Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: B5 facelift nina prefacelift kerele (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 1830)
Jyramiid
huviline



Registreerunud 21.11.18
Asukoht: Pööritsa
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.18 20:44 Tsiteeri
B5 facelift nina prefacelift kerele



Tere!
Olen siin foorumis uus ja pole eriti ringi jõudnud vaadata, kuid tekkis küsimus. Nimelt, mida silmas pidada, kui panna prefacelift a4 b5-le facelift tuled? Olen kuulnud, et on vaja uusi tiibasid, aga kas läheb midagi muud ka vaja, nt kapotti või stanget. Mida silmas pidada, kui selline asi ette võtta? Mis udutuledest saab, prefl on need tule sees, fl on eraldi tulena stange sees. Kui keegi on sellisel teemal juba postituse teinud, siis võib julgelt siia linki jagada.
Tänades ette,
J


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 22.11.18 07:11 Tsiteeri


Minupoolne teema olemas DIY sektsioonis:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=177295

2 varianti kui tahad FL välimust:
1) lähed minu teed ehk S4 tuled = plug n play lahendus
2) ostad tavalised FL tuled = tiiva äärsete plekkide lõikus + ümar tulede pistik peaks minema lapikuks (kas oma nobedade näppude voor või ostad ülemineku).

Muud pole vaja näppida. Loomulikult, keegi ei keela, võid ka kogu FL auto välisplekid pre-FL auto külge tõsta. Kapott, tiivad, uksed, stanged jne. Aga noh, siis lihtsam päris FL auto juba osta.

Vaadates, millised on A4 udukad ja palju need näitavad on esimene küsimus - kas neid üldse vaja on? Isegi uus udukas on suht kasutu.
Udukatega on sama teema. Kui neid reaalselt tahad = lihtsaim lahendus FL esistange koos võredega. Ning vead põhitulede tagant juhtme alla udukateni.
Mina nägin natukene rohkem vaeva ning paigutasin pre-FL stange külge udukad. Ning samamoodi - ülevalt tule tagant juhe alla udukateni. Minu lahendus näeb välja, nagu auto oleks selliselt tehasest tulnud.

Aastaga on see auto läbinud 24000km, sõitnud igas olus, lähiriikides ka. Xenoni peale pole mitte keegi vilgutanud keegi selle kilometraazi peale. Ning tulede klaasid on ees täpselt samasugused, nagu tulesid karbist välja võttes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.2% - SQL: 66.8%]