Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A6 2.5tdi 120kw ----- 1,9TDI 81kw-ks (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2411)
Crp
huviline

Avatar


Registreerunud 22.04.10
Asukoht: Järvamaa Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4 2.5TDI Quattro + Audi 90 Type85 + Hunnik teisi kolusi

postitati 21.02.17 07:32 Tsiteeri
Audi A6 2.5tdi 120kw ----- 1,9TDI 81kw-ks



Tervist. Nimelt soov üks A6 2.5TDI 120kw-ne hitler ehitada ringi 1.9tdi 81kw-s. Ringiehitamise mõte selles, et kuna 1.9tdi hinnad on ajulagedad ja 2.5sel mootor nagunii laiali siis oleks see hetkel üsnagi mõistlik lahendus. Kuna auto ise on päris viisakas, hea lisavarustusega ja 6manuaal käigukastiga.
Sellega seoses ongi tekkinud mõned küsimused. Kas keegi teab kedagi, kes sellise mootorivahetuse ette võtnud? Mutrivõtmed käes püsivad ja ümberehitusi ennegi tehtud. Pigem huvitab just see pistikumajandus mis liigub aju karbist salongi. Kellelgi ehk mingeid elektriskeeme jagada? Mu vana autodata kahjuks sellist infot mulle väljastada ei tahtnud.
Igasugune kasulik info on teretulnud!


Müüa erinevaid audide varuosi, võite pakkuda enda avariilist ja rikkega autot. Järvamaal sõiduautode salongi tekstiilipesu ja rehvivahetus - 58367192
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
yks
huviline



Registreerunud 04.05.11
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.17 07:54 Tsiteeri


Olen sõitnud A6 millel tehasest 81kW uimasus kuubis. Sisuliselt sama töö, kasuta parem 96kW TDI´d
Asukoht ei sobi, muidu ma võiks juhtmetöö teha.
Tean kes teinud, mingi jama oli absi´iga aga seal oli enne 2,5 automaat, hiljem 1,8 tdi 96kW ja manual


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Crp
huviline

Avatar


Registreerunud 22.04.10
Asukoht: Järvamaa Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4 2.5TDI Quattro + Audi 90 Type85 + Hunnik teisi kolusi

postitati 21.02.17 10:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yks
Olen sõitnud A6 millel tehasest 81kW uimasus kuubis. Sisuliselt sama töö, kasuta parem 96kW TDI´d
Asukoht ei sobi, muidu ma võiks juhtmetöö teha.
Tean kes teinud, mingi jama oli absi´iga aga seal oli enne 2,5 automaat, hiljem 1,8 tdi 96kW ja manual


Korralik 81ne mootor liigub suhteliselt normaalselt, vajadusel saab ka natukene järgi aidata.Sisuliselt ei tee ma seda autot nagunii endale. Vaja lihtsalt pommikindlat liikurit. Kus kandi mees muidu oled ja mitu euri tund töötad kui korraldada transport? 96se puhul juhtmetega väheke lihtsam?


Müüa erinevaid audide varuosi, võite pakkuda enda avariilist ja rikkega autot. Järvamaal sõiduautode salongi tekstiilipesu ja rehvivahetus - 58367192
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 22.02.17 15:47 Tsiteeri


96kw mootorile on ju veel vaja kütte etteande pumpa ja kütte jahutamiseks radikat. Kui romulatest otsida võid ju leida kohe õige juhtmestiku sest neid on ju tulnud välja 1.9 tdi 81kw kui ka 96kw.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.8% - SQL: 57.2%]