Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: DLS C36 komponentkõlarid (Vastuseid: 31 | Vaatamisi: 4054)
djstallion
huviline



Registreerunud 25.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SAAB

postitati 20.07.05 21:30 Tsiteeri


Ranz, kas tweeteri paigalduslaiend a-piilaril on enda näputöö?
Kas enamusel komplektides sisalduvatel tweeteritel on olemas ka mingisugune standartne klambriga vms. kinnitus?

Enam-vähem viimaseks otsustavaks küsimuseks selles teemas oleks: DLS odav ots vs. Rainbow odav ots? Hinnaklass on laias laastus sama, kuid kvaliteet? Rainbow puhul tunduvad võimsused olevat ülepingutatud, või ongi tegemist rohkem suurele mürale orienteerunud firmaga? Sarnaste komplektide puhul on DLS 50W RMS ja Rainbow 80W RMS. Endale tundub 5,25" elemendi puhul 50W igati reaalsem, või on siiski tegemist lahja elemendiga?

Starsound oma kahtlaste pakutud võimsuste ja veelgi kahtlasemalt odavate hindadega jääb ilmselt valikust välja. Ranz küll kasutab Pro-seeria komplekti ja ei nurise, aga midagi muud julgustavat ma selle firma toodangu kohta ei ole leidnud, ei AC foorumist ega ka ühest teisest foorumist :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 21.07.05 06:14 Tsiteeri


See a-piilarist välja ulatuv lisa on kõik ranzil ise ehitatud. Tweeteril tulevad tavaliselt kaasa ainult kinnituskopsikud ja klambrid, millega saad siis vajaliku auku või lihtsalt aknalauale need lihtsa vaevaga paigutada.

Aga üks asi hakkas natuke häirima sinu jutu juures. Miks sa neid võimsusi taga ajad koguaeg? Mida sa hakkad peale midbassi võimsusega?
Kui aus olla, siis mina näiteks ei tea ühegi oma kõlari võimsust, mis mul autos on. Ega ma kõlareid auto kütmiseks ei osta, et võimsust taga ajan ;)
Aga vaata kus sa saaks kuulata Rainbow'd ja DLS'i ja siis oma kõrva järgi otsusta, kumba heli sulle kõige rohkem meeldib.


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.05 07:02 Tsiteeri


Nende võimsustega on tõesti nii, et kui võim annab 50W kanalisse siis ei ole vahet kas tehas näitab elementidele 50W RMS või 150W RMS, pigem tasuks jälgida tundlikkuse nr-eid... tekib jällegi olukord, et mis tehas neid numbreid huupi ei pane:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
djstallion
huviline



Registreerunud 25.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SAAB

postitati 21.07.05 18:02 Tsiteeri


Siim, ma ei aja mitte võimsuseid taga, vaid lihtsalt kuidagi kahtlaselt suured on erinevate tootjate pakutud võimsused. Sa said võibolla valesti aru, ma ei ole NII rumal, et ostan kõlareid ainult tootja pakutud RMS põhjal ;) Ka nii rumal pole ma enam ammu, et vaataksin max võimsust, kui üldse, loeb ikka nominaal.

Kuna DLS jõuab minuni letihinnast soodsamalt, on asi otsustatud. Teen oma esimese katsetuse kvaliteetkaubamärgi odavate kompodega, eks hiljem paistab, mis edasi saab. Arvestades seda, milline muusikafanaatik ma olen, ei piirdu asi ilmselt esimese komplektiga :P Veidi aja pärast tahaks ikka veel paremat...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
djstallion
huviline



Registreerunud 25.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SAAB

postitati 21.07.05 19:26 Tsiteeri


Mis puutub DLS Classic seeria kompode tweeteri kriiskavasse helisse, siis tsiteering DLS ametlikult kodulehelt www.dls.se:

CLASSIC series tweeter T20 is a 20 mm silk dome tweeter with neodymium magnet.

T20 is included in Classic, Pro slimline and Reference series.

Ehk siis ka Pro ja Reference seeria väiksemõõdulised komplektid sisaldavad sama tweeterit. Asi võib siis pigem olla Crossoveris kinni, mitte tweeteris endas. Usun, et T25 ja UP1C on kindlasti paremad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
antz
huviline



Registreerunud 21.04.05
Asukoht: Rae
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.05 08:17 Tsiteeri


kuidas Sa siis rahul oled oma valikuga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
djstallion
huviline



Registreerunud 25.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SAAB

postitati 02.08.05 08:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antz
kuidas Sa siis rahul oled oma valikuga?
Kui sa 1-2 nädalat kannatad veel, siis saan oma arvamuse öelda, hetkel pole piisavad vahendid kõlarite-võimu hankimiseks veel minuni jõudnud ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.5% - SQL: 48.5%]