Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B6 3.0 Q Manuaal (Vastuseid: 0 | Vaatamisi: 1885)
Suulu
huviline



Registreerunud 19.02.17
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.17 19:01 Tsiteeri
Audi A4 B6 3.0 Q Manuaal



Tere, Auditarkade Vanemuised laenake kainet mõistust. Pole ise eriline audifänn olnud, sestap on nad mulle võrdlemisi võõrad. Küll aga pälvis hiljuti mu huvi üks 2002 A4 B6 3.0 Q 6spd. Sai käidud ka proovisõidul ja emotsionaalselt jäin temaga rahule, võrdlemisi väsinud tundub olevat aga eks see teeb ka ta hinna selliseks nagu on. Ühesõnaga kriimud ja muu sarnane ei morjenda- lahendused lähedalt võtta. Küsimused pigem sellised:
1. Kas selle aastakäigu sellisel komplektil on tõsiseltvõetavaid haiguseid/muresid millest peaks teadlik olema ja otsima?
2. Kas kolmeliitrine audi peabki selline. . .rahuliku minekuga olema (jõudu oli tunda küll aga polnud päris nii särtsakas kui 162kw-st ootasin)
3. Audi VIN decoder ütleb et isendil peaks olema navi ja 4-kodaraga multifunkti rool- kumbagi enam ei olnud, ilmselt lõunanaabrite või vanade omanike mitte nii heaperemeheliku tegevuse tulemus- kas neid funktsionaalsusi on võimalik vaeseks jäämata taastada, või tasub need mõtted matta?
4. Kas Teie kui paadunud Audihoolikud ostaksite sellise isendi, kui mitte siis miks?

Vabandan ette ära, et kasutasin küll audifoorumi otsingut, 3.0 kepikastiga variandi kohta väga palju juttu ei leidnud, jah olen uurinud ka avalike allikate review-sid ja muud sarnast. Ei ole vankumatut vastust saanud ei siit ega sealt, loodan Teie peale.

PS. ,,Additionally water sucked from a flooded vent well into the brake servo can have the effect of removing all servo assistance and making the brakes feel solid.

Reports of cracked engine blocks on 3.0V6 petrol engines." -http://www.honestjohn.co.uk. <-- Müüt või propaganda ?

Tänan ette,
Potentsiaalne audifoorumlane Suulu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.8% - SQL: 63.2%]