Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: väike küsimus odomeetri kohta (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1603)
airwolf
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A4 97a,volvo V40 2002a.suzuki GSXR-750, 99a

postitati 07.06.05 16:43 Tsiteeri
väike küsimus odomeetri kohta



sai siin otsingust otsitud kuid sellist asja ei leidnud.küsimus siis selline kas keegi on odomeetrit täielikult lahti võtnud? mõtlen just neid hammasrattaid,et võll välja ja siis kõik laiali.kas on olnud kasu ka või mitte.ja kui hull see asi on.paistab küllaltki jama värk:(:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
airwolf
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A4 97a,volvo V40 2002a.suzuki GSXR-750, 99a

postitati 07.06.05 19:23 Tsiteeri


nu kas tõesti pole keegi sellega tegelenud :(:(:(:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
8413
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.05
Asukoht: kesk-eesti(ka põltsamaa)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi avant

postitati 09.06.05 09:12 Tsiteeri


Tähendab...olen laiali küll võtnud aga mitte nii nagu kirjeldad.
Aga milles küsimus kas ta ei liigu sul w?


Mul selline küsimus: üks päev sai alumine km lugeja ringi(0000) täis ja enam ei näidanud ka reaalset kiirust:( kui vajutasin >nulli< hüppas kohe näitama.:o
Mis point on?


sain vist isegi auto korda ;-)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 09.06.05 09:41 Tsiteeri


Probleem tundub teemaalgatajal olevat tagasikeritud odomeetriga, mida on protsessi käigus vigastatud. Ka omal on olnud plaan see lahti kiskuda ning vaadata need hammasrattad üle, kuid seni ongi see plaaniks jäänud... Kergem on vist kasutatud töötav odomeeter osta asemele.


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
airwolf
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A4 97a,volvo V40 2002a.suzuki GSXR-750, 99a

postitati 09.06.05 19:53 Tsiteeri


probleem jah,et odomeeter ei tööta.:mad: kuid mul hakkab siis tööle kui nullimis nuppu väljapoole tõmmata.või koputada,siis töötab korraks.pealegi vist ei müüa odomeetrit eraldi.tuleb terve kellade mäng muretseda.see nagu ka hale värk.pealegi ega see lammari oma on ka nii nagu on.:(:(:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cul
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDI Q

postitati 16.06.05 09:25 Tsiteeri


Mul oli kunagi esimese autoga (5ne bmw) täpselt sama jama - kui näidu lõppus tuli korraga rohkem nulle, siis jäi asi kinni. Mina igatahes võtsin selle täiesti lahti ja ei mäleta küll, et miskeid erilisi probleeme oleks olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.9% - SQL: 67.1%]