Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A6 c5 ostuabi (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 3602)
AK47
huviline



Registreerunud 22.03.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.03.18 07:00 Tsiteeri
A6 c5 ostuabi



Tere!

Kas keegi on seda masinat vaatamas käinud?
http://www.auto24.ee/used/2775358

Mingit infot antud isendi kohta? Võib ka näpunäiteid jagada, et mida silmas pidada, kui masin üle vaadata.


Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jalmartonsau
huviline

Avatar


Registreerunud 15.03.18
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4, 2009 B8 Avant

postitati 28.03.18 09:01 Tsiteeri


https://www.upload.ee/image/8248705/liikluskahju.PNG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
AK47
huviline



Registreerunud 22.03.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.03.18 10:03 Tsiteeri


Seda nägin. Loodan, et ehk keegi oskab midagi veel rääkida, mida googeldades välja ei tule.

Tean et kuidagi palju omanike vahetusi on tal ka tehtud:

https://www.upload.ee/image/8248829/omaniku_vahetus.PNG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AK47
huviline



Registreerunud 22.03.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.04.18 06:35 Tsiteeri


Aga sellest teab keegi midagi rääkida? http://www.auto24.ee/used/2812427
Vin koodi on nad igaljuhul vale pannud.

NB! Tean et sealt üldiselt ei tasu autot osta aga vahest leiab ka sealt häid autosid. Niiet kui kellegil infot on siis jagage palun :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 19.04.18 13:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AK47
Aga sellest teab keegi midagi rääkida? http://www.auto24.ee/used/2812427
Vin koodi on nad igaljuhul vale pannud.

NB! Tean et sealt üldiselt ei tasu autot osta aga vahest leiab ka sealt häid autosid. Niiet kui kellegil infot on siis jagage palun :)


Mida sa ootad 20 aastat vana masinalt mis poolmuidu müügis, saad selle mida ostad ehk siis 99% hunniku saasta ja peavalu.
Millal saavad inimesed aru et tasuta lõunaid EI OLE olemas ja hinnad üldjuhul on põhjusega liiga odavad, seda siis selleks et lolle meelitada.
Alles oli telekas miskid tegelased kes ignoreerisid igasuguseid ohumärke auto ostul ja nüüd nutavad ei said sita omale.
Kui ikka mõistust pole piisavalt siis tuleb raha lihtsalt ära võtta/anda.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 19.04.18 14:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Tsitaat:
Algselt postitas: AK47
Aga sellest teab keegi midagi rääkida? http://www.auto24.ee/used/2812427
Vin koodi on nad igaljuhul vale pannud.

NB! Tean et sealt üldiselt ei tasu autot osta aga vahest leiab ka sealt häid autosid. Niiet kui kellegil infot on siis jagage palun :)


Mida sa ootad 20 aastat vana masinalt mis poolmuidu müügis, saad selle mida ostad ehk siis 99% hunniku saasta ja peavalu.
Millal saavad inimesed aru et tasuta lõunaid EI OLE olemas ja hinnad üldjuhul on põhjusega liiga odavad, seda siis selleks et lolle meelitada.
Alles oli telekas miskid tegelased kes ignoreerisid igasuguseid ohumärke auto ostul ja nüüd nutavad ei said sita omale.
Kui ikka mõistust pole piisavalt siis tuleb raha lihtsalt ära võtta/anda.


Täpselt nii, selle auto asemel võiks parem korraliku teleka osta ja kodus pildimasinast maailma vaadata. Muretum.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AK47
huviline



Registreerunud 22.03.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.04.18 05:40 Tsiteeri


Midagi tarka öelda pole, siis pole vaja üldse kommenteerida ;)
Igal ühel ei ole sitaks raha, et seda uue salongi auto alla laduda ja võlgu ei kavatse ka olla et uhke uue autoga sõita.

Ma küsisin infot auto kohta, et kas keegi teab midagi, mitte loengut et krt jälle mingi vana masin.

Ja kui muidu ei tea siis ka seal müüakse asjalike autosid hunniku sita seas. Mul pole probleemi platsiga, kui masin asjalik on. Teinekord on inimestel jopanud ja väga korralikud autod kommiraha eest saanud. Selle pärast ma uuringi, mitte ei torma ostma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 20.04.18 05:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AK47
Midagi tarka öelda pole, siis pole vaja üldse kommenteerida ;)
Igal ühel ei ole sitaks raha, et seda uue salongi auto alla laduda ja võlgu ei kavatse ka olla et uhke uue autoga sõita.

Ma küsisin infot auto kohta, et kas keegi teab midagi, mitte loengut et krt jälle mingi vana masin.

Ja kui muidu ei tea siis ka seal müüakse asjalike autosid hunniku sita seas. Mul pole probleemi platsiga, kui masin asjalik on. Teinekord on inimestel jopanud ja väga korralikud autod kommiraha eest saanud. Selle pärast ma uuringi, mitte ei torma ostma.


Keegi pole niisama targutanud ja probleem ei olnud mitte auto vanuses, vaid hinna ja alles oleva ressurssi suhtes. Peidetud sõnum oli ilmselt see, et kui eelarve on piiratud, vaata vähe tagasihoidlikum isend (mille sama raha eest saad korralikuma) või ära osta üldse veel autot, selle asemel, et võtta omas klassis kõige odavam ja viimase piirini ära tarbitud. You get, what you pay for.
Kui sa vaataks väiksema kere või pooleveolise poole leiaks sama raha eest midagi sellist, mida saad pikemalt muretult tarbida. Kui need kõne alla ei tule, siis parem kogu veel mõnda aega, et saaks osta mõne korraliku isendi selliste näitajatega, nagu soovid. ;)

EDIT: Inimesed ei käi niisama autorahaks platsidel kumme toksimas ja autosid vaatamas. Kui keegi juba teaks kindlalt öelda, et see auto on heas seisukorras, oleks see juba ära ostetud omale tarbimiseks või edasi müügiks vaheltkasuga. Selle asemel, et oodata, et keegi sulle kõik kandikul ette kannab, mine vaata ise auto üle ja võta mõni autodest rohkem teadev sõber kaasa.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AK47
huviline



Registreerunud 22.03.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.04.18 06:09 Tsiteeri


Sul on igati õigus aga vaata mul on auto olemas, millega liikuda. Mul on vaja lihtsalt suuremat ja uurin maad.
See et ma ka turu kõige odavama kohta uurisin, ei tähenda et ma seda ostma tormaks. Ma tõesti ainult uurisin maad... see auto peaks olema nüüd 3'dat päeva müügis, et pikalt ta olnud ei ole.

Muidu täna oligi plaan vaatama minna seda... ma muidugi midagi head sealt ei oota aga kuna plats on lähedal siis ega vaatamine mööda külge maha ei jookse.

EDIT: Ja keegi ei ole oodanud, et mulle midagi kuldkandikul kätte toodaks :D Krt võtaks, ma küsisin infot, mitte loengut või "auto sinu kulul minu ukse ette" toomist :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 20.04.18 13:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AK47
Krt võtaks, ma küsisin infot, mitte loengut või "auto sinu kulul minu ukse ette" toomist :D


Siis tuleks OTSINGUST alustada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.4% - SQL: 39.6%]