Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Tehnoülevaatus ja tulede reguleerimine. (Vastuseid: 38 | Vaatamisi: 10900)
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 19.12.17 18:49 Tsiteeri
Tehnoülevaatus ja tulede reguleerimine.



Käisin ülevaatusel ja taas keerati mul tuled täiesti maha. Kuidagi väga suvalt keeras ka, nii et ühe tule joon on seinal teisest silmnähtavalt allpool ja mitte juhipoolne vaid see, mis teeserva peaks valgustama. Kas nad keeravad igaks juhuks normist allapoole või kasutavad oma mõõteseadet valesti? On need üldse kontrollitud aparaadid? Paneb suvalt ühe tule ette ja siis lükkab teise ette ilma, et jälgiks kaugusi tuledest. Ma pole muidugi kursis, milline on selle seadeldise tööpõhimõte aga ei tundu, et eriti täpne on see tulemus neil. Küljesuunas reguleerimist nad ei kontrolligi minuarust, vb see seadeldis ei võimaldagi seda.
Ise reguleerin tuled paika nii, et ajan ninaga vastu seina pms., siis märgin seinale tulede keskkohad ja tagurdan seina suhtes täisnurga all 7,5m ja reguleerin tulede murdepunkti seinale märgitud punktidest 5cm allapoole ja samapalju paremale (kindluse mõttes lasen tavaliselt veel paar cm lisaks allapoole). Sellised on pea kõik õpetused, mis olen leidnud. Niimoodi valgustavad tuled hästi teed ja keegi vastutulijatest mulle täistulesid peale pole tõmmanud. Sellise reguleerimisega läksin ka ülevaatusele ja seal keeras ta tuimalt kolm tiiru veel allapoole. Maanteele jõudes mul nagu lähituled ei põlekski ees.
Hirmus tahtmine on tuled ülespoole tagasi keerata. Kui ma kedagi pimestaksin, oleks mulle aastate jooksul keegi kindlasti täistulesid tõmband.
Oskab keegi kommenteerida nende mõõtmise ja reguleerimise täpsust selle mõõteseadeldisega?


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 19.12.17 20:49 Tsiteeri


Keera ise paika tagasi ja mure murtud . Tulede mõõteseade peaks sätitama tule keskele, kuid keskkoha määramine on pea igal TÜV inimesel erinev. TÜV punkti vaidlema ei ole mõtet minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 19.12.17 20:54 Tsiteeri


Ka endal on kehvad kogemused ÜV punktis tulede reguleerimisega. Reguleeritakse liiga alla ning lisaks veel keerati ühel korral "hotspot" paremale kraavi täiesti (vasakule kurvi võttes oli tunne nagu oleks kott pähe tõmmatud).

Ise olen reguleerinud nii, et tasasel pinnal pargin auto ära. Mõõdan tulele nii lähedalt kui võimalik lõikejoone kõrguse maapinnast ja siis ~10m kaugemal seina peal märgin sellest ~10cm madalamale märgi ja reguleerin lõike joone selle järgi. Kõigil Audi tuledel olen mina näinud, et on märgitud langevus 1%, ehk siis 1m kohta 1cm (10m kohta siis 10cm).
Paremale-vasakule olen puhtalt tunde järgi reguleerinud, et "hotspot" oleks otse auto ees. Ei tea, kui õige see on, aga kedagi pimestanud ei ole (pole vilgutatud) ja ise näeb ka normaalselt teed nii.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 19.12.17 21:20 Tsiteeri


Kui ma nüüd siiani olen 7,5 meetri peale 5cm pluss igaks juhuks 2cm lisaks teinud, siis tulebki umbes 1% lengevust. Ma nüüd ei mõõtnud otseselt aga silma järgi tundus et ülevaatusel keerati vähemalt samapalju või veel rohkemgi juurde.


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 19.12.17 21:30 Tsiteeri


Minul sama probleem, lähitulesid polegi nagu olla, ülevaataja lükkas aparaadi stnagest 10cm kaugusele ja keeras paika, ja siis kontrollis tuld ja ütles oma ette, et jah 1%, 1 tõesti aga mitte 10cm peale :) Pean ka hakkama ise sättima, et taas nägijaks saaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.17 10:36 Tsiteeri


Hah, käisin eile ülevaatusel ja peale seda maanteel ropendasin sama, et kuhu pagan need tuled nüüd näitavad, hotspot tundub olevat umbes seal, kus udukate valgusvihk ära hajub. Tundub, et riiklik ikaldus see tulede reguleerimine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lauri0112
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A5 S-line 3.0tdi

postitati 20.12.17 11:20 Tsiteeri


Öelge ülevaatajale, et ta tulesid ei näpiks. Ma teen seda alati ja pole kordagi seda teinud ka. Vaatab oma masinaga tuled üle ja korras.
Aga eks see oleneb ka kohast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.12.17 12:01 Tsiteeri


Ja mina olen lasknud endale meelepärases ülevaatuspunktis ka siis tuled üle kontrollida kui olen rikkis lambi välja vahetanud, mis istub kenasti küll pesas, aga valgusvihk on hoopis mujale kui eelmisel. Pole kordagi pidanud peale ülevaatuse kodanike kontrolli ja reguleerimist midagi kruttima kui siis ainult tavatule regulaatorit koorma peale ladudes. Selliseid kodanike, kes tulevad tulesid reguleerima auto pagassis neli laipa ja mitu tsemendikotti betoonkingade jaoks, on ka tuttavate ülevaatajate sõnul kuhjaga ja siis tulevad hiljem tagasi stiilis "mida kuradit" :cool:. Jõuluvana too nendele õnnetutele loogilist mõtlemist ja pisutki mõistust pühadeks :P. Nendele, kelle liikuri tuled näitavad peale reguleerimist nina ette maha või taevasse - minge sinna kohta kohe tagasi ja laske uuesti töö teha ja sel korral paluge õigeid töövõtteid kasutada. Ise kruttimine ja foorum pole just parim moodus probleemi lahendamiseks! Need, kes siin ise oma silma järgi tulesid üldse paika sätivad, võib leida kindlasti ka maanteel vastu sõites totaalselt pimestamas, nii et teadmiseks - minu poolt teile kõigile ka täistuled tulevad kuni kohtumise hetkeni ja vajadusel ka lisatuled juurde!

Häid pühi ja arvestagem üksteisega liikluses!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 20.12.17 12:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Ja mina olen lasknud endale meelepärases ülevaatuspunktis ka siis tuled üle kontrollida kui olen rikkis lambi välja vahetanud, mis istub kenasti küll pesas, aga valgusvihk on hoopis mujale kui eelmisel. Pole kordagi pidanud peale ülevaatuse kodanike kontrolli ja reguleerimist midagi kruttima kui siis ainult tavatule regulaatorit koorma peale ladudes. Selliseid kodanike, kes tulevad tulesid reguleerima auto pagassis neli laipa ja mitu tsemendikotti betoonkingade jaoks, on ka tuttavate ülevaatajate sõnul kuhjaga ja siis tulevad hiljem tagasi stiilis "mida kuradit" :cool:. Jõuluvana too nendele õnnetutele loogilist mõtlemist ja pisutki mõistust pühadeks :P. Nendele, kelle liikuri tuled näitavad peale reguleerimist nina ette maha või taevasse - minge sinna kohta kohe tagasi ja laske uuesti töö teha ja sel korral paluge õigeid töövõtteid kasutada. Ise kruttimine ja foorum pole just parim moodus probleemi lahendamiseks! Need, kes siin ise oma silma järgi tulesid üldse paika sätivad, võib leida kindlasti ka maanteel vastu sõites totaalselt pimestamas, nii et teadmiseks - minu poolt teile kõigile ka täistuled tulevad kuni kohtumise hetkeni ja vajadusel ka lisatuled juurde!

Häid pühi ja arvestagem üksteisega liikluses!



Väga õige, tõmba täistulesid ja lisatulesid, kui keegi pimestab, siis ehk lastakse need paika ka keerata. Aga minu silmis on õigesti reguleeritud tuled ainuõige tee ohutuse suunas. Kui ma ikka teepeal olevat takistust (jalakäijat) näen viimasel hetkel, sest ülevaatuspunktis on igaks juhuks tuled vastu maad keeratud, siis reguleeringi neid ise. Minna sinna tagasi ja nendeega vaidlema hakata, et nad konkreetset s...a toodavad ja tehku uuesti, on pehmel öeldes oma aja ja närvi raiskamine. Ja isegi kui ma oleks nii loll, et koormatud autoga ülevaatusele ronin, siis automaatse reguleeringuga tulede puhul ei tohiks see lõpptulemust siiski oluliselt muuta. Minule on kahe aasta jooksul paar korda täistulesid tõmmatud ja seda seetõttu, et olen unustanud ise täistuled peale.


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.12.17 12:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaiks
Minna sinna tagasi ja nendeega vaidlema hakata, et nad konkreetset s...a toodavad ja tehku uuesti, on pehmel öeldes oma aja ja närvi raiskamine.

Eks see olegi eestlaslikult sisse kasvanud põhjus, miks p*ska jätkuvalt "toodetakse".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 20.12.17 13:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: jaiks
Minna sinna tagasi ja nendeega vaidlema hakata, et nad konkreetset s...a toodavad ja tehku uuesti, on pehmel öeldes oma aja ja närvi raiskamine.

Eks see olegi eestlaslikult sisse kasvanud põhjus, miks p*ska jätkuvalt "toodetakse".


Tõsi ta on. Ma olen loomult juba jah selline, kes igal pool vaielda ei viitsi, vahel tundub lihtsam ise asi korralikult ja hoolsalt korda ajada. Need üv tegelased on piisavalt ülbed ja targad, et ma tuleks sealt pea norus ja lolli tundega hinges välja tagasi. Siit foormuist uurin pigem teiste kogemusi ja kinnitust oma arvamusele, et midagi on mäda.


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 20.12.17 14:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaiks
Tõsi ta on. Ma olen loomult juba jah selline, kes igal pool vaielda ei viitsi, vahel tundub lihtsam ise asi korralikult ja hoolsalt korda ajada. Need üv tegelased on piisavalt ülbed ja targad, et ma tuleks sealt pea norus ja lolli tundega hinges välja tagasi. Siit foormuist uurin pigem teiste kogemusi ja kinnitust oma arvamusele, et midagi on mäda.


Lisaks on neil kaabakatel veel teatud ülemvõim käes, kui viisakas pole siis on keeruline ka heas korras autoga ülevaatuselt läbi saada :)
Umbes nagu politsei, hakkad õigust nõudma ja ühtäkki tekib neil kohe huvi tõkiskingade ja tulekustuti kuupäeva vastu :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.17 14:46 Tsiteeri


TÜV punkte on nii-nii-nii palju. Kas võimalik, et võtsite kõige odavama ja saate nüüd seda vastavat "teenust" vastavalt sellele hinnakirjale(?) Lihtsalt mõttekoht.


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 20.12.17 15:02 Tsiteeri


40 eurot oli teenuse hind, see vist ei tohiks kõige odavam olla. Asi polegi ühes teeninduspunktis. Olen 12 aastase sõidukiomaniku staazi juures mitmes kohas kohtand üsna suvalist tulede reguleerimist. Lükatakse see aparaat üsna suvalt tule ette, tõstetakse laksti mingi kõrguse peale ja siis hakatakse kruvima tulesid allapoole. Varem ma nagu sellele tähelepanu ei pöörand aga viimase autoga on pea iga remondi käigus nina vaja autol maha kruvida ja siis olen sellejärgselt tulesid ise reguleerima hakanud. Valdavalt remonditöökojad sellega remondijärgselt ei tegele.


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.17 15:32 Tsiteeri


See on ju teie poolne etteheide teenusekvaliteedile.
Olete ikka kindlad, et tulede reguleerimine on TÜV punktis selle hinna sees?
Kui olete kindlad, et tasusite selle teenuse eest siis esitada pretensioon. Kaalutlev tarbija vahetab teatavasti edaspidi teenusepakkujat.


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 20.12.17 15:44 Tsiteeri


Ma ei tea, kas on see neil kohustuseks, tehnoülevaatuse käigus minu tulesid näppida, aga väga agaralt ta seda kohe tegema asus. Mingit reguleerimise teenust ma ei palunud ega ootand, seda teevad nad alati ilma küsimata.
Ma olen enam kui kindel, et sinna naastes vaatavad nad tuled üle ja ütlevad et kõik on okei, ja tulemus sama. See pole mu eesmärk, uurin ainult, kas on teistel ka sellist kogemust ja miks keeratakse need tuled nii alla. Jaurama ma selle pärast kuhugi minna ei plaani.


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.17 15:52 Tsiteeri


Kus TÜV asub? Ilma selle infota pole alust teistega midagi võrrelda.
Ikka on vaja tagasi minna ja pretensioon esitada mitte foorumis koduse isealgatuse jaoks julgestusdopingut koguda.
Ise teete oma elu keeruliseks - TüV eesmärk on tagada tänavakõlbulik sõiduk ja see on tasuline teenus. Kui sinna punkti ei taha minna on võimalus minna vabalt valitud teise kohta ja lasta kõik kontrollida - mitte isealgatuslikke seinamaalinguid joonlauaga optika jaoks teha.


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkangur
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.17 15:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaiks
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
... nii et teadmiseks - minu poolt teile kõigile ka täistuled tulevad kuni kohtumise hetkeni ja vajadusel ka lisatuled juurde!...



Väga õige, tõmba täistulesid ja lisatulesid...


Tõesti väga eluterve suhtumine. Seni neid kohtumiseni täistulesid tõmmatakse kuni laubakas või mõni pauk selle tõttu ka tuleb ja siis elad terve elu selle teadmisega.. kui elad.. :mad:


"At the end of the day, there are basically two types of drivers: those that want/have avants, and virgins. It's just science. Get one and you won't regret it."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 20.12.17 15:54 Tsiteeri


Huvitavad kogemused teil siin...niipalju, kui mina olen käinud autodega ülevaatusel, pole veel keegi tulesid regullima hakanud. Ühel autol kunagi mainiti, et võiks reguleerida. No lasin siis reguleerida, sai parem tõesti. Aga ülejäänutega pole küll keegi näppinud tulesid ilma küsimata.
See täistulede tõmbamine on küll jah hea soovitus...vilguta parem paar korda täistulesid, ära hoia neid peal. Mille jaoks riskida? Jääb mulje, et kaks lolli (no offence to anyone) saavad kokku: üks sõidab regullimata tuledega (paljud ei teagi, et tal tuled valesti näitavad), teine ajab oma õigust taga ja hoiab täistulesid peal, et mul on õigus!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 20.12.17 16:09 Tsiteeri


Ei mõelnud selle all, et hoida täistulesid peal, kuni pauk käib, piisab kui tõmmata märguandeks hetkeks. Vilgutamist ma ei, tee, sest tundub, et nii antakse pigem ees ootavast patrullist teada.


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.17 16:37 Tsiteeri


Minge jah TÜV punkti ja öelge, et teie teate kuidas asjad täpselt käivad. Siis näete tõelist "eestlast".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.17 17:28 Tsiteeri


Suvaline TÜV;
http://www.kristiinetehno.ee/et/hinnakiri Sõiduki tulede kontroll ja reguleerimine 10 €

Lihtne.


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.12.17 17:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkangur
Tõesti väga eluterve suhtumine. Seni neid kohtumiseni täistulesid tõmmatakse kuni laubakas või mõni pauk selle tõttu ka tuleb ja siis elad terve elu selle teadmisega.. kui elad.. :mad:

Mõtle siis pisut sellele, et kui see vastutulev masin pimestab KÕIKI teisi, kes talle vastu sõidavad, siis on elu ohutum? Ja peakski eestlaslikult mitte midagi tegema? Või keeran otsa ringi, sõidan mööda, peatan kinni ja teen "füüsilise noomituse"? :cool:
Usu, on kõike tegelikult praktiseeritud ja valesti reguleeritud lähituled pimestavad sama palju kui kaugtuled, nii et väga vahet pole.
Vilgutamine on tõesti eksitav ja eks ma hindan ikka samuti inimlikkuse tasandil, mis on ohutu ja mis enam mitte. Fakt on see - kaugtulesid need masinad saavad (PS! sõidan kõrgema autoga ja kui ikka seda kah pimestab, siis mis need teised teevad ;)).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 20.12.17 18:19 Tsiteeri


Kui juba andmiseks läks, siis omalt poolt ütleks veel seda ka, et need kellel pimedas udukad maanteel põlevad lisaks lähituledele ilma uduse ilmata on tõsiselt imelikud inimesed, mind häirivad sellised vennikesed korralikult ja sõidaks ka heameelega neile täistuledega vastu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 20.12.17 18:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: paukpadrun
Kui juba andmiseks läks, siis omalt poolt ütleks veel seda ka, et need kellel pimedas udukad maanteel põlevad lisaks lähituledele ilma uduse ilmata on tõsiselt imelikud inimesed, mind häirivad sellised vennikesed korralikult ja sõidaks ka heameelega neile täistuledega vastu.


Ise ei ole väga tundnud, et udukad pimestavad vastu tulles. Aga nendele juhtidele tahaks küll üle küüru anda, kes üritavad ka popid olla ja udutuledega sõita, kuid ei oska neid kasutada ja sõidavad ilusa selge ilmaga tagumise udutulega ringi. :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.3% - SQL: 26.7%]