Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  5
Autor:
Pealkiri: Audi S4 B5 2.7 Bit - 1999 - Paukpadrun (Vastuseid: 104 | Vaatamisi: 28638)
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 10.01.18 18:30 Tsiteeri
Audi S4 B5 2.7 Bit - 1999 - Paukpadrun



Eelmisest igapäeva sõidukist hakkas tüdimus peale tulema ja mõtlesin, et paras aeg oleks midagi teist soetada, küll oli mõttes s6 c6 ja isegi teise vag grupi päris poe uus masin, aga sedapuhku läks hoopis teisiti ja nägin selle konkreetse auto kuulutust ja siis sai suht ära otsustatud, et peab tulema s4 b5, küll aga ei olnud ära otsustanud kas sedaani tahan, sellel hetkel, kui mina otsisin oli valik turul väga väike, kuna sedaan kerega autot ei olnud varem omanud ja väga isegi ei tahtnud, siis selle auto puhul sai otsutavaks värvus ja väidetav korrasolek, kõne omanikule ja jutt tundus aus, nii saigi kokkulepitud, et peab selle ikka oma silmaga üle vaatama, nähtud, sõidetud ja olin rohkem, kui 100% kindel, et tahan seda endale :cool: . Läbisõit ostes 216 000km.(30.08.2017) Mingeid erilisi lisasid tal küljes ei ole:

Riidest sportlikumad istmed, mis on väga korralikud, kuskilt katki ei ole.
Rns-d ja cd-box mis pole ühendatud, tõenäoliselt on usb-l ja aux-l sellega midagi pistmist.
Multifunktsionaalne rool, selle vahetasin välja kolme kodaraga rooli vastu, millele tegin ise uue nahkkatte ka peale.
Bypass klapid on asendatud Forge DV004 klappidega, mis teevad head häält :D
Weitec Coiloverid
Sportec-i lõpupütt, mis teeb parasjagu häält.
Rs4 originaal iluvõre.
4x el. aknad.
Kärukonks :o

Järgmisel päeval tuli juba üks huvitav asi autot kummitama, kiirendades hakkas tagant paukuma ja katkestas turbode tööd, arvuti järgi ja veakoode null, otsutasin et peaks uued küünlad peale panema, natuke uurisin maad ja valisin küünaldeks Ngk PFR7Q-d (tänud kivitarele). Küünlad ringi visatud ja viga alles, siis hakkasin vanu uurima ja sain selgeks, et ühel küünlal elektroodi all olev portselaan katki ja liigub, tundub et vedas selle küljest irdumisega, kihutasin ruttu forssi ja sain sealt uue beru süütepooli, mis rändas samale silindrile, millel oli katki küünal, läks õnneks ja asi terve, rõõmu kui palju :D .
Turbod on väidetavalt vahetatud 210 000 pealt vms. Hooratas on pandud ühe massiline + kangem sidur Sachsilt .
Järgmiseks võtsin tee ette remondiettevõttesse kus vahetati õli, parempoolne klapikambri kaane tihend, mis õrnalt lekkis, lisaks lasin kruttida coilovereid, et saaks auto natukene kõrgemaks sest juba suhteliselt väikestel lohkudel käisid rehvid logaritesse, aga tänaseks päevaks olen arusaamal, et lasin liiga palju tõsta ja kevadel parandab seda viga ja läheb natuke madalamaks tagasi.
Esimese kuuga sõitsin ca. 3500km ja probleeme ei esinenud, kuniks ühel ilusal hommikul kuulsin keti laginat :) . Mõned tuhanded sõitsin ikka nii, kui need vahelduva eduga häält tegid ja hakkas kripeldama ikka, ega midagi, küsisin mõnest erinevast kohast hinna pakkumisi ja valisin sobivama, vahetusse läksid järgmised asjad:

23.12.2017 Läbisõit 224057 km.

Mootorikett x2 Swag
ketipinguti x2 Vaico
Hammasrihma komplekt Gates
Veepump Graf
KKK tihendikomplekt x2 Elring
Simmerling x4 Corteco
Kate,kork x2 Swag
Micro-V rihm Gates
Pinguti Micro-V rihmale Ina
Jahutusvedelik
Parem tagumine rattalaager Snr
Kliimapumba magnet

Mootori rihm oli paar aastat tagasi küll vahetatud ja väga väikese läbisõiduga, kuid kuna nina pidi nagunii eest lahti võtma siis kiire otsus, et läheb ka see majandus seal kõik uueks.
Lisaks vahetasin veel ära ka parempoolse esimese tule, sest see oli igasugust liiva ollust täis ja teisega võrreldes väga kole, vasak poolne on paar aastat tagasi uus pandud, asemele läks originaal valeo osa, lisaks uued d2s pirnid, väljanägemine ilus ja valgustus ka tänaseks väga hea.
Hetkel sõidame edasi ja eks näis kaua vastu peab, möla palju ja lisan ka paar pilti, mida kindlasti nii mõnigi inimene näinud juba on.
Piltide eest suured tänud Sõit.ee-le .

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/445/372/01114363411f690.jpg

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/445/372/01114363793af10.jpg

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/445/372/01114363434b552.jpg

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/445/372/01114363495a009.jpg

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/445/372/01114363519f7cf.jpg

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/445/372/0111436357c8c15.jpg

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/445/372/0111436359946e2.jpg

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/445/372/0111436361f50f5.jpg

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/445/372/011143636595788.jpg

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/445/372/0111436369930be.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tõnts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.3 , Coupe 2.1 typ 81, 3x 90 2.3, A4 1.8 TQ, 2x 90Q 2.3

postitati 10.01.18 19:31 Tsiteeri


Mmmmaasikas!!!:cool:


Life is too short to drive slow...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 10.01.18 20:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tõnts
Mmmmaasikas!!!:cool:



Õigust räägid :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 10.01.18 20:59 Tsiteeri


Sedaan essid on alati ägedamad kui kuudid 😀 Selle värviga see hea, et iga teine audi sellega vastu ei sõida. Eks kui kunagi tallinna satub siis peab kõrvuti ajama. Saada oma esimese essiga pilti teha :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
EnricoN
klubiliige



Registreerunud 19.02.14
Asukoht: Pilves selginemistega
Kasutaja on eemal

Auto: CQ Typ89 2.2 20v | A4 B7 TDi

postitati 10.01.18 21:00 Tsiteeri


Ikka väga ilus !! :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 10.01.18 21:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Sedaan essid on alati ägedamad kui kuudid 😀 Selle värviga see hea, et iga teine audi sellega vastu ei sõida. Eks kui kunagi tallinna satub siis peab kõrvuti ajama. Saada oma esimese essiga pilti teha :D


Äge oleks küll need kõrvuti ajada, aga ma ise Tallinnasse ei satu nii naljalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 10.01.18 21:43 Tsiteeri


Pole midagi kosta - vägev! :cool: Nõustun, et soosin ka ise sedaane rohkem kui kuute. ;) Sportlik nahk (eriti äge oleks RS-i oma) seest veel puudu, hetkel tavaline quattro sisu vist?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 11.01.18 05:41 Tsiteeri


Sellel riidel pole quattro kirjasid peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 11.01.18 08:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: paukpadrun
Sellel riidel pole quattro kirjasid peal.
See on "quattro" riie, mitte quattro riie :) Sama asi mis varasemalt selle kirjaga oli, lihtsalt 94a kandis loobuti kirja türkkimisest.

Aga muidu igati hea kombinatsioon, värv ja sellega sobiv sedaankere, riidega salong mis pole läikivaks kulunud ja omab istmesoojendusi, ma ei muudaks küll midagi. Ma ei vahetaks isegi velgi millegi muu vastu.

Kui tõesti sügeleb, siis ainuke mõistlik variant oleks RS4 "quattro" riidega recarod leida, kuid see on ilmselt vähe raske ülesanne.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 11.01.18 08:19 Tsiteeri


Zoig olen sinuga täpselt samal arvamusel nii sisu kui velgedega, kui velgi vahetan siis ainult samasugust 18" vastu, vähemalt hetkel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 11.01.18 09:22 Tsiteeri


S4 märgid maha ja ...

http://www.hingepeegel.ee/wp-content/uploads/2015/04/hunt-lambanahas-worth1000.jpg

:D

Mulle sellised teravad "putukad" meeldivad, vahet pole, et vanust on isendil omajagu turjal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nimi
huviline



Registreerunud 15.01.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8tq STW, B5 S4

postitati 11.01.18 10:07 Tsiteeri


Kas sellest autost ei olnud siin juba teemat? Või olen ma selgeltnägija :o
Aga minu jaoks annab see riidest sisu isegi asjale erilisust juurde. Kõik S id on ju nahaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 11.01.18 10:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: nimi
Kas sellest autost ei olnud siin juba teemat? Või olen ma selgeltnägija :o
Aga minu jaoks annab see riidest sisu isegi asjale erilisust juurde. Kõik S id on ju nahaga.


Ma panin oma coupe teemasse pildi sellest autost, sellepärast sulle ehk tundub, et selgeltnägija oled.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sfinks
huviline



Registreerunud 22.08.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8.5 Avant

postitati 11.01.18 11:30 Tsiteeri


Maitsed on erinevad ning mitte, et sel sisul midagi viga oleks aga mulle jätab küll plangu mulje (vähemalt piltidel). Aga ehk on piisavalt mugav ja pakub head tuge ning rohkemat poleks ju nagu vajagi. Pluss see puiduimitatsioon sellises autos on ka kergelt küsimusi tekitav.

kps, see S on niisamagi piisavalt silmapaistev, et olgu ta nende märkidega või ilma aga hunt lambanahas ta kindlasti ei ole. Selleks tuleks stanged ja iluvõre välja vahetada ning auto teist värvi värvida... sest paar nädalat tagasi jäi see mulle igatahes väga kaugelt silma juba. Siin on nii välimus kui mootor igati kooskõlas, piisavalt edev ja piisavalt kiire.

Olin üks neist kes seda teemat ootas ning peale selle eelneva virina peab ütlema, et üks kuradima äge kombinatsioon - S, see värv ja sedaankere. Pöidlad püsti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 11.01.18 11:58 Tsiteeri


Sellisel autol nähakse ikka tagatulesid - kaugenemas :P. Kes seda esiosa näha jõuab.
Lisaks see manuaalkast... mmmmm. Vihkan neid suuremaid S'se, millel pole funktsionaalset joystick'u ja see veniv ja lödine kärakas mootori ja vedavate sildade vahel "midagi oma ajuga teeb" :P. Vedavad sillad peavad ikka kindlalt läbi siduri mootoriga käsikäes koostööd tegema, et suu saaks roolis pidevalt kõrvuni olla! :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 11.01.18 12:39 Tsiteeri


Juhuslikult, kogemata, elukiirteel trehvasime ka üle pika aja Tartus kokku! Näo viisin juba enne kokku kui auto enda kuid kena, et hobi on säilinud. Vabandused tol hetkel, kiire oli takus kuid muretuid kilomeetreid :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 11.01.18 12:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sfinks
Pluss see puiduimitatsioon sellises autos on ka kergelt küsimusi tekitav.
Audidel ei kasutata imitatsiooni, kasutusel on päris puidu spoon.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Sfinks
huviline



Registreerunud 22.08.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8.5 Avant

postitati 11.01.18 13:17 Tsiteeri


Puit või imitatsioon, sobib see pigem mõne erilisema ja/või vanema auto interjööri kui S mudeli omasse. S mudeli käreda iseloomuga see luksus nagu ei sobitu kokku. Minu tagasihoidlik arvamus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 11.01.18 13:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sfinks
Puit või imitatsioon, sobib see pigem mõne erilisema ja/või vanema auto interjööri kui S mudeli omasse. S mudeli käreda iseloomuga see luksus nagu ei sobi kokku. Minu tagasihoidlik arvamus.

Eks tollasel ajal on auto esimene omanik nii tellinud ilmselt. Tõsi, ka minu vanakooli UrS6-l on puitimitatsioon kuigi võiks olla carbon.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 11.01.18 14:48 Tsiteeri


Tegemist väga silmapaistva ja ilusa masinaga! :cool:
Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 11.01.18 19:32 Tsiteeri


Nii palju, kui on erinevaid inimesi on ka arvamusi, kõigile ei peagi meeldima. Mina näiteks ei näe, et kulunud ja mõrades nahksisu on ilusam, kui riidest, mis võib ka katki olla, minule isiklikult see kooslus sobib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 11.01.18 22:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Tsitaat:
Algselt postitas: Sfinks
Puit või imitatsioon, sobib see pigem mõne erilisema ja/või vanema auto interjööri kui S mudeli omasse. S mudeli käreda iseloomuga see luksus nagu ei sobi kokku. Minu tagasihoidlik arvamus.

Eks tollasel ajal on auto esimene omanik nii tellinud ilmselt. Tõsi, ka minu vanakooli UrS6-l on puitimitatsioon kuigi võiks olla carbon.
See on tüüpiline ema-tütar-ämm probleem, igaühele oma ja mõnele mitu.

Mulle isiklikult see kergelt punakat tooni puit on valik nr2, esimeseks valikuks on sama ajastu heledam putliist mis on lihtsalt natuke haruldasem (mille nimi mul läheb alati meelest). Eriti head effekti omavad need mõlemal päeval kui meil korralikult päikest näha on ja natuke sellest ka salongi paistab.
Tumedad toonid sobiks pigem kahetoonilisse salongi. Nt see klaverilaki must ja isegi carbon kaovad musta armatuuri lihtsalt ära, ei rõhuta sellega enam armatuuri liigendust ning lihtsalt ei oma sama effekti mis heledamate toonide olemasolul.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 12.01.18 07:22 Tsiteeri


Zoigi mainitud asisemaid istmeid otsisin ka ise kunagi ammu taga. Paraku jäidki need mõistliku hinnaga leidmata ja panin samasugused riidest sisu masinasse sisse (lõpuks rändasid need Zoigile :D). D2 tagaistest saaks siiani diivanit ehitada ja airbägidega pauku teha :P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 12.01.18 14:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sfinks
kps, see S on niisamagi piisavalt silmapaistev, et olgu ta nende märkidega või ilma aga hunt lambanahas ta kindlasti ei ole. Selleks tuleks stanged ja iluvõre välja vahetada ning auto teist värvi värvida... sest paar nädalat tagasi jäi see mulle igatahes väga kaugelt silma juba. Siin on nii välimus kui mootor igati kooskõlas, piisavalt edev ja piisavalt kiire.


Noh, Audihuviline saab muidugi kohe aru ka ilma märkideta, et tegemist on S-ga, kuid tavaline kodanik kuskil tänaval või foori all ei pruugi ühti nii kergesti aru saada. Pigem jääb küsimus, et mis krdi A4 see minema tõmbas nii nüüd...

Aga auto on super, värv on eriline maasikas. Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 12.01.18 16:41 Tsiteeri


Midagi sarnast paaril korral Tartus silmanurgast nähtud. Hääled vinged, värv ilus ja pilkupüüdev.
Riidesisu on minuarust OK, palju kenam kui ribadeks nühitud linaleum.
S märkide eemaldusel suurt pointi pole. Audiinimene kuuleb unepealt S-i ära. Tavalisele tsiviilisikule on see niikuinii üks klassikaline Volkswagen Comfortline.

Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Lisaks see manuaalkast... mmmmm. Vihkan neid suuremaid S'se, millel pole funktsionaalset joystick'u ja see veniv ja lödine kärakas mootori ja vedavate sildade vahel "midagi oma ajuga teeb" :P. Vedavad sillad peavad ikka kindlalt läbi siduri mootoriga käsikäes koostööd tegema, et suu saaks roolis pidevalt kõrvuni olla! :cool:

Kaps vanaks hakkad jääma :D


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 54.5% - SQL: 45.5%]