Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Audi 80 2.0 66kw - 1994 - StenR2 (Vastuseid: 78 | Vaatamisi: 12535)
StenR2
huviline



Registreerunud 26.11.17
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 26.11.17 16:22 Tsiteeri
Audi 80 2.0 66kw - 1994 - StenR2



Tere.
Tegin isa (TiitR2) soovitusel selle konto, kuna huvitun autodest ja üritan oma esimest autot võimalikult korralikuks teha. Kõik soovitused on alati teretulnud.
Kuna olen alles 15a. siis ärge pahandage rumalate küsimuste pärast.

Tegu siis pealkirjas mainitud autoga, mis on mulle esimeseks ja tahan võimalikult palju auto juures ise ära teha. Loomulikult on esialgu isast mulle palju abi ja kahekesi me seda teeme.

Autost ka:
Auto ostsime 19.11.17. Auto on mustmetallik,sees on sportlikud istmed, el. katuseluuk,1x airbag, kesklukk, valuveljed. Auto juures on teha omajagu, kuid isa abiga loodan selle heasse seisukorda viia. Hetkel võtsime ette tagapidurid, kuid ilmselt vajavad ülevaatamist ka esipidurid, kuna pidurid on ikkagi liiga kanged, samuti ei toimi korralikult käsipidur.

https://www.upload.ee/image/7702861/20171126_170759.jpg
https://www.upload.ee/image/7702867/20171126_170745.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 26.11.17 17:04 Tsiteeri


Tubli, mida varem pihta hakkad seda parem! Edu sulle, b4 on hea esimene auto.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
StenR2
huviline



Registreerunud 26.11.17
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 26.11.17 17:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Tubli, mida varem pihta hakkad seda parem! Edu sulle, b4 on hea esimene auto.


Tänud! ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
r384n3
huviline

Avatar


Registreerunud 18.08.13
Asukoht: Taebla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.9 81kw TDI, Audi 80 B4 Turbo Quattro

postitati 26.11.17 17:53 Tsiteeri


Kui mingeid juppe vaja läheb, võta julgelt ühendust. Leidub väga palju erinevaid osi, ka lisavarustust(el luuk, uuetüübi armatuur, uuetüübi polstrid, 4x el aknad, abt tiib tagaluugile, keredetaile, sillaosi, piduriosi jpm). Hinnad head :) veidi teemasse ka. Omalgi oli esimene audi just sama motoga 80. Sul kahjuks juba uuema kastiga, mis moto pöörded mõtetult kõrgel hoiavad. Algusaastate b4-jade pealt, samuti 2.0 66kw tasub otsida kasti koodiga CDY, saad soti pealt pöörded 3000 pealt 2250 peale. Müra oluliselt vähem ning küttekulu ja 0.5-0.7l/100km kohta väiksem.


Old Audis never die. They just get faster.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 26.11.17 19:11 Tsiteeri


Jah, minu soovitusel tegi poiss omale siia konto, et saab ise oma auto kohta rohkem infot jagada / küsida.
Loomulikult aitan kogu asjaajamise juures nõu ja jõuga (loe: finantsiliselt :D), kuid hea, kui poiss saab lõpuks oma arvutilised näpud õliseks teha ja veedab rohkem aega õues, kui toas ;).

Küsin ka kohe ära, et missugused on "uuemad" uksepolstrid ja armatuur?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
r384n3
huviline

Avatar


Registreerunud 18.08.13
Asukoht: Taebla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.9 81kw TDI, Audi 80 B4 Turbo Quattro

postitati 26.11.17 20:04 Tsiteeri


Uuem armatuur on airbagiga ning vastavad polstrid liistudega ülevalt. Ka taskud teistsugused. Saan homme pilte ka panna neist.


Old Audis never die. They just get faster.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
StenR2
huviline



Registreerunud 26.11.17
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 29.11.17 15:26 Tsiteeri


Täna võtsime siiski uuesti kõik pidurid ette, kuna pidurid olid ikka väga kehvad. Vahetusse lähevad kõik 4 piduri ketast ja esipiduri klotsid (tagaklotsid said uued). Vahetusse läheb ka tagumine parem rattalaager. Lisaks läheb vahetusse jahutusvedeliku plastkolmik, mis on ploki küljes. Roolilatt lekib ka korralikult ja sellega tegeleme jooksvalt. Isa tuttava käest saame esiuste alumised hinged, mis ka vahetusse lähevad.
Esialgu kõik, tööd jagub ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
r384n3
huviline

Avatar


Registreerunud 18.08.13
Asukoht: Taebla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.9 81kw TDI, Audi 80 B4 Turbo Quattro

postitati 29.11.17 22:18 Tsiteeri


Soovin edu roolilati vahetusega. :) Isegi kui mootor ja kast eemaldatud, on lati polte paras pind tagumikus keerata.


Old Audis never die. They just get faster.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 29.11.17 23:12 Tsiteeri


Tänud juba ette r384n3 ;)

Kuid pakub keegi lekkevaba latti sellele autole?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
EnricoN
klubiliige



Registreerunud 19.02.14
Asukoht: Pilves selginemistega
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Quattro 2.2T | MB 190e

postitati 29.11.17 23:16 Tsiteeri


Enda esimene auto oli sama ning sama mootoriga. Väga hea esimeseks autoks, ei lagune ning kui miskit laguneb siis "10eur" ja jälle korras pmst :)

Edu :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 29.11.17 23:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: EnricoN
Enda esimene auto oli sama ning sama mootoriga. Väga hea esimeseks autoks, ei lagune ning kui miskit laguneb siis "10eur" ja jälle korras pmst :)

Edu :cool:

Ega jah, ma siin enne Volvot omasin Phaetonit ja seal sai 10.- eest vaid välipesu :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
r384n3
huviline

Avatar


Registreerunud 18.08.13
Asukoht: Taebla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.9 81kw TDI, Audi 80 B4 Turbo Quattro

postitati 29.11.17 23:23 Tsiteeri


Mul üks latt olemas küll, kuid auto küljes veel :D Mootor ja kast juba eemaldatud, peaks veidi lihtsam lammutada ka olema. Kirjuta privasse, kui huvi.


Old Audis never die. They just get faster.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 30.11.17 15:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: r384n3
Mul üks latt olemas küll, kuid auto küljes veel :D Mootor ja kast juba eemaldatud, peaks veidi lihtsam lammutada ka olema. Kirjuta privasse, kui huvi.

Saatsin kohe mitu priva ;) Kui mahti, võta ühendust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 11.12.17 20:39 Tsiteeri


Kirjutan ise vahepeal poisi teemas, mida teinud või teha lasknud oleme.

Täna tõin auto remondifirmast ära, kus sai siis ära lastud vahetada hullult lekkiv roolilatt (teine latt tuli foorumlaselt r384n3), samuti sai peale vahetust lasta süsteem õhutada ja sild paika reguleerida ning sai ka lõpuks rool otseks.
Eelnevalt sai ostetud kõik 4x pidurikettad ja uued esipiduri klotsid (tagumised olid juba eelnevalt uued pandud), samuti kõik uued supporti kummitihendite sari. Veel sai likvideeritud piduri vaakumi probleem, kus 1 voolik oli ummistunud ja parem tagumine rattalaager. Hetkel on pidurid päris head...natuke tahab sissetöötamist kässar, millel trossid kõik kenasti liikusid ja neid veel vahetama ei hakanud.
Lisaks sain tuttavalt mõlemad esiuste alumised hinged ja piida küljes olevad lukustus vastused nüüd käivad uksed küll kui siidi ;)

Täna koju tuues sai kahest spidoplokist 1 kokku aretatud. Tuttava käest sain tahhoga ja kompuga ploki, mis natuke erines olemasolevast, eriti 1 pistik, kuid nagu öeldud, siis nii vanal autol on õnneks lihtsa vaevaga asi tehtav. Kompu juhtmed lõikasin lihtsalt läbi (kompu ei töödanud niikui nii sel).

Auto võttis ploki omaks, funkasid nii temp, kütus kui tahho. Lisaks vahetasin seal pihutäie lampe välja.

Tekkis ka 1 küss seoses ploki vahetusega. Nimelt jäid peale vahetust helendama 2 indikaatortuld, kuigi sealt tagant ma lampe ei vahetanud, et oleksid valede vattidega lambid saanud vms.
Veel küsimus, et ei suuda el. kella tunde regullida? Minutid liiguvad, kuid tunnid selle vasaku junniga ei liigu, kas teen midagi valesti? (Surun pulga põhja ja keeran päripäeva).

https://www.upload.ee/image/7758442/20171211_184255.jpg

Spidoploki vahetusega sain autole kohe naksti juurde ca. 20000km :D, 456tuh. vs. 472 tuh. Ega sel autol ei anna kuidagi õigeks kruttida? Muidu polekski hull, kuid hetkel korralikult hooldused LS-i järele üles märgitud (näit. mootoririhma vahetus tuleb 465 tuh. pealt + viimane õlivahetus).

Ja lihtsalt pilt, milline näeb seest auto välja (kuna garaa˛is on träni, eriti proua värk, siis suuremat plaani teha ei saanud).

https://www.upload.ee/image/7758445/20171211_175354.jpg

Koju sõites olin meeldivalt üllatunud, kui vaikne ja nagina/kobina vaba saab olla ka 23a. vana auto :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 11.12.17 21:00 Tsiteeri


Kas vanal plokil oli spido osa rikkis vms? Tõsta see meerik ümber lihtsalt. Säilib LS näit jms. Ma vbla eeldan valesti, aga kõik need plokid käivad pulkadeks mingit pidi.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 11.12.17 21:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Kas vanal plokil oli spido osa rikkis vms? Tõsta see meerik ümber lihtsalt. Säilib LS näit jms. Ma vbla eeldan valesti, aga kõik need plokid käivad pulkadeks mingit pidi.

Jah, seda soovitas tuttav ka, isegi youtubes on videod üleval kuidas teha, kuid laisk nagu ma olen tahtsin lihtsamalt ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 11.12.17 21:48 Tsiteeri


Ma pole küll ise neid ümber tõstnud, aga oma 200 kunagise ploki lammutasin laiali. Sealt see mäletamine, et see oleks tehtav. Mul muidugi LS näiduga ammu lännu. Toona seda ei mõelnud, et LS läheb ju ka mnt ametisse kirja ja nüüd olen siin 147k km pealt vahepeal kusagile 280k km peale käinud ja praegu on ca 240k km ees. :D Ehk siis kolmas plokk. Kokkuvõtvalt, käige minu sõnade, mitte minu tegude järgi. :D


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
r384n3
huviline

Avatar


Registreerunud 18.08.13
Asukoht: Taebla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.9 81kw TDI, Audi 80 B4 Turbo Quattro

postitati 12.12.17 09:40 Tsiteeri


Neid plokke saab omavahel ristata küll, aga ainult juhul, kui mõlemad sama tootja omad on. B3/B4 plokke kahe tootja omi: UN4 ja VDO. VDO plokkidega märksa rohkem probleeme, kuid töökindel pole neist kumbki.


Old Audis never die. They just get faster.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
spindle
huviline

Avatar


Registreerunud 08.10.12
Asukoht: Saarlane
Kasutaja on eemal

Auto: B4Q1.8T

postitati 12.12.17 09:45 Tsiteeri


Omal võtsin odo osa lahti sest ratas oli kulunud ja aint nöksutas.
Lahti olles võid ükskõik mis nr sinna ette kerida.
Spidonõelaga ole ettevaatlik, kui tuleb koos vardaga välja on pekkis ja enam ei näitta õigesti.
Muidu täitsa töötav asi.
Lisaks küsin, kas vana spido kompuutri jäänuseid ei taha loovutada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 12.12.17 10:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: spindle
Omal võtsin odo osa lahti sest ratas oli kulunud ja aint nöksutas.
Lahti olles võid ükskõik mis nr sinna ette kerida.
Spidonõelaga ole ettevaatlik, kui tuleb koos vardaga välja on pekkis ja enam ei näitta õigesti.
Muidu täitsa töötav asi.
Lisaks küsin, kas vana spido kompuutri jäänuseid ei taha loovutada?

Kompu oli pime sellel. Tablool iseenesest oli valgus taga, kuid numbrid puudusid.
Aga mõtlesin, et tõstan lihtsalt enda spido koos näiduga uuele külge?

Lähtusin sellest videost: https://www.youtube.com/watch?v=tuqbqbNHwfE

P.S Aga oskate arvata midagi sellest, et peale ploki vahetust jäävad helendama 2 indikaatorit (õlirõhk ja temp olid vist?)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
spindle
huviline

Avatar


Registreerunud 08.10.12
Asukoht: Saarlane
Kasutaja on eemal

Auto: B4Q1.8T

postitati 12.12.17 10:35 Tsiteeri


Õlirõhu tuli ja temp tuli jääb helendama siis kui keneka juhtmega on mingi jama.
Mul oli niimodi kui ergutuse juhe oli läbi näritud.
Samas võib olla külmjoode kah kuskil toiteahela poolel.
Aga kui sa trip osa ei kasuta, kas loovutad?
Enda spido osa saad ilusti panna uutele kelladele, neid kannatab ilusasti ristata, kui bensukella muudad ka siis vajab võibolla korrigeerimist et ei valetaks.
Mul seisab ka üx ristamine veel ees, vaja panna r5 taho asemel r4 taho, samas kogu kellasid muuta ei taha siis kaob 260km/h ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
r384n3
huviline

Avatar


Registreerunud 18.08.13
Asukoht: Taebla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.9 81kw TDI, Audi 80 B4 Turbo Quattro

postitati 12.12.17 10:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: spindle
Õlirõhu tuli ja temp tuli jääb helendama siis kui keneka juhtmega on mingi jama.
Mul oli niimodi kui ergutuse juhe oli läbi näritud.
Samas võib olla külmjoode kah kuskil toiteahela poolel.
Aga kui sa trip osa ei kasuta, kas loovutad?
Enda spido osa saad ilusti panna uutele kelladele, neid kannatab ilusasti ristata, kui bensukella muudad ka siis vajab võibolla korrigeerimist et ei valetaks.
Mul seisab ka üx ristamine veel ees, vaja panna r5 taho asemel r4 taho, samas kogu kellasid muuta ei taha siis kaob 260km/h ära.


Nende plokkide ristamisega tähtis just see, et plokid sama tootja omad oleks. Keskel asuval check moodulil pole samas vahet, neid saab igatpidi vahetada. Tahho vahetus on lihtne: spido välja, check maha, trükkplaat maha, tahho välja, uus sisse ja tagasi kokku.


Old Audis never die. They just get faster.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 12.12.17 10:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: spindle
Õlirõhu tuli ja temp tuli jääb helendama siis kui keneka juhtmega on mingi jama.
Mul oli niimodi kui ergutuse juhe oli läbi näritud.
Samas võib olla külmjoode kah kuskil toiteahela poolel.
Aga kui sa trip osa ei kasuta, kas loovutad?
Enda spido osa saad ilusti panna uutele kelladele, neid kannatab ilusasti ristata, kui bensukella muudad ka siis vajab võibolla korrigeerimist et ei valetaks.
Mul seisab ka üx ristamine veel ees, vaja panna r5 taho asemel r4 taho, samas kogu kellasid muuta ei taha siis kaob 260km/h ära.

Geneka teemat ei usu, kuna koju sõitsin vana spidoplokiga ja kodus panin teise külge, kus siis 2 tulukest kumama jäid. Olen ennegi läbielanud seda geneka värki, siis tulukesed pigem hõõguvad (või kergelt värelevad).
Kas mitte selles viga ei või olla, et "uus" plokk oli kompuga, mille juhtme lihtsalt läbi lõikasin...äkki sealt midagi?

Tsitaat:
Algselt postitas: r384n3


Nende plokkide ristamisega tähtis just see, et plokid sama tootja omad oleks.


Mõlemad olid (vist :)) VDO-d. Minu omal olid ploki kõrvad katki, sellep. panin teise ploki kogu täiega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 12.12.17 18:57 Tsiteeri


Spidoplokk uuesti auto küljest ära monteeritud ja mõlemad tuppa lauale veetud. Toas, väikese õlle kõrvale ongi neid hea pusida ;). Paraku ei õnnestunud enda spidomeetrit teisele plokile pookida, kuna natuke ikka erinevused sees neil ja minu oma lihtsalt ei mahtunud uue ploki pessa. Tegin ka mõned klõpsud ilmestamaks olukorda.

Ülemine plokk siis kompuga ja tahhoga versioon ja alumine minu vana ja kellaga.

https://www.upload.ee/image/7761566/20171212_154325.jpg

Siin ka pildid, kus on erinevused spidokast endast. Minu omal oli suur trükiplaat taga ja kerimiseks suur hammasratas paista, teisel trükiplaat palju väiksem ja teise asukohaga, samuti puudub nähtav hammasratas.

https://www.upload.ee/image/7761589/20171212_161729.jpg
https://www.upload.ee/image/7761591/20171212_161936.jpg

Ühesõnaga jään selle suurema LS-i peale ja jumal temaga.
Ja veel - puhtalt teadmatuses sai see kompu juhe läbi lõigatud, kuna algselt paistis, et teine ots on integreeritud trükiplaadile - vale! Käib ikkagi klõpsudest see asi lahti.

P.S Hr. spindle - minu pärast võid selle kompuga ploki omale saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
StenR2
huviline



Registreerunud 26.11.17
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 22.12.17 17:13 Tsiteeri


Isa tõi mulle juhipoolse originaal esitule, mille ma lahti võtsin ja ära pesin. Panin kokku tagasi ja isa abiga sai auto külge tagasi. Isa rääkis ka, et lähiajal on oodata ka tagaspoilerit, millega tegeleme siis.
Päkapikud rääkisid, et varsti saabub ka uus makk autosse ;)

https://www.upload.ee/image/7797668/20171222_142909.jpg

https://www.upload.ee/image/7797677/20171222_143312.jpg

https://www.upload.ee/image/7797682/20171222_143325.jpg

https://www.upload.ee/image/7797689/20171222_153907.jpg

https://www.upload.ee/image/7797694/20171222_154011.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 67.4% - SQL: 32.6%]