Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: peale nukkvõlli vahetust suitseb (Vastuseid: 31 | Vaatamisi: 9302)
ak
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.03
Asukoht: Hiiumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 2.0 TDI 2006

postitati 14.06.17 18:13 Tsiteeri


Esialgu tundub, et probleem lahendatud. Karterituulutus tunduski umbes olevat. Sai klapikambrikaas ära vahetatud (kasutatud isendi vastu küll) ja esialgu tundub, et jäi järgi suitsemine. Proovisin ka läbipuhumist sellel uuel kaanel ja õhk liikus oluliselt kergemalt ja mõlemat pidi muide. Mõned päevad sõidetud ja pole enam suitsu näinud.

EDIT:
Nädala jooksul pole suitsu ega mingeid probleeme esinenud. Nüüd sai ka vana kaas lahti tehtud ja ilmselt tuulutuse membraan oli kinni kleepunud. Peale puhastust liikus õhk torust oluliliselt kergemini läbi.
Lisan ka pildi, ehk on kellegile abiks. Lahti see pole mõeldud tegemiseks, aga natuke noaga surkides ja kruvikeerajaga jõuga tõmmates õnnestub see lahti teha. Ehk hädapärast saab ka uuesti kinni liimida korraliku liimiga (ise ei hakanud proovima, kuna uus kaas peal juba).
http://www.lenovoarvutid.ee/temp/audi_038103469AE_038103469AJ.jpg

EDIT by Kivitare: Muutsin pildi suuruse foorumi reeglitele vastavaks. Tee seda järgmine kord ise, vastasel juhul läheb link automaatselt kustutamisele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MargoP
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.17
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A4 B7

postitati 27.08.17 17:33 Tsiteeri


Tere!

Endal sarnane jama. Mootor sama BPW. Hommikul käivitades esialgu ei tule mingit suitsu. Peaaegu kohe sõitma, sõidan ca 10km ja kohapeal tühikäigul hakkab pihta suitsemine. Samas kui sõita pikem ots siis ei suitse. Seisab mõned tunnid ja hakkab kohapeal tiksudes jälle pihta.

Küsimus. Tuulutus on kaane küljes ja pole lahti tegemiseks. AGA kui klapikambrikaas maha võtta, siis on võimalik see tuulutus läbi pesta ehk?

Kas teemaalgatajal oli ka kütusekulu suurem kui peaks ja mis lõhnaga, aroomiga või haisuga suits oli?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ak
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.03
Asukoht: Hiiumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 2.0 TDI 2006

postitati 27.08.17 18:17 Tsiteeri


Mul oli suht samamoodi see suitsemine, et kohe peale käivitust ei suitsenud, aga varsti hakkas ja pikema sõiduga kadus ära.
Kütusekulu väga ei jälginud, aga veidi vist ikka oli tõusnud.

Kui klapikambrikaas maha võtta, siis sealt alt poolt väga midagi teha ei saa tuulutusega (see on korpuse sisse ehitatud). all
Mul tundus, et oli see membraan kinni kleepunud ja siis ei liikunud õhk läbi enam eriti. Lahti sai just pealt poolt seda teha nagu mu eelmise postituse pildil on. Aga tagasi ei tea kas saab liimida normaalselt.
Kõigepealt soovitaks tuulutuse toru lahti võtta ja proovida läbipuhumist (soovitaks külma mootoriga, et õliauru ise sisse ei hingaks). Mul näiteks sisse sai puhuda, aga välja imedes tõmbas nagu vaakumisse. Uuel kaanel sai mõlemat pidi kergelt puhuda/imeda.

Mingi video oli ka kuidas seda pealt lahti teha:
https://www.youtube.com/watch?v=G35o1VBDyUo

Muidu alt poolt näeb kaas välja selline. Seal on küll üks väike metall klapp tuulutuse all (mõni millimeetri suurune ava selle all), aga ei tea kas sealt kaudu õnnestub puhastada kuidagi seda. Asub pildil üleval paremal poldi juures.
https://c1552172.ssl.cf0.rackcdn.com/562213_x800.jpg

Loodan, et antud infost on abi ja saad oma suitsu probleemi kiirelt lahendatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mkangur
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal


postitati 28.08.17 07:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MargoP
Tere!

Endal sarnane jama. Mootor sama BPW. Hommikul käivitades esialgu ei tule mingit suitsu. Peaaegu kohe sõitma, sõidan ca 10km ja kohapeal tühikäigul hakkab pihta suitsemine. Samas kui sõita pikem ots siis ei suitse. Seisab mõned tunnid ja hakkab kohapeal tiksudes jälle pihta.

Küsimus. Tuulutus on kaane küljes ja pole lahti tegemiseks. AGA kui klapikambrikaas maha võtta, siis on võimalik see tuulutus läbi pesta ehk?

Kas teemaalgatajal oli ka kütusekulu suurem kui peaks ja mis lõhnaga, aroomiga või haisuga suits oli?


Sama mootor, sama viga, sai tuulutust läbi puhutud ning jauratud sellega igasugu keemiatega. Tulemus pooleks aastaks rahu majas, tänaseks taas peale sõitu tühikäigul kohapeal vahepeal viskab midagi tagant. Tuleb ikkagi kaas ilmselt ära vahetada, mis muud. Forssis viimati uurides oli laokaup- eks see näitab juba midagi. Hind polnud ka väga krõbe.


"At the end of the day, there are basically two types of drivers: those that want/have avants, and virgins. It's just science. Get one and you won't regret it."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MargoP
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.17
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A4 B7

postitati 06.09.17 16:54 Tsiteeri


Lisan video lingi, ehk on edaspidi teistel sellest videost väheke abi.


Video: vana vs uus

Enda kaanel sai sisse puhuda, suht raskelt, välja imeda ei saanud. Kui puhusin nö. surve sisse, kui õlikork peal siis lasi klapp surve välja, aga imedes tõmbas nagu lukku. Veits keeruline seletus, aga ehk on kellelgi abi.


August 2017 pakkus OÜ Forss uut orig. kaant 177€ (Audi A4 B7 2006 2.0TDI 103kw Mootorikood: BPW)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ak
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.03
Asukoht: Hiiumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 2.0 TDI 2006

postitati 06.09.17 18:21 Tsiteeri


Mul oli täpselt samamoodi, sai sisse puhuda, välja imedes tõmbas kinni kohe.

Hea video! Loodetavasti aitab kellegil lahendada probleemi umbes tuulutusega. Kui ma enda probleemiga vaevlesin, siis oli raske aru saada kuidas see tuulutus toimima peaks. Aga korras tuulutusega liigub õhk mõlemat pidi kergelt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 13.09.17 18:04 Tsiteeri


Mul sarnane jama, suitseb ja eriti külmalt ja , ainult et õli ei võta - juurde tuleb hoopis. Ehk siis küte jookseb karterisse. On vahatatud pihustite seibe, 2 pihustit (Tõukuris tuvastati, et 2 tükki lekivad) aga ikka sama jama. No võib ju olla veel, et teised 2 pihustit lekivad endiselt, kuid ma kardan, et ei pruugi üldse pihustites asi olla. Vahetatud on ka tandempump, turbo jne jne.
Ega ma foorumi kaudu diagnoosi ei ootagi, kuid äkki oskate öelda, kes ja kus selle põhjuse selgeks teeks? Tõukuris ma enam nii kindel ei ole... Auto seisab niikuinii enamasti, võin tuua kuhu vaja.
Tegu siis 2.0 103kW BMP konega. Auto ise on paraku Audi sohilaps Passat B6.


Endine "insche"
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.7% - SQL: 48.3%]