Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Spidoploki sisene kõlar (B6) (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2486)
niar
huviline



Registreerunud 19.10.15
Kasutaja on eemal


postitati 03.05.18 20:15 Tsiteeri
Spidoploki sisene kõlar (B6)



Spidoploki sisene kõlar andis otsad. Keegi oskab öelda, mis sorti kõlar sinna sisse läheb? On keegi vahetanud?

Ebayst uurides annab 25-40 euroseid vasteid, mis on ilmselgelt liiga palju mingi mõttetu piniseva asja eest. :D
Vahetamise, tinutamise ja muu sellega kaasnevaga saaksin ise hakkama, aga oskab keegi öelda, kui suure takistusega kõlar olema peab? Elektroonikapoest leiaksin raudselt mingi häbiväärselt odava hinnaga kõlari, mis täidaks samamoodi enda eesmärgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 04.05.18 08:24 Tsiteeri


Ise tellisin mõned aastad tagasi paar tükki siit: https://www.buerklin.com/en/
Kahjuks enam ei leia nagu seal lehel neid.

Aga pakuvad teised ka:SIIN ja SIIN


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkangur
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.18 10:12 Tsiteeri


Mul peaks üks plokk vedelema, millel see korras oli, võid huvi korral endale saada mingi sümboolse tasu eest.
Üldiselt on trend selline, et neid joodetakse maha ning kodeeritakse võimalikult kõik karjumised nulli. ;)


"At the end of the day, there are basically two types of drivers: those that want/have avants, and virgins. It's just science. Get one and you won't regret it."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 04.05.18 10:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkangur
...kodeeritakse võimalikult kõik karjumised nulli. ;)

Kodeeriks keegi tulede kontrolli ka maha siis mu autol. Alustuseks oleks tagumisest udutule kontrollist vabanemine juba suur samm lähemale meeldivale sõidu algusele. :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 04.05.18 11:08 Tsiteeri


Ma kodeerisin ise juurde neid hoiatusi. Puhtalt ohutuse pärast. Et ei ununeks turvavöö lahti, sest see pinin lihtsalt käib nii närvidele, et sunnib vöö peale tõmbama, samamoodi ka pinginaabril. Kuna mul automaatselt tuled ei kustu, siis hea meeldetuletus selle jaoks ka. Ja kolmandana kasutan ma möödasõidu ajaks kiiruse hoiatust, et jalg liiga raskeks ei läheks märkamatult. See hele piiks armatuuris nagu ehmatab veidi, ja kõlab nagu ohu sireenina ja tuletab meelde, et nii kiire nüüd ka pole. Ja kui mõni pirn on läbi või vedelik otsas, siis lihtalt on piinlik, kui keegi on autos ja mul muusika iga stardi alguses annab kõigile teada, et ma pole hoolas autoomanik. Alati mainitakse ära, et kle sul see või too on otsas. :D


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkangur
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.18 11:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: mkangur
...kodeeritakse võimalikult kõik karjumised nulli. ;)

Kodeeriks keegi tulede kontrolli ka maha siis mu autol. Alustuseks oleks tagumisest udutule kontrollist vabanemine juba suur samm lähemale meeldivale sõidu algusele. :D


Jooda takisti vahele või leia vea põhjustaja üles, aitab alati.


"At the end of the day, there are basically two types of drivers: those that want/have avants, and virgins. It's just science. Get one and you won't regret it."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
niar
huviline



Registreerunud 19.10.15
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.18 13:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkangur
Üldiselt on trend selline, et neid joodetakse maha ning kodeeritakse võimalikult kõik karjumised nulli. ;)

Njah, sellega on siuke lugu, et kui naaber on juba kolme kuu jooksul 5 korda ukse taga käinud ja öelnud, et mul jäid jälle tuled põlema, siis hakkab vaikselt häbi juba. Aga mul õnneks turvavöö kontroll puudub ja teisi piuksumisi tuleb üsna olematu arv kordi ette, seega kui automaatsed tuled puuduvad ja oled pisut saabas, et jätad koguaeg tuled põlema, siis on see pinin ainult positiivne. :D

Aga muidu sain probleemist jagu. Käisin euronicsis ja n-ö letitagant leidis arvutitehnik enda varuosade riiulilt ühe kõlari (5 euri). Vahetamisel läksin pisut lihtsamat teedkaudu, haukasin näpitsatega vana kõlari seest ära (korpust ei kahjustanud), jootsin juhtmed otse vanade klemmide külge ja kõlari liimisin kuumliimi püssaga vana kõlari korpuse külge.

https://i.imgur.com/kQoMmNu.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkangur
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.18 14:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: niar
Tsitaat:
Algselt postitas: mkangur
Üldiselt on trend selline, et neid joodetakse maha ning kodeeritakse võimalikult kõik karjumised nulli. ;)

....jäid jälle tuled põlema, siis hakkab vaikselt häbi juba. Aga mul õnneks turvavöö kontroll puudub ja teisi piuksumisi tuleb üsna olematu arv kordi ette, seega kui automaatsed tuled puuduvad ja oled pisut saabas, et jätad koguaeg tuled põlema...



Selle vastu aitab näiteks kaabliga regiooni muutmine, automaatselt 0 asendis tuled ette ja samuti ka kustu, ei ole vaja keerata koguaeg seda lülitit, käib süütega kooskõlas. :cool:


"At the end of the day, there are basically two types of drivers: those that want/have avants, and virgins. It's just science. Get one and you won't regret it."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 04.05.18 15:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkangur

Selle vastu aitab näiteks kaabliga regiooni muutmine, automaatselt 0 asendis tuled ette ja samuti ka kustu, ei ole vaja keerata koguaeg seda lülitit, käib süütega kooskõlas. :cool:


Midagi muud ei muutu regiooni muutusega? Ainult tuled?


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkangur
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.18 22:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaiks
Tsitaat:
Algselt postitas: mkangur

Selle vastu aitab näiteks kaabliga regiooni muutmine, automaatselt 0 asendis tuled ette ja samuti ka kustu, ei ole vaja keerata koguaeg seda lülitit, käib süütega kooskõlas. :cool:


Midagi muud ei muutu regiooni muutusega? Ainult tuled?

Ainult 0 asendi muutumine ja kadumine jah, põhjamaad tuli vist panna kui õigesti mäletan.


"At the end of the day, there are basically two types of drivers: those that want/have avants, and virgins. It's just science. Get one and you won't regret it."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 05.05.18 00:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkangur
Tsitaat:
Algselt postitas: jaiks
Tsitaat:
Algselt postitas: mkangur

Selle vastu aitab näiteks kaabliga regiooni muutmine, automaatselt 0 asendis tuled ette ja samuti ka kustu, ei ole vaja keerata koguaeg seda lülitit, käib süütega kooskõlas. :cool:


Midagi muud ei muutu regiooni muutusega? Ainult tuled?

Ainult 0 asendi muutumine ja kadumine jah, põhjamaad tuli vist panna kui õigesti mäletan.


Lähitulede põletamiseks põhjamaad, udukate põletamiseks kanada (B7mel kaasnevad viimasega aga paraku ka USA stiilis pidevalt põlevad suunatuled).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.6% - SQL: 41.4%]