Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Rooli nahatamine (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 3864)
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.18 21:01 Tsiteeri
Rooli nahatamine



Hei,

Plaan on C7 rool osta, mis on soojendusega, kuid ostetav rool on õrnalt pruunika naha värviga ning mõndade kriipsude kraapsudega, praegune on aga must. Seega tekkis mõte, et - laseks nahatada.

Bmw foorumitest nägin pilte ja muljed olid positiivsed. Siin foorumis nägin kedagi, kes kirjeldas tulemuast kui "neli miinus" - näeb kena välja, kuid igapäevaselt sama rooliga sõites saavad tema ilusti aru, et putitatud on.

Siit ka küsimus - kas keegi teist on teinud? Kui originaalilähedaseks saab / sai? Või on mõistlikum odavama rooli + nahatamise eest panna kokku samapalju juurde ja kohe osta uue nahaga?

Lugesin, et ~120-150 euroga saab nahatatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.18 21:05 Tsiteeri


Loomulikult saad aru, kui värskendatud, kõik on ju harjunud 180000km(odo näit) sõitnud rooli katsuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 19.11.18 21:21 Tsiteeri


Kui pidurite kriuksu arvesse võtta, siis see rool jääb sind elu lõpuni kummitama :)


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RaunoO
huviline

Avatar


Registreerunud 22.11.10
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Urs6 20vT, VW Golf II 2.0 16v ABF

postitati 19.11.18 21:35 Tsiteeri


Üldiselt jäävad kõik ülenahatatud roolid paksemad ja ebamäärased. Originaaliga võrrelda ei kannata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 20.11.18 07:50 Tsiteeri


Mina lasin suvel enda B6-le rooli teha Saleks Gruppis (BMW foorumis kiidetud varasemalt Madara 33 aadressil tegutsenud koht). Tulemus nii ja naa. Lasin 2 rooli teha, sest esimesel korral ei tulnud ma selle pealegi, et nad võiks õmblused teha teist moodi, kui originaalis (hakkas hiljem häirima, kui tekkis võrdlus originaaliga ja samuti tekkis tahtmine S-line märk lisada). Esimesel korral oli üldine õmbluste ja naha peale venitamise tulemus parem, kui teisel korral. Kui tahad võid tulla vaadata üle mu rooli (teine rool samuti foorumis ja liigub ringi Tallinna ümbruses, vb on ka nõus näitama). Mingil hetkel aga sain näha Tartus Christon'is tehtud rooli ja seal tehtud roolil nägid õmblused välja sama head, kui originaalis. Ainus miinus minu silmis oli nahk, mis ei tundunud nii OEM'i sarnane, kui see, mida kasutatakse Saleks'is.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.18 09:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Simps
Kui pidurite kriuksu arvesse võtta, siis see rool jääb sind elu lõpuni kummitama :)


Krt teist päeva irnun selle peale :D pole paha rsk. Halb reklaam on ka reklaam, eks.

Suures plaanis on küll jama seis siis - minu esialgne mõte, et oh, soojenduse ja käiguvahetuslabadega rool + uus nahk ainult ~250ga on eriti hea tehing tavapärase ~550 asemel (väidetavalt uus rool siis), kuid tundub, et nii hästi ikkagi ei lähe.

Samas mul on tunne, et tahan R-I-Xi rooli ikkagi oma silmaga näha. Ehk pean sulle külla tulema miski aeg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 20.11.18 09:33 Tsiteeri


Kas naha värvimine poleks mõistlik?


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.18 10:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Kas naha värvimine poleks mõistlik?

Ei.

Kui tahad korralikult tehtud asja (vana nahk maha, originaaliga samad/sarnased materjalid, õmblused õiges kohas) siis pöördu kas beeinteriori või sideeffecti poole. See kui roolile tõmmatakse 2mm paks nahk kulunud originaalnaha peale, siis tulemus ongi selline nagu eespool kirjeldatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 20.11.18 10:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Kas naha värvimine poleks mõistlik?


See on ajutine asi ja rooli puhul (asi mis saab ilmselt kõige rohkem vatti) oleks see ilmselt väga lühiajaliselt viisakas. Oli ka minu ühe auto rool ilmselt müügiks üle värvitud (rõvedalt läikiv oli ostes) ja üsna kiirelt läks laiguliseks ja keegi siin foorumis ka proovis värvimist. Mõne nädala pärast lasi juba rooli uuesti nahatada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri0112
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A5 S-line 3.0tdi

postitati 20.11.18 11:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Kas naha värvimine poleks mõistlik?


keegi siin foorumis ka proovis värvimist. Mõne nädala pärast lasi juba rooli uuesti nahatada.


See oli minu tegemine. Katsetada võis ja tulemus kõige hullem ei olnudki. Võib-olla mõnele isegi oleks sobibud. Mulle mitte. :D


Lauri in Audi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.18 18:25 Tsiteeri


Praeguse seisuga võtsin vastu otsuse rool ära osta ning proovida nahatamist. Info, et võetakse vana nahk alt ära ja tehakse korralikult andis asjasse usku.

Hetkel on silm beeinterior nimelise koha peal, tänud soovituse eest Tarmo! Käin kohapeal ning vaatan, mis nad räägivad võimalustest, kui tellitud rool käes on. Peaks mõni nädal aega minema aga kui asi tehtud siis kirjutan ja riputan siia mõne tulemusinfopildi kah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 20.11.18 20:11 Tsiteeri


No enne, kui kuhugi töösse viid, käi paaris kohas vaatamas, ehk on neil mõni rool valmis ja ootab omaniku järgi. Saad näha ja võrrelda tulemusi ja siis lõpliku otsuse teha, kus teha lasta. ;)

Endiselt võid tulla vaadata ka minu rooli ja äkki ka Lauri nõus enda oma näitama.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.5% - SQL: 49.5%]