Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Audi A8 D2 4.2 V8 Quattro - 1998 - Slip (Vastuseid: 113 | Vaatamisi: 29667)
slip
huviline

Avatar


Registreerunud 12.02.07
Asukoht: Keila/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 2.8

postitati 12.08.17 17:45 Tsiteeri


Enne ei saa kui pole saanud proovida kuidas FL esistange seal istub. Räägitakse et kapoti alumine äär ja stange omavahel 2cm vahega. Eks peab saama proovida siis vaatab. Kogu esiotsa vist ei hakka vahetama siis juba võiks kohe FL osta arvestades selle auto fl esiosa juppide hindasid. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kaupsik
huviline



Registreerunud 10.03.09
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Q7´07 , Kodiaq´22 , Cherokee´03

postitati 14.08.17 13:35 Tsiteeri


2002 tehti neid veel kindlasti. Paaril lehel nägin ka numbrit 2003 kas see ka õige on ei tea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
walkman
huviline



Registreerunud 25.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 D2

postitati 14.08.17 13:38 Tsiteeri


Mis värk numbrimärkidega on ? Jääbki selline ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
slip
huviline

Avatar


Registreerunud 12.02.07
Asukoht: Keila/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 2.8

postitati 15.08.17 13:03 Tsiteeri


Tekib küsimus, et mis värk kõigil mu auto nr.märkidega on ? :D JAH JÄÄB EI MUUDA MULLE MEELDIB NII. :D :D :D :D :D
Saan nüüd lähipäevil ühe facelifti stange siis saab proovida, et ehk istub ikka ilusti. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Oja1
huviline

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Türi vald
Kasutaja on eemal

Auto: S5 & X5

postitati 16.08.17 00:06 Tsiteeri


Minu arvates see fl esistange rikub selle auto ilusa ja puhta pre-fl välimuse ära. Kui mõnda sellist pre-fl A8't müügis või tänaval olen näinud, siis millegi pärast tekib alati selline tunne, et originaal stange on puruks sõidetud ja asemele oli kättesaadavam fl stange osta. Et kui juba fl stange panna siis võiks terve auto üleni ''feissliftida'', muidu asi jääb kuidagi selline kahtlane ja poolik. Vana A8 vist pole päris see, mida tahaks niiviisi solkida. Lihtsalt ilus suur velg (mis on sul juba olemas), tooniring näiteks panna ja hoida autot ilusa ning säravana ja peakski kõik ilus olema.
Ära pahaks pane, aga see lihtsalt minu arvamus ja autot teed ikka iseendale. ;) :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
slip
huviline

Avatar


Registreerunud 12.02.07
Asukoht: Keila/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 2.8

postitati 16.08.17 14:22 Tsiteeri


Eks igal ühel oma maitse. Mulle isegi meeldib nii.

http://68.media.tumblr.com/4b34ecaa7b07841a566d884b26d351de/tumblr_mh3fjd96Jw1rj2djho4_1280.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 16.08.17 14:33 Tsiteeri


Mis öelda tahetakse, on see, et lühikese numbri puhul peaks ka numbrikohta autol usa-style oma olema. Lühike number pika numbri kohal on nagu sea selga sadul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
slip
huviline

Avatar


Registreerunud 12.02.07
Asukoht: Keila/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 2.8

postitati 16.08.17 16:25 Tsiteeri


Lugu selline, et neid ei toodeta enam ja need mis veel saada uued on hinnaga ~160 Eurot. Olen juba uurinud. Nii tige ma raha peale veel ei ole. Seega jääb nii ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
slip
huviline

Avatar


Registreerunud 12.02.07
Asukoht: Keila/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 2.8

postitati 20.08.17 19:46 Tsiteeri


Suurest igavusest sai käidud Pärnus ühte S8-t kaemas ja sain väga mõistliku hinnaga isegi mõne asja. :)
Nimelt siis väga heas korras peeglid niklist millel klaasid nagu uued, fl käetoed korraliku nahaga kuna mul oli nagu ikka prefacelifti pulgad millest parem poolne oli pooleks murdunud. Juhipoolne terve seega kellel vaja siis võib pakkuda midagi ja annan ära. Ja muidugi puudu olev Audi embleem tagumiselt luugilt.

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/444/428/0111214477f0dac.jpg
http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/444/428/01112144794a9cb.jpg

Cheers. Püsige lainel. Saan auto tõstukile tehakse kiire silla hooldus ära ja siis hõbenoolde. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kaupsik
huviline



Registreerunud 10.03.09
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Q7´07 , Kodiaq´22 , Cherokee´03

postitati 21.08.17 10:07 Tsiteeri


Kas sul telefon ka on. Mul just juhipoolne puudu aga mul telefon nende vahel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
slip
huviline

Avatar


Registreerunud 12.02.07
Asukoht: Keila/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 2.8

postitati 21.08.17 20:02 Tsiteeri


Telefoni pole. Tavaline kaigas oli mul seal. :) Uuel käetoel telefon sees. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MirkoK
huviline



Registreerunud 03.03.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 C5 Man.

postitati 21.08.17 21:30 Tsiteeri


Mis kroompeeglite eest maksid kui saladus pole?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaupsik
huviline



Registreerunud 10.03.09
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Q7´07 , Kodiaq´22 , Cherokee´03

postitati 22.08.17 08:09 Tsiteeri


Mul telefon kinnitub parempoolse kaika külge ja see kaigas on jõnksuga. Vasak tundub, et on sirge mis tähendab et sinu oma peaks sobima. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
slip
huviline

Avatar


Registreerunud 12.02.07
Asukoht: Keila/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 2.8

postitati 22.08.17 20:42 Tsiteeri


Siis kirjuta privasse oma pakkumine. :)
Peeglite eest summat ei avalda aga alla 100 Euro oluliselt. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
slip
huviline

Avatar


Registreerunud 12.02.07
Asukoht: Keila/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 2.8

postitati 26.08.17 12:50 Tsiteeri


No nii sajandi boksile panused tehtud ja sai natuke autot tehtud.
Sain täna terve esivõre korraliku kroomiga ja paigaldatud sai ka S8 peeglid lõpuks.
Mingi päev lasin teha diagnostika autole mis näitas et ABS aju ei toimi. Ostsin täna uue aju aga väidetav koht kus see asuma peaks ei osutunud õigeks ehk siis rooli all vasakul pool. Nüüd on teie abi vaja, et kus see asub andke palun teada. Ei osanud googlest kuidagi otsida seda.


http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/444/449/01112248337f86e.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
slip
huviline

Avatar


Registreerunud 12.02.07
Asukoht: Keila/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 2.8

postitati 31.08.17 16:00 Tsiteeri


Nii siis.
Tõstuki peal käidud ja nüüd teada mis vaja autol ära teha:
Esi vasak laager
Esi vasak sise rooliots
Parem ja vasak difri simmer
Kardaani tugilaager
Veepump
Klapikambrikaane tihendid
Jupp summuti toru

Ja siis lõpuks saab coilid ka külge keeratud. :)
http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/444/473/0111236947c7ae0.jpg

Vaikselt saab asja. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 31.08.17 20:08 Tsiteeri


Kas vahetad siis ühekaupa? Töökoda hoiab tööd :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
slip
huviline

Avatar


Registreerunud 12.02.07
Asukoht: Keila/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 2.8

postitati 01.09.17 06:53 Tsiteeri


Hah ei vaheta ühe kaupa. Kui pead silmas et mingid vasakpoolsed jupid jne siis seletus lihtne. Eelmine omanik tegi paremale poolele hoolduse ära. :D Selline kerge jupitamine käib. :D

Praegu lihtsalt olid need asjad. Kui aega saan siis tahaks teha Septembri lõpus dünaamilise õlivahetuse hõbenooles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
slip
huviline

Avatar


Registreerunud 12.02.07
Asukoht: Keila/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 2.8

postitati 01.09.17 21:43 Tsiteeri


Viimased paar pilti kui auto maasturit meenutab. :D
Järgmise nädala lõpus juba palju parem. :)


http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/444/477/01112385011463f.jpg
http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/444/476/01112384996ec3b.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 02.09.17 09:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: slip
Viimased paar pilti kui auto maasturit meenutab. :D
Järgmise nädala lõpus juba palju parem. :)


No ma ei tea, ma vist tõesti hakkan vanaks jääma... vahel tahaks inimestelt sellise jutu peale küsida, et kas päris maasturit olete üldse näinud (niisama norin). :D
Mulle täitsa meeldib nagu on. :)

Üks päev tuli mingi Civic vastu, strech rehvid peal, veljed kilomeeter koopast välja aetud ja põhi vist oli millimeetrit paar asfaltist kõrgemal... ja siis sõitis ussi lohkude-kühmude ja luukide vahel.

Audi D-seeria on ikkagi seda tüüpi aparaat, et tahaks kulgeda ja mitte liiga palju juhtimisele mõelda ning teeoludest häirida lasta :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
slip
huviline

Avatar


Registreerunud 12.02.07
Asukoht: Keila/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 2.8

postitati 02.09.17 09:57 Tsiteeri


Et Eestis mitte lasta teeoludel häirida peab siit ära kolima. :D Ega ma autot kõhuli ei lase. Proovin paari varianti aga tõenäoliselt lähevad rattad koopaga tasa kenasti.
Mul korralik mudamaastur olnud tean hästi mis maastur on. :D Aga sellegi poolest praegu nina püsti tagumik vastu maad jne proovin coile kui ei sobi siis saab alati midagi muud alla panna. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Vasart
klubiliige



Registreerunud 31.10.08
Asukoht: Tallinn/Hiiumaa
Kasutaja on eemal


postitati 03.09.17 06:52 Tsiteeri


Ilus D2, jälgin huviga. Madalamaks laskmine isiklikult tekitab judinaid, talveks oli 225/55/17 asemel 225/50/17 ja saarele sõites kratsis laevas põhja. Ja seda originaalvedruga. Järgnenud arved pühkisid madalaks laskmise mõtted lõplikult ja sai õigemas mõõdus rattad alla. So far so good :D
Aga jõudu ja paksu rahakotti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
slip
huviline

Avatar


Registreerunud 12.02.07
Asukoht: Keila/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 2.8

postitati 03.09.17 15:14 Tsiteeri


Tänud tänud. :)
Talveks saab see auto garaa˛i koha ja selle asemel on üks tagaveoline kärakas millega need jubedad 3-4 kuud peab üle elama. :)

Talve jooksul tahaks lasta tagumise stange üle värvida ja uue esistange leida kuna suutsin selle katkise stange veel rohkem katki teha üks päev. :D Ja eks kevadeni aega muude asjadega ka nokitseda. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Oja1
huviline

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Türi vald
Kasutaja on eemal

Auto: S5 & X5

postitati 03.09.17 22:16 Tsiteeri


Tohoh, alumiinium kerega nelikveoline elukas, millele rooste külge ei hakka pannakse talveks soola eest peitu. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 04.09.17 08:25 Tsiteeri


Kui sillad paigas, vedrud õiged ja korralikkud kummid siis madaldamine eriti juurde ei anna.

Juurde saad kui vahetad orginaal kõrgusega rehvi (35,30) kõrguse vastu, kuid siis kannatab sõidumugavus ja kindlasti on sillakomponentidel suurem kulumine kuna kumm enam ei vedruta.

Muide ma vahetasin enda c5 allroadil 225/55 17 rehvilt 235/60 17 rehvile. Pean tõdema, et igati mõnus on sõita. Muidugi kui ringristmikult väljudes kõvasti gaasi anda siis on tunda et rehv vajub läbi - tavaliikluses vahet ei ole.

Mina vaataksin madaldamise asemel laiema ja madala müratasemega korralikku rehvi. Kasvõi run Flati oma jäiga küljega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.7% - SQL: 57.3%]