Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B5 immo eemaldamine (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 2800)
arles
huviline



Registreerunud 08.03.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5

postitati 04.09.18 09:58 Tsiteeri
Audi A4 B5 immo eemaldamine



Tere,
Soovin saada abi või leida inimest, kes eemaldaks immobilaiseri. Probleem seisneb selles, et see lakkas töötamast ning minu jaoks on see ebavajalik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 04.09.18 10:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arles
Tere,
Soovin saada abi või leida inimest, kes eemaldaks immobilaiseri. Probleem seisneb selles, et see lakkas töötamast ning minu jaoks on see ebavajalik.


Ikka saab. Üks mees teeb ära. Aga nime, kontakti ega asukohta ei ütle, et sa ühendust ei saaks võtta temaga (täpselt samuti, nagu sa ei ole suvatsenud kirjutada enda asukohta, ei siia, ega eelmisesse postitusse, ega ka mitte oma profiili).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arles
huviline



Registreerunud 08.03.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5

postitati 04.09.18 11:46 Tsiteeri


Aitäh. Tartu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 04.09.18 12:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arles
Aitäh. Tartu.


Lõuna eesti pool saab sellega aidata ilmselt kasutaja Rain573.
Aga miks mitte lihtsalt korda teha? Reeglina sureb seal ära ju ainult immo võru ühendus. Klemmid ära puhastada ja natuke painutada ja jupp aega hooletu või üldse kokku joota ja täiesti ära unustada. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arvi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: D2 s8 97a. manual

postitati 04.10.18 19:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: arles
Aitäh. Tartu.


Lõuna eesti pool saab sellega aidata ilmselt kasutaja Rain573.
Aga miks mitte lihtsalt korda teha? Reeglina sureb seal ära ju ainult immo võru ühendus. Klemmid ära puhastada ja natuke painutada ja jupp aega hooletu või üldse kokku joota ja täiesti ära unustada. :)


Milline võru ja millised juhtmed kokku joota?Ma ei saa aru.Endal C4 ja samuti immo mure ehk siis jääb vilkuma.Teoreetiliselt peaks B5 sama olema.Kolb püsib käes küll.Kellasid olen eemaldanud korduvalt,kas sealt tagant immo ploki juurest midagi?Kui saaks keegi puust ja punaseks teha.

Arvi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 05.10.18 07:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arvi
Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: arles
Aitäh. Tartu.


Lõuna eesti pool saab sellega aidata ilmselt kasutaja Rain573.
Aga miks mitte lihtsalt korda teha? Reeglina sureb seal ära ju ainult immo võru ühendus. Klemmid ära puhastada ja natuke painutada ja jupp aega hooletu või üldse kokku joota ja täiesti ära unustada. :)


Milline võru ja millised juhtmed kokku joota?Ma ei saa aru.Endal C4 ja samuti immo mure ehk siis jääb vilkuma.Teoreetiliselt peaks B5 sama olema.Kolb püsib käes küll.Kellasid olen eemaldanud korduvalt,kas sealt tagant immo ploki juurest midagi?Kui saaks keegi puust ja punaseks teha.

Arvi


99% kordadest on probleem nr 1 noolega näidatud pistikus. Üheks variandiks on pistik eemaldada ja juhtmed otse kokku joota.
http://www.audipages.com/Tech_Articles/electrical_equipment/immowirereplace.html


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.9% - SQL: 50.1%]