Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A6 2.5 tdi 103kw ael jõu puudus ( vist ). (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 1915)
vatsa
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.07
Asukoht: Valgamaa
Kasutaja on eemal

Auto: c4 2,5 tdiq

postitati 09.04.17 19:42 Tsiteeri
A6 2.5 tdi 103kw ael jõu puudus ( vist ).



Mure siis selline, et tundub nagu oleks masinal jõudu vähe. Nimelt on mul veel 85kw aat koodiga sama kere peal isend, mis astub tunduvalt paremini edasi. Kõigepealt siis käivitamine külmalt on selline teistsugune. Nimelt see aat mootorikoodiga isend nagu hüppab käima aga see AEL läheb sujuvalt. Siis kohapeal käies on taga sinakas/hallikas vine. Õli see olla ei saa.. Selline diisli ving on õhus. Kui külmalt gaasi anda niiet pöörded on seal kuskil 1600-1700 juures siis jätab vahele. Nii kui gaas lahti lasta, siis tühikäigul ei jäta vahele. Soojalt vahele jätmist ei esine. Ma pole küll kindel aga kui ma selle auto sain omale, siis esimesel õhtul kui auto käis ja gaasi vajutasin siis pöörded nagu hüppasid umbes 1500-ni ja siis peale seda läks sujuvalt, aga peale seda pole sellist asja enam olnud. Muidugi pole ma kindel, et nii peab olema.. pole kusagil vaadata ka.. youtubest ka ei leia :D. Õhulugeja pistiku tagant võtmine muutis auto uimasemaks ja jõuetumaks kuid mitte väga palju.

Lisaks veel, et süüde on täpne ( vag- com-i järgi)
Turbo järgi tulekut on ilusti tunda,
Turbo küljes selle väikese torukese puhastasin ka ära.
Kütusekogus oli ilusti 4,7 peal.
Kat-i pole ka vahel ja filtrid on vahetatud.
Veakoode ka pole.

Muutsin selle kütusekoguse 3.0 peale aga müstiline on see, et musta ei tule tagant peaaegu üldse. Ja niipalju, kui foorumis olen lugenud, siis minu jaoks on osadel ikka müstilised kütusekulud.. mina alla 8l/ 100 km kohta ei saa kuidagi. See oli siis selle 4,7mg/str-i kohta. Lisaks veel, et see väike lulla õhulugeja küljes jääb pärast auto seiskamist urisema mõneks ajaks.. Mis see on üldse? ja kas nii peabki?
Küll oleks hea kui keegi oskaks natuke nõu anda, oleks maru hea.

AAT-l Käib külmalt gaasi vajutades armatuuri all mingi relee klõps.. Kas AEL-lil peaks ka nii olema?

Pikk jutt, s*tt jutt.. Loodan et pole väga segane:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
J.Aru
huviline



Registreerunud 28.07.12
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 21.04.17 20:26 Tsiteeri


Kui sinine vine ja diisli ving õhus siis tasuks pihustid üle lasta kontrollida, nende korrastamisega osad ka väidetavalt jõu tagasi saanud.
AAT-l lükkab vast eelsüüte küünlad järelt ära pööret tõstes, ei oska öelda kas AEL-il peaks samamoodi tegema või mitte aga jõupuudust see nüüd küll põhjustada ei saa kui küünaldega seotud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.2% - SQL: 51.8%]