Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi Q7 4.2 TDI (Vastuseid: 50 | Vaatamisi: 12360)
mkendra
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.06
Asukoht: St. Julian's, Malta
Kasutaja on eemal

Auto: mis iganes kätte juhtub

postitati 20.07.17 22:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Las proovivad ja elavad kui tihti autosid vahetamata see võimalik pole, siis lihtsalt peaks arvestama, et on mõned ostuhuvilised vähem.:)
Sest?


MK
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 21.07.17 06:12 Tsiteeri


Nii lihtsalt on. Ei usu, et ma ainuke olen, kes pool aastat autot omava omaniku käest autot ei ostaks. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 21.07.17 08:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Nii lihtsalt on. Ei usu, et ma ainuke olen, kes pool aastat autot omava omaniku käest autot ei ostaks. :)


Täiesti arusaamatu seisukoht. Arvan küll, et mõttekaaslasi palju ei leidu sul.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 21.07.17 08:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Nii lihtsalt on. Ei usu, et ma ainuke olen, kes pool aastat autot omava omaniku käest autot ei ostaks. :)


Sa ilmselt ei kavatse üldse niipea autot osta, ega ei ole seda ka väga ammu teinud, nagu sa ka ise ühes teises teemas mainisid... :D
Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Mu auto on mu käes 11-ndat aastat, sõitnud mul 120 000 km ja ei plaani küll veel välja vahetada.:cool:


Aga tõepoolest, kui auto on aasta jooksul 2-3x juba omaniku vahetanud, muudab see auto suhtes natuke ettevaatlikumaks, kui võrdluseks võtta auto, mis on näiteks siiani esimese või teise omaniku valduses. Kuid, kui vaatama minnes ja kontrollis kõik hea on, siis ei usu küll, et see, kaua viimane inimene autot omanud on, määravaks saaks ja selle pärast ost tegemata peaks jääma.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.17 09:04 Tsiteeri


Pole vähem tähtsam, et Q7 või mõni muu paks sõiduk võetakse/soetatakse vajadusest lähtuvalt mitte pelgalt hüppemäe kõrgusel liiklemise vaimustusest. Sellest tulenevalt pragmaatiline peale vaadata, mida Q7-ga saab järgi vedada. Mitte mööda vaadata, et 4.2puuksuka Q7 täismass/registrimass on 3245kg, mis tähendab, et B kategooria lubadega ei mahu selle sisse päris elu vajadustest tingitud 3500kg autorong. 255kg täismassiga järelhaagis on a la cabriodele mõeldud kohvri järelkäru. Tiki kõige kergem käru TM=600kg.
http://www.tiki.ee/haagised/kastihaagised
Laiendus B+Par96 (sõidueksam teha) ehk 4250kg autorongi täismassiga saab seega kõigest 750kg täismassiga haakeseadme järgi võtta ehk ka sellest on tihti vähe abi ja seega vaja Q7 ostuga ka kohe BE kategooria juhtimisõigus teha (kursused + sõidueksam).


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarKal
huviline



Registreerunud 17.01.15
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.17 12:39 Tsiteeri


Ei ole probleemi midagi raskemat vedada.

https://www.upload.ee/image/7252019/Vedu.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.17 12:54 Tsiteeri


See ei ole B kategooria alla mahtuv autorong (täismass üle 3500kg) ehk loomulikult ei ole probleem, kui on täiendavalt par96 või BE kategooria juhtimise õigused!
B kategooria juhtimisõigusega võib selle Q7-ga heal juhul ainult sellist aluspesu kohvrit järgi vedada, mille täismass on kuni 255kg (3500kg-3245kg=255kg).
http://www.blimeycabrio.com/wp-content/uploads/2008/05/cimg9936.jpg


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: Avant Q

postitati 21.07.17 13:49 Tsiteeri


http://replycandy.com/wp-content/uploads/Ron-Burgundy-Nobody-Cares.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 21.07.17 14:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Pole vähem tähtsam, et Q7 või mõni muu paks sõiduk võetakse/soetatakse vajadusest lähtuvalt mitte pelgalt hüppemäe kõrgusel liiklemise vaimustusest. Sellest tulenevalt pragmaatiline peale vaadata, mida Q7-ga saab järgi vedada. Mitte mööda vaadata, et 4.2puuksuka Q7 täismass/registrimass on 3245kg, mis tähendab, et B kategooria lubadega ei mahu selle sisse päris elu vajadustest tingitud 3500kg autorong. 255kg täismassiga järelhaagis on a la cabriodele mõeldud kohvri järelkäru. Tiki kõige kergem käru TM=600kg.
http://www.tiki.ee/haagised/kastihaagised
Laiendus B+Par96 (sõidueksam teha) ehk 4250kg autorongi täismassiga saab seega kõigest 750kg täismassiga haakeseadme järgi võtta ehk ka sellest on tihti vähe abi ja seega vaja Q7 ostuga ka kohe BE kategooria juhtimisõigus teha (kursused + sõidueksam).


Inimesed ei osta Q7-t selleks, et ilmtingimata sellega käru vedada, samuti nagu ei osteta R8-t, et sellega ilmtingimata rajal käia ja ilmselt ei osta enamik inimesi universaali (nagu ka mina) selle pärast, et ilmtingimata oleks vaja midagi vedada taga "kuudis" vaid ostetakse neid asju selle pärast, et meeldib lihtsalt. Seega see käru vedamise ja B+Par96 / BE teema on täiesti üle paisutatud sinu poolt...

Pealegi poolte maasturite roolis on linnapildis üldse naised, kellest suurem osa ei ole ilmselt elu sees käru vedanudki. :D

Hea on muidugi see, et sellele tähelepanu juhtisid. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.17 14:37 Tsiteeri


Täpselt nii. Kirjutasin seda kõike algena seetõttu, et hakati lahkama, miks neid lühikese aja tagant võõrandatakse. Nii ongi. Meeldib siis ostan ja kui ei meeldi siis müün. ;)
Teisest otsast tuleb näkku lasta, et järelturult neid suht-koht näritud 7-10 aastat vanu Q7-eid ei osta "meeldib, sest pappi sajaga" vaid vastupidi "tahan kõrgemale odavamalt" ja just sinna sahtlisse oli see info üles lükatud. Selliseid teeääres politsei poolt koinitavaid on pidevalt ja kuna 200-300 trahviühikut on 7-10 aastat vana ostjale juba enamusele eelarve augu mõõdus siis seetõttu läksid need read ka üles.


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 21.07.17 19:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Nii lihtsalt on. Ei usu, et ma ainuke olen, kes pool aastat autot omava omaniku käest autot ei ostaks. :)


Sa ilmselt ei kavatse üldse niipea autot osta, ega ei ole seda ka väga ammu teinud, nagu sa ka ise ühes teises teemas mainisid... :D
Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Mu auto on mu käes 11-ndat aastat, sõitnud mul 120 000 km ja ei plaani küll veel välja vahetada.:cool:


Aga tõepoolest, kui auto on aasta jooksul 2-3x juba omaniku vahetanud, muudab see auto suhtes natuke ettevaatlikumaks, kui võrdluseks võtta auto, mis on näiteks siiani esimese või teise omaniku valduses. Kuid, kui vaatama minnes ja kontrollis kõik hea on, siis ei usu küll, et see, kaua viimane inimene autot omanud on, määravaks saaks ja selle pärast ost tegemata peaks jääma.



Ei ole hetkel põhjust osta küll.:)
Tõesti, kui keegi u. poole aasta auto omamise peale tahab sellest lahti saada juba, siis on üsna suur tõenäosus, et müüakse mingite suuremat investeeringut nõudvate vigade pärast, mida samas ei pruugi olla võimalik avastada väikese proovisõiduga ja autot kaabliga vägistades (kaablit taha pannes :D ) ei näe kaugeltki mitte kõiki probleeme. Ja kui oled autot ainult mõned kuud omanud, siis on ju hea pärast vigade ilmnemisel vabanduseks tuua, et alles nii vähe aega sellega sõitnud ja seda viga küll pole küll varem tähele pannud. Igal juhul minu tähelepanust jäävad sellised autod välja ja päris kindlasti pole ma ainuke.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: Avant Q

postitati 21.07.17 21:27 Tsiteeri


Tore teooria küll, aga näiteks O-M lepingutest ei jää tavakodanikule mingit jälge. Oma õndsas teadmatuses võid osta eelnevalt 5x O-M lepinguga müüdud auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 21.07.17 21:45 Tsiteeri


Seda välistada ei saa (järgi küsida saab, aga alati ei pruugi õiget infot saada), aga vähemalt saab juba esmases valikute tegemises kõrvale jätta need variandid kus müüakse autot mõned kuud omanuna. Kui just mõned erandjuhud välja arvata (on mingid erilised spetsiaalsed soovid varustuse osas vms ja selliseid autosid pakutakse väga harva), siis üldiselt ju valikut on rohkem kui reaalselt järgi vaadata suudaks/viitsiks ja juba enne reaalselt vaatama minemist peab mingid valikud ära tegema ja mõned kõrvale lükkama.

Pettureid ja valetajaid oli, on praegu ja on ka edaspidi. Oma autot ostes oli veel (kuigi üldiselt sellise müüdi hiilgeaeg oli ikka varem) levinud, et auto oli saksamaalt toodud (tegelikult tihti mitte) ning eelmiseks omanikuks oli pensionär, kes oli selle auto ainuke omanik olnud ja üldiselt käis ta autoga vaid pühapäeviti kirikus.:D Ja muidugi oli selle juttu usutavamaks muutmiseks olemas ka võltsitud hooldusraamat (nagu neid praegu ei oleks?), kus kirjas need väikesed läbisõidud kui ka mingi paberi peal (ilmselt mingi muu paber, mitte hooldusraamat) omaniku andmed (sh. vanus). Vahel oli mõni pensionär pühapäeviti kirikus käinud ka sportvedrustuse ja -summutiga ning suure töömahuga mootoriga autoga.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hutman
huviline



Registreerunud 19.07.17
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7.5 BiTDI 16"

postitati 26.07.17 10:30 Tsiteeri


Vaatasin autot,

Kõik tundus olevat okei, pihustite näinud tundusid olevat okei.

Omanikevahetuse suhtes sedasi, et 2010 osteti Tehase Autost 40 000€ eest ja nüüd hiljutine on olnud eraisiku (pere kätte) auto ümberegistreeritud.

2013 omanikuvahetust lubati uurida, et mis siis oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 26.07.17 11:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
aga vähemalt saab juba esmases valikute tegemises kõrvale jätta need variandid kus müüakse autot mõned kuud omanuna.


Mina olen siin 100-ga nõus.
Pooleks aastaks ostetakse auto mõnikord ka selleks, et ta avariilisest (põder, kraav, peapeale käinud) üles ehitada. Eriti, kui sul endal on olemas nii töökoda, värvikamber ja omahinnaga lukksepa/pleku/maalritöö, nagu sellel müüjal ilmselgelt on.

Mingi võimalus ju on olemas, et sel autol 2016a lõpus enam kaskot polnud ja midagi juhtus.
Pool aastat on just selline aeg, mis kulub odavate kasutatud juppide leedust kokkuotsimisele, remondile, värvimisele, häälestusele jne.
Ise ka sõidaks paar kuud. Sel müüjal, vaevalt, et nüüd rahapuudust oleks ja sellepärast auto müüki pani, et mingit fkng pihustit uut osta ei jõuaks..

Või, teine variant, ostis naisele ja naised nagu nad on, lihtsalt ei meeldinud. Kõik võib olla.
Põhjalik ülevaatus enne ostu aitab selle välja selgitada. Mingi kapoti kinnituse polt kuskil pisut teist tooni, puuduv tüübel või juhtmesiduja kuskil all, klaasiring erinevate aastaarvudega, esiklaas tutikas jne
Aga kui on korralikult tehtud, siis ei saa keegi aru ja siis pole ka vahet.
(tegelesin kunagi ammu ka sellise asjaga ja isegi Opeli esindus ei saanud aru, et auto oli niimoodi puusse pannud, et isegi sel Vectra B-l spidomeetri klaas oli katki, roolilattidest, lansekatest, mootorist jne rääkimata)


.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.07.17 12:01 Tsiteeri


Miks otsivad turul osalejad alumise hinnaotsa sõidukeid(?) Kes veel Leedu Tussikut ei tunne saab tutvust teha - tal oma youtube kanal ja võimalik, et ta või mõni tema hea õpilane klopsib teie jaoks just midagi, mida sellest alumisest otsast ihalete. ;) Otse USA-st näiteks:
https://www.youtube.com/watch?v=YGCFmxqfPeQ
https://www.youtube.com/watch?v=4_enrYPJYBI
Tal on ka Q7-eid tehtud, mille kohta pole kanalis märkeid - reeglina on need mõne kunde käes, kes ootab edasimüüki või teema jahtumist. USA-st tuuakse selleks otstarbeks valgete premium sõidukeid ehk diisleid nende hulgast ei leia. Pekstud diislid kantakse Leetu kokku Euroopast.


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hutman
huviline



Registreerunud 19.07.17
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7.5 BiTDI 16"

postitati 26.07.17 13:08 Tsiteeri


Hetkel ei mõista seda reaalset poleemikat, mis siin antud sõidukiga tekkinud on.

Esmavaatusel, mis oli minuarvates põhjalik oli kõik okei.

Kui autol kaskot polnud ja midagi juhtus, siis LKF peaks kõike näitama, avariis pole antud auto olnud, liikluskindlustuse mõistes siis. Sõidukikindlustuse juhtumeid ise vist eriti ei näegi, kui just kindlustuses tutvusi pole.

Sellel Audil ei tundunud midagi viga olevat sedasi ning ma olen omanikevahetuste suhtes aru pärinud ja ka vastused saanud.

Foorumis on alati kõigil hea midagi öelda või nagu praegusel juhul, antud sõidukit siiski rohkem maha teha.


Tänan hetkel Jann-i ja Aadumeest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 26.07.17 15:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hutman


Kui autol kaskot polnud ja midagi juhtus, siis LKF peaks kõike näitama, avariis pole antud auto olnud, liikluskindlustuse mõistes siis. Sõidukikindlustuse juhtumeid ise vist eriti ei näegi, kui just kindlustuses tutvusi pole.

Sellel Audil ei tundunud midagi viga olevat sedasi ning ma olen omanikevahetuste suhtes aru pärinud ja ka vastused saanud.

Foorumis on alati kõigil hea midagi öelda või nagu praegusel juhul, antud sõidukit siiski rohkem maha teha.


Kui autol kaskot pole, siis paneb 140ga põtra, mis viib pool katust minema, kus see LKF seda teadma peaks saama?
Mõtle ise.
Või sõitis talvel esimese libedaga napsuse peaga kuskil vaikses kohas teelt välja vastu puud. Selge see, et treilatati minema ja jutt lõppenud.

Mul pole absoluutselt mitte mingit huvi kedagi või kellegi autot maha teha, vastupidi. Ja niikaua, kui ise pole seda masinat näinud, ei teagi midagi siin väita.
Värvipaksuseid ka sel autol pole ise mõõtnud. Aga 4 ust, 4 tiiba, kapott, katus, tagaluuk ja oma 15min aega on kulutatud, pole ju palju.
Tõenäoliselt ongi aus ja korralik masin. (eesti ajalugu, see on eriti sümpaatne, selle ostaks alati enne kui saksa oma)

Aga ma lihtsalt panin kirja, millele mina mõtlen, kui sellise auto ostan.
Keskmise vaese inimesena ma sellist välja osta ei jõuaks, järelikult peaks liisima ja tõenäoliselt 3-5 aasta pärast müün. Ja siis ma ei taha, et keegi midagi kuskilt välja kaevab, miks ta minu niigi ajaga poole odavamaks vananenud sõidukit osta ei taha.
No hard feelings.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hutman
huviline



Registreerunud 19.07.17
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7.5 BiTDI 16"

postitati 27.07.17 19:20 Tsiteeri


Kõigile siis südamerahuks

2008 - esimene omanik

2010 - Trans ostis Tehase Autost omale selle liisingusse

2013 - Liisingu firmast osteti auto välja ja registreeriti Transi alla

2016 - Firma alt pere poja nimele

Seega tegelikuses on kõik väga hästi!

Tänan kõiki, kes väga elavalt auto ostule ja vaatamisele kaasa elasid! Kui Teid poleks, siis poleks elu huvitav!

Aitäh!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 27.07.17 19:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarKal
Ei ole probleemi midagi raskemat vedada.

https://www.upload.ee/image/7252019/Vedu.jpg

Bigbagid sisaldavad "tavaliselt" 1 tonni ainet, kuid haagise rehve vaadates ja reaalset olukorda hinnates (3 tonni juures oleks see haagis ise juba pooleks vajunud), siis tundub, et kottides saepuru vms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 27.07.17 22:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hutman
Hetkel ei mõista seda reaalset poleemikat, mis siin antud sõidukiga tekkinud on.



Ise ju seda soovisid, inimesed lihtsalt juhivad tähelepanu vajalikele asjadele . Mida sa siis lootsid , et siin hakatakse tagant kiitma , küll ikka valisid megaaparaadi välja ?

Tegelikult on asi nii, et ainus aktsepteeritav idee sellise laevamootoriga kiviaegse kasti ostmiseks on see, kui tahad seda lammutada ja osadena maha müüa


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkendra
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.06
Asukoht: St. Julian's, Malta
Kasutaja on eemal

Auto: mis iganes kätte juhtub

postitati 27.07.17 23:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2Bigbagid sisaldavad "tavaliselt" 1 tonni ainet, kuid haagise rehve vaadates ja reaalset olukorda hinnates (3 tonni juures oleks see haagis ise juba pooleks vajunud), siis tundub, et kottides saepuru vms.
Mul haagise rehvidel on vist 1250kg per rehv kandevõime, kui õigesti mäletan - seega "ratas pole töss" järgi objektiivselt veose kaalu hinnata ei saa.


MK
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aadumees
huviline



Registreerunud 23.08.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.17 08:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sammalselg
Tsitaat:
Algselt postitas: Hutman
Hetkel ei mõista seda reaalset poleemikat, mis siin antud sõidukiga tekkinud on.



Ise ju seda soovisid, inimesed lihtsalt juhivad tähelepanu vajalikele asjadele . Mida sa siis lootsid , et siin hakatakse tagant kiitma , küll ikka valisid megaaparaadi välja ?

Tegelikult on asi nii, et ainus aktsepteeritav idee sellise laevamootoriga kiviaegse kasti ostmiseks on see, kui tahad seda lammutada ja osadena maha müüa


Kiviaegne ja laevamootoriga :D
2.0tdi C7 puhul pole mõtet isegi lammutamisest rääkida, vaid sellega tuleks kohe vanarauda sõita. Mõnus sappi toota, eks.

Isiklikult ei saa aru sellest, et mida siin soiuda. Autosi ostetakse, müüakse ja vahetatakse... Kes üritab firmast välja müüa autosi läbi kolmandat isikut kasutades jne. Tuleb mõelda kastist välja ja kui pole midagi tarka kirjutada, siis seda ei pea ilm tingimata tegema.
Kui mu elukorraldus muutuks ja peaksin nt. tööle sõitma 30-40 minuti asemel 5 minutiga, siis läheb ka kindlasti minu suur laevamootoriga auto müüki, aga kuna mõned kodanikud üritavad raiuda oma maailma vaadet ja arusaame asjast nii kuidas nemad asju näevad, siis peaksin ikka väga mõtlema ja sõitma veel vähemalt 2 aastat hambad ristis 5 minutit tööle suure diisel mootoriga. Samasugune üldistamine käib väikeste ls autode puhul, kunagi keegi rääkis 15 või rohkem aastat tagasi kirikupapist, kes tegi ainult pühapäeva sõite kirikusse ja nüüd igast suunast kuuleb selliste sarnast üldistamist. Me kõik teame ju neid lugusi? Tehke märkus aga palun ärge heietaga nende asjade üle koguaeg. Sama hästi oleks võinud diskuteerida inimesed, kes on omanud q7, mitte wannabee vennad, kes lihtsalt toodavad midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: Avant Q

postitati 28.07.17 09:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stihl


Kui autol kaskot pole, siis paneb 140ga põtra, mis viib pool katust minema, kus see LKF seda teadma peaks saama?
Mõtle ise.
Või sõitis talvel esimese libedaga napsuse peaga kuskil vaikses kohas teelt välja vastu puud. Selge see, et treilatati minema ja jutt lõppenud.


Ka kaskopaugud ei lähe kirja kui "teine osapool teadmata jäi". Ehk võid kalda alla ka tõmmata 140ga, kasko teeb omavastutuse eest korda ja LKF-i märget ei teki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 28.07.17 17:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: MarKal
Ei ole probleemi midagi raskemat vedada.

https://www.upload.ee/image/7252019/Vedu.jpg

Bigbagid sisaldavad "tavaliselt" 1 tonni ainet, kuid haagise rehve vaadates ja reaalset olukorda hinnates (3 tonni juures oleks see haagis ise juba pooleks vajunud), siis tundub, et kottides saepuru vms.


Kui see on piduriteta haagis (nagu need harilikult on), siis on lubatud ikka tavapärane kuni 750 kg (koos haagise massiga) ehk kuni u. 500 kg kaupa haagise sees, sellel kaheteljelisel võibolla isegi vähem kui 500 kg, sest haagis ise on arvatavasti raskem kui 250 kg.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 80.4% - SQL: 19.6%]