Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  18
Autor:
Pealkiri: Audi C7 A6/A7 S-tronic käigukasti mured (Vastuseid: 438 | Vaatamisi: 148970)
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.10.16 19:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
Kas tiptronicul ka soovitatav iga 60 000 km tagant vahetada?


Ega see paha ei tee, aga tiptronic pole nii tundlik, kui nii tihti ei vaheta.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
piibek
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 09.10.16 19:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
Kas tiptronicul ka soovitatav iga 60 000 km tagant vahetada?


Ega see paha ei tee, aga tiptronic pole nii tundlik, kui nii tihti ei vaheta.



Okei.
Minu teada pole mul veel kordagi vahetatud ja eelmine omanik (freelander) teadis ka öelda, et sellel polegi kasti õlivahetust ettenähtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 09.10.16 19:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
...sellel polegi kasti õlivahetust ettenähtud.


Olgu või tehase manuaalis nii kirjas, aga no pagana raske on uskuda, et käimarikast, kui liikuvate osadega element auto küljes, ei vaja kunagi õlivahetust. Eluaegne = garantiiaja lõpuni või mingi kindel km. arv? Või siis olen mina asjadest valesti aru saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 09.10.16 19:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
Kas tiptronicul ka soovitatav iga 60 000 km tagant vahetada?
Raamat


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.10.16 05:37 Tsiteeri


C7-l võib isegi ametlikult selle õlivahetus olla ette nähtud nagu sealt manualist näha, aga see arvamus, et see nn eluaegne on, tuli C6 generatsiooni ja võib olla ka varasematest autodest, kus reklaamitigi, et eluaegne õli on. Reaalsuses see muidugi hea pole ja soovitatav on seda ikka vahetada.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 10.10.16 10:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
Okei.
Minu teada pole mul veel kordagi vahetatud ja eelmine omanik (freelander) teadis ka öelda, et sellel polegi kasti õlivahetust ettenähtud.


Polegi ette nähtud, sest garantiiaja kestab ta ilma õlivahetuseta.
Võid valida, kas vahetad õli või kasti. Odavam on õli vahetada.

120 000 km tagant soovitaksin vahetada antud kastil õli.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
piibek
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.16 11:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
Okei.
Minu teada pole mul veel kordagi vahetatud ja eelmine omanik (freelander) teadis ka öelda, et sellel polegi kasti õlivahetust ettenähtud.


Polegi ette nähtud, sest garantiiaja kestab ta ilma õlivahetuseta.
Võid valida, kas vahetad õli või kasti. Odavam on õli vahetada.

120 000 km tagant soovitaksin vahetada antud kastil õli.



Saksa service historyst käigukasti õlivahetust kuskilt välja ei lugenud ja eelmine omanik ka eestis seda teinud. Praegu üle 200 000 ees ja millegi üle otseselt kurta ei ole. Tagurdades ja vaikse veeremise pealt drive'i peale kangi lükates käib õrn nõks läbi, aga seda ainult külmast peast. Rohkem ei oska midagi välja tuua praegu. Õnneks.

Teen ikkagi igaks juhuks ära koos järgmise õlivahetusega. Aardla autoteenindus ütles kasti õlivahetuseks umbes 200 €, tundub reaalne?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.10.16 11:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
Saksa service historyst käigukasti õlivahetust kuskilt välja ei lugenud ja eelmine omanik ka eestis seda teinud. Praegu üle 200 000 ees ja millegi üle otseselt kurta ei ole. Tagurdades ja vaikse veeremise pealt drive'i peale kangi lükates käib õrn nõks läbi, aga seda ainult külmast peast. Rohkem ei oska midagi välja tuua praegu. Õnneks.

No aga siis võib võiduka lõpuni lasta. Hoiad õlivahetustelt raha kokku ning saad mingi hetk kasti vahetada :)
Ega mootori õliga võib ka 40 000 läbi uhada hoolduste vahel. Ilmselt 200 000 kestab ka. Rehve pole ka mõtet vahetada, kui kiilakaga teelt välja sõidad, ostad lihtsalt uue auto, pole ju välpa ette nähtud. :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
reikar
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.07
Asukoht: Tartu, (Rakvere)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 2.0TDI 105kw 2008

postitati 21.10.16 11:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
Okei.
Minu teada pole mul veel kordagi vahetatud ja eelmine omanik (freelander) teadis ka öelda, et sellel polegi kasti õlivahetust ettenähtud.


Polegi ette nähtud, sest garantiiaja kestab ta ilma õlivahetuseta.
Võid valida, kas vahetad õli või kasti. Odavam on õli vahetada.

120 000 km tagant soovitaksin vahetada antud kastil õli.



Saksa service historyst käigukasti õlivahetust kuskilt välja ei lugenud ja eelmine omanik ka eestis seda teinud. Praegu üle 200 000 ees ja millegi üle otseselt kurta ei ole. Tagurdades ja vaikse veeremise pealt drive'i peale kangi lükates käib õrn nõks läbi, aga seda ainult külmast peast. Rohkem ei oska midagi välja tuua praegu. Õnneks.

Teen ikkagi igaks juhuks ära koos järgmise õlivahetusega. Aardla autoteenindus ütles kasti õlivahetuseks umbes 200 €, tundub reaalne?


Tundub vähe. Pigem siis teha korralikult ja dünaamiline õlivahetus. ~350€ ja üles tunduks loogilisem hind sellisel juhul.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.16 12:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
Saksa service historyst käigukasti õlivahetust kuskilt välja ei lugenud ja eelmine omanik ka eestis seda teinud. Praegu üle 200 000 ees ja millegi üle otseselt kurta ei ole. Tagurdades ja vaikse veeremise pealt drive'i peale kangi lükates käib õrn nõks läbi, aga seda ainult külmast peast. Rohkem ei oska midagi välja tuua praegu. Õnneks.

No aga siis võib võiduka lõpuni lasta. Hoiad õlivahetustelt raha kokku ning saad mingi hetk kasti vahetada :)
Ega mootori õliga võib ka 40 000 läbi uhada hoolduste vahel. Ilmselt 200 000 kestab ka. Rehve pole ka mõtet vahetada, kui kiilakaga teelt välja sõidad, ostad lihtsalt uue auto, pole ju välpa ette nähtud. :D


Loen ja loen oeh.Dimitri,mina sinu asemel taotleks mingid asisemad arsti paberid.Vajadusel on sul ka võimalus tõsiste sümptomite korral tabletid välja kirjutada.Saad laialdasemalt läheneda muredele ja rahaline seis kasvaks ka tublisti.:D:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
piibek
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.16 13:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
Saksa service historyst käigukasti õlivahetust kuskilt välja ei lugenud ja eelmine omanik ka eestis seda teinud. Praegu üle 200 000 ees ja millegi üle otseselt kurta ei ole. Tagurdades ja vaikse veeremise pealt drive'i peale kangi lükates käib õrn nõks läbi, aga seda ainult külmast peast. Rohkem ei oska midagi välja tuua praegu. Õnneks.

No aga siis võib võiduka lõpuni lasta. Hoiad õlivahetustelt raha kokku ning saad mingi hetk kasti vahetada :)
Ega mootori õliga võib ka 40 000 läbi uhada hoolduste vahel. Ilmselt 200 000 kestab ka. Rehve pole ka mõtet vahetada, kui kiilakaga teelt välja sõidad, ostad lihtsalt uue auto, pole ju välpa ette nähtud. :D



Head naljad :)
See osa kus ma ütlesin, et teen kastil õlivahetuse ära, see jooksis kõrvust mööda või? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.10.16 13:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
Head naljad :)
See osa kus ma ütlesin, et teen kastil õlivahetuse ära, see jooksis kõrvust mööda või? :)

Ma niisama tögasin lauset "Praegu üle 200 000 ees ja millegi üle otseselt kurta ei ole".

Aga hea, et teed :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.16 14:04 Tsiteeri


200€ on siis tavaline vahetus, kus pool õli jääb sisse? Dünaamilise kohta kindlasti liiga odav.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.16 15:38 Tsiteeri


Kui 200k+ LS ja siiani vahetatud pole, siis mina teeksin kindlasti dünaamilise. Ära difrite õlisid unusta. Sellise komplekti hind on tavaliselt ca 500 euri.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
R129
huviline



Registreerunud 19.02.10
Kasutaja on eemal


postitati 23.10.16 06:27 Tsiteeri


0b5 7-käigulisel kastil on tõesti ju kahte sorti õli. Üks on sidurite ja hüdrosüsteemi oma ning teine diferentsiaali ja sünkronisaatorite/manuaali osa. Viimane on päris eriõli, sest lisaks hüpoidülekandele peab ta õige hüüdrekoefitsiendiga olema, et mitte sünkronisaatoreid ära rikkuda. Manuaali ossa AINULT 100 % originaalõli. Kui paned tavaliselt hüpoidülekande õli, siis hakkad millalgi sünkronisaatoreid vahetama. Kui paned tavalist manuaalkasti õli, siis kannatab jälle hüpoidülekanne.

0B5 kasti sidurite õli vahetaksin mina isegi tihedamalt kui tavaautomaadil millel hüdromuhv (6HP kastid - 6käigulised). Kaks sidurit saavad lihtsalt niipaljukoormust, et nad kuluvad sõna otseses mõtted lihtsalt ära. Kui võeerelda manuaali osa koormatust, siis sisuliselt vahetab see vähemalt kaks korda rohkem käiku kui manuaalkäigukastiga juht. Sõites 3 käiguga näiteks 40 km/h pannakse juba kastis neljas käik sisse, aga veel ei sidurdata. Samas aeglustades näiteks 30 km/h pannakse juba 2 käik sisse ja ka veel ei sidurdata. Kui hoog niiöelda liiga madal või suur, alles siis sidurdatakse ja kliendile tundub, et vot vahetas käigu ära. EI VAHETANUD, lihtsalt sidurdas. Käiguvahetus toimus juba ammu enne seda ja toimub pidevalt kui linnas sõita.


Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. kastipesu), -diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
info@hobenool.eu, mob 5227858 Hõbenool OÜ
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 23.10.16 07:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R129
0b5 7-käigulisel kastil on tõesti ju kahte sorti õli. Üks on sidurite ja hüdrosüsteemi oma ning teine diferentsiaali ja sünkronisaatorite/manuaali osa. Viimane on päris eriõli, sest lisaks hüpoidülekandele peab ta õige hüüdrekoefitsiendiga olema, et mitte sünkronisaatoreid ära rikkuda. Manuaali ossa AINULT 100 % originaalõli. Kui paned tavaliselt hüpoidülekande õli, siis hakkad millalgi sünkronisaatoreid vahetama. Kui paned tavalist manuaalkasti õli, siis kannatab jälle hüpoidülekanne.

0B5 kasti sidurite õli vahetaksin mina isegi tihedamalt kui tavaautomaadil millel hüdromuhv (6HP kastid - 6käigulised). Kaks sidurit saavad lihtsalt niipaljukoormust, et nad kuluvad sõna otseses mõtted lihtsalt ära. Kui võeerelda manuaali osa koormatust, siis sisuliselt vahetab see vähemalt kaks korda rohkem käiku kui manuaalkäigukastiga juht. Sõites 3 käiguga näiteks 40 km/h pannakse juba kastis neljas käik sisse, aga veel ei sidurdata. Samas aeglustades näiteks 30 km/h pannakse juba 2 käik sisse ja ka veel ei sidurdata. Kui hoog niiöelda liiga madal või suur, alles siis sidurdatakse ja kliendile tundub, et vot vahetas käigu ära. EI VAHETANUD, lihtsalt sidurdas. Käiguvahetus toimus juba ammu enne seda ja toimub pidevalt kui linnas sõita.
Millised on sinu arvates OK vahetusvälbad?

1. 6HP tava õlivahetus -
2. 6HP dünaamiline õlivahetus -
3. 8HP tava õlivahetus -
4. 8HP dünaamiline õlivahetus -
5. 0B5 7 DSG tava õlivahetus -
6. 0B5 7 DSG dünaamiline õlivahetus -

Raul on SIIN kirjutanud:

Automaatkäigukastid:

Soovitame kindlasti vahetada kõikides (tava automaat, Tiptronic, Multitronic ja samuti DSG) automaatkäigukastides õli vähemalt iga 60 000km’i läbimisel. Loetelus mainutud kastidel tuleb vahetada ka õlifilter, väljaarvatud Multitronicul kus õlifilter asub kasti sees ja selle vahetuseks on vaja kast maha ja juppideks võtta)

Manuaalkäigukast:

Soovituslikult tuleks vahetada õli iga 120 000km’i läbimisel.

Diffrid:

Haldex tagadiffris tuleb õli vahetada iga 30 000km’i läbimisel ja filter iga 60 000km’i läbimisel, meie soovitame õli ja filtri vahetada iga 30 000km’i läbimisel.
Tavalistes diffrites soovitame vahetada õli iga 120 000km’i läbimisel, seda ka automaatkäigukastide diffrites.



SIIN räägitakse samuti 60 000 km DSG õlivahetusvälbast.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.10.16 06:04 Tsiteeri


S-tronicul peaks tehase välp olema 60 000km, sama nagu Multitronicul. Selles kastis saab tavalise õlivahetusega ilusti hakkama.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 24.10.16 06:11 Tsiteeri


Ma ei näe jah, mida sellel DSG-l dünaamiliselt vahetada, sest kogu õli saab sisuliselt kätte siduriosast.
Ei ole nii, nagu turbiiniga automaadil, kus turbiini jääb rohkelt õli.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 24.10.16 07:07 Tsiteeri


Õige tähelepanek @ õli turbiinis. Samas paljud nüüd reaalselt 60 000 km tagant seda õli vahetavad? Pidevalt räägitakse sellest, kui halvad on mootoriõli longlife vahetusvälbad aga kui tehas näeb ette kastis õlivahetuse 60 000 km tagant, siis sellest lastakse rõõmsalt üle.. Ühel juhul siunatakse tehast, teisel juhul ignoreeritakse seda.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.10.16 07:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Õige tähelepanek @ õli turbiinis. Samas paljud nüüd reaalselt 60 000 km tagant seda õli vahetavad? Pidevalt räägitakse sellest, kui halvad on mootoriõli longlife vahetusvälbad aga kui tehas näeb ette kastis õlivahetuse 60 000 km tagant, siis sellest lastakse rõõmsalt üle.. Ühel juhul siunatakse tehast, teisel juhul ignoreeritakse seda.


Kui käiakse esinduses hoolduses, siis kilometraa˛i järgi tehakse see ilusti ära. Muidugi kui omanik väga kooner on, siis laseb ainult mootoriõli vahetada, aga see kipub ilmselt pigem teise või kolmanda ringi omanike teema olema. Kuna esimesel omanikul on garantii ja siis peab nagunii kõik korrapärased hooldused tegema.

Saksamaalt jms toodud Audidel on mu kogemusel Multitronicu ja S-tronicu puhul 90% juhtudel esinduse ajaloos ilusti õige ajal see õlivahetus tehtud. Ehk omanik viib auto hooldusesse ja laseb teha läbisõidu järgsed hooldused.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mairo.pärn
huviline



Registreerunud 12.05.16
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 - 2012a.

postitati 24.10.16 09:25 Tsiteeri
S-Tronic käigukasti probleem, Audi A6 3.0tdi/180kW aasta 2012



Tere

Lasin siis esinduses ära vahetada kõik õlid (mootor ja ka käigukast) ja muud vajalikud osad mis sinna kuulusid/vad - mida mulle öeldi. Tekkis siis selline jama, et paar, kolm päeva hiljem - auto ei "tunnistanud käike" (ei oska täpset definitsiooni anda). Kui andsin sujuvalt pedaali siis tekkis mingi kahtlane surin või urin sisse (tundus, et kostis käigukasti juurest), vahepeal lõi sisse ka vibra. Samuti avastasin ka selle, et kui mingi käigu nö fikseeris hakkasid pöörded hüppama (jõnksutama), näiteks kui neljas läks sisse siis viiendat otsis tükk aega - kui fikseerus ning pöörete tõmblemine jätkus. "E" väitis mulle, et see on kasti viga, et nii võib juhtuda "iga kell". Panen käe rinnale ja tunnistan, et autole "pähe" pole andnud, ei näe sellel mõtet (kes usub see usub :),tõestama ja veenma kedagi siin ei hakka). On see reaalne, et sellised haigused tekivad just sellele tüübi käigukastile ülepäeva, nii nagu mulle väideti. On äkki kellelgi kogemusi sellise probleemiga. Mul ole eesmärki kedagi kuskil maha teha, tahan lihtsalt teemat aretada ja nõu saada, kuna jutud mis tänapäeval KA esinduses tehtud tööde puhul levivad on kohati erinevad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 24.10.16 14:26 Tsiteeri


Koha pealt minekul surin tähendab ilmselt seda, et sidur on vaja vahetada. Ka hüplemine on viiendaga, siis väga võimalik, et paaritute käikude sidur on ära (kuigi vahetatakse nagunii ühes tükis).
Kontrolli, kas õlitase on kasti siduriosas õige.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 24.10.16 16:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mairo.pärn
Tere

Lasin siis esinduses ära vahetada kõik õlid (mootor ja ka käigukast) ja muud vajalikud osad mis sinna kuulusid/vad - mida mulle öeldi. Tekkis siis selline jama, et paar, kolm päeva hiljem - auto ei "tunnistanud käike" (ei oska täpset definitsiooni anda). Kui andsin sujuvalt pedaali siis tekkis mingi kahtlane surin või urin sisse (tundus, et kostis käigukasti juurest), vahepeal lõi sisse ka vibra. Samuti avastasin ka selle, et kui mingi käigu nö fikseeris hakkasid pöörded hüppama (jõnksutama), näiteks kui neljas läks sisse siis viiendat otsis tükk aega - kui fikseerus ning pöörete tõmblemine jätkus. "E" väitis mulle, et see on kasti viga, et nii võib juhtuda "iga kell". Panen käe rinnale ja tunnistan, et autole "pähe" pole andnud, ei näe sellel mõtet (kes usub see usub :),tõestama ja veenma kedagi siin ei hakka). On see reaalne, et sellised haigused tekivad just sellele tüübi käigukastile ülepäeva, nii nagu mulle väideti. On äkki kellelgi kogemusi sellise probleemiga. Mul ole eesmärki kedagi kuskil maha teha, tahan lihtsalt teemat aretada ja nõu saada, kuna jutud mis tänapäeval KA esinduses tehtud tööde puhul levivad on kohati erinevad.
Märgi palun ära, mis on auto läbisõit ja kas lisaks praegusele on veel kastiõli vahetatud?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mairo.pärn
huviline



Registreerunud 12.05.16
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 - 2012a.

postitati 25.10.16 08:07 Tsiteeri


Õli tasemega on see lugu, et ise ei saa ega tea kuidas seda vaadata. Kuigi jah auto juba esinduse parklas nö. Läbisõit on tal umbes 181500.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.16 08:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mairo.pärn
Õli tasemega on see lugu, et ise ei saa ega tea kuidas seda vaadata. Kuigi jah auto juba esinduse parklas nö. Läbisõit on tal umbes 181500.
Ehk siis kolmas kastiõli vahetus?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  18
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.4% - SQL: 72.6%]