Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Concert AUX (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 3122)
markuu
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.12
Asukoht: Hps / Trt
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 1.8T

postitati 12.03.17 09:50 Tsiteeri
Concert AUX



Kas keegi oskab seletada probleemi, mis esineb Concert I makile AUXi ühendades.
Nimelt sai tellitud AUX adapter Concert I makile. Kõikide kirjade ja juttede järgi peaks sobima ilusti. Ühendasin CD-boksi pesasse, nii nagu õpetatud. Raadio sai ilusti aru, et mingi masin taga ja laseb vahetada CD-boksi ja raadio vahel. Aga heli, mis läbi selle tuleb, on väga hakitud ja katkendlik. Ja kui auto käima panna, siis kaob heli täiesti ära.

Kas ma tegin ühendamisel midagi valesti, oleks pidanud mingeid nuppe veel vajutama või tegemist ongi odava Hiina juraga?

AUXi vidin ise selline:

https://www.upload.ee/image/6773311/IMG_3529_small.jpg


Fotograafi teenused üle Eesti: http://www.markussein.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 12.03.17 12:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markuu
Kas keegi oskab seletada probleemi, mis esineb Concert I makile AUXi ühendades.
Nimelt sai tellitud AUX adapter Concert I makile. Kõikide kirjade ja juttede järgi peaks sobima ilusti. Ühendasin CD-boksi pesasse, nii nagu õpetatud. Raadio sai ilusti aru, et mingi masin taga ja laseb vahetada CD-boksi ja raadio vahel. Aga heli, mis läbi selle tuleb, on väga hakitud ja katkendlik. Ja kui auto käima panna, siis kaob heli täiesti ära.

Kas ma tegin ühendamisel midagi valesti, oleks pidanud mingeid nuppe veel vajutama või tegemist ongi odava Hiina juraga?

AUXi vidin ise selline:

https://www.upload.ee/image/6773311/IMG_3529_small.jpg


Ise olen Yatouri kasutanud (selle hind ~50€, kui netist tellida). Heli kvaliteedi üle nuriseda ei saanud, aga kasutusmugavus nulli lähedane. Muidugi Aux funktsiooni ei kasutanud ma kordagi vist, ainul USB-d sai kasutatud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audihunt
huviline



Registreerunud 12.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi quattro

postitati 12.03.17 17:46 Tsiteeri


Proovi mõne teise telefoniga. Näiteks iphonega. Oli mul sama jama ja töötas ainult Apple seadmetega iphone-pod.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
niar
huviline



Registreerunud 19.10.15
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.17 19:54 Tsiteeri


Maandus on korralikult kinnitatud?

Aga jutu jätkuks... soetasin endale ka kunagi analoogse, n-ö hiina pask, concert II-le. Endal ka see ei esialgu ei funganud. Aga kuna olin äärepeal seda ära viskama, siis otsustasin ikka viimast sellest võtta. Tirisin pin-pistikust kõik juhtmed välja, koorisin otsad veel korralikumalt ära ja ühendasin uuesti pistikusse tagasi. Ma nüüd surmkindlalt ei oska sulle väita, kas esimese korraga läks mul midagi nihu või mitte, aga igatahes uue pistikuga töötab kõik siiamaanigi nii nagu peaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markuu
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.12
Asukoht: Hps / Trt
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 1.8T

postitati 13.03.17 21:41 Tsiteeri


Selle karbikese peal oleks justkui mingi indikaator tuluke. Aga ma ei tea, kas see peaks põlema või mitte...

Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: markuu
Kas keegi oskab seletada probleemi, mis esineb Concert I makile AUXi ühendades.
Nimelt sai tellitud AUX adapter Concert I makile. Kõikide kirjade ja juttede järgi peaks sobima ilusti. Ühendasin CD-boksi pesasse, nii nagu õpetatud. Raadio sai ilusti aru, et mingi masin taga ja laseb vahetada CD-boksi ja raadio vahel. Aga heli, mis läbi selle tuleb, on väga hakitud ja katkendlik. Ja kui auto käima panna, siis kaob heli täiesti ära.

Kas ma tegin ühendamisel midagi valesti, oleks pidanud mingeid nuppe veel vajutama või tegemist ongi odava Hiina juraga?

AUXi vidin ise selline:

https://www.upload.ee/image/6773311/IMG_3529_small.jpg


Ise olen Yatouri kasutanud (selle hind ~50€, kui netist tellida). Heli kvaliteedi üle nuriseda ei saanud, aga kasutusmugavus nulli lähedane. Muidugi Aux funktsiooni ei kasutanud ma kordagi vist, ainul USB-d sai kasutatud.

Vaatasin ka seda natuke kallimat (Connects2) adapterit aga otsustasin alustuseks soodsama võimaluse ära proovida. Mul see USB asi väga kasutust ei leiakski, kui just see telefoniga ühendamise võimalus.
Tsitaat:
Algselt postitas: audihunt
Proovi mõne teise telefoniga. Näiteks iphonega. Oli mul sama jama ja töötas ainult Apple seadmetega iphone-pod.

Vaid kahe iPhonega saigi proovitud. Mõlemaga sama.
Tsitaat:
Algselt postitas: niar
Maandus on korralikult kinnitatud?

Aga jutu jätkuks... soetasin endale ka kunagi analoogse, n-ö hiina pask, concert II-le. Endal ka see ei esialgu ei funganud. Aga kuna olin äärepeal seda ära viskama, siis otsustasin ikka viimast sellest võtta. Tirisin pin-pistikust kõik juhtmed välja, koorisin otsad veel korralikumalt ära ja ühendasin uuesti pistikusse tagasi. Ma nüüd surmkindlalt ei oska sulle väita, kas esimese korraga läks mul midagi nihu või mitte, aga igatahes uue pistikuga töötab kõik siiamaanigi nii nagu peaks.


Maandus sai ka korralikult kinnitatud.
Kaldusn ise praegu ka sinna "hiina pasa" teema poole. Aga teaduse mõttes proovin ka selle variandi ära, et puhastan juhtmeotsad ära ja ühendan uuesti.


Fotograafi teenused üle Eesti: http://www.markussein.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vasart
klubiliige



Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Tallinn/Hiiumaa
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.17 23:20 Tsiteeri


Kasutan Symphony I-ga Connects2-e. Töötab väga ilusti. Vaata juhtmed üle ja proovi nt mõne muu "CD" alt, kas tuleb heli läbi. Connects2 puhul erinevate nö CD-de all erinevad kanalid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Erki23
huviline



Registreerunud 02.07.10
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: quattro

postitati 01.04.17 17:48 Tsiteeri


Sai soetatud ka samasugune vidin nagu teemaalgatajal. Probleem sama, et hakkab katkendlikult mängima ja kui massiga nii öelda restardi teed hakkab ilusti mängima. Aga minul lisaks selline mure et kui auto käima panna siis enam ei ühildu makk ja telefon ära ehk aux ei tööta.
Mass korralikult kereküljes.
Kas tegu lihtsalt hiina imega mis lihtsalt ei tööta normaalselt või samuti proovida pistiku ühendused üle käia?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
qualityz
klubiliige

Avatar


Registreerunud 09.01.15
Asukoht: Narva/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 1.9tdiQ

postitati 09.06.17 17:40 Tsiteeri


Concert I makile saab iseseisvalt aux'i väljundit sisse ehitada. Kui huvi on, siis võin sulle lühidalt seletada ja näidata skeemilt kuhu on vaja juhtmed panna. Tegin endale juba aasta tagasi, kõik on tip top. Kulud: 3eur mini-jack pesa või juhe koos pistikuga (kuidas ise soovid) ja 1,5 tundi aega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.0% - SQL: 45.0%]