Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A4 Avant 1.9TDI - 2001 - MHaudi (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1630)
MHaudi
huviline



Registreerunud 01.02.17
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 05.02.17 17:34 Tsiteeri
Audi A4 Avant 1.9TDI - 2001 - MHaudi



Otsustasin, et teen enda Audist foorumisse teema, ehk just sellepärast et endal oleks hea ülevaade autost, mis tehtud, ning õppida juurde ise uusi teadmisi ja kogemusi Audide valdkonnas.

Varasemalt pole mul veel Audit olnud, kuigi see mark meeldib mulle.Eelmiseks autoks oli mul BMW e34 520i see oli küll hea auto, aga paraku pole võimalik kahte autot korraga üleval pidada, seega pidin BMW-st loobuma.Pidevalt olen hoidnud silma peal erinevatel sõidukite müügiportaalidel.Olles otsinud endale meelepärast Audit juba pea aasta, leidisin ühe müügis oleva A4. Sai omanikuga ühendust võetud auto ülevaadatud ja nädal hiljem oligi auto minu käes.Autoga olen rahul ja just eriti meeldib see,et auto FL ,ning 1.9TDI.Diisli kasuks sai valitud sellepärast ,kuna vaja igapäev sõita siis üks öko liikur on selleks väga hea.

Autost veidi lähemalt:

Autoks siis Audi A4 Avant B5 1.9 85kw manuaal, väljalaskeaasta 2001 seega FL, värvus on tumesinine.Autol on peal kliima, kompuuter, sees on tekstiilist S-line istmed.
Eestisse toodud Saksamaalt 2007, ning avariis osalenud pole.

Autol on vaja teha mõningad tööd enne, kui saaks asuda temaga kilomeetreid läbima, kuna õpin autoeriala siis tahan kindlasti ise auto juures vajalikud tööd teostada ,ning saada läbi selle huvitavaid teadmisi ja kogemusi.

Things to do list:

*Hammasrihma komplekt vahetada.(Tehtud)
*Eelsüüteküünlad vahetada.
*Termostaat vahetada.(Tehtud)
*Õli+õlifilter, jahutusvedelik vahetada.
*Salongifilter, kütusefilter, Õhufilter vahetada.

*Leida viga ,miks mootor kiirendades jõnkustab.
*Kompuutris ja raadiol puudu olevad pikslid korda teha/välja vahetada.
*Auto väliselt kui ka seest puhtaks pesta.
*Püsikiirus hoidja lisada(oodatud pakkumistele PS).
*Suveks leida valuveljed.
*Põhjakate autole alla leida(oodatud pakkumistele PS).


Lähiajal üritan ka lisada kindlasti mõned pildid autost, ning pidevalt uuendada teemat mida auto juures olen teinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MHaudi
huviline



Registreerunud 01.02.17
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.17 17:20 Tsiteeri


Uuendan vahelduseks teemat

Sain eelmise auto maha müüdud ja nüüd võimalik hakata tegelema Audiga.Täna sain lõpuks kätte vajalikud varuosad, mis vajavad vahetust, nädala sees paraku pole võimalik autoga tegeleda, kuna käin koolis.Hooldusega plaanin nädalavahetusel pihta hakata.Kindlasti kajastan ka foorumis, mida täpsemalt selle hoolduse käigus teen.


https://www.upload.ee/image/6674717/20170214_185158.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MHaudi
huviline



Registreerunud 01.02.17
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.17 20:00 Tsiteeri


Nagu lubatud siis nädalavahetusel sain võimaluse tegeleda Audiga ja seda ma ka tegin.Vahetusse läks hammasrihma komplekt(rihm, veepump, pinguti, pinguti rullik).Kuna juba nina maas oli vahetsin korraga ka termostaadi ja mõlemad soonrihmad.Õnneks sain healt tuttavalt laenata vajalikud tööriistad nukkvõlli ja väntvõlli fikseerimiseks, lisaks momentvõtit mis tegi töö tunduvalt lihtsamaks ja endal oli sammuti kindlam tunne, kui tean ,et kõik detailid on õige momendiga pingutatud.Sammuti oli võimalus kasutada autodatat, kust sain vajalikud pingutusmomendid ja tööjuhendi.Paraku pilte palju ei jõudnud teha, kuna pole väga harjunud töö käigus pilte tegema, nüüd aga on selleks täitsa vajadus olemas, kui olen foorumis .;) Seekord õlivahetust ja filtrite vahetust veel ära ei jõudnud teha, selle töö kavatsen ära teha nädala lõpus.Kuna teine auto hetkel sõiduks olemas siis pole ka see väga suur asi, kui audi paar päeva seisab.

https://www.upload.ee/image/6697285/20170218_160409.jpg
https://www.upload.ee/image/6697291/20170218_140738.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.5% - SQL: 57.5%]