Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Probleem kellaploki diplei , signaali ja suunatulega. (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1441)
-RL-
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 S-line 2.5 114kw 2002

postitati 18.09.17 11:20 Tsiteeri
Probleem kellaploki diplei , signaali ja suunatulega.



Tere.

Loodan, et keegi oskab mind suunata kuhugi poole :) . Tegemist on Audi A4 B6 2002 2.5 TDI ja probleem selles, et vahetevahel suvalisel momendil sõidu ajal laseb signaali näitab suunda ja kellaploki display kustub ära. Välja suretades ja uuesti süüdet andes hakkab kõik jälle toimima. Üsna ajudele käib see jama ja ei oska ise kusagilt otsast alustada :( .

Tänud ette.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 18.09.17 11:26 Tsiteeri


Signaali andmine ja suuna näitamine on seotud rooliajuga (16) ja keskelektriplokiga (09).
Võiks need alustuseks arvutiga üle vaadata.

Lisaks ka komfortplokk (46) ja kellaplokk (17), mis sama can-bus siiniga seotud on.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-RL-
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 S-line 2.5 114kw 2002

postitati 18.09.17 11:31 Tsiteeri


Selge võtan eesmärgiks arvuti järgi panna. Kui saan selgust siis kirjutan siia uuesti :) . Tänud vastamast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 18.09.17 15:02 Tsiteeri


Vihmased ilmad on, tasuks keskelektroonika aju kontrollida, et ega see vett pole saanud... :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-RL-
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 S-line 2.5 114kw 2002

postitati 18.09.17 15:07 Tsiteeri


Comfortploki ma olen juba välja vahetanud. Kui auto ostsin siis ei töödanud sellel peaaegu midagi ei el. aknad , pult (signa) , salongi tuled jne. Sinna oli paigaldatud A3 plokk aga siis sai kõik jonksu. Kardan, et sealt juhtmestik ka oksüdeerunud seetõttu vahest jamab. Igatahes väga loll koht on panna elektroonika mati alla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 18.09.17 15:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -RL-
Comfortploki ma olen juba välja vahetanud. Kui auto ostsin siis ei töödanud sellel peaaegu midagi ei el. aknad , pult (signa) , salongi tuled jne. Sinna oli paigaldatud A3 plokk aga siis sai kõik jonksu. Kardan, et sealt juhtmestik ka oksüdeerunud seetõttu vahest jamab. Igatahes väga loll koht on panna elektroonika mati alla.


Comfort plokk on teine asi (asub põranda mati all), ma räägin keskelektoonika plokist, mis asub kaitsmeploki taga ja jääb kellaploki alla.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-RL-
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 S-line 2.5 114kw 2002

postitati 18.09.17 17:12 Tsiteeri


Selge vaatan ka selle üle. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.8% - SQL: 50.2%]