Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Audi a6 c5 1,9tdi 96kw - 2002 - kuno666. MÜÜDUD! (Vastuseid: 88 | Vaatamisi: 25161)
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 18.05.18 17:54 Tsiteeri


Mul ka vasem natuke rohkem väljas. Alusraami peaks ju saama liigutada. Käändmikute vahetusel peab jälgima, et need sarnased oleks. Auto näeb sul päris hea.:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kmerevits
huviline



Registreerunud 04.03.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 18.05.18 20:21 Tsiteeri


Tala sillaga ju madaldades liigub mingitelt mm-telt sild vasemale, mingitelt mm-telt paremale, Jube skeemitamine oli , et leiad kuldne kesktee, et rattad oleks võrdselt :D b3 audil jäi järgi lõpuks mingi 3-4 tiiru vedru, et oleks otse ja ei käiks koopasse :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 09.06.18 22:14 Tsiteeri


Mingi hetk hakkas ka külmastpeast jõnksutamine pihta. Esines see umbes peale 3km sõitu ja just madala pöörde pealt. Tundus nagu ei saaks kütet kätte vms. Korra tugevama kiirendusega see kadus ja rohkem sama päev ei esinend. Mõnipäev ei teinud üldse midagi. Nüüd ühekorra lõi veakoodi sisse ja selleks oli 4 pihusti viga. Nüüd mingiaeg proovib pihustid ära reguleerida. Loodan, et nukk jms vahetust ei vaja aga kui ikka läbi siis peab need ära tegema.

https://www.upload.ee/image/8540925/received_1978811752192993.jpeg

https://www.upload.ee/image/8540927/received_1978811765526325.jpeg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 11.06.18 16:12 Tsiteeri


Nv sai nukk ära kontrollitud ja samas ka pihustid regullitud. Kuna nuka otsad siiski kulund siis sai otsus vastu võetud ja täna tellisin uue nuka, poldid ja ka hüdratõukurid ära. Kuna plaan auto kauemaks jätta siis ei hakka asjaga venitama. Hiljem koos pihustitega seda vahetada on oluliselt kulukam. Samuti sai täna vaakumvoolikud ära vahetatud kuna kõik olid parajad räbalad juba. Selle käigus sai ka turbo kontrollitud ja see veel kestab. Ristilõtk oli olemas aga õnneks pikilõtk puudus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 21.07.18 14:35 Tsiteeri


Vahepeal siis saanud c5 omale 4d carbon liistud kuna mulle need originaal vahvlirauad absull ei istund. Samuti sai soetatud s6 kellad mis vaja nüüd autole selgeks teha. Nendel sai lastud ledid ka ära vahetada. Nüüd taustad valged ja seierid punased.
https://www.upload.ee/image/8709799/IMG_20180721_162437.jpg

https://www.upload.ee/image/8709810/IMG_20180721_162508.jpg



https://www.upload.ee/image/8709829/IMG_20180716_223533.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 10.09.18 15:34 Tsiteeri


Vahepeal sai c5 omale uued rooliotsad. Kuna allroadi lai liist on ikka ja jälle huvi pakkund ja nüüd sattusid v8 liistud kätte siis sai proovitud nii musta kui ka hõbedasena neid ja peale jäi ikkagi hõbe. Ise olen väga rahul tulemusega. Mustana kadusid kuidagi ära ja polnud seda õiget effekti. Vaikselt on hakanud häirima need heledad uksepolstrid. Ikka ja jälle mõtlen kas vahetada sisu recarode vastu välja või otsida mustad polstrid millele hele alcantra sisse. Mõte on olnud ka värvida polstrid üle aga see paras projekt.
https://www.upload.ee/image/8929507/IMG_20180908_201424.jpg

https://www.upload.ee/image/8931359/IMG_20180910_200609.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 01.10.18 14:17 Tsiteeri


Vahepeal sai vahetatud tagumised piduriklotsid ja sai käidud ülevaatusel. Prooviks panin alla ka s4 alt veljed aga krt see lai velg ikka üle prahi.

https://www.upload.ee/image/9013574/IMG_20180930_181723.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mkangur
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal


postitati 01.10.18 14:19 Tsiteeri


Ilmselt maitse asi aga minu meelest selle S4 veljega tunduvalt parem :D

Selged esituled ja heledad katusereelingud veel puudu, siis väga viisakas kompott :cool:


"At the end of the day, there are basically two types of drivers: those that want/have avants, and virgins. It's just science. Get one and you won't regret it."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 24.10.18 15:42 Tsiteeri


Vahepeal siis toimund niipalju, et sain omale iriginaal carbon liistu ringi mis vajab natuke taastamist ja siis ka tumeda puidu mis nagu mega ilus. Kahjuks liiste sellesse autosse ei lähe kuna see auto läheb mingi hetk müüki. Mitte, et auto oleks halb või midagi muud vaid lihtsalt ükspäev tuli hea pakkumine 4,2 a6 näol ja kuna alati olen laia tiivaga c5 tahtnud siis tuleb uuest 1,9tdiq või vähemalt plaan on selline.

https://www.upload.ee/image/9108455/IMG_20181024_140639.jpg

https://www.upload.ee/image/9108460/IMG_20181024_124716.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 24.10.18 17:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
...tuli hea pakkumine 4,2 a6 näol ja kuna alati olen laia tiivaga c5 tahtnud siis tuleb uuest 1,9tdiq või vähemalt plaan on selline.


http://gorabbit.ru/upload/uploader/823/8231d43fff273d8439dd017957de45ad.gif
Äkki siis juba RS6-le panna A2-e 1.4TDI oleks veel "vägevam ja ökonoomsem"?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 24.10.18 18:04 Tsiteeri


Kuule Rix ausalt tõmba tagasi. Pm igas fb või ac postituses on sinu haukumist näha. Iga inimese enda asi on see mida ja kuidas teeb mitte sinusuguse öelda. Oleks kuskilt s6 või rs6 saada teeks justnimelt sinu pärast selle diisliks ja pargiks iga õhtu su auto kõrvale. Nagu delfi kommentaator kes ootab, et saaks kuskil esineda. Kõike ei pea tegema nii nagu sulle või kellegile teisele meeldib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 24.10.18 18:33 Tsiteeri


Andke minna :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 24.10.18 18:43 Tsiteeri


Tänud pakkumast aga mulle tuleb see a6 kordades soodsamalt. :) Et õhtu veelrohkem ära rikkuda siis tegelikult üks '' rs6'' on juba olemas. Üldiselt minu endajaoks ei ole 4,2 a6 mitte midagi erilist ja haruldast, et seda peaks originaalina säilitama. Esialgu üritan sinna manu kiti alla leida ja kui tõesti kannatab sellega sõita siis vb tõesti jätaks v8 aga otsest vajadust mul selleks pole sest eesmärk ikkagi igapäeva auto ja mul on s4 ja cabrio mis on juba bensukad. Kui seda v8 ei võtaks siis oleks tema saatus juppidena vanaraud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 24.10.18 20:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Kuule Rix ausalt tõmba tagasi. Pm igas fb või ac postituses on sinu haukumist näha. Iga inimese enda asi on see mida ja kuidas teeb mitte sinusuguse öelda. Oleks kuskilt s6 või rs6 saada teeks justnimelt sinu pärast selle diisliks ja pargiks iga õhtu su auto kõrvale. Nagu delfi kommentaator kes ootab, et saaks kuskil esineda. Kõike ei pea tegema nii nagu sulle või kellegile teisele meeldib.


Ma ei saa lihtsalt sellest 1.9TDI vaimustusest aru. Oleks tegemist siis 81kw pommikindla mootoriga, et seda jumaldada ja taevani kiita, aga ei, juttu ju PD mootorist, mis ei ole etem, kui nii nimetatud hitler. Mõlemil omad kulukad kiiksud. Panna see veel kuhugi, kuhu see ei ole mõeldud... Saaks aru, kui paneks ebaproportsionaalselt suure/võimsa mootori väikse kere peale, et luua "hunt lambanahas", aga vastupidi, toppida mingi R4 traktor kuhugi "hundi" nahka, milleks? Tegid postituse foorumisse, siis pead leppima ka sellega, et kõik ei kiida takka igale ideele ja võib ka tulla kriitikat. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 24.10.18 22:16 Tsiteeri


Saaks ju mõned kW-id(+100) juurde siis oleks ju hulga lõgusam sõita. See 1.9 võrreldes 4.2ga ei kaalugi ju midagi. Turbosi ju soodsalt ebays.

Kuid!

Sul liikur vist poolevedune kui õigesti aru sain? Siis mis mõte sellel 190kw on kui liikuma ei saa. :o



Diisel on hea ja ökonoomne - vaese inimese auto :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 24.10.18 22:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Ma ei saa lihtsalt sellest 1.9TDI vaimustusest aru. Oleks tegemist siis 81kw pommikindla mootoriga, et seda jumaldada ja taevani kiita, aga ei, juttu ju PD mootorist, mis ei ole etem, kui nii nimetatud hitler. Mõlemil omad kulukad kiiksud. Panna see veel kuhugi, kuhu see ei ole mõeldud... Saaks aru, kui paneks ebaproportsionaalselt suure/võimsa mootori väikse kere peale, et luua "hunt lambanahas", aga vastupidi, toppida mingi R4 traktor kuhugi "hundi" nahka, milleks? Tegid postituse foorumisse, siis pead leppima ka sellega, et kõik ei kiida takka igale ideele ja võib ka tulla kriitikat. ;)


Ma ei saa jällegi aru sellest 1,9 81kw haipimisest. Esiteks on tegemist vanakooliga . Hääl ja minek on ikka väga erinevad. Ma ei näe 81kw mitte õhtki plussi endajaoks ,et peaks selle panema. Sinupuhul kehtibki see reegele, et "teen järeldused külajuttude põhjal". Ma saan aru kui sa oleks mingi remondikoha peamehaanik kes on aastaid neid 3 mootorit teinud ja siis tuled sellist juttu ajama. Sellisejuhul oleks see aksepteeritav aga niisama lampi no kuule. See ,et sul isal passat selle pd mootoriga on ei ole nüüd küll mingi näitaja. Hitlerit veel siia võrdlusse tuua on ka ikka omaette teema. Esiteks katsu leida turult korralik hitler mis ei vajaks kohe nukkade vahetust. Kui võrrelda pd ja hitlerit siis on pd kasuks nuka hind millele sa ilmselt järgmisena vihjaks. Nukk koos juppidega tuli mulle 220e. Hitleri samad asjad on vähemalt poole kallimad kokku. Pd pihusteid ei karda. Neid on saada 60e tk ja samuti ei ole nende otsad jms mingi kallis lõbu. Kui nukk korras siis ei juhtu nende pihustitega ka midagi. V6 kahjuks on veel ksp mis on väga paljudel probleemiks. Järgmiseks on nende rihmavahetus täielikult pd kasuks . Pd läks mul kõik kokku 140e. V6 puhul alla 300 ei saa midagi tehtud. Kütusekulu on ka vabalt pd kasuks. Mineku poolest pole ükski hitler jätnud mulle seda muljet, et vot seda tahaks. Hetkel on olemas kodus ka 170 000ls audi a6 c5 2,5tdi esivedu ja 6k . Täiesti stock ja no ei liigu see nüüd küll nii hästi, et võtaks v6 omale. Meil peres on selle sama pd mootoriga seat juba üle 10a olnud ja selle ajajooksul on vahetatud nukk kuna läks"sport" nukk peale, pihustiotsad suuremad ja turbo . Enda a6 mul pole selle aasta jooksul mootoriga mitte ühtegi probleemi olnud. Samuti on kasutaja Leht endine a4 1,9tdi q siiamaani olnud ühegi mootori probleemita. Talvel sain sellega proovida lumes mütata ka ja 4 kesi autos jõudis see väga hästi ennast liigutada külgees ilma ,et mootorist väheks jääks. Minuteada seal ei tohiks chipi olla aga vb eksin. Võrdluseks võin tuua b6 2 hitlerit millest üks oli vanakooli 132 ja teine uuem 2004a isend. Esimesel neist olid koguaeg mingid anomaaliad ja küll viskas nookureid vahelt ikka ja jälle ja teisel olid kütusepumbaga probleemid. Seega on minujaoks see pd vägahea mootor. Tõsi v6 hääl on kõvasti parem. Mul ei ole vaja kellegile esineda, et peaks tegema lammas hundinahas või hunt lambanahas variandi. Ma võin julgelt väita, et 95% inimestest ei tee vahet nüüd kas on see 4,2 a6 või 1,9 a6. Ainus vahe neil on laiad koopad mis siis on 4,2 olemas. Kes oskab vaadata tunneb esistange udukate järgi ka ära, et tegemist on v8 isendiga. Seega poleks siin mitte mingit kaotust autopuhul mida saaks nimetada pensioni fondiks vms. Ma saan aru kui võtaks c5 rs6 või b5 rs4 ja paneks sinna 1,9 peale, et see oleks koht kus võiks sõna võtta aga mingi tavalise a6 millel nagunii turgu pole vot sellest ma aru ei saa. Vaata näiteks kui palju maksava a6 4,2 ja kuipalju a6 1,9 96kw baltikumis. Kui see 1,9 nii sitt oleks siis poleks ka neil turgu aga ometi on 2 a jooksul mis olen neid jälgind läinud kõik 1,9 96kw q 4000+ euri loetud päevadega. Aga see selleks sinupuhul on see, et otsin teemat kus saaks särada ja hakkan huupi laduma. Aa mingi vend teeb suure mootoriga isendi diisliks "yess kirjutan kohe, et jobu mida sa teed" siis tullakse ja kummardatakse mind ja saan foorumi legendiks. Üldiselt on foorum tõesti oma arvamuse jagamiseks aga kuskilt jookseb ka piir. Sellepärast ongi see foorum juba enamus rahvajaoks mõttetuks läinud, et sinusugused omastarust mega kriitikud tulevad teiste ideid ja töid maha laitma. Vägapalju olen kuulnud juba väljastpoolt foorumit rahvalt ,et krt see audiklubi täis lamp midagi küsida ei saa kohe tullakse mölisema . Samamoodi on kadunud huvitavad teemad kuna ainuke asi mis siin foorumis tuleb on kas hala kui halb on kellegi idee või miks on kirjastiil selline ja paneme sulle musta lamba märgi külge. Üldiselt olen sellega kõik öelnud mis vaja oli ja see, et kellegile see idee ei meeldi ei tähenda seda ,et ma seda ei teostaks. Samuti ma ei viitsi siin sinuga Härra Rix enam edasi jahuda sest see ei vii mitte millegini ja tegemist on siiski vana auto teemaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 24.10.18 22:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antsvolli
Saaks ju mõned kW-id(+100) juurde siis oleks ju hulga lõgusam sõita. See 1.9 võrreldes 4.2ga ei kaalugi ju midagi. Turbosi ju soodsalt ebays.

Kuid!

Sul liikur vist poolevedune kui õigesti aru sain? Siis mis mõte sellel 190kw on kui liikuma ei saa. :o



Diisel on hea ja ökonoomne - vaese inimese auto :(


Selle pd mootori kohta teab mul vend päris hästi ja tal on juba see korralikult järgi aidatud seega see midagi uut ei ole. See auto on pooleveoline ja jääb ka selleks. Tuli pakkumine 4,2 a6 le mis siis kastiveaga aga kere ja lisade poolest ikka vägahea. Kuna mulle on alati laia koopaga c5 meeldind siis on see minujaoks ideaalne igapäeva liikur millel võiks olla 6k ja 1,9tdiq 96kw.
Ma ei ütle 4,2 v8 mootori kohta ühtegi halba sõna ja kui mul poleks s4 ja cabrio siis võikski ta vabalt olla edasi ka v8 aga üks auto võiks olla ka selline mille hoolduskulud jms oleks minimaalsed. Eks väike huvi on selle sama v8 manuaalitamine, et saaks ta kiiremas korras liikuma ja praeguse c5 müüki panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 25.10.18 04:13 Tsiteeri


Ma ei tahtnud algul üldse sõna võtta ja ütlen kohe ära et ei ole kellegagi siin paadis,aga ... miks sa seda teed? Oleks see lai C5 mootoriveaga saan aru aga see mugav luksmootor asendad - 4silindrilise tahmava traktorimootoriga. Kleebid veel hiinast plastik RS embleemid ka.
Mitte mul ka kahju oleks autost. Btw, 4.2 C5 turuväärtus madal kuna tema ülalpidamis-, hooldus-, remondikulud on arulagedalt suured. Ühekorra veel, et ei mõista otseselt hukka lihtsalt jääb mõistmatuks.
Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sector
huviline



Registreerunud 24.10.14
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 20vt c4

postitati 25.10.18 05:08 Tsiteeri


On ju kirjas, et läheb muidu molekulideks ja rauda. Samuti minu arust see 220kw v8 midagi nii erilist küll pole, et vinguda. Mis mõte tänapäeva kütusehindadega selle 4.2 V8ga igapäevaselt sõita on? Pole ju ka auto mida garaa˛i seisma panna ja iga nädal silitamas käia.
Nende R4 diislite kohapealt, kui mootor ikka korras, siis on asi traktorist kaugel.

Kokkuvõtteks, see A6 V8 on hundist ka ikka üsna kaugel. Millegiga peale hea vastupidavuse ei hiilga minu silmis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 25.10.18 07:01 Tsiteeri


Jõudu!

95% tänaval vastutulevatest ei suuda tuvastada neid laiu koopaid. Saan aru, et puhtalt enda jaoks teed jne, aga enamus ei taba ka seda vahet ära. Enamus ei oska ausalt öeldes ka numbreid(noh või kombinatsioone tagaluugil), sest kohati tullakse ikka täiesti laipadega hüppama ja ära panema. Aga muus osas, kiidan takka(kui tuleb Q-man), siis on temaga ikka midagi teha kah.

Ilma pikema vihata,
veekaheksa


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 25.10.18 09:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Ma ei tahtnud algul üldse sõna võtta ja ütlen kohe ära et ei ole kellegagi siin paadis,aga ... miks sa seda teed? Oleks see lai C5 mootoriveaga saan aru aga see mugav luksmootor asendad - 4silindrilise tahmava traktorimootoriga. Kleebid veel hiinast plastik RS embleemid ka.
Mitte mul ka kahju oleks autost. Btw, 4.2 C5 turuväärtus madal kuna tema ülalpidamis-, hooldus-, remondikulud on arulagedalt suured. Ühekorra veel, et ei mõista otseselt hukka lihtsalt jääb mõistmatuks.
Edu!


Teen seda sellepärast, et c5 mulle endale väga meeldib ja lai koobas on nagu kirss tordil minujaoks . Teiseks on sellel konkreetsel doonoril pm täis lisad, solar katuseluuk, istmesoendused, el rooli sammas, servo latt, kardinad, mäludega el sisu jne. See c5 on kastiveaga ja automaadi taastamine pole mitte ühestki otsast mõistlik tegevus seda enam, et sellega ei saa pooltki selle 4,2 potensiaali ära kasutada. Ma ütlen kohe ära, et ma pole diisli kummardaja ja v8 kui selline väga meeldib aga mul siiski vaja igapäeva autot ja kuna hind on hea siis asendan ma selle praeguse c5 millest siin teema on. 1,9 96kw pole kuskilt otsas tahmvav traktor . Mis puutub märkidesse siis minuarust on see märgi teema ka ikka väga üle paisutatud. Tänapäeval on niipalju neid uuemaid m ja s mudeleid liikluses mis tegelt on 3,0d ja ma ei tea mind isikikult see ei häiri. Ma pigem pakun, et see automaat
ongi põhi miinuseks neil . Enamusel on kas kasti viga või hakkab see tulema.

Ma siis kirjutan igaksjuhuks välja, et ma ei retsi mitte õhtegi s või rs audit ära ja teen seda a6st. Auto on kastiveaga ja muidu läheks juppideks. Mul on peale selle auto veel 2 turbogat ja seega ei oleks selle v8 säilitamine nagu mõistlik või vajalik. Kui leian ennem moto müüki manu kiti alla ja sellel uuemale v5 mootorile sobib 8 poldiga ükskõik mis audi hooratas siis tõesti prooviks v8 manuaalina ära ja kui meeldib siis jätaks .
Eelkõige teen seda autot endale ja enda maitsejärgi. Mul on mõtekam võtta 1k euri eest kohe laiade tiibadega ja lisadega auto kui hakata praegusel laiasi tiibasi keevitama ja siis jääks ikka quattro osa ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 25.10.18 14:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Kui leian ennem moto müüki manu kiti alla ja sellel uuemale v5 mootorile sobib 8 poldiga ükskõik mis audi hooratas siis tõesti prooviks v8 manuaalina ära ja kui meeldib siis jätaks .
Eelkõige teen seda autot endale ja enda maitsejärgi. Mul on mõtekam võtta 1k euri eest kohe laiade tiibadega ja lisadega auto kui hakata praegusel laiasi tiibasi keevitama ja siis jääks ikka quattro osa ära.
Muidugi tee ära, milles siin üldse küsimus saab olla.
Kui hakkab 4.2 manuaalina meeldima siis saad vähemalt talve sellisena hullata. Kui ei meeldi või tanklas juba nimepidi kutsuma hakkavad, siis topi see 1.9 sinna vahele ja anna tuld.
Nagu veekas juba ütles, siis 95% inimesi ei saa isegi näpuga näidates aru millega tegu võiks olla, "mingi vana aakuus" ja kõik. Iseenesest kui juba selline suurem töö saab ette võetud, siis ma täiesti kaaluks ka mõne Allroadi pealt õhkvedrustuse ümber tõstmist, peaks üsna mugav olema.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Leht
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S4

postitati 25.10.18 17:59 Tsiteeri


Alustaks sellega,et ma olen nii loll,et ei oska tsiteerida :P aga sain selt ühe lause copymisega hakkama täiesti iseseisvalt :

Samuti on kasutaja Leht endine a4 1,9tdi q siiamaani olnud ühegi mootori probleemita. Talvel sain sellega proovida lumes mütata ka ja 4 kesi autos jõudis see väga hästi ennast liigutada külgees ilma ,et mootorist väheks jääks. Minuteada seal ei tohiks chipi olla aga vb eksin.

Ma ise ka olen mõelnud,et kas on chipitud või mitte,igatahes väga kahtlaselt hästi roomas edasi.Kui teada saad anna mulle ka teada :) Ja ma juba ammu mõtlesin,et mis sellest autost edasi saanud on aga tore kuulda,et ikka toimetab probleemivabalt.Siiani paraku väike okas kriibib,et ära andsin :D
Ahjaa muideks,mind ikka ei teretata mitte ühegis tanklas nimepidi, kuigi juba üle kahe aasta võiks ju... matsid ma ütlen!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.18 18:16 Tsiteeri


Olge nüüd mõistlikud, see 220kw mootor ei kõlba isegi ankruks mitte. Jõudu ei ole, kütus voolab otse väljalaskesse ja vana automaadi otsas ei ole isegi see mitte mugav cruiser, vaid lihtsalt vana ja aeglane bensuõgard. Oleks siis vähemalt 250kw, aga selle mootoriga autosid ei müüda eur kilost. Tänapäevased kaheliitrised diislidki on nobedamad. Niiet igati mõistlik otsus panna sinna alla peaaegu samavõimekas aga kordades odavamalt ülalpeetav mootor. Ja rix-i võiks keegi siit minema opereerida, oksendab kõik teemad mingit [roppus] täis nii siin foorumis kui fb-s.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 25.10.18 18:32 Tsiteeri


Leht sinu vana pill sõidab vägahäasti ja siiani polda nõus sellest loobuma. Talvel oli ikka väga vinge sellega lasta.

Zoig see õhkvedrustuse mõte on peast läbi käinud küll kuna neid kite juba müüakse suht normaalse rahaeest ja jupid pole ka kallid. Taneli allroadipeal on küll see ikka väga mõnus ja samas plussiks on madaldamine ja tõste võimalus. Nüüd oleks vaja teada mis ülekandega selle auto differ on. Kas on ka 3,89 nagu vanad c4?

Tarmole like :D. Ma ei tea kuipalju erinev see v8 s6 omast on aga sellel on ka peal juba see uuem 40 klapiline mis googlist lugedes on suht sarnane 250kw. Nukkade ja klappide vahe oli seal äkki aga kindel pole ka.

Igatahes jääb see v8 manuaalitamine ära kuna mootorile on ostja olemas. Seega olen avatud pakkumistele 1,9 96kw osas. Samuti pakub huvi ka manuaali kit. Tahaks hakata selle asjaga kohe tegelema, et saaks praeguse c5 müüki panna. Muidugi oleks lihtsam endaomalt jupid võtta aga ei raatsi head autot ära lõhkuda. Eelarveks olen 1100e pannud manuaali ja mootori kitile. Õnneks on c5 nii levind auto, et neid juppe peaks leiduma kui mitte eestis siis naabrite juures ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 80.9% - SQL: 19.1%]