Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  11  12  13  14  15  ..  24
Autor:
Pealkiri: Audi A6/A7 C7 (Vastuseid: 588 | Vaatamisi: 123466)
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 27.08.18 03:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ohjah
Olen auto otsinguil. Kas ma saan õieti aru et kui 3L. masinaga ketiprobleemidest soov pääseda siis tuleks osta 2014 ja edasi? Olen püüdnud lugeda vastavad teemad läbi ja keegi väitis et 2013 lõpus midagi muudeti...


Ei pea paika. Käisin näiteks hiljuti Riias ühe inimesega 06.2014 välja lastud 180kw A6 -te vaatamas ja lisaks muule kõrises peale soojalt seismist väga pahasti. See sõltub siiski pingutite kvaliteedist, mis peale on sattunud. Samas on lahendus juba piisavalt odav, et mitte põdeda. Kui hirm iga asja ees, ei tohi üldse uuemat autot osta tegelt. C7 -l on kordades kallimaid probleeme, kui ostuga puusse panna.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ohjah
huviline



Registreerunud 26.08.18
Kasutaja on eemal


postitati 27.08.18 07:31 Tsiteeri


Ok. Aga kui sõidan aastas keskmiselt 14 000 km. 85kw diisel jaapani universaaliga nii,et väga jõust ja kiirusest puudust ei ole tundnud. Kas oleks ka mõni teine(väiksema mootoriga) kooslus mis võik hästi teenida? Ise olen vaadanud, et kindlasti võiks olla universaal ja alcantra sisu. Mitmed on soovitanud, et 3L diisel ja nelivedu peaks olema...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 27.08.18 09:31 Tsiteeri


Kui sa nii vähe sõidad siis mina ei ütleks küll, et sul tingimata suurt mootorit, võimsust ja nelikvedu vaja on.

Kui otsid midagi rahulikumat, kuid ilusat - Audi A6 Ultra versioonid on kõige ökomad C7 mootorid, 2.0 diislid vist olid, kuid siiski 140kw. Oleks hea kooslus väiksemast, öko mootorist, kuid audi trademark sõidumugavus + kena disain. Neid on aga vähem saada :(
Küll aga on seal DSG kast, millega võib jamasid olla.. samas saab ostuks vaatamisel kontrollida, kas kast ok või ei.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.08.18 10:08 Tsiteeri


2.0 Diisel ka täitsa hea variant jah. Usun, et 85kW pealt 140kW minnes tunned vahet küll.

Kolmeliitristel on ketid isegi uuematel 200kW variantidel probleemiks olnud. Paljudel ka garantiiga korda tehtud, aga ei oska öelda, kas ka püsivalt.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 27.08.18 12:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
2.0 Diisel ka täitsa hea variant jah. Usun, et 85kW pealt 140kW minnes tunned vahet küll.

Kolmeliitristel on ketid isegi uuematel 200kW variantidel probleemiks olnud. Paljudel ka garantiiga korda tehtud, aga ei oska öelda, kas ka püsivalt.



Äädbluule mõeldes tulevad kohe nutt ja naer korraga peale FL puhul


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 27.08.18 14:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Äädbluule mõeldes tulevad kohe nutt ja naer korraga peale FL puhul

Õnneks saab sellele kiire 1-0 teha.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
weblife
huviline

Avatar


Registreerunud 20.11.07
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6Q C8 2019

postitati 28.08.18 10:53 Tsiteeri


On mõttes siis c6 maha müüa ja c7 peale üle minna. Mida soovitate ja mis mootoriga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
wtf_
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Kohila / Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 C7

postitati 28.08.18 15:34 Tsiteeri


Loe see teema (+ esimeses postis lingitud 2 teemat) läbi ja saad pildi ette (siin küll veidi rohkem 3.0 diislitest räägitud, aga müügis põhiliselt need ongi).
Kui oled valmis S-Tronic'u kasti remondiks, võta 3.0TDI 150/180kW. Muidu aga kindlama kastiga Tiptronic ja 3.0BiTDI 230kW.
Kindlasti otsi heade lisadega masin ja lase auto üle kontrollida. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cobra
huviline



Registreerunud 16.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 TFSI

postitati 28.08.18 17:17 Tsiteeri


Mina jällegi soovitaksin 3.0TFSI-d, selle liikumine ja kiirendus ikka ülihea. Trassil kütusekulu 8.2l/100le. Launchida on hea, kohe kompressor tõttab appi.
Sellest ei hakka üldse rääkima, kuidas 3.0TFSI kannatab peale keeramist. Mul müügis ka A6 C7 3.0TFSI, kui kellegil huvi küsida midagi.
Diislist ei arva midagi, ühega sõitsin ja pole ikka see. Elu on näidanud et diisliga rohkem muresid, las see jääb minu arvamuseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 28.08.18 17:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cobra
Mina jällegi soovitaksin 3.0TFSI-d, selle liikumine ja kiirendus ikka ülihea. Trassil kütusekulu 8.2l/100le. Launchida on hea, kohe kompressor tõttab appi.
Sellest ei hakka üldse rääkima, kuidas 3.0TFSI kannatab peale keeramist. Mul müügis ka A6 C7 3.0TFSI, kui kellegil huvi küsida midagi.
Diislist ei arva midagi, ühega sõitsin ja pole ikka see. Elu on näidanud et diisliga rohkem muresid, las see jääb minu arvamuseks.



Tõesti, las jääb. Eriti, kui USA-ka otsa satud. Lohutuseks muidugi saab 8HP kasti, euroopa omadel on s-tronic oma rõõmudega.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 28.08.18 18:29 Tsiteeri


See on rohkem küsimus, et kes mida otsib. On häid isendeid ja halbu, nii diisli, bensuka kui hübriidiga, oleneb, millise otsa satud.

Ma ise arvan, et huviline võiks tegelikult proovisõidul käia mõne huvitavama isendiga, nii TDIga, BITDIga kui ka TFSIga ja misiganes lühendeid veel olemas on. Foorumi jutt on väga tore, aga proovi ise, ega iseenda tunnetus lõpus loeb kõige rohkem, mitte, mis keegi foorumis targutas :) Ma ei tahaks uskuda (TDI omanikuna), et see TDI niivõrd kehvem teistest on..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 28.08.18 21:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ohjah
Olen auto otsinguil. Kas ma saan õieti aru et kui 3L. masinaga ketiprobleemidest soov pääseda siis tuleks osta 2014 ja edasi? Olen püüdnud lugeda vastavad teemad läbi ja keegi väitis et 2013 lõpus midagi muudeti...

Tootja väitel on peale 03.09.2013 toodetud masinatel modifitseeritud pinguti. Üldiselt enne seda toodetud masinaid ei maksaks välistada, paljudel on see juba korda tehtud.
Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Kolmeliitristel on ketid isegi uuematel 200kW variantidel probleemiks olnud. Paljudel ka garantiiga korda tehtud, aga ei oska öelda, kas ka püsivalt.

Jah, FL mudelitel on ketiprobleem uuesti tagasi suudetud tuua ja juba täiesti olematutel läbisõitudel. Sama teemaga on haaratud ka 160kW mootor. Õnneks selle remont klaasmajas koos korraliku garantiiga on finantsiliselt täiesti söödav.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 29.08.18 09:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cobra
Mina jällegi soovitaksin 3.0TFSI-d, selle liikumine ja kiirendus ikka ülihea. Trassil kütusekulu 8.2l/100le. Launchida on hea, kohe kompressor tõttab appi.
Sellest ei hakka üldse rääkima, kuidas 3.0TFSI kannatab peale keeramist. Mul müügis ka A6 C7 3.0TFSI, kui kellegil huvi küsida midagi.
Diislist ei arva midagi, ühega sõitsin ja pole ikka see. Elu on näidanud et diisliga rohkem muresid, las see jääb minu arvamuseks.


Samas linnas metsik kütusekulu, carbon buldup ja õnnetu S-tronic. Lisaks on stockis aeglasem kui Bit diisel ja kütusekulu poole suurem. Pealekeeramist kannatavad mõlemad.

Ehk siis 230kw Bit kindlasti kõige turvalisem valik, aga umbes kastiremondi võrra kallim kui ühe turboga diisel ja tfsi.
Kindlasti tasuks kõik valikud läbi proovida, järjekorras 180 kw diisel - > tfsi - > bit


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 29.08.18 13:08 Tsiteeri


3.0 TFSI käib reaalselt koha pealt minnes palju paremini edasi kui 230kw disla.
Dislal ikkagi omajagu turbolagi ning sellest ei pääse.

Kompressoriga bensukal on aga null lagi ja sul on kogu aeg tunne, et sõidad võimsa autoga, mitte alles siis, kui turbo kunagi järgi tuleb.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 29.08.18 14:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Tsitaat:
Algselt postitas: cobra
Mina jällegi soovitaksin 3.0TFSI-d, selle liikumine ja kiirendus ikka ülihea. Trassil kütusekulu 8.2l/100le. Launchida on hea, kohe kompressor tõttab appi.
Sellest ei hakka üldse rääkima, kuidas 3.0TFSI kannatab peale keeramist. Mul müügis ka A6 C7 3.0TFSI, kui kellegil huvi küsida midagi.
Diislist ei arva midagi, ühega sõitsin ja pole ikka see. Elu on näidanud et diisliga rohkem muresid, las see jääb minu arvamuseks.


Samas linnas metsik kütusekulu, carbon buldup ja õnnetu S-tronic. Lisaks on stockis aeglasem kui Bit diisel ja kütusekulu poole suurem. Pealekeeramist kannatavad mõlemad.

Ehk siis 230kw Bit kindlasti kõige turvalisem valik, aga umbes kastiremondi võrra kallim kui ühe turboga diisel ja tfsi.
Kindlasti tasuks kõik valikud läbi proovida, järjekorras 180 kw diisel - > tfsi - > bit


Metsik see nüüd küll pole, isegi aastal 2018, kus suht kiired autod on suht ökod. Cayenne Turbo S on metsiku kuluga, 3.0TFSI modituna (300+ kw) on oma jõu kohta ikkagi krdi ökonoomne minu arust.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
dripnoticn
huviline



Registreerunud 25.11.12
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV

postitati 15.01.19 11:21 Tsiteeri


https://m.auto24.ee/3013694

On keegi vaatamas käinud? Mida peaks jälgima?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 15.01.19 11:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dripnoticn
https://m.auto24.ee/3013694

On keegi vaatamas käinud? Mida peaks jälgima?


Siin on ju 13 lk. juttu, mida peaks jälgima C7 ostul. Väga paljusid olulisi asju saab jälgida vaid arvutiga.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dripnoticn
huviline



Registreerunud 25.11.12
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV

postitati 15.01.19 12:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: dripnoticn
https://m.auto24.ee/3013694

On keegi vaatamas käinud? Mida peaks jälgima?


Siin on ju 13 lk. juttu, mida peaks jälgima C7 ostul. Väga paljusid olulisi asju saab jälgida vaid arvutiga.


Kui norida siis valdav enamus sisutühi jutt. Saan aru, et steptronic kast ning kett millele tuleks rõhku panna. Kett kuulda ka sooja mootoriga nagu aru sain. Aga kast?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.19 13:33 Tsiteeri


Steptronic on bmw-l, audil on s-tronic, misiganes see s seal sümboliseerib.

Kasti osas loe seda teemat - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=167967

Valdav enamus võib sisutühi olla, kuid kasulikku juttu on ka. Loe uuesti läbi, kui kahe silma vahele jäi :) Kastist on ka siin 13-lks juttu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cobra
huviline



Registreerunud 16.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 TFSI

postitati 15.01.19 18:15 Tsiteeri


Kui Pärnusse ostad, siis siin väikesed vahemaad, väikesed otsad. Pigem vaataks bensiini poole. Gero puudub diislil.
Lihtsalt minu arvamus. Minul näiteks Pärnus tööle-koju 6km üks ots, sellega ei lähe ükski diisel soojaks ja ei suudaks ka dpfi põletada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 16.01.19 05:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cobra
Kui Pärnusse ostad, siis siin väikesed vahemaad, väikesed otsad. Pigem vaataks bensiini poole. Gero puudub diislil.
Lihtsalt minu arvamus. Minul näiteks Pärnus tööle-koju 6km üks ots, sellega ei lähe ükski diisel soojaks ja ei suudaks ka dpfi põletada.


Kui linnast välja ei sõida kunagi, pole üldse audit vaja ju. Eestis võid ju iga päev tööl käia, aga raha peab endal olema, seega pole probleemi uusi tahmakaid või C7-id osta.
Mida peaks tähendama "gero puudub diislil"?


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 16.01.19 09:02 Tsiteeri


Gero tähendab vanakooli meeste kõnepruugis ja soome päraselt, lisa kütteseadet mis töötab kütuse pealt ehk Audi mõistes Webastot.

Diislile Webastot ei saa? See küll mingi uus uudis mida esimest korda avalikkus kuuleb. ;):D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cobra
huviline



Registreerunud 16.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 TFSI

postitati 16.01.19 10:13 Tsiteeri


Webastot saab ikka, aga elu on näidanud, et keegi ei hakka vanale autole seda lisana juurde ostma. Lihtsalt enamik asju on peal aga webastot pole, minu jaoks on see väga suur miinus, kuna mu bensakal on isegi see olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 16.01.19 10:38 Tsiteeri


Mõne hullu ikka leiab. Ostsin just 1995a a8'le webasto kiti (originaal, teiselt a8'lt maha võetud).
Nüüd otsin vaikselt paigaldajat.. kui keegi on teinud varem ja tahab veel teha, võib kirjutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauritz
huviline



Registreerunud 30.01.19
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.19 10:10 Tsiteeri


Tere Audi rahvas,

Plaan see aasta vahetada autot. Ja hetkel tugevalt kinni jäänud A6 Allroad juurde alates < 2015 aastast (vajadusest ka natuke kõrgema masina järele). Lugesin läbi A6 C7 postituse aga kas Allroadi puhul on asju, mida peaks rohkem jälgima või on sellel isendil mingeid muid iseärasusi? Sõitu on ca 10-12K aastas. Ja hetkel sõidan diisliga seega pole muret kui järgmine masin oleks kas bensiin või diisel. Kindlasti vaatan autot millel oleks automaat käigukast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  11  12  13  14  15  ..  24
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.0% - SQL: 49.0%]