Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Küsimus 2,2 r5 turbo mootori kohta (Vastuseid: 57 | Vaatamisi: 10308)
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 04.02.18 09:43 Tsiteeri


Vahe on pöhimötteliselt ainult sisselaske kollektoris. Aaga AGU kolle on parema voolavusega kui nt AEB kolle. Väikse modimisega saab jätta R5 jahutus radika küljele ja cooleri panna ilusti ette. Ei pea stanget rappima. Cooleri torustik jöäb siis olematu pikkusega:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 05.02.18 20:27 Tsiteeri


http://foorum.turboclub.ee/viewtopic.php?f=11&t=17078
Kommiraha eest 400kw:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Elvisperle25
huviline



Registreerunud 01.01.17
Kasutaja on eemal


postitati 03.03.18 18:14 Tsiteeri


Nii olen siis saanud omale 2.1turbo mootori kuid tekis väike huvi, et kui tahaks sellest pritsepeast lahti saada ja pigaldada progre aju siis millist soovitate?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 03.03.18 18:26 Tsiteeri


Jeerum:D Proge aju vöetakse meil paigaldaja,seadistaja järgi. Kes odavam,kes kallim...kellel rohkem kogemusi,et see ajalugu normilt tööle hakkaks:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andrec
huviline



Registreerunud 07.10.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 R30 VR6 turbo

postitati 03.03.18 18:26 Tsiteeri


Ecumaster EMU
Maxxecu
Link

Vemsi ja Tatechi enam ei soovitaks, kuna need nii vanad ajud ja kaasaegseid uuendusi pole peale tulnud.


12,72@178,14km/h @S4 // 241km/h @ S4 OMC
http://differ.ee https://www.youtube.com/andresleever
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 03.03.18 18:53 Tsiteeri


https://www.audiworld.com/forums/audi-5000-200-v8-discussion-27/megasquirt-efi-my-10v-turbo-what-do-i-need-2193797/ lugemist.....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Elvisperle25
huviline



Registreerunud 01.01.17
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.18 21:54 Tsiteeri


Pole sellel ajalool häda midagi. Kannatab väga hea asja ehitada kui tahta. Minu jaoks suht mõttetu osta mingit uuemat asja mis juba ülesse ehitatud. Nii, et vaatan mida ägedat saab sellest vanurist ehitada :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Elvisperle25
huviline



Registreerunud 01.01.17
Kasutaja on eemal


postitati 21.04.18 17:12 Tsiteeri


Nyyd siis olemas 2,1t r5 mootor ja kohe olemas ka aan aju mis hakkab seda mootorit juhtima kuid puudu on juhtmestik sellele ajule. Kas kellegil on müüa ja mis hinnaga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 21.04.18 21:17 Tsiteeri


Kas tuleb odavam kui 1,8t swap?:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 21.04.18 21:37 Tsiteeri


Hästi ei saa aru, mida sa selle AANi ajuga soovid teha. 2,1 10vt on puhas mehaanika ju?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Elvisperle25
huviline



Registreerunud 01.01.17
Kasutaja on eemal


postitati 21.04.18 21:40 Tsiteeri


See tåhendab seda, et kaob pritsepea ära ja tulevad el pihustid.
Kõik mehhaanika kaob ära kuna tahaks kw juurde saada aga lihtsalt vaja juhtmestiku. Ja 1.8 mootorit ma ei pane, sest sellest r5 mootorist saab väga hea asja teha :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 22.04.18 04:49 Tsiteeri


https://www.s2forum.com/forum/technical/electrical/57558-mc2-converting-to-motronic


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 22.04.18 10:21 Tsiteeri


Mõttetu, lihtsam on progeaju peale panna. Näiteks ecumaster classic.
Seda AAN-i aju normaalselt toimima seal peal keegi peale minu ilmselt enivei ei seadista ja mina ei viitsi tegeleda sellega.

Ecumasteriga saab aga iga normaalne seadistaja hakkama.
Juhtmestik tuleb ka oluliselt lihtsam teha progeajule, kui hakata midagi AAN-i aju omast aretama.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Elvisperle25
huviline



Registreerunud 01.01.17
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.18 13:29 Tsiteeri


Eks neid mõtteid on erinevaid. Olen ka ise mõlenud proge aju peale kuid paljud on läinud ka aan aju peale kuna seal pole midagi keerulist tegelikult. Hooratas tuleb natuke ringi teha kuna 2,3 hookal on miski asi puudu mida siis trigger loeb ja selle ma tean kes ära teeks.

Okei aga kui panna nüüd proge aju sellisele mootorile siis palju aju maksaks mis sellele mudelile sobilik ja ka seadistamine kuna ilmselgelt mul puuduvad selles osas teadmised. Või siis kes neid siin eestis paigaldab üldse, sest pihustid tuleb nagunii teised panna ja juhtmete osas saaks ka ise hakkama. Kuid mis varajant tuleks odavam?
Nagunii hetkel tegelen auto kere kallal, et saaks uus värv ja korralik sisu sisse ning siis tuleb mootori vahetus.
Selleks ajaks kui nii kaugele jõuan sooviks juba teadmisi mida keegi soovitab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 22.04.18 16:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Elvisperle25
Nyyd siis olemas 2,1t r5 mootor ja kohe olemas ka aan aju mis hakkab seda mootorit juhtima kuid puudu on juhtmestik sellele ajule. Kas kellegil on müüa ja mis hinnaga?
Mul pakkuda täis auto komplekt juhtmestikku, või teine s4 komplekt kogu aan mootori oma, võimalusel ka muid tefka juhtmete otsa pudinaid komplektis saada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 22.04.18 18:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Elvisperle25
Eks neid mõtteid on erinevaid. Olen ka ise mõlenud proge aju peale kuid paljud on läinud ka aan aju peale kuna seal pole midagi keerulist tegelikult. Hooratas tuleb natuke ringi teha kuna 2,3 hookal on miski asi puudu mida siis trigger loeb ja selle ma tean kes ära teeks.

Okei aga kui panna nüüd proge aju sellisele mootorile siis palju aju maksaks mis sellele mudelile sobilik ja ka seadistamine kuna ilmselgelt mul puuduvad selles osas teadmised. Või siis kes neid siin eestis paigaldab üldse, sest pihustid tuleb nagunii teised panna ja juhtmete osas saaks ka ise hakkama. Kuid mis varajant tuleks odavam?
Nagunii hetkel tegelen auto kere kallal, et saaks uus värv ja korralik sisu sisse ning siis tuleb mootori vahetus.
Selleks ajaks kui nii kaugele jõuan sooviks juba teadmisi mida keegi soovitab.
Odavat???:D Siin väikene vihje http://www.vems.ee/. Kas just odav,aaga ettekujutus hindadest:D .Üldiselt on nii ,see kes müüb aju ja seadistab ,teeb ka juhtmestiku jne.Keegi ei viitsi vööras ussi pesas sonkida kui miski signaal vöi mass puudu on:D Üldiselt oleks soovitav see mootor pulkadeks vötta. Pesu,tihendid,uus ölipump ja muu nänn vahetada.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 22.04.18 21:36 Tsiteeri


On tuunitav Coupe ikka quattro ka või läheb varsti tagasilla alla pookimiseks, et kõik see jõud maha saada? FWD Coupe põhi on quattro omast üsna erinev ja tuleb korralikult relakat ja keevitust näidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Elvisperle25
huviline



Registreerunud 01.01.17
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.18 22:03 Tsiteeri


Mootori remont tuleb nagunii ja asjad juba ostetud ja plaan on ta nelikuks teha ja tean, et see pole keeruline kuid tegemist on :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 23.04.18 07:08 Tsiteeri


Kevadel.....päike paistab:D Eks tekivad ikka huvitavad ...plaanid.:D:D:D https://www.s2forum.com/forum/general/open-topic-old/24441-convert-fwd-coupe-to-quattroIgaljuhul edu:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Elvisperle25
huviline



Registreerunud 01.01.17
Kasutaja on eemal


postitati 10.05.18 09:42 Tsiteeri


Häid mõtteid tuleb ikka aga nende korda saatmiseks läheb kõvasti raha ja aega. Esireas teen kere korda ja uus värv selga siis tuleb lagi ja muud asjad riidega üle teha mis osaliselt tehtud juba. Ja kui see osa tehtud hakkan mootorit vahele istutama kuid enne mootor pulkadeks ja kulu osad vahetada.
Ehk kellegil on selle 2,1t 134kw r5 mootori aju juhtmestiku skeemi oleks jube tänulik

Päikest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 10.05.18 19:42 Tsiteeri


http://www.sjmautotechnik.com/trouble_shooting/pinout.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Elvisperle25
huviline



Registreerunud 01.01.17
Kasutaja on eemal


postitati 11.05.18 08:56 Tsiteeri


Aitähh! Sellest peaks abi olema küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 11.05.18 20:08 Tsiteeri


Nendest motodest on nörkemiseni infi netis. Kasuta guugli otsingut:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Elvisperle25
huviline



Registreerunud 01.01.17
Kasutaja on eemal


postitati 22.05.18 07:43 Tsiteeri


Nii ma nüüd uurisin asja ja seal lehel pole skeemi nagu minu aju on ehk mac- 05D varjant. Ehk oskab keegi selle kohta skeemi lisada voi leidub audi 200 raamat kus on skeem sees olemas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 22.05.18 10:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Elvisperle25
Eks neid mõtteid on erinevaid. Olen ka ise mõlenud proge aju peale kuid paljud on läinud ka aan aju peale kuna seal pole midagi keerulist tegelikult. Hooratas tuleb natuke ringi teha kuna 2,3 hookal on miski asi puudu mida siis trigger loeb ja selle ma tean kes ära teeks.

Okei aga kui panna nüüd proge aju sellisele mootorile siis palju aju maksaks mis sellele mudelile sobilik ja ka seadistamine kuna ilmselgelt mul puuduvad selles osas teadmised. Või siis kes neid siin eestis paigaldab üldse, sest pihustid tuleb nagunii teised panna ja juhtmete osas saaks ka ise hakkama. Kuid mis varajant tuleks odavam?
Nagunii hetkel tegelen auto kere kallal, et saaks uus värv ja korralik sisu sisse ning siis tuleb mootori vahetus.
Selleks ajaks kui nii kaugele jõuan sooviks juba teadmisi mida keegi soovitab.


Odavat ei ole siin nii ehk naa mitte midagi.
Ja miks sa arvad, et sul AAN-i juhtplokiga asi üldse tööle hakkab? Seda on vaja samamoodi häälestada.
Keegi peale minu seda siin ei tee (kuigi kogu info tegin avalikuks http://m232.org).

Ecumaster classic on ca. 700 EUR. Paigalduse ja häälestusega läheb see ilmselt nagunii mingisugune 2500 EUR-i maksma.
Ma ausalt öeldes ei näe erilist pointi seda 10v tehnikat ehitada, kui just mingisugune kinnisidee pole.

Vastus sellele, mis "kõige odavam" on - 10v nahhui ja 1.8T või 2.2T asemele terves tükis koos juhtplokiga. Või veel odavam - pressi alla ja teine auto asemele.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.2% - SQL: 36.8%]