Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A6 allroad 2.5tdi 01.2003 AKE ei käivitu (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 2658)
mezilane
huviline



Registreerunud 16.01.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 250kw

postitati 01.02.17 12:15 Tsiteeri
A6 allroad 2.5tdi 01.2003 AKE ei käivitu



Sai ühe ärika käest ostetud Allroad, käivitus kuidagi lõpuks cleaneriga, siis suri varsti välja ja ühe korra peale ostmist ka bensukas lambist käivitus 10-20sekundit, siis suri välja, pidin ikka köie otsas koju vedama. Summutist tuli normaalne suits.

Eile tuldi ja tehti diagnost, vigu ei näidanud v.a 00741 pidurilüliti ja tundmatu kood 06917.
Aju kood on 4z7907401b

Ilmselt siis kõrgsurvepumba aju läbi, foorumit sirvides jäi selline mulje, või keegi arvam midagi muud?

Nüüd mõtlen, et kuhu ja mida edasi ...
Ootan ka remondipakkumisi mõnes soodsamas kohas, vihjed teretulnud, ilmselt ka pumba pakkumisi. Vajalik pärast ka ju immo seadistada või maha võtta. Väga pikalt ilmselt sõita sellega ei plaani, seepärast kallimast hooldusest hoiduks kui võimalik.
Võibolla kohe targem varuosadeks teha?

Võibolla keegi teab auto ajalugu, omanik olnud M. RAUD Valkla küla.
Reg nr 931MDI
Hiljem ehk saan mingi pildi siia autost.
Hetkel igasugune ajalugu puudub.
Asub Tallinnas

Tel56224478


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 01.02.17 13:26 Tsiteeri


Mismõttes ajalugu puudub, tundub ta ju Eestist uuena müüdud auto olevat.
Garantiiajal käis tõenäoliselt Revalis (algne ajalugu sealt), pärast ok, vahetas ise õli, aga läbisõit (või kerimine, kui on) peaks ju mnt lehel ÜV järgi näha olema.

Aga ma ei saa sellest aru, et mismoodi see müügitehing teil seal toimus.

- Tere, kas müüd autot?
- Jah müün.
- Kas proovisõitu ka saab?
- Ei saa, sest ta on pekkis, käima ei lähe, viga on teadmata.
- Aaaa, ok, aga ma ostan ikka ära, eks ma pärast audifoorumist küsin, mis tal viga võib olla.
- Muidugi!

Ja raha ja katkine auto vahetasidki rõõmsalt omanikku....

.......

Või olen mina loll ja ei saa aru, et tänapäeval asjad nii käivadki...?

.


.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mezilane
huviline



Registreerunud 16.01.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 250kw

postitati 01.02.17 13:38 Tsiteeri


Tõepoolest, nii saigi ostetud. Hind ilmselt selline, et vajadusel varuosadena kannataks müüa.
Ise pakun tõenäolist viga ja küsin kes remontida tahab ja oskab esindusest piisavalt odavamalt. Neid autosid liigub palju, ilmselt on mõnigi väiketegija juba omandanud teadmised ja spatsialiseerinud suht tüüpilise vea parandamisele.
Hetkel pakutud pumba remont renoveerimine 285€.
Tundub üsna mõistlik, kui saaks ainult kindlamalt kuidagi teada, et asi selles. Ei taha ju valest otsast alustada :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattrodiisel
klubiliige



Registreerunud 04.07.13
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B7 TDI Quattro

postitati 01.02.17 13:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mezilane
Tõepoolest, nii saigi ostetud. Hind ilmselt selline, et vajadusel varuosadena kannataks müüa.
Ise pakun tõenäolist viga ja küsin kes remontida tahab ja oskab esindusest piisavalt odavamalt. Neid autosid liigub palju, ilmselt on mõnigi väiketegija juba omandanud teadmised ja spatsialiseerinud suht tüüpilise vea parandamisele.
Hetkel pakutud pumba remont renoveerimine 285€.
Tundub üsna mõistlik, kui saaks ainult kindlamalt kuidagi teada, et asi selles. Ei taha ju valest otsast alustada :D


Puht huvist küsiks, et mida selle rahaeest renoveeritakse? Uus pumba aju maksab ka rohkem. Kui oli niikuinii plaan müügiks teha siis kasutatud pump peale ja müü ruttu maha.


Street stock 2000W @ 151.4DB
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mezilane
huviline



Registreerunud 16.01.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 250kw

postitati 01.02.17 13:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: quattrodiisel
Tsitaat:
Algselt postitas: mezilane
Tõepoolest, nii saigi ostetud. Hind ilmselt selline, et vajadusel varuosadena kannataks müüa.
Ise pakun tõenäolist viga ja küsin kes remontida tahab ja oskab esindusest piisavalt odavamalt. Neid autosid liigub palju, ilmselt on mõnigi väiketegija juba omandanud teadmised ja spatsialiseerinud suht tüüpilise vea parandamisele.
Hetkel pakutud pumba remont renoveerimine 285€.
Tundub üsna mõistlik, kui saaks ainult kindlamalt kuidagi teada, et asi selles. Ei taha ju valest otsast alustada :D


Puht huvist küsiks, et mida selle rahaeest renoveeritakse? Uus pumba aju maksab ka rohkem. Kui oli niikuinii plaan müügiks teha siis kasutatud pump peale ja müü ruttu maha.


http://www.varuosaturg.ee
Pakuvad täielikku renoveerimist, tehakse lätis, lubati kõik kuluosad ära vahetada, stendida.
Pärast jääb uue aju progemine ka ära.
Või pole usaldusväärne pakkumine.
Uus teise mehe vana umbes samas hinnas, lisandub progemine ja stendimine ...
Natuke võiks ise ka sõita, padjad vahetatud vedrude vastu, üks mure vähem, aga varuosadeks tegemiseks tulu jälle väiksem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 01.02.17 14:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stihl
Mismõttes ajalugu puudub, tundub ta ju Eestist uuena müüdud auto olevat.
Garantiiajal käis tõenäoliselt Revalis (algne ajalugu sealt), pärast ok, vahetas ise õli, aga läbisõit (või kerimine, kui on) peaks ju mnt lehel ÜV järgi näha olema.

Aga ma ei saa sellest aru, et mismoodi see müügitehing teil seal toimus.

- Tere, kas müüd autot?
- Jah müün.
- Kas proovisõitu ka saab?
- Ei saa, sest ta on pekkis, käima ei lähe, viga on teadmata.
- Aaaa, ok, aga ma ostan ikka ära, eks ma pärast audifoorumist küsin, mis tal viga võib olla.
- Muidugi!

Ja raha ja katkine auto vahetasidki rõõmsalt omanikku....

.......

Või olen mina loll ja ei saa aru, et tänapäeval asjad nii käivadki...?




.


Nii nad käivadki noortel raipeärikatel. Ostetakse mingi romulat väärt räme raibe imeodavalt õuele, mis siis foorumi, jumala, musta teibi ning elukaaslase õmblustöö abiga üles putitakse, ilus lugu juurde mõeldakse ja kellegile heausksele pähe tõmmatakse. Sellistele tuleb kaatri taga jalad ees ujumist õpetada, nöör julgestuseks vahel. :mad:


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mezilane
huviline



Registreerunud 16.01.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 250kw

postitati 02.02.17 01:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: stihl
Mismõttes ajalugu puudub, tundub ta ju Eestist uuena müüdud auto olevat.
Garantiiajal käis tõenäoliselt Revalis (algne ajalugu sealt), pärast ok, vahetas ise õli, aga läbisõit (või kerimine, kui on) peaks ju mnt lehel ÜV järgi näha olema.

Aga ma ei saa sellest aru, et mismoodi see müügitehing teil seal toimus.

- Tere, kas müüd autot?
- Jah müün.
- Kas proovisõitu ka saab?
- Ei saa, sest ta on pekkis, käima ei lähe, viga on teadmata.
- Aaaa, ok, aga ma ostan ikka ära, eks ma pärast audifoorumist küsin, mis tal viga võib olla.
- Muidugi!

Ja raha ja katkine auto vahetasidki rõõmsalt omanikku....

.......

Või olen mina loll ja ei saa aru, et tänapäeval asjad nii käivadki...?




.


Nii nad käivadki noortel raipeärikatel. Ostetakse mingi romulat väärt räme raibe imeodavalt õuele, mis siis foorumi, jumala, musta teibi ning elukaaslase õmblustöö abiga üles putitakse, ilus lugu juurde mõeldakse ja kellegile heausksele pähe tõmmatakse. Sellistele tuleb kaatri taga jalad ees ujumist õpetada, nöör julgestuseks vahel. :mad:

Veel ei tunne, et oleks kott pähe tõmmatud või olen mina tõmbamas... või ehk oli kommentaar murest üldisest ostu müügi olukorrast riigis. Üldiselt võiks teemasse jääda ja ootan veel inffi kuhu antud veaga mõistlik pöörduda oleks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teet82
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.13
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 2.5TDI Quattro, A4 B6 1.9TDI Quattro

postitati 02.02.17 09:52 Tsiteeri


Oluline on ikkagi eelnev lugu, et kuidas auto sellisesse seisu jõudis ja mis seal tehtud on eelnevalt.
Küllalt on mulle toodud sellised "hitlereid", kus keegi on üritanud ise näiteks hammasrihma või nukkvõlle vahetada ja valesti kokku pannud mootori. Pumbaaju veakoodiga on vist nii, et kui ära kustutada, siis ega ei pruugi tagasi tulla enam, vähemalt mitte kohe. Võib-olla sellepärast ei näegi seda.

Mina kontrolliks rihmamärgid ja siis prooviks kapoti alt lehtriga otse kütust pumpa panna, kedrata kuni pihustitorudest hakkab lööma korralikult. Kui peaks olema pumbaaju probleem, siis minu teada DIA sarnased töökojad remondivad selle 120EUR eest. Tingimus vist on, et eelnevalt poleks tehtud seal juba midagi.

Muidugi õhkvedrustuseta Allroad pole mingi Allroad enam:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mezilane
huviline



Registreerunud 16.01.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 250kw

postitati 17.06.17 15:55 Tsiteeri


Lõpetuseks siis mainiks, et auto sai viidud Kohtla-Järvele ja seal venkude "audi esindus" leidis katse eksitus meetodil pumba vaakumklapi vea. Tänud neile! Mootor sai töökorda, kast on ka hea, kui lõpuks saab pidurilüliti vea korda, siiset võiks tänavakõlbulik masin olla,.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.1% - SQL: 40.9%]