Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  5
Autor:
Pealkiri: Vanade Audide pommikindlus (ehk tl470487 kogu maailma vastu) (Vastuseid: 121 | Vaatamisi: 16267)
Audi0000
huviline

Avatar


Registreerunud 20.08.16
Asukoht: teisel planeedil
Kasutaja on eemal

Auto: Batmobiil

postitati 01.07.17 17:34
Vanade Audide pommikindlus (ehk tl470487 kogu maailma vastu)



Oman vanemaid Audisi. Neid on mitu. A6 2.5 TDI(95a) ja A6 1.9 TDI (96a). Pisivigu tuleb ikka ette kuid harva. Vanemad masinad siiski. Kuid üldjoontes peab väga hästi vastu. Mootorid töötavad tõrgeteta siiani diislid. Kere on kena pole roostes. Isiklikult olen arvamusel et vanem Audi on parim masin töökindluse ja kvaliteedi poolest. Disain on kirss tordil juba. Ma ei taha üle Audit kiita kuid ta on seda väärt selgelt!

Jagage oma kogemusi ! Pilti on ka ilus vaadata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 01.07.17 19:19


Ilus või mitte, kuid foorumi reeglitest on ikkagi savi?


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 01.07.17 22:24


Ise arvan, et seni kuni vana auto remondile kulub oluliselt vähem (vähemalt 2x) raha kui uue liising+kasko maksab, siis tasub remontida, auto turuväärtus on üsna mõttetu asi mida seejuures vaadata. Mingi suvalise Skoda liising+kasko maksab juba 2500-3000 eur/aastas, Audidel muidugi hoopis suuremad numbrid. Mingil vanal olematu väärtusega autol (nagu mul) kulub remondi peale aastas mõnisada eur. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.17 23:26


95. aasta A4 ja pommikindlus. :D

http://pics.imcdb.org/3985/tr_audi4.jpg


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.17 23:30


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Ise arvan, et seni kuni vana auto remondile kulub oluliselt vähem (vähemalt 2x) raha kui uue liising+kasko maksab, siis tasub remontida, auto turuväärtus on üsna mõttetu asi mida seejuures vaadata. Mingi suvalise Skoda liising+kasko maksab juba 2500-3000 eur/aastas, Audidel muidugi hoopis suuremad numbrid. Mingil vanal olematu väärtusega autol (nagu mul) kulub remondi peale aastas mõnisada eur. :)

Kõik oleneb läbisõidust (loe: kilomeetrihinnast), või sellest kindlusest, et sa ikka saad sõita, mitte ei kuluta seda mõnisadat euri aastas remondi peale just siis, kui sõita on vaja. Tihti on inimesed nõus maksma seda lisaraha selle kindlustunde eest, et ta saab autoga sõita siis, kui tal vaja on, mitte siis, kui auto remondis ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.17 23:33


91. aasta C4 ja pommikindlus. Uued aknad, paarsada € ja sõidab jälle.:D

http://pics.imcdb.org/3985/dzlaudi4.jpg


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 01.07.17 23:41


52-year-old Bulgarian businessman was blown up in his car in downtown Varna :
http://www.novinite.com/media/images/2012-02/photo_verybig_136953.jpg

Vanade audide, näiteks b3 ja c4, kohta öeldes - siis kestavad küll, võrreldes teiste sama ajastu mudelitega. Aga sõitma ja hooldama peab ka, ise ei kesta. Roostetusaste 30 aastat vana auto kohta on üldiselt väga hea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 02.07.17 08:09


Seda kilomeetrihinda saab ainult arvutada kas täitsa uuena või kasutatuna mõni aasta üle liisibguperjoodi ostetud autol puhul.
Näitena naabri Vello ostis automaatse kastiga A6 1.8TQ aastast 2001 ja nüüd hakkab arvutama sendi täpsuselt palju järgneva 5 aastate jooksul kilomeeter talle maksma läheb.
Läbisõidu näit 290k+. Kõik oleneb kuidas eelnevad omanikud on autosse suhtunud ja kas kõik varasemad hooldused õigeaegselt tehtud, mis hinnaklassi varuosi on kasutatud. Sellest ka. kütusekulu hulk ning milliste kalossidega Vello pedaale sõtkub. Minujaoks see täiesti mõtetu hinna arvestus. Autolehes jätan ka selle teema alati vahele..
Teemasse ka, vanemad selle grupi autod 'loodigi' kestma, kui hoida ja hooldada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Audi0000
huviline

Avatar


Registreerunud 20.08.16
Asukoht: teisel planeedil
Kasutaja on eemal

Auto: Batmobiil

postitati 02.07.17 13:28


Miljon kilomeetrit läbi ajada pole Audile mingi näitaja, ei üllata. 960 000km pealt pihusti remont. Sidur korra vahetatud ja amordid muu originaal kõik!: http://www.lz.de/lippe/lemgo/5726095_Rekord-Audi-hat-eine-Million-Kilometer-auf-der-Uhr.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 04.07.17 11:19


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Ise arvan, et seni kuni vana auto remondile kulub oluliselt vähem (vähemalt 2x) raha kui uue liising+kasko maksab, siis tasub remontida, auto turuväärtus on üsna mõttetu asi mida seejuures vaadata. Mingi suvalise Skoda liising+kasko maksab juba 2500-3000 eur/aastas, Audidel muidugi hoopis suuremad numbrid. Mingil vanal olematu väärtusega autol (nagu mul) kulub remondi peale aastas mõnisada eur. :)

Kõik oleneb läbisõidust (loe: kilomeetrihinnast), või sellest kindlusest, et sa ikka saad sõita, mitte ei kuluta seda mõnisadat euri aastas remondi peale just siis, kui sõita on vaja. Tihti on inimesed nõus maksma seda lisaraha selle kindlustunde eest, et ta saab autoga sõita siis, kui tal vaja on, mitte siis, kui auto remondis ei ole.


+1! Just sel samal mõttel, nagu Tarmo välja tõi, võtsin minagi auto liisingusse. Kuna sõita on palju, siis on vaja, et auto liiguks koguaeg, mitte siis, kui ta remondis pole. Samas elukaaslasele, kes sõidab vähe, sai soetatud vanem A3. Kui see ka peaks remondis olema, siis uuem auto liigub ikka. Kõik ikkagi valikute taga kinni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 04.07.17 11:27


+1, kõva Audifännina on mul ka hoovipeal üks Kia Ceed, mis keskmiselt aastas nõuab hoolduse peale veidi alla 200 euro ja pole 10 aasta jooksul veel kordagi teepeale jätnud (välja arvatud üks kord kui aku sai tühjaks kui lapsed muusikat kuulasid ja telefoni laadisid) Audiga olen viimasel ajal vist rohkem slepis ringi sõitnud kui omal jõul :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 04.07.17 12:49


Mingi aeg tagasi oli vanade jaguarite klubis kõnekäänd, et kui tahad jaguari omada, siis peab sul tingimata ka mingi uuem jaapani auto olema. Noh, et vahel millegagi ikka liikuda ka saaks....:D

Aga 1990a Jaguar XJ40 näiteks ja 1990a Audi 100 pole täna enam üldse võrreldavad - esimene on lihtsalt kere ja elektri poolest kutu ja teine tahab a`la "kässari elustamist" ja sõidab veel vabalt. Isegi W124 on ära kadunud, aga need Audi tsinkkered liiguvad siiani. Isegi mul üks sihuke...:D

Sellepärast neid ka täna enam juurde ei tehta - ühelgi autotehasel pole mingit sellist igiliikurit vaja.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audi0000
huviline

Avatar


Registreerunud 20.08.16
Asukoht: teisel planeedil
Kasutaja on eemal

Auto: Batmobiil

postitati 04.07.17 15:38


Jaapani masinatest ei arva midagi. Need pole autod. On olnud uuemaid ja vanemaid japse ,teepeale jätsid mind ned kõik. Küll ussitas aju ära küll jagaja. Ülehaibitud kiviaegne töökindluse muinasjutt. Ei ole näinud veel autot mis remonti ei vajaks. Tuttaval 2002a Corolla esisillaremont 900 eur. Ma ei saa aru miks ta üldse seda remondib kuna põhi on täiesti läbiroostetanud üle kere.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 04.07.17 15:51


Tsitaat:
Algselt postitas: Audi0000
Jaapani masinatest ei arva midagi. Need pole autod. On olnud uuemaid ja vanemaid japse ,teepeale jätsid mind ned kõik. Küll ussitas aju ära küll jagaja. Ülehaibitud kiviaegne töökindluse muinasjutt. Ei ole näinud veel autot mis remonti ei vajaks. Tuttaval 2002a Corolla esisillaremont 900 eur. Ma ei saa aru miks ta üldse seda remondib kuna põhi on täiesti läbiroostetanud üle kere.


Mitte, et siin tahaks nüüd mingit saage käima tõmmata, aga ehk on asi kinni kasutajas siis? On Sul üldse ühtegi uuemat jaapanlast olnud (autot, mis on noorem, kui 15a)?
Misasi seal Corolla esisillas 900euri maksab, täitsa huvitab... aga no see selleks. Enda kogemuste põhjal mina endale enam Saksa autot ei osta. :) Igaühele oma. Sõita on sakslastega tõesti parem, kui jaapanlastega, kuid töökindluses osas on tiba teised lood. Aga eks see on ka jälle see, et kes millise mätta otsast vaatab.

Ma ei vaidle- C4 kerega 100 ja A6 olid tõesti pommikindlad autod, ka Coupe oli väga hea, ei ütle üht paha sõna ka nende kohta- väga rahul olin nendega. Aga IMO hakkas alates 98a sakslaste töökindlus allapoole käima kuidagi...nüüd uuematega on ehk asi juba jälle parem (2006a Octavia oli küll väga ok auto jällegi).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 04.07.17 18:24


Tsitaat:
Algselt postitas: Audi0000
Jaapani masinatest ei arva midagi. Need pole autod.


Sa ei saanud aru. Need vanad 80ndate Datsunid polegi vblla polegi mingid autod.
Aga jutt käis ikka 2010a+ Lexus IS-ist, Mazda 6-est ja Toyota Avensisest.
Ja need uuemad kahtlemata täna sõidavad.

Mis ka kindlasti ei tooda kahte lammast ega avatari sobimatust tänapäeva audifoorumis, nagu sul juba on.


.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 04.07.17 18:44


Kõigil uuematel autodel on räiged roosteprobleemid. Vahet pole, kas japs või sakslane. Pluss pooltel on mootorite ja kastidega täielik kamm. Lugege kasvõi siit foorumist, mis summad A/T alla lähevad meestel. Õhkpadjad ja jutud. Nupukässarid ja muud lastemänguasjad.

veekaheksa


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 04.07.17 19:52


Kas selle teema point on, et igaüks kiidab oma v**tu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 04.07.17 19:58


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Kas selle teema point on, et igaüks kiidab oma v**tu?
Ilmselt küll:D 25 aastat vana b4-ja veermik kannatab 200kw kenasti.....veel:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 04.07.17 20:49


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Ise arvan, et seni kuni vana auto remondile kulub oluliselt vähem (vähemalt 2x) raha kui uue liising+kasko maksab, siis tasub remontida, auto turuväärtus on üsna mõttetu asi mida seejuures vaadata. Mingi suvalise Skoda liising+kasko maksab juba 2500-3000 eur/aastas, Audidel muidugi hoopis suuremad numbrid. Mingil vanal olematu väärtusega autol (nagu mul) kulub remondi peale aastas mõnisada eur. :)

Kõik oleneb läbisõidust (loe: kilomeetrihinnast), või sellest kindlusest, et sa ikka saad sõita, mitte ei kuluta seda mõnisadat euri aastas remondi peale just siis, kui sõita on vaja. Tihti on inimesed nõus maksma seda lisaraha selle kindlustunde eest, et ta saab autoga sõita siis, kui tal vaja on, mitte siis, kui auto remondis ei ole.


+1! Just sel samal mõttel, nagu Tarmo välja tõi, võtsin minagi auto liisingusse. Kuna sõita on palju, siis on vaja, et auto liiguks koguaeg, mitte siis, kui ta remondis pole. Samas elukaaslasele, kes sõidab vähe, sai soetatud vanem A3. Kui see ka peaks remondis olema, siis uuem auto liigub ikka. Kõik ikkagi valikute taga kinni.





Kõik olenebki konkreetsetest oludest ja ka sellest kui palju oled valmis auto peale kulutama.
Kui mul uue autoga läheks liising+kasko (+remont/hooldus) aastas 3000 eur ning praegu vana autoga 500 eur... (max. 1000 eur mis kunagi üldse on aastaga kulunud, samas reeglina alla 500 eur), siis arvestades et vana auto aastas kasvõi nädal aega sõidukorras pole, siis auto rent nädalaks maksab u. paarsada eur ja kokkuvõttes hinnavõit jääb ikkagi üsna korralik.:) Linnas taksoga päev-paar liigelda pole ka mingi ulmesumma. Mu auto on mu käes 11-ndat aastat, sõitnud mul 120 000 km ja ei plaani küll veel välja vahetada.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 04.07.17 21:17


Järelikult on sul piisavalt väike läbisõit, umbes 3x liiga väike, et liisida tasuks. Omast kogemusest võin öelda, et kui aastane läbisõit läheneb 30000 kilomeetrile, siis on majanduslikult mõtekam uus auto liisida. Sellisel juhul katab eeldatav kütusekulust tekkiv rahaline võit liisingumakse ära. Siinkohal räägin ma mootoriga autodest, mitte suurendatud starteriga vehiikulidest.
Aga, kui sa elad tsiviliseeritud punktist mõned meetrid eemal, siis see kindlus, et hommikul auto käivitub, seda rahas mõõta on veidi raskem, majanduslikult polegi vast teab mis hull see ikaldus, aga mõnele võib see piisavalt närvesööv seik olla, et selle vältimise eest ollakse nõus maksma iga kuu kasvõi 100€.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 04.07.17 21:48


Varem jäi küll alla 10 000 km, aga kõige aktiivsem kasutamine on olnud viimased 3 aastat- min. 20 000 km (max. 22 000 km) aastas. Rohkem sõita lihtsalt ei ole vaja ja ilmselt ka ei tule vajadust.
Kütusekulu erinevus vist siiski ei ole nii suur, et sellest saadav sääst võiks vanema autoga saadava säästu ära süüa, muidugi võib tuua mõne reaalse näite vastupidise tõestamiseks. Praegu kütusekulu paljude aastate keskmisena 9,5. Mis võiks C4 kere suuruse ja mootori võimsuse (98 kw) poolest võrreldav uus liisinguga ostetav alternatiiv olla, kütuseks ikka bensiin (diisel mu jaoks välistatud) ja hea oleks kui mootor päris võrri häält ka ei teeks võrreldes 2,3-ga.?:D Ja mis siis selle reaalne kulu meil Eestis oleks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 05.07.17 13:03


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Järelikult on sul piisavalt väike läbisõit, umbes 3x liiga väike, et liisida tasuks. Omast kogemusest võin öelda, et kui aastane läbisõit läheneb 30000 kilomeetrile, siis on majanduslikult mõtekam uus auto liisida. Sellisel juhul katab eeldatav kütusekulust tekkiv rahaline võit liisingumakse ära.


Sa unustad ühe pisiasja.
Nimelt selle, et uus auto ODAVNEB sulle kätte ära, mille sa omast taskust kinni maksad.
Juba 60 000€ maksva autoga salongist välja sõites muutub ta uuest kasutatud autoks ja maksab juba 48 000€.
Ehk siis sekundiga maksad sa 12 000€ selle eest.
Hiljem jätkub hinnakukkumine igal aastal juba pisut vähem ,aga jätkub. Ka selle maksad sa ise kinni.
15000€ maksva auto puhul on numbrid väiksemad > 12000, viie aasta pärast 8000€ jne

Kui sul on heas korras C4, siis selle hind ei kuku enam kusagile.
Nii nagu ta ostes maksab, on tema hind ka müües (kui teda heas korras hoida; MIS pole kallis, nagu 100 räägib. Ja ma usun teda) ja nii on.

Ok, kütust võtab pisut rohkem vblla kui sama suur uus, aga see vahe on juba suht väike.

Lisaks: liisimisel maksad sa samuti juurde. 40k€ maksva auto puhul maksad sa kokku ära 50k ikka.
Ka see arvuta kulusse.

Selles mõttes on suht mõttetu võrrelda vanemaid korras masinaid ja uusi. Kulu on vanadel kordi vähem.
Aga lihtsalt naabrist parem sa nendega ei ole. :D

Siis ongi nii, et kui raha on, siis ostad uue. Ja maksad selle eest räigelt.
Kui pole, sõidad vanaga ja ei maksa suurt midagi.

Liisimisest veel: mul üks suht hästi toimetulev tuttav läks kunagi Amservi uut Lexus 600-t ostma.
Valis auto kohapeal välja ja müügimees küsis, et mis liisingu nimele me lepingu teeme.
Vana vastas, et ma ei ole kahjuks nii rikas, et liisida, tehke arve minu nimele, ma maksan kohe ära.

Aga sellesmõttes õige tegu; ikka kõvasti hoidis kokku.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.07.17 14:00


https://www.youtube.com/watch?v=_MGG89cN_AY


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 05.07.17 14:26


Kuidas kiviaegsete autode turvalisusse suhtute? 200 euri säästu aastas tasub litaka korral ära?



Vastuseid võib juba ette aimata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 05.07.17 14:36


Tsitaat:
Algselt postitas: stihl
Sa unustad ühe pisiasja.
Nimelt selle, et uus auto ODAVNEB sulle kätte ära, mille sa omast taskust kinni maksad.
Juba 60 000€ maksva autoga salongist välja sõites muutub ta uuest kasutatud autoks ja maksab juba 48 000€.
Ehk siis sekundiga maksad sa 12 000€ selle eest.


Ei unustanud, KOGU auto hind on KULU, mis läheb sul kilomeetrihinna sisse, hiljem autot realiseerides, tekib tulu, mis langetab selle võrra siis kilomeetrihinda.
30000 maksev auto oma hinnaga 30000km aastas sõites viieaastase perioodi peale teeb kuluks sulle 20 senti kilomeetrile. Kui sa viie aasta pärast selle auto maha müüd näiteks 12000 eest, siis on auto kuluks sul olnud 18000, ehk 12 senti kilomeeter.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.6% - SQL: 29.4%]