Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Audi RS6 c7 4.0 BiT - 06/2015 - Desteny (Vastuseid: 75 | Vaatamisi: 37000)
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 04.07.17 15:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: charley
https://www.youtube.com/watch?v=58laUe7TM7I 5:27!


Tsitaat:
Algselt postitas: naerugaas
5.27 saate selle masina minekut veits kuulda

https://youtu.be/58laUe7TM7I?t=326

ülikõva pill, palju edu sellega!


;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
evilman
klubiliige



Registreerunud 03.11.04
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 Avant C7

postitati 06.07.17 18:32 Tsiteeri


Kobe pill.

Üks pilt veel üritusest.
http://pildipark.clubmb.ee/pilt/38368-IMG_8483.JPG


Audi RS6 Avant C7 || Audi A8 D4 4.2tdiL || Audi 200 Avant 20vtq || MB W124 500E || MB V140 S600L
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 11.07.17 13:58 Tsiteeri


Gumball 3000 Riga to Mykonos läbitud.

Läbi igasuguste raskuste:
https://www.upload.ee/image/7215111/gum1.jpg

Sai ikkagi finishi joon ületatud:
https://www.upload.ee/image/7215120/gum2.jpg

Kindlasti tuleb pikem teema selle kohta, aga antud reisiga õppisin, et magamine on alahinnatud. Nüüdseks juba teel kodupoole ja järgmised mitu mitu päeva tuleb teha tasa võlgu jäädud unetunnid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 11.07.17 15:44 Tsiteeri


Magamine on nõrkadele ikka, s.t. ülehinnatud!
Ühesõnaga kõigepealt puhka välja! :D:D


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 02.08.17 18:25 Tsiteeri


Kas auto jälle punane ja vallutab Palanga tänavaid :)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 03.08.17 08:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Kas auto jälle punane ja vallutab Palanga tänavaid :)?


Hetkel veel ei ole punane, kuna kogu see auto ost, gumballiks valmistamine, Eesti külastus, gumballi sõitmine tekitas tööalaselt korraliku augu sisse, hetkel teinud 14 tunniseid tööpäevi ning üritanud saada asjad sujuma. Kaasturunduse mure ongi selles, et kui tööd ei tee, siis raha ei tule - autopiloot on antud alal täiesti välistatud.

Auto läbisõit on liikunud 41000 peale - ostes oli 30000(just hooldus tehtud), seega aeg oli hoolduseks. Antud autol täpselt teine hooldus ja peale korralikku piinamist Gumballil, lasin teha suhteliselt suure hoolduse. Sellest täpsemalt, kui auto käes.

Olen juba alustanud ka Gumballi kokkuvõtte kirjutamise ja piltide/videode töötlemisega, seega varsti varsti.

Eestis olles laenas mu sõber autot paariks päevaks, kaine rool, avastasin, et ta oli külm stardist pisikese video filminud:

https://youtu.be/Tc6IofgWRhY


Desteny.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 03.08.17 10:01 Tsiteeri


Ok, eile trehvasin siin samasugust punast, nr oli ka RS6 kuid ei näinud mis riik, seega pole sinu oma siis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kaupsik
huviline



Registreerunud 10.03.09
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Q7´07 , Kodiaq´22 , Cherokee´03

postitati 04.08.17 07:01 Tsiteeri


Päris viisakas lõrin :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 04.08.17 08:37 Tsiteeri


Igapäevaselt sellist dragsteri häält taluda oleks suht piin tavakasutuses. Eriti muidugi naabritel, kes on nagunii häiritud, et selline auto naabri hoovis seisab ;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 04.08.17 10:28 Tsiteeri


Soojaks minnes mu arust ei ole häirivalt mürane (mitte et ta külmalt oleks ). :cool:
Naabreid häirib kindlasti igas mõttes...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 13.08.17 12:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Ok, eile trehvasin siin samasugust punast, nr oli ka RS6 kuid ei näinud mis riik, seega pole sinu oma siis.


Leedu numbrites üks punane RS6 märgiga, aga tal on hõbedased peeglid. Muidu tundub sama.

https://www.upload.ee/image/7341618/audi-rs6-avant-c7-2015-c916204072015102404_1.jpg


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Igapäevaselt sellist dragsteri häält taluda oleks suht piin tavakasutuses. Eriti muidugi naabritel, kes on nagunii häiritud, et selline auto naabri hoovis seisab ;)


Jah, orginaaliga võrreldes on hääl ikka kõvasti muutunud. Nüüd külm käivitusel auto taga seistes peab juttu rääkides enda häält korigeerima. Soojalt peast ja tühikäigul üpriski tagasihoidlik. Nüüdseks auto kenasti kodus ning seisab vanalinna parklas -2 korrusel, seega naabreid vast väga hullusti ei häiri. Samas garaazis ka kaks väga mehise häälega harley-t, seega mina olen tagasihoidlik veel :)




Jahm, olen Gumballi ülevaatega hiljaks jäänud, tööasjad nii jubedalt kukil, et aeg korrallikult limiteeritud.

Pisike meenutus
https://www.upload.ee/image/7341494/audirs6.jpg

Hetkel auto kenasti Hispaanias, suurhooldus läbitud. Võttis see aega ligi 2 nädalat ...Pole kunagi auto nii kaua hoolduses olnud ja pole ka kunagi nii suurt arvet hoolduse eest maksnud.
https://www.upload.ee/image/7341508/audirs6b.jpg

Läbisõit hetkel 43800.
Audisse minnes rääkisin neile, et tehke võimalikult suur hooldus, sest autot sai piinatud päris palju. Selgesti esindusele selline jutt meeldib ja nagu ma aru sain, vahetasin nad suhteliselt kõik vedelikud ja filtrid koos käigukasti õliga ning midagi ka tagasillas - ei kujuta ette, kas seal on mingi õli või sain jutust valesti aru. Minu hispaania keel pole ideaalne ning tema inglise keel veel hullem.

Viimase 13 tuhande kilomeetri läbimisel oli ka tekkinud probleeme, nimelt soojalt/kuumalt auto rool tekitas ebameeldivat häält kergelt - sarnane hääl, kui keerata rool täiesti lõppu ning kuulda kerget undamist, ainult minu puhul oli see koguaeg. Hiljem vaatasin arvest, et nad on selle mulle arvele lisanud, täpsemalt 156 euto + käive, Kas selline asi ei peaks minema garantii alla? Teine probleem sooja/kuuma autoga oli pidurdamine 200+ kiirustel, mis tekitas autos vibratsiooni. Süüdlaseks olid tagaamordid, see mure sai ka lahendatud, mitte küll uute amortidel näol ja taaskordselt on nad selle minult välja nõudnud summas 102 eurot + käive... Garantii alla läks ka mõningad andurid, üks neist oli ABS ja esimene kaamera, mis loeb märke. Miskipärast need tööd ei ole kajastatud arves ...Ma arvan, et lähen käin esindusest läbi ja uurin, et miks mina olen pidanud maksma nende eest.

Normaal hoolduse käigus vahetati veel küünlad, esimesed ja tagumised klotsid - auto küll teada ei andnud, et peaks vahetama, aga tagumistel ei olnud suht mitte midagi järel. Peale klotside vahetust on LÕPUKS ka kadunud vilisemine, see oli nii jubedalt häiriv. Eesti audi ütles mulle, et normaalne nähtus, aga selle aasta jaanuaris olevat tulnud uus klotsi tüüp antud masinale, mis peaks võtma vilisemise ära(pole keraamiline). Hetkel kõik hea, seega eks näeme varsti.

Kogusumma 2494 eurot.

Kleepse veel ei ole mõelnud maha kakkuda, aga arvan, et suve lõpus ehk.

https://www.upload.ee/image/7341594/audirs6a.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 13.08.17 13:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Desteny
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Ok, eile trehvasin siin samasugust punast, nr oli ka RS6 kuid ei näinud mis riik, seega pole sinu oma siis.


Leedu numbrites üks punane RS6 märgiga, aga tal on hõbedased peeglid. Muidu tundub sama.

https://www.upload.ee/image/7341618/audi-rs6-avant-c7-2015-c916204072015102404_1.jpg


Eks see siis oligi, istusin terassil, kui lendas mööda, peegleid ei näinud jah.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
randmeri
huviline

Avatar


Registreerunud 04.11.14
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: S5 Sportback V6T

postitati 10.01.18 08:25 Tsiteeri


Huviga tutvuks su auto varustuse listiga ning ehk leidub ka mõni pilt interjöörist :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 11.01.18 15:54 Tsiteeri


" ning midagi ka tagasillas - ei kujuta ette, kas seal on mingi õli või sain jutust valesti aru. Minu hispaania keel pole ideaalne ning tema inglise keel veel hullem."

Jah, seal on kaks erinevat õli, üks on "tavaline" diffriõli ja teine ATF, ehk siis sama, mis kastis. Nii on ainult sport diffritel, mul ka see külge kruvitud.
Individual seades saad näppida seda.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 03.07.19 17:43 Tsiteeri


Auto24


Mis siis järgmisena plaanis?

EDIT: Arvestades, et omanik oli siin foorumis viimati aktiivne ca 2a tagasi, siis ei pruugi sellele küsimusele vastust tulla :D:P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 04.07.19 09:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kassu
Auto24


Mis siis järgmisena plaanis?

EDIT: Arvestades, et omanik oli siin foorumis viimati aktiivne ca 2a tagasi, siis ei pruugi sellele küsimusele vastust tulla :D:P


Kahjuks kaotasin miskipärast huvi foorumite vastu, üritan ennast taas kokku võtta ning hakata rohkem aktiivselt postitama.



Rääkides siis minu vanast masinast - RS6. Umbes-täpselt kaks aastat sai omatud teda, selle aja jooksul läbitud ligi 30000km, enamus sellest kiirteedel - Hispaania, Portugal, Itaalia. Kahjuks jõudis kätte aeg, kui hing ihaldas midagi uut ja huvitavat. Aga kokkuvõttes võin julgelt öelda, et see kindlasti ei jää minu viimaseks RS6-ks(seepärast sai ka RS6 numbrimärk ARKi hoiule jäetud). See auto on üks parimatest, millega olen liikunud - tal on kõik olemas, mida ühelt autolt tahta. Korralik nelik ja tõstetud mootori võimsus andis mulle võimaluse kiirendada samamoodi nagu enamus superautod. Palju ruumi pakkus mulle võimalust ka vanavanemaid edukalt transportida punktist a punkti b. Suur pagasnik mahutas kõik mu abikaasa kohvrid ja jäi isegi minu omadele ruumi. Bang and Oluffsen pakkus head muusika kvaliteeti kogu 2 aasta jooksul - rääkimata kõigist muudest lisadest, mis ma juba puudust tunnen enda uue masinaga.

Auto on korras, hooldus tehtud täpselt enne müüki panekut ja igati võimalus teha autole kõik testid, mis Audi esindus pakub. Kleepsud veel seniajani peal! Kui kellegil huvi, siis hind on selgesti rääkitav. Ise absoluutselt ei ole aega tegeleda auto müügiga, seepärast ta ka Ideal Autosse läks.

Uus auto kahjuks ei ole enam Audi, kuigi uus R8 valikus oli. Üleüldse oli valikus palju autosid, kuna uue auto budget oli suur. Sinna kuulusid täpsemalt - Ferrari 488, Lambo Huracan, Audi R8, Mclaren 570s, MB GT R, Porsche GT3RS ja mõningad GT-d veel. Veebruarist saadik on otsustamine käinud täies hoos, aga arvestades seda, et me roadtripime palju ja enamus nendest autodest ei paku võimalust mahutada kaks käsipagasit, siis ei jäänud palju võimalusi:

Past - Future (Kuna tegemist Audi foorumiga, siis igal pildil vähemalt üks Audi)
https://www.upload.ee/image/10171858/audimerc.jpeg

Tegemist 2018 aasta MB GT R-ga. Auto on hetkel orginaal, aga 8ndal Juuli läheb masin VKM-i, kus installikse R760(hp) Renntech pakett(Suuremad Turbod https://www.facebook.com/vkmmotors/photos/a.639791952726929/2399708756735231/?type=3&theater, BOV ja muud), samal ajal installitakse ka Renntechi Aero Pakett GT R-le. Aga selles täpsemalt õiges foorumis.

Just täna jõudsime tagasi Tallinnasse Norra Roadtripilt - kokku tuli lausa 4600km.
https://www.upload.ee/image/10171882/k91.jpeg
https://www.upload.ee/image/10171883/k92.jpeg

Vahepeal vahetasime ka autosid, R8 on täiesti erinev auto võrreldes Mersuga. R8 hääl meenutab F1 vormula häält, see v10 mootor on asjalik ja üleüldine mugavus viisakas. Arvatavasti üks parimaid superautosid, millega Tallinnas igapäevaselt liigelda.

Üllataval komber Mersu sai palju rohkem tähelepanu, kui R8!

Päikest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M.Jaaska
huviline



Registreerunud 18.08.12
Asukoht: Võru/Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 04.07.19 10:04 Tsiteeri


Kas võis seda autot 24.Juuni märgata Võrus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 04.07.19 10:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.Jaaska
Kas võis seda autot 24.Juuni märgata Võrus?


Täpselt nii ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 04.07.19 10:32 Tsiteeri


Nõus Sinuga et Rs6 C7 on üks parimaid saadaolevaid perevaguneid.
Vaata ainult et rek. nr. Arkis hapuks ei lähe. Nad hoiavad seda täpselt 2a.
Mul üks nr oli hoiul 2a ja 6 päeva ning jäingi sellest ilma;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 04.07.19 10:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A4TQ
Nõus Sinuga et Rs6 C7 on üks parimaid saadaolevaid perevaguneid.
Vaata ainult et rek. nr. Arkis hapuks ei lähe. Nad hoiavad seda täpselt 2a.
Mul üks nr oli hoiul 2a ja 6 päeva ning jäingi sellest ilma;)


Saadavad aegsasti e-maili peale teavitusi ka.
Ma läksin 1-2 päeva enne tähtaega numbrile järele ja siis otsiti juba "utiliseerimisele" hunnikust välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 04.07.19 10:58 Tsiteeri


Nice :cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 04.07.19 15:15 Tsiteeri


Mul on igasugusele kadedusele ja pilkamisle vastandlikult reaalselt hea näha, et inimestel toimub elus progress. Väga motiveeriv. Meeldiv, et leidsid aega kirjutada arengust.
Btw ma otsin sügisel uut autot ja see 72k vôiks 60k juurde tulla. Sisu on küll väga kapriisne värvi tóttu, aga ju performance korvab.

Merss on väga pano, midagi pole öelda. Moodne valik. Oleks veel mürkroheline karbonoption, oleks super. Värvid ja lisad muidugi individuaalsed, aga silmad kinni pannes vóib ju ette kujutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 05.07.19 18:46 Tsiteeri


Respekt :)

GT-R ikka väga kõva valik.
Nii huvi pärast kas käisid ka mõnda teist proovimas / piilumas?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 06.07.19 07:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A4TQ
Mul üks nr oli hoiul 2a ja 6 päeva ning jäingi sellest ilma;)


Jah, olen päris mitu meeldetuletust endale pannud seoses sellega.

Kui keegi usaldusväärne tahaks enda RS6-le selle peale kruvida, siis mul poleks ka üldse kahju, selgesti laenuks :). Ma kindlasti lähima 3 aasta jooksul RS6-t ei osta.

Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Oleks veel mürkroheline karbonoption, oleks super. Värvid ja lisad muidugi individuaalsed, aga silmad kinni pannes vóib ju ette kujutada.


Ma oleksin väga väga tahtnud rohelist(6700e lisavarustus oli roheline värvus), aga mitte ükski müügil olevatest ei sobinud, kas hinna suhtes, lisade suhtes või aasta suhtes. Aga tegelikult pole hullu, just tuli ju välja GT R Pro, mis ilutseb samas magno hallis värvis ning omab sarnast body extensionit, nagu minu omale tuleb. Kui päriselus seda värvi näha, siis ta sigailus koos kollaste detailidega!
https://www.upload.ee/image/10179170/gt1.jpeg

Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Nii huvi pärast kas käisid ka mõnda teist proovimas / piilumas?


Jah, rentisin endale päevaks Huracani ja Avendatori. Tuttavalt sain laenuks Porsche Panamera turbo s e-Hybrid(vot see oli ka auto, mis pani silmad särama! 5ookw ikkagi orginaalis). GT3RS ei saanud katsuda, aga see oleks välja kukkunud ka, sest uus kere tuli just peale. Ja sõbra R8-ga olen varem ka sõitnud. Mclaren jäi proovimata ainult.

-Desty.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kaupsik
huviline



Registreerunud 10.03.09
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Q7´07 , Kodiaq´22 , Cherokee´03

postitati 07.07.19 08:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Väga huvtav teema :) Ennastki pani see käru värk mõtlema :D

https://www.upload.ee/image/7147229/when-you-have-a-ferrari-but-youre-in-a-hurry-audi-car-carrier.jpg



Sarnast pilti nägin mõned päevad tagasi Horvaatias. Vedavaks autoks oli SQ7 ja veetavaks R8. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 72.0% - SQL: 28.0%]