Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: AC jääraja päev 11.02.2017 - Tartumaal, Ilmatsalus - TOIMUNUD (Vastuseid: 60 | Vaatamisi: 11747)
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 11.02.17 21:32 Tsiteeri


Jõudsin ka koju Harjumaale tagasi. Oli vinge päev. Muhe üllatus prj poolt, kellega S2forumi kasutaja Sonic kaasas oli. Mees nägi elusast peast esimene kord jäärada ja käis kohe ka sõitmas. Respekt. Temale tipuks vist ka piigiautos kõrvalistme sõit. Btw naljakas kokkusattumus selle piigimehega. Mu klassivend põhikooli ajast. Khuul. Prj, kuidas Sonic rahule jäi päevaga?

Sõita sai küll isu täis. Mul kokku oma autoga 36 ringi ja arsi subaruga ka ca 10 otsa? Seekord jäid rehvid ja peeglid terveks. Parim aeg 2.47.6. Uku vana pätt oma vanade pastelde peal sai päeva parimaks sajandiku võrra parema aja. 2.47.5.

Lõpp läkski liigseks kangutamiseks ära ja enam-vährm korralikku ringi ei saanudki. Kord läks kiire osa mõtsa ja siis jälle aeglane osa.

Igatahes tänud kõigile osalejatele. Kokku oligi meid vist 15 autot. Tubli töö. Sai juttu puhuda, sõita, grillida ja mõnusa laupäevaku veeta.

Ootame pildi ja videomaterjali. Minu parim ring siin, parandada oleks olnud kõvasti, aga see selleks:

http://kivikas.pasun.ee/albums/userpics/normal_11_02_17_Ilmatsalu_piigirada_parim.jpg


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
roltskar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.14
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 3.0tdi Q

postitati 12.02.17 10:12 Tsiteeri


väga viis üritus oli :D
Väga raske on leida kohta,kus "legaalselt" veidike hullata, eriti siin Tartu kandis,kus esimese lumega aeti ametnikel hari nii punaseks,et mitte midagi enam andeks ei antud.

Kui keegi tegi mõne lühikese klipi oma moblaga, võib mulle saata, saan äkki midagi kokku monteerida. Kuna endal jäi kogu kõvem salvestustehnika koju,tegin ka vaid nutika kartuliga mõned klipid, aga kui veel mõned saaks,ehk saab midagi normaalselt video kokku lasta.

Seda vist loota pole,et keegi minu diisel esiveoliste klassi ainuesindajat filmis või mis? :P

Tänaks ka lahket S4 juhti, kes meile mõnusa rajaväärilise sõidu õige quattroga tegi!!

Kivitare, kindlasti jään ootama järgmist audiklubi "träkkdeid" ;)


AvE's 3 rules of troubleshooting: 1. Look for/Do the easiest thing first. 2. Don't rely on the people that tried and failed before you (usalda, aga kontrolli) 3. 90% of problems are between the driver's seat and the steering wheel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 12.02.17 10:35 Tsiteeri


Siit ka Kivikale suur tänu :)
Ise ei mõistnud ühtegi pilti teha ja jään ootama teie poolt pakutud pildimaterjali .
Ise astusin õhtul veel Lehtse jäärajalt läbi . Aga ohtlik on seal ;)
Oma silmaga nägin kuidas üks puu ühe 80 ne nina röövis :(


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
roltskar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.14
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 3.0tdi Q

postitati 12.02.17 10:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: roltskar

Kui keegi tegi mõne lühikese klipi oma moblaga, võib mulle saata, saan äkki midagi kokku monteerida. Kuna endal jäi kogu kõvem salvestustehnika koju,tegin ka vaid nutika kartuliga mõned klipid, aga kui veel mõned saaks,ehk saab midagi normaalselt video kokku lasta.



Mul omal jäi näiteks rahvahulk ja pargitud autod filmimata, mida ma nägin ühte klubilist tegemas (nimedest ei oska rääkida, kuna veel ei tunne siit kandi rahvast hästi)

Vahet pole,mis klipid te tegite, võite mulle saata, ega ma oskaritele ei kandideeri ja suurt kunsti ei tee. mõte ongi koondada need väiksemad jupid kokku, mida teised võib olla ei näekski , sest filmija ise ei oska/taha/saa neid kuidagi üles riputada. Saaks hea ülevaate montaaži lihtsalt.


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Ise astusin õhtul veel Lehtse jäärajalt läbi . Aga ohtlik on seal ;)
Oma silmaga nägin kuidas üks puu ühe 80 ne nina röövis :(


See oligi põhjus, miks ma kohe käpad püsti lõin, väga mõnus on niimoodi rahulikult sõita, omas tempos, pole vaja mingite hulludega võistelda, kes kui jälituskoerad, hakkavad kohe mööda suruma, kui sind ees näevad või sõpradega hulljulgelt slaalomit sõites rahvasummast läbi suruvad. Valdavalt ju need avalikud rajad nii paksult rahvast täis, et asja mõnu kaob ära


AvE's 3 rules of troubleshooting: 1. Look for/Do the easiest thing first. 2. Don't rely on the people that tried and failed before you (usalda, aga kontrolli) 3. 90% of problems are between the driver's seat and the steering wheel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 13.02.17 22:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Parim aeg 2.47.6. Uku vana pätt oma vanade pastelde peal sai päeva parimaks sajandiku võrra parema aja. 2.47.5.



Mul videost vaadates 1 ringi aeg näiteks 3,30 umbes. Aga kindlasti polnud see parim aeg :) Samas annab aimu, mitte mu väga kehvast sõiduoskusest aga lihtsalt halvas seisus naastrehvidest jääl ja ajasõidust, mis kujunes siiski suures osas driftiks kätte! :D


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lauri86
huviline



Registreerunud 08.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.17 06:54 Tsiteeri


Päris norm päev oli, sai sõita ja juttu ajada.
Jälle sai täheldatud, et mida rohkem harjutada seda rohkem hakkan aru saama kui paljudes kohtades saaks täpsemalt, paremini sõita.
Enda parimaks jäi see päev 2:33.15


http://static3.nagi.ee/i/p/996/16/2490415780c282_l.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 14.02.17 08:22 Tsiteeri


Nu blin. Driving school needed. Krt kui ikka 13+ seki kupeele kaotada, see on veits plass lugu. :D Eks viga olegi siis tihendis rooli ja istme vahel.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lauri86
huviline



Registreerunud 08.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.17 10:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Nu blin. Driving school needed. Krt kui ikka 13+ seki kupeele kaotada, see on veits plass lugu. :D Eks viga olegi siis tihendis rooli ja istme vahel.


Olin c4 s4-ga ;). Millel olid suht värsked contid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.17 10:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lauri86
Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Nu blin. Driving school needed. Krt kui ikka 13+ seki kupeele kaotada, see on veits plass lugu. :D Eks viga olegi siis tihendis rooli ja istme vahel.


Olin c4 s4-ga ;). Millel olid suht värsked contid.

Selle lausega ei teinud sa kivika elu paremaks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
roltskar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.14
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 3.0tdi Q

postitati 14.02.17 10:31 Tsiteeri


Alati võite end rahustada sellega, et minu C4 traktor jäi teile kõigile alla :D
Ühtegi ringi ei saanud alla kolme kohe kindlasti


AvE's 3 rules of troubleshooting: 1. Look for/Do the easiest thing first. 2. Don't rely on the people that tried and failed before you (usalda, aga kontrolli) 3. 90% of problems are between the driver's seat and the steering wheel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lauri86
huviline



Registreerunud 08.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.17 10:33 Tsiteeri


Need 2:33-2.37 ajad siis peale seda piikidega masina karestamist sõidetud. Enne olid 2:40-2:47 kanti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
roltskar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.14
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 3.0tdi Q

postitati 14.02.17 10:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lauri86
Need 2:33-2.37 ajad siis peale seda piikidega masina karestamist sõidetud. Enne olid 2:40-2:47 kanti.


Ega seal viimane lõpp oli jah suht võimatu sõita, kõik oli nii sile.

Samas peale sellise kiire masina sõidu nägemist, vajutasid kõik kindlasti julgemalt ka :D


AvE's 3 rules of troubleshooting: 1. Look for/Do the easiest thing first. 2. Don't rely on the people that tried and failed before you (usalda, aga kontrolli) 3. 90% of problems are between the driver's seat and the steering wheel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 14.02.17 11:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lauri86
Need 2:33-2.37 ajad siis peale seda piikidega masina karestamist sõidetud. Enne olid 2:40-2:47 kanti.

Nu siis tuleb asap enne moderaatoreid profiilipilt ära vahetada. Aga jah, tarmol on õigus, paremaks sa mu elu ei teinud. :D Seda võib kinnitada jah, et peale piigi käiku oli hoopis teine tera, samas kuna meid oli palju, siis üsna kiiresti läksid olud taas libedaks.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 15.02.17 07:55 Tsiteeri


Seee suur, et ma järgmisel päeval sõitsin Pärstis järvel ja no ega seal jäid ka kõik jalgu peale piikide :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 15.02.17 20:58 Tsiteeri


Aga mulle hakkas drift südamesse, ma ei tea kas võtta uueks hooajaks naastud või vana kasutatud lamell hoopis! :D Ajasõit on ajavõit muidugi! :P


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 15.02.17 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Evil9
Aga mulle hakkas drift südamesse, ma ei tea kas võtta uueks hooajaks naastud või vana kasutatud lamell hoopis! :D Ajasõit on ajavõit muidugi! :P

Mis sa selle vana lamelliga teed?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Peldikud.

postitati 15.02.17 21:32 Tsiteeri


Endiselt ei lähe meelest kuidas mõni mees ikka ilmast viimast võtab, nimesid ei hakka mainima, tunneb end ise ära.
Tulen vaatan ka kuda inimesed õues mängivad, kõik kangutavad rajal, kes maha-kes peale.
Ühesõnaga tulin .. kangutas rooli, lahkusin .. kangutas rooli. :D

Kiitus korraldusele ja et neid üritusi tuleks veel kui ilm lubab ! ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 15.02.17 21:51 Tsiteeri


Proovime veel ilmataadiga selgi nädalavahetusel edasi võidelda (Y) :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
roltskar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.14
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 3.0tdi Q

postitati 15.02.17 22:20 Tsiteeri
video päevast



Täna peale tööd vaatasin põgusalt materjali läbi ja treisin sellise asja valmis, esialgu suht-koht hea tuli:

video

Hea meister ei süüdista kunagi oma tööriistu, aga hetkel jäi lisaks minu ununenud oskustele väheks ka tehnikast, seega suurt kriitikat asi ei kannata :D

Järgmine kord olgu kõigil head kaamerad kaasas ja siis annab midagi ürituse väärilist teha :P


AvE's 3 rules of troubleshooting: 1. Look for/Do the easiest thing first. 2. Don't rely on the people that tried and failed before you (usalda, aga kontrolli) 3. 90% of problems are between the driver's seat and the steering wheel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 15.02.17 22:30 Tsiteeri


Äge ikka vaadata.. Talv on muidugi masendav, õnneks mul on omal vanadest aegadest päris talvede videod Passatiga millega ennast lohutada :D :D :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
Uk_
klubiliige

Avatar


Registreerunud 04.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 RS4

postitati 16.02.17 01:18 Tsiteeri


Ma nüüd rahulikult töölainel (sõna - sõnalt) seega vaikselt alustan ka oma poolt kodu video treimist. Materjali (musta) on tubli tunni jagu. Sellest vast mõne minuti annab teha miskit. Normaalset netti väga tihti pole käepärast seega iga asi omal ajal (või natuke hiljem).


Understeer is when you hit the wall with the front of the car and oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and torque is how far you take the wall with you.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 16.02.17 07:02 Tsiteeri


roltskar. Ei näe enam videot.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
roltskar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.14
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 3.0tdi Q

postitati 16.02.17 07:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
roltskar. Ei näe enam videot.


Mis see raal ütleb sulle, kui linki avad?
Ta on muidu hetkel ainult selle lingiga ligipääsetav


AvE's 3 rules of troubleshooting: 1. Look for/Do the easiest thing first. 2. Don't rely on the people that tried and failed before you (usalda, aga kontrolli) 3. 90% of problems are between the driver's seat and the steering wheel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 16.02.17 08:00 Tsiteeri


See video pole saadaval

Edit. Ma muidugi telefoniga ka. Sul mobiililt vaatamine lubatud?


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
roltskar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.14
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 3.0tdi Q

postitati 16.02.17 08:25 Tsiteeri


Ma arvan, et hetkel ongi mobiil probleemiks, mul mängib, aga ma olen omanik ka. Proovi läbi brauseri, äkki siis lubab.
Eeldan, et ta jonnib, kuna mul on see laul taustaks. Video polnud ülevalgi, kui juba ütles, et autoriõigustega materjal on mul sees.
Tegin tšiki-priki ja nüüd võib olla see laul, aga nad panid reklaami peale ja autor saab selle eest raha.

Mobiilsete seadmetega see asi, et neil keeruline öelda, kus sa asud ja võib juhtuda, et, jumal hoia, sa vaatad videot kuskil riigis, kus ei olegi tehtud artistiga lepingut, et ta raha teeniks :D

Ma vaatan, äkki saan kuhugi linnukese teha veel, aga olen ise ka ainult mobiiliga keset tühermaad tööl hetkel :D


AvE's 3 rules of troubleshooting: 1. Look for/Do the easiest thing first. 2. Don't rely on the people that tried and failed before you (usalda, aga kontrolli) 3. 90% of problems are between the driver's seat and the steering wheel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.7% - SQL: 35.3%]