Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Audi A7 3.0TFSi - 2011 - Kalju24 (Vastuseid: 100 | Vaatamisi: 34108)
kalju24
huviline



Registreerunud 27.08.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 3.0TFSI 2011

postitati 02.11.16 15:36 Tsiteeri


Ei ole paha lõhn, aga see valge lõhn meeldib mulle väga.
Mulle meeldib testida erinevaid asju :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 02.11.16 15:43 Tsiteeri


Kuna OEM, siis pakub lihtaslt huvi. Mis lõhnad reaalselt autos tekivad nendega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kalju24
huviline



Registreerunud 27.08.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 3.0TFSI 2011

postitati 02.11.16 15:48 Tsiteeri


http://www.audi.ee/content/dam/ngw/ee/Lisatarvikud/Audi%20originaaltarvikud%20k%C3%B5igile%20mudelitele%202016.pdf
Leht 16.
Männi apelsini segu mulle meeldib.
Kuigi lõhna järgi ei julgeks seda öelda, võib-olla minu nina veidi praak lihtsalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 16.12.16 16:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
ACC deaktiveerub automaatselt, kui kiirus kukub alla 20km/h või oli see 30km/h

See lause pole antud hetkel kuskilt otsast õige...
C6-l ja D3-l ta pidurdab ikkagi nulli ära (auto seisma) ja siis deaktiveerub. Aktiveerida on jah võimalik uuesti alates 30km/h.
C7-l, D4-l deaktiveerub peale nulli pidurdamist ja 5-sekundilist pausi. Aga vahe C6-e ja D3-ga on see, et uuesti liikuma hakkamiseks piisab gaasipedaali vajutusest või kangi liigutamisest resume suunas ning seda saab teha ka paigal seistes, mitte alles 30km/h pealt.

Lisan juurde, et minu A7-l kui ACC-ga jääb auto teise auto taha ise seisma, siis 5 sekundi pärast lükkab välja jah ja kui siis uuesti kangi tõmmata, siis on ca 15 sekundiline auk, kus auto hakkab ise liikuma. Kui eesolev auto ei hakka liikuma selle aja jooksul, siis tuleb lihtsalt uuesti kangi tõmmata ja järgmine 15 sekundit hakkab tiksuma.
Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Arvestades, et A7 originaalmõõt on 235/55 R17, siis said ikka päris väiksed rehvid sinna alla.

Võrdlus:
http://www.wheel-size.com/calc/?wheel1=235-55-17X6.5ET45&wheel2=225-45-16X7.5ET40&fcl=50mm&wcl=30mm&scl=50mm&sr= 0mm

When speedometer reads 60 km/h actual speed will be 52.9 km/h, arvesta siia juurde ka tehase viga ja tuleb ca 10km/h valetamist ilusti ära.

Revs per mile 742 vs 841

Mina isiklikult müüks selle väikese mõõdu maha ja võtaks õige mõõdu. Saad ilusama välimuse ja ka tehnilised näitajad ei kannata. Kui rehvid vähegi korralikud, siis hooajal saad mõistliku hinnaga müüdud.

Mul valetab spidomeeter hoopis teist pidi.
Kui Kuldar veel mäletab, siis minu autoga tulid lamellrehvid kaasa, mis olid vähe teist mõõtu kui suvekad. Tänu sellele sain kiiruskaamerast trahvi, kuna ei osanud arvestada nii suure erinevusega. Pärast vaatasin järgi, et püsikal 95km/h on GPS järgi 97-98km/h. Trahv oli muidugi 9€ ainult, aga nõme olukord siiski :D. Juhtub ka parimates peredes.


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kalju24
huviline



Registreerunud 27.08.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 3.0TFSI 2011

postitati 17.01.17 13:08 Tsiteeri


Vahepeal siis natukene ka tehtud.

Audi Esinduses uued numbrimärgi alused külge keeratud.
Ning õlivahetus tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 18.01.17 17:05 Tsiteeri


Märkide tuvastusega ei ole veel tegelenud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kalju24
huviline



Registreerunud 27.08.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 3.0TFSI 2011

postitati 19.01.17 12:29 Tsiteeri


Pole hetkel veel jõudnud uurida seda.
Kui aus olla siis ei ole sellist asja kunagi kasutanud, ning ei oska seda veel hinnata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 20.01.17 18:19 Tsiteeri


Ma olen VW sõitnud, mulle meeldib, kasulik kui oled ära unustanud mis märk seal oli :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 20.01.17 19:54 Tsiteeri


No aga kirjelda siis autot ja sõiduomadusi kah, ega me kõiki mudeleid suuda ega taha/viitsi oma pee all proovida. Mis on bemmist parem konseptuaalselt (esi/tagavedu vahet teavad asjatundjad nagunii). Mis esteetilist naudingut tekitab, miks ei valinud c7 või D4 kere. Lase natuke emotsiooni ka välja, auto ost ju see ongi. :)

Huviliste autot rubriik on üsa üksluine, keegi kuli ostab autot ja siis mingid vanad kommenteerivad alati sama stiilis, oli kui äge rsk, sisu õige vunts ja siis tuleb filtrite jm tuuningu teema ka vahest otsa ja ongi. Natuke emotsionaalset vürtsi härrased. :)


Tsitaat:
Algselt postitas: kalju24
Tere ka minu poolt.

Ekslesin pea kuus aastat BMW rooli ära, kuid eile vahetasin taas usku kauni Audi poole.
Viimane Bensiini auto oli 10 aastat tagasi, ehk diisel no go anymore.
LS 104TKM
Vidinaid ja mänguasju autol küljes palju, ehk saab ka need ükskord kõik selgeks.
Pilte hetkel pole veel, aga tulevad lähiajal.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mmi3plus
huviline

Avatar


Registreerunud 13.09.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.17 12:30 Tsiteeri


Mis siin ikka võrrelda :) Kui ma 4F pealt 4G A6 peale ümber istusin, mõtlesin 3 esimest päeva, et miks ma ta küll ostsin :(
Rooli tagasiside olematu, 4Fga kurvides kihutades saad täpselt aru mis toimub, sellega muhvigi.Kippus ka teed otsima, aga tagarehvid olid suht kulunud ja olukord paranes tunduvalt kui panin uued uued rehvid koos 20 S5 velgedega, neil offset ka väiksem kui 4G A6, aga suht sama mis A7.
Bose sound on 4F-s on tunduvalt parem kui 4G-l :(
Kolmas jahmatus salongis tee müra :( 4F oli tunduvalt vaiksem, muidugi seal mul oli ka kogu põrand korralikult pigimatiga ära tehtud. A7 kobiseb teel nats veelgi rohkem kui 4G A6.
Mootori müra 3,0TDI puhul on muidugi kõvasti vaiksem kui 4F ja sõites meenutab kohati pigem bensuka kui diisli häält.
Minek on hea, eriti kui lasin 150KW pealt 200+KW peale. 0-160ni minek paranes lausa ca4,2-4,4sek.
Plussiks on veel ka võrreldes 4Fga launch control ja DSG :) Ei uima vaid hüppab kohe minema :)
Muidugi ka veel MMIGP süsteem kus saab ka SD kaartidelt ka video faile maha mängida,üle BT muusikat või üle WIFI vastava äpiga kuulata, street wiew ja google earth kui on SIM pesa, võimalus tekitada WIFI hotspot autosse jne.Rääkimata MIB2st 2014a faceliftis, kus veel rohkem võimalusi.
Xenonid sai vahetatud LED tulede vastu, lähituli on tunduvalt parem, kauge nii ja naa.Sai veel lisatud öövaatlus kaamera, mis on ka täitsa lahe vidin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mmi3plus
huviline

Avatar


Registreerunud 13.09.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.17 12:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mmi3plus
Mis siin ikka võrrelda :) Kui ma 4F pealt 4G A6 peale ümber istusin, mõtlesin 3 esimest päeva, et miks ma ta küll ostsin :(
Rooli tagasiside olematu, 4Fga kurvides kihutades saad täpselt aru mis toimub, sellega muhvigi.Kippus ka teed otsima, aga tagarehvid olid suht kulunud ja olukord paranes tunduvalt kui panin uued uued rehvid koos 20 S5 velgedega, neil offset ka väiksem kui 4G A6, aga suht sama mis A7.
Bose sound on 4F-s on tunduvalt parem kui 4G-l :(
Kolmas jahmatus salongis tee müra :( 4F oli tunduvalt vaiksem, muidugi seal mul oli ka kogu põrand korralikult pigimatiga ära tehtud. A7 kobiseb teel nats veelgi rohkem kui 4G A6.
Mootori müra 3,0TDI puhul on muidugi kõvasti vaiksem kui 4F ja sõites meenutab kohati pigem bensuka kui diisli häält.
Minek on hea, eriti kui lasin 150KW pealt 200+KW peale. 0-160ni minek paranes lausa ca4,2-4,4sek.
Plussiks on veel ka võrreldes 4Fga launch control ja DSG :) Ei uima vaid hüppab kohe minema :)
Muidugi ka veel MMIGP süsteem kus saab ka SD kaartidelt ka video faile maha mängida,üle BT muusikat või üle WIFI vastava äpiga kuulata, street wiew ja google earth kui on SIM pesa, võimalus tekitada WIFI hotspot autosse jne.Rääkimata MIB2st 2014a faceliftis, kus veel rohkem võimalusi.
Xenonid sai vahetatud LED tulede vastu, lähituli on tunduvalt parem, kauge nii ja naa.Sai veel lisatud öövaatlus kaamera, mis on ka täitsa lahe vidin.

Jäi veel paigaldamata MIB2 süsteem, Head-Up Display, 360 kraadi kaamera süsttem, keyless, soft close uksed ja pakettaknad, mis sai küll soetatud, aga nüüdseks paigaldatud teistele audi omanikele :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.17 12:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mmi3plus
Mis siin ikka võrrelda :) Kui ma 4F pealt 4G A6 peale ümber istusin, mõtlesin 3 esimest päeva, et miks ma ta küll ostsin :(
Rooli tagasiside olematu, 4Fga kurvides kihutades saad täpselt aru mis toimub, sellega muhvigi.Kippus ka teed otsima, aga tagarehvid olid suht kulunud ja olukord paranes tunduvalt kui panin uued uued rehvid koos 20 S5 velgedega, neil offset ka väiksem kui 4G A6, aga suht sama mis A7.
Bose sound on 4F-s on tunduvalt parem kui 4G-l :(
Kolmas jahmatus salongis tee müra :( 4F oli tunduvalt vaiksem, muidugi seal mul oli ka kogu põrand korralikult pigimatiga ära tehtud. A7 kobiseb teel nats veelgi rohkem kui 4G A6.
Arvestades C7 kasti ja 3.0 TDI ketihädasid ning lisades juurde sinu poolt kirjutatu, on ikka väga raske ennast motiveerida C7-t ostma. :) Aitäh siira vastuse eest.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mmi3plus
huviline

Avatar


Registreerunud 13.09.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.17 13:17 Tsiteeri


No kastide ja kettidega see asi nüüd päris nii hull ka pole :) Päris palju saab softi vahetusega korda, mootori taga kaane õli leket küll mitte :) Ja ka kõrinat, kui mõni arvab, et tal küll juba pea 30000km mootori õliga sõidetud, aga vahetaks enne softi ära ja vaataks mis saab?
Päris paljud on juba ka auto garantii ajal korda tehtud, nii et tasub hoolega vaadata ajaloost mis tehtud on.
Jah mul endal ka kord nädalas või paari tagant hommikul käima pannes korra kõristas, aga see neil suht ok, ei hakkand isegi softi muutma, kuna oleks pärast seda ka uuesti chippima.Hullemaks pole ka 2a vältel läinud, enne õlivahetust hakkab küll veits tihedamini tegema(vahetan iga 15000km tagant),pärast vahetust jälle ok :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 21.01.17 16:58 Tsiteeri


Kuna olen siin klubis vist ainuke, kellel olnud hunnik erinevaid C6-si ja mitu korda hüpatud C6FL ja C7 vahet, siis ütleks, et C7-sse kolimine on nagu renoveeritud majja kolimine. Kõik on moodne, uus, vaikne, ökonoomne, mõni asi tahab kohendamist, palju asju, mida enne polnud...aga tunne on ikka peaaegu sama. Mulle C7 juhitavus meeldib, rool on väga täpne ja kerge, külg ees sõitmist ei harrasta selle autoga. Loomulikult sõltub palju rehvidest.
Tuleb edasi minna, FL C6-te igal juhul tagasi enam ei igatse, kuigi viimane oli ulme varustusega.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mmi3plus
huviline

Avatar


Registreerunud 13.09.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.17 19:35 Tsiteeri


Jään huviga ootama järge su jutule sarjast:Minu täis pauk facelift C7 matrix tulede ja kõigi lisadega.Siis vist mõtled, et mida ma küll enne rääkisin :)
Ise vist vanaks jäänd :( igatsen A8 taga.Mõnd viimast 2009a oma, hea pehme, suht vaikne ja hästi istub teel :)
Ainult MMI3G viskaks välja ja paneks MMI3GP ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kalju24
huviline



Registreerunud 27.08.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 3.0TFSI 2011

postitati 23.01.17 09:58 Tsiteeri


Emotsoonidest rääkides olen siiani õnnelik auto üle nagu väike laps kommipoes.
Auto on mõnus pehme, mugavuse koha pealt nina krimpsutada ei saa. (BMW Comfort istmed vb siiski veidi paremad kui Audi Comfort istmed)
Helimüra üle ei saa kurta kuidagi, kui võrrelda JPN masinatega, siis DE pillid vaiksed nagu kirikud.
Mis mind aga häiris on seesamune rooli tunnetus. Ehk esimeste libetustega ei suutnud lugeda tagasisidet, kas tee on libe või tundub.
Ehk esimeste lumedega sõites oli pidev hirm kas viskab nüüd kiilaka siia või mitte, eelneva tagaveoga oli see pdiev mure kui rehvid polnud enam uueväärsed.
ACC, lausa jumaldan. Isegi elukaaslane on maininud, et minu sõidustiil on palju rahulikumaks muutunud. (Tavalisega oli alati kohe vaja möödasõitu teha kui keegi natukene aeglasem silme ette jäi.)
3.0 bensuka võimsus on rohkem kui vaja. Linnas ummikutes istudes isegi mõtlen, et oleks 2.8 bensukas ka piisanud küll ja küll. (Launch controli pole kasutanud, kuna vajadus puudub. Hakkan vist liiga vanaks jääma, sama teema selle külgees sõitmisega)
Sisse-istumis wow effecti väga polnud, kuna peres juba 5 aastat olnud sama aasta A6, ehk suhtelised harjunud olin juba selle disainiga.

Natukene ka autost. Sai käidud pesulas (ise survekaga lastud), ning suutsid endal vist tulede anduri katki teha kuidagi.
Nimelt kui panna tuled Auto peale siis kohe error ees, Audi Adaptive Light System error.
Peab vist järgmise service ajal selle korda laskma teha (8.5TKM to go), kui hoida tuled lihtsalt tava-seades, siis pole probleemi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 23.01.17 10:19 Tsiteeri


Mul käis üks C7 (minu endine) just sama tulede erroriga, esimene kõrgusandur oli vigane, esmalt tuleks pistik ja juhtmed üle vaadata, enne kui uut tellima hakata. Tulistasid sarvekaga veits valesse kohta äkki. Käi kaabli otsas, saad teada, mis viga.;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 23.01.17 10:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Natukene ka autost. Sai käidud pesulas (ise survekaga lastud), ning suutsid endal vist tulede anduri katki teha kuidagi.
Nimelt kui panna tuled Auto peale siis kohe error ees, Audi Adaptive Light System error.
Peab vist järgmise service ajal selle korda laskma teha (8.5TKM to go), kui hoida tuled lihtsalt tava-seades, siis pole probleemi.
.

Siin pole survekaga midagi pistmist, see suht tüüpviga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.17 11:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kalju24

3.0 bensuka võimsus on rohkem kui vaja. Linnas ummikutes istudes isegi mõtlen, et oleks 2.8 bensukas ka piisanud küll ja küll. (Launch controli pole kasutanud, kuna vajadus puudub. Hakkan vist liiga vanaks jääma, sama teema selle külgees sõitmisega)


Ma arvan, et tegid õige valiku. Küttekulu eelist 2.8 puhul nagunii pole, et need lisa kw kellegile liiga ei tee ja hiljem hoiab paremini väärtust ja on likviidsem.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mmi3plus
huviline

Avatar


Registreerunud 13.09.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.17 13:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kalju24


Natukene ka autost. Sai käidud pesulas (ise survekaga lastud), ning suutsid endal vist tulede anduri katki teha kuidagi.
Nimelt kui panna tuled Auto peale siis kohe error ees, Audi Adaptive Light System error.
Peab vist järgmise service ajal selle korda laskma teha (8.5TKM to go), kui hoida tuled lihtsalt tava-seades, siis pole probleemi.


Võiks ju alusada ka lihtsamast ja kontrollida kas mõlemad H7 pirnid ikka töötavad :)
Annab täpsemalt sama vea armatuuri kui üks neist läbi on.
Kui lähituli põleb keera rool par või vas välja ja vaadata kas ristmiku tuli H7 süttib?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 23.01.17 17:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mmi3plus
Tsitaat:
Algselt postitas: kalju24


Natukene ka autost. Sai käidud pesulas (ise survekaga lastud), ning suutsid endal vist tulede anduri katki teha kuidagi.
Nimelt kui panna tuled Auto peale siis kohe error ees, Audi Adaptive Light System error.
Peab vist järgmise service ajal selle korda laskma teha (8.5TKM to go), kui hoida tuled lihtsalt tava-seades, siis pole probleemi.


Võiks ju alusada ka lihtsamast ja kontrollida kas mõlemad H7 pirnid ikka töötavad :)
Annab täpsemalt sama vea armatuuri kui üks neist läbi on.
Kui lähituli põleb keera rool par või vas välja ja vaadata kas ristmiku tuli H7 süttib?


Seda pole ju tehase poolt enamusel aktiveeritud, võib ka lihtsalt udukad peale tõmmata. Aga see oleks liiga lihtne ;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mmi3plus
huviline

Avatar


Registreerunud 13.09.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.17 17:28 Tsiteeri


Mõtle nüüd hästi järele :) Kui su autol pole kurvitulesid ei kirjuta ta sulle Audi Adaptive Light System vaid ...... :)
Aga las Kalju24 kontrollib üle ja annab teada :)
Eks tõde selgub saba taha pannes :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 23.01.17 19:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mmi3plus
Mõtle nüüd hästi järele :) Kui su autol pole kurvitulesid ei kirjuta ta sulle Audi Adaptive Light System vaid ...... :)


..."headlight range control system fault" loomulikult, ei saa ikka puusalt panna kiirustades selle auto puhul. Minu viga. Aga jah, eks näis, C6-e puhul tähendas see Adaptive viga tõsist peavalu igatahes. Katkine uduka pirn oleks nagu lotovõit, C6- l seda võimalust polnud.:P


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mmi3plus
huviline

Avatar


Registreerunud 13.09.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.17 20:51 Tsiteeri


See pole pelgalt udutuli, vaid nagu audi nimetab peenelt seda ristmikutuleks, kui ma ei eksi :)
Aga jah, tulistasin puusalt kuna lugesin, et tegemist oli auto pesuga, siis vast avati ka selle käigus kapot mis pärast kinni löödi ja mis ei meeldi üldse vanadele rabedaks läinud hõõgniitidele :)
Muidugi juhul kui tal pole probleeme niiskusega esituledes :( Kurvitule juhtplokk asetseb tule all ja siis võib ka sellega probleeme olla.
Aga nagu ma ütlesin, saba taha!mis siin ikka spekuleerida ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 24.01.17 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mmi3plus
No kastide ja kettidega see asi nüüd päris nii hull ka pole :) Päris palju saab softi vahetusega korda, mootori taga kaane õli leket küll mitte :) Ja ka kõrinat, kui mõni arvab, et tal küll juba pea 30000km mootori õliga sõidetud, aga vahetaks enne softi ära ja vaataks mis saab?
Päris paljud on juba ka auto garantii ajal korda tehtud, nii et tasub hoolega vaadata ajaloost mis tehtud on.
Jah mul endal ka kord nädalas või paari tagant hommikul käima pannes korra kõristas, aga see neil suht ok, ei hakkand isegi softi muutma, kuna oleks pärast seda ka uuesti chippima.Hullemaks pole ka 2a vältel läinud, enne õlivahetust hakkab küll veits tihedamini tegema(vahetan iga 15000km tagant),pärast vahetust jälle ok :)


OT: Kahjuks ketiajam ja S-Tronic pole hetkel softiga remonditavad.

Aga teemasse tulles, siis A7 tekitab minus kahesuguseid emotsioone. Ühest otsast auto vinge, kerekuju äge, nina lahe, tagumikus miskit pisut häirib. Teisalt pole ma nii edev ja minu peres on see keretüüp ebapraktiline. See selleks.
Mis infot sul selle auto Carbon Buildup'i osas on? Kas on puhastatud, mis seis hetkel on?


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 77.4% - SQL: 22.6%]