Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A4 B5 esikõlarite juhtmed (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2469)
GiorgiM
huviline



Registreerunud 19.08.18
Kasutaja on eemal


postitati 26.09.18 07:42 Tsiteeri
A4 B5 esikõlarite juhtmed



Sellise probleemi ees:

B5 esimeste uute kõlarite võimendamiseks soovin uusi juhtmeid. Pärast uksepolstri eemaldamist selgus, et originaaljuhtmed on üsna peened nirud ja need minu silma jaoks ei passi.

Nüüd olen aga probleemi ees ja soovin b5 osas kogenumate soovitusi. Kas on üldse võimalik juhtmeid vedada läbi ust ja kereplekki ühendava "kummiluti" ? Selles ei jookse juhtmed vist vabalt, vaid on adapteriga ...vist . Kas mul tasub üldse sellist varianti kaaluda ?

Või peaksin alternatiive kaaluma ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 26.09.18 07:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: GiorgiM
Sellise probleemi ees:

B5 esimeste uute kõlarite võimendamiseks soovin uusi juhtmeid. Pärast uksepolstri eemaldamist selgus, et originaaljuhtmed on üsna peened nirud ja need minu silma jaoks ei passi.

Nüüd olen aga probleemi ees ja soovin b5 osas kogenumate soovitusi. Kas on üldse võimalik juhtmeid vedada läbi ust ja kereplekki ühendava "kummiluti" ? Selles ei jookse juhtmed vist vabalt, vaid on adapteriga ...vist . Kas mul tasub üldse sellist varianti kaaluda ?

Või peaksin alternatiive kaaluma ?


Kui sa sinna mingit ulme helisüsteemi ei ehita, siis pole sul vaja neid juhtmeid vahetama hakata. Kui aga niiväga soov vahetada, siis sealt läbiviigust pistiku kõrvalt saab ka lihtsalt juhtme läbi siia täiesti vabalt. Enda omale vedasin otse makist juhtmed tagumistele ustele ja mahtus kenasti. Tagant järgi nüüd mõeldes, et kui uuesti peaks tegema, siis viiks ikkagi läbi pistiku (vanad klemmid välja ja uutele juhtmetele uued klemmid ja need pistikusse).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 26.09.18 07:52 Tsiteeri


B5 puhul viliseb seal lutis tuul. Vea läbi palju tahad.

Kindlasti ei soovita kasutada kodukino ja koduaudio juhtmeid, kuna sõltuvalt isolatsioonimaterjalist võivad need külmaga muutuda jäigemaks kui teraskaablid.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
GiorgiM
huviline



Registreerunud 19.08.18
Kasutaja on eemal


postitati 27.09.18 07:44 Tsiteeri


Aitäh soovituste eest ! Eks nädalavahetust toob selgust, kui lihtne või raske see olema saab.


Parandus: tõepoolest, juhtmed lähevad hõlpsalt läbi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.3% - SQL: 53.7%]