Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Avatar (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 3951)
ttaarrmmoo
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: S4

postitati 22.08.18 14:56 Tsiteeri
Avatar



Kellele ja miks jäi nüüd ette see, et inimestel siin erinevad avatarid on? Mul on b5 s4 prefacelift ja mu avatariks on/oli b5s4 prefacelifti märk, võiks nagu natukene inimlikum see foorum olla ja keskenduda muudele põletavatele probleemidele. Nb üks suur kuradi küsimärk on varuosa ost/müük sektsioon, alustage selle korda tegemisega ja jätke toimivad lahendused rahule.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 22.08.18 16:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ttaarrmmoo
Kellele ja miks jäi nüüd ette see, et inimestel siin erinevad avatarid on? Mul on b5 s4 prefacelift ja mu avatariks on/oli b5s4 prefacelifti märk, võiks nagu natukene inimlikum see foorum olla ja keskenduda muudele põletavatele probleemidele. Nb üks suur kuradi küsimärk on varuosa ost/müük sektsioon, alustage selle korda tegemisega ja jätke toimivad lahendused rahule.


Tsitaat:
REEGLID
5. Avatar.
Foorumi avatari, st. pildi, mida kuvatakse kasutaja iga postituse juures nime all, suurus ei tohi ületada 150 x 150 pikslit. Avataril on lubatud näidata pilti oma autost, selle puudumisel iseendast. Võõra auto või selle fragmendi demonstreerimine oma avataril on kategooriliselt keelatud ja võib korduva staff-i sellekohaste märkuste eiramise puhul viia kasutaja blokeerimiseni. "Võõras auto" nende reeglite mõistes on auto, mis ei ole Foorumi kasutaja kasutuses. Samuti on keelatud animeeritud avatarid.



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 22.08.18 17:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ttaarrmmoo
Nb üks suur kuradi küsimärk on varuosa ost/müük sektsioon, alustage selle korda tegemisega ja jätke toimivad lahendused rahule.


Esita oma pretensioonid siin: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=63200&page=5


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ttaarrmmoo
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: S4

postitati 22.08.18 19:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: ttaarrmmoo
Kellele ja miks jäi nüüd ette see, et inimestel siin erinevad avatarid on? Mul on b5 s4 prefacelift ja mu avatariks on/oli b5s4 prefacelifti märk, võiks nagu natukene inimlikum see foorum olla ja keskenduda muudele põletavatele probleemidele. Nb üks suur kuradi küsimärk on varuosa ost/müük sektsioon, alustage selle korda tegemisega ja jätke toimivad lahendused rahule.


Tsitaat:
REEGLID
5. Avatar.
Foorumi avatari, st. pildi, mida kuvatakse kasutaja iga postituse juures nime all, suurus ei tohi ületada 150 x 150 pikslit. Avataril on lubatud näidata pilti oma autost, selle puudumisel iseendast. Võõra auto või selle fragmendi demonstreerimine oma avataril on kategooriliselt keelatud ja võib korduva staff-i sellekohaste märkuste eiramise puhul viia kasutaja blokeerimiseni. "Võõras auto" nende reeglite mõistes on auto, mis ei ole Foorumi kasutaja kasutuses. Samuti on keelatud animeeritud avatarid.




Ma ei demonstreeri võõrast autot ega võõra auto fragmenti. Millal selline muudatus tekkis, kunagi sellist nõuet polnud? Miks selline muudatus tekkis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 22.08.18 19:36 Tsiteeri


Mul ka kadus mõni aeg tagasi ära, oli lihtsalt audi märk (rõngad) ja ei olnud suur. Keegi oli vist kindel, et need rõngad mu auto omad ei saa olla.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
blefish
huviline



Registreerunud 21.04.18
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A5 3.0TDI Coupe 2009

postitati 12.09.18 17:34 Tsiteeri


Praegu ei õnnestu üldse pilti muuta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.3% - SQL: 52.7%]