu C7-e ja MMI eestikeelse juhendi (455 lk.), mida saab salvestada suvalisele kandjale. Hea ka kunagi uuele omanikule kaasa anda. Netist seda ei leia ja anna mulle ka kirju põle mõtet saata.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kmaur
huviline



Registreerunud 01.06.18
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 12' | 3.0, 232kw

postitati 20.12.18 10:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Registreeri end ja oma auto: MyAudi
Saad lugeda registreeritud auto kaustusjuhendit ja palju muudki;)


Päris huvitav, tegin konto, aga mitte ühtegi oma audidest ei saa lisada. Ütleb, et vale VIN kood :(


Mul ütleb, et VIN ehk auto on juba kasutusel ja lisamine pole võimalik...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 20.12.18 10:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ma nägin kunagi ühe ajaühiku vaeva ja tegin omale kogu C7-e ja MMI eestikeelse juhendi (455 lk.), mida saab salvestada suvalisele kandjale. Hea ka kunagi uuele omanikule kaasa anda. Netist seda ei leia ja anna mulle ka kirju põle mõtet saata.

Mõttetu postitus.

Tsitaat:
Algselt postitas: OTTK
Kas on võimalik kuidagi saada A7 kasutusjuhendit PDF-ina? Veebist leidsin ühe, mis on USA turu jaoks.

Esinduses päris tasuta see juhend pole, sealt ei taha osta.

Kui sa USA turu jaoks leidsid, siis miks see ei sobi? Eesti keeles vaja?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 20.12.18 10:50 Tsiteeri


Mul on muidu eestikeelne A7 raamat olemas, kui mingi kontreetne osa huvitab võin pildid teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.12.18 11:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ma nägin kunagi ühe ajaühiku vaeva ja tegin omale kogu C7-e ja MMI eestikeelse juhendi (455 lk.), mida saab salvestada suvalisele kandjale. Hea ka kunagi uuele omanikule kaasa anda. Netist seda ei leia ja anna mulle ka kirju põle mõtet saata.

Mõttetu postitus.




Kelle jaoks mõttetu, kes saab vihje, et ka ise on võimalik omale juhend tekitada, mis on alati olemas endale sobival moel ja keeles.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stonestick
huviline



Registreerunud 08.07.15
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S3 8P

postitati 20.12.18 12:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Kelle jaoks mõttetu, kes saab vihje, et ka ise on võimalik omale juhend tekitada, mis on alati olemas endale sobival moel ja keeles.


Kas rohkem krüptilisemalt saaks? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vunts
huviline



Registreerunud 05.12.18
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 FL 2009, MB E klass 2015

postitati 20.12.18 12:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stonestick
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Kelle jaoks mõttetu, kes saab vihje, et ka ise on võimalik omale juhend tekitada, mis on alati olemas endale sobival moel ja keeles.


Kas rohkem krüptilisemalt saaks? :D


Maakeeli: hea raha eest on kõik võimalik :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 20.12.18 14:30 Tsiteeri


On sellel siis esinduses nii hull hind, et üks keskmine A7 omanik seda kuuldes esinduse uksest välja kõnnib?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.18 14:47 Tsiteeri


Siis võid ka odavamalt osta:

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=182265


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 20.12.18 16:59 Tsiteeri


Kas siit ei laadu? http://ownersmanual.audiusa.com


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 20.12.18 17:51 Tsiteeri


68 eur uuena (esindusest?), millest me räägime A7 kontekstis? Saaks aru kui C4-st räägiks.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 20.12.18 19:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
68 eur uuena (esindusest?), millest me räägime A7 kontekstis? Saaks aru kui C4-st räägiks.:D


See on koos MMI raamatuga veel kokku. ;)
Aga juusiis liisingumakse ja kiirnuudlite kõrvalt ei jää vabu vahendeid üle. :P




(Loodetavasti saadakse naljast aru ikka, kuna pole õrna aimugi omaniku sissetulekutest ja väljaminekutest. Viimasel ajal lihtsalt jäänud Audi-de kuuris mulje, et just selline keskmine eestlasest Audi omanik on.) :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 20.12.18 20:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
68 eur uuena (esindusest?), millest me räägime A7 kontekstis? Saaks aru kui C4-st räägiks.:D


Aga võibolla eristabki C4 omanikku ja A7 omanikku see, et üks on nõus lõputult raha oma 20+ aastat vana auto alla matma, kuna see on "viimane Audi mis veel õige auto oli". Teine aga leiab, et 68 eurot raamatu eest, mida on võimalik internetist alla laadida, on palju makstud. 68 eurot siit ja 68 eurot sealt ja ongi A7 liisingumakse koos. See, et inimesel raha on, ei tähenda veel seda, et selle kõik peaks tuulde loopima. Äkki on võimalik, et uuem auto mudel osteti seetõttu, et sellega on ikka kõvasti mõnusam sõita, mitte selle pärast, et oma rahakoti paksust demonstreerida? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 21.12.18 05:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vunts
Tsitaat:
Algselt postitas: stonestick
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Kelle jaoks mõttetu, kes saab vihje, et ka ise on võimalik omale juhend tekitada, mis on alati olemas endale sobival moel ja keeles.


Kas rohkem krüptilisemalt saaks? :D


Maakeeli: hea raha eest on kõik võimalik :D


Vale vastus, vunts. Ma ei taha, et minu tehtud asi netti lekib ja sellega pahandust tekitab. Minu plaadi on saanud 2 tuttavat inimest ja mõlemad on lubanud selle oma tarbeks hoida. See tuleb ise teha, või kui ei viitsi siis poodi minna.

PS. Eeroga 100% nõus, elu on selleks liiga lühike, et keelata omale häid asju. Ja veel parem, kui ilma liisinguta. Kui asjad on peas paigas, siis sõidad heameelega linnavahel Fiat 500 ringi ja annad audile vaba päeva. Ja jumala suva, mida mingi "naaber" arvab mokk töllakil.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OTTK
huviline



Registreerunud 04.08.11
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.18 11:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Registreeri end ja oma auto: MyAudi
Saad lugeda registreeritud auto kaustusjuhendit ja palju muudki;)


Ei saa samuti registreerida, ütleb, et VIN pole õige.

Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
Kas siit ei laadu? http://ownersmanual.audiusa.com


Annab veateate -
We are currently experiencing technical difficulties. Please try again later or contact your local Customer Experience Center for immediate assistance.

Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Kui sa USA turu jaoks leidsid, siis miks see ei sobi? Eesti keeles vaja?


Esmapilgul tundusid mõned asjad erinevad, ilmselt 90% juhendist sama. Eeldasin, et kui USA oma saab PDF-ina võib ka õige leida.

Tsitaat:
Algselt postitas: 100
68 eur uuena (esindusest?), millest me räägime A7 kontekstis? Saaks aru kui C4-st räägiks.:D


Siit saad vastuse

Tsitaat:
Algselt postitas: Eero

Teine aga leiab, et 68 eurot raamatu eest, mida on võimalik internetist alla laadida, on palju makstud.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 21.12.18 12:37 Tsiteeri


Eile ja täna on kahjuks just MyAudi lehega tehnilised probleemid:(. Kui probleemid kõrvaldatud, siis leiab jälle kõik autod ülesse.


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 21.12.18 13:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ma ei taha, et minu tehtud asi netti lekib ja sellega pahandust tekitab.


SINA tegid selle???
Tõlkimisel ja tegemisel on väga suur vahe.
Kui ma teen täna 1:1-le eesti keeles filmi 50 Halli varjundit, siis ei ole see minu film....:D:D:D

Ma ei taha küll öelda, aga sa pigem va.....sid selle.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 21.12.18 14:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stihl
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ma ei taha, et minu tehtud asi netti lekib ja sellega pahandust tekitab.


SINA tegid selle???
Tõlkimisel ja tegemisel on väga suur vahe.
Kui ma teen täna 1:1-le eesti keeles filmi 50 Halli varjundit, siis ei ole see minu film....:D:D:D

Ma ei taha küll öelda, aga sa pigem va.....sid selle.

.



Jälle vale vastus. Kui ma saan info oma vin-i põhiselt legaalselt oma seadme ekraanile, siis keegi ei keela mul seda enda jaoks salvestada ja sobivale seadmele kokku panna.
Edasilevitamine on juba teine teema. Samahästi võin raamatu osta ja oma tarbeks kõik leheküljed üles pildistada, või on see ka vargus sinu meelest?
Tundud muidu peaga tüüp, said ju aru küll, et "minu tehtud asi" on konkreetne failide kogum, mitte miskit muud. Ja üldse, mu postituse eesmärk oli anda inimesele mõte, kuidas saab endale juhendi kodust lahkumata, aga nagu ikka siin naistekas kisub übermölaks ära. Tundub, et peab siit jälle mõnda aega eemale hoidma. Seega ei vasta ka privas tulnud küsimustele. Head aega.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OTTK
huviline



Registreerunud 04.08.11
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.18 21:57 Tsiteeri


Infoks - sain ka Audi Tallinnast vastuse:

Digitaalsel kujul on võimalik saada küll kasutusjuhendit, kuid selleks peate esmalt registreerima ennast MyAudi lehel kasutajaks. Kui maaletooja poolt on registreerimine kinnitatud, saate ligi ka enda auto kohta käivale kasutusjuhendile.

Seega kaks valikut, 68€ või see. Igale oma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 22.12.18 11:47 Tsiteeri


Keerukama toote puhul peab tootja edastama kasutajale emakeelse kasutusjuhendi, et kasutaja saaks seda keerukat vidinat sihipäraselt ja ohutult kasutada :). Iseküsimus, kas see juhend peab maksma täiendavalt, või mitte. Digikujul tasu küsimine ei ole mõistlik. Paberkujul on isegi põhjendatud, kuna ilus raamat võttis metsast maha mõned kasepuud ja logoga magnetiga suletav tasku ei ole kah niisama (eeldan, et see on kompletkis).

Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Registreeri end ja oma auto: MyAudi
Saad lugeda registreeritud auto kaustusjuhendit ja palju muudki;)

Registreerisin, alguses ei leidnud autot, siis ütles, et auto on juba kasutusel. Ilmselt auto eelmise omanikuga seotud, kuidas saaks auto uue omanikuga siduda? Kas sul on mingit infot?


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 22.12.18 15:03 Tsiteeri


Mul täpselt samamoodi, alguses ütles, et viga ja siis ütles, et juba registreeritud.

Ma millegi pärast arvan, et seal on mingisugune tehniline bugi, et esimesel korral kirje loomine jääb poolikuks ja teine kord vaatab, et mingisugune kirje juba on ja siis ei lase luua.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 76.4% - SQL: 23.6%]