Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Vanakeste kogunemine 7.-8. mai 2016 - Jõgevamaa (Vastuseid: 134 | Vaatamisi: 21791)
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 03.05.16 18:34 Tsiteeri


Vaatasin meenutuseks, et eelmisel korral oli vähemalt poole vähem meeskondi.
Grupipildil on kõigest 13 masinat, areng on märgatav. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 03.05.16 21:27 Tsiteeri


Märgin ära, et mina olin tookord kohal. :cool:

Igaljuhul ÜV tehtud ning esimesed ringid samuti. Nüüd veel tolm pühkida ja tuld.
Võin juhtautoks vabalt olla. Püsikas on töökorras.
Väike eelvaade.

http://www.upload.ee/image/5779803/20160503_221258.jpg


Crawl.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.16 07:28 Tsiteeri


Harjutan laupäevaks sabas sõitmist e. kandilised lähevad tööle.

http://gallery.jogevest.com/Autod/Audi%20V8%204.2/2016.05.04/WP_20160504_001.jpg

rkrimm'le vihje, kust radikat otsida:
http://gallery.jogevest.com/Autod/Audi%20V8%204.2/2016.05.04/WP_20160504_003.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 04.05.16 09:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jürgen
Harjutan laupäevaks sabas sõitmist e. kandilised lähevad tööle.


Ma mõtlesin, et lasen V8 ette kui Tallinna poole keerasime, aga oldi minugi vastu viisakas ja lasti vahele. :)
Palju pole jäänud. Loodetavasti saavad kõik V8-d kokku laotud ja veerevad ka kohale. Mul endal veel homme tagumiste rattalaagrite vahetus ja uus sillastend ootamas. Siis jääb ainult seest-väljast pesta-puhastada. :)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
haliseja001
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.10
Asukoht: Jõgevamaa/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 86a 2.2T 10V, Audi a6 c4 95.a 2.5AEl quattro

postitati 04.05.16 19:29 Tsiteeri


Tere teile kõigile ka.
Mõtlesin, et astuksin laupäeva hommikul läbi palamuselt, kuid minu avant ei ole sellises seisus, et temaga tänavatel liigelda. Ise olen peaaegu kohalik, kuid ei tea, kas c5-ga on mõtet tulla piiluma?

Või kas üldse tasub tulla, kui te muuseomisse lähete?

Sander


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SalmA
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Tallinn/Rapla/Lokuta
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Sedan 2.5 TDI 90

postitati 04.05.16 22:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: haliseja001
Tere teile kõigile ka.
Mõtlesin, et astuksin laupäeva hommikul läbi palamuselt, kuid minu avant ei ole sellises seisus, et temaga tänavatel liigelda. Ise olen peaaegu kohalik, kuid ei tea, kas c5-ga on mõtet tulla piiluma?

Või kas üldse tasub tulla, kui te muuseomisse lähete?

Sander


No autodes vabu kohti ju on. Sõidad kellegiga kaasa:cool:



SalmA


Some seek forgiveness, others escape...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 05.05.16 13:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: haliseja001
Tere teile kõigile ka.
Mõtlesin, et astuksin laupäeva hommikul läbi palamuselt, kuid minu avant ei ole sellises seisus, et temaga tänavatel liigelda. Ise olen peaaegu kohalik, kuid ei tea, kas c5-ga on mõtet tulla piiluma?

Või kas üldse tasub tulla, kui te muuseomisse lähete?

Sander


Me ei saa jah keelata Palamusel ringi liikumist. :) Lihtsalt seltskond läheb muuseumi, kuhu on piletid ostetud. Eks neid saab samuti kohapealt osta, kuid kui orienteerumisel ei osale, siis pole seal ka erilist pointi istuda.
Üldiselt on summa kõigile sama, nagu ka eelnevalt välja on öeldud ehk 30 eurot. Kes kui palju selle raha eest nö "tarbib", on endi valida. :)

NB! Kohad tagab laekunud ülekanne minu kontole, mille saadan, kui avaldatakse soovi mingil kujul osa võtta! :)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 05.05.16 20:05 Tsiteeri


Nii, seoses sellega, et põhimõtteliselt kaks nädalat pole töö juurest normaalsel ajal tulema saanud ja kuna pole veel leidnud osasid detaile, siis minu v8 võib nimekirjast maha kitkuda, jälle. Meie siis oleme rkrimmi masinas omale kohad bronninud.


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 06.05.16 06:48 Tsiteeri


Mida sul vaja on , et liikuma saada ?


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 06.05.16 07:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Mida sul vaja on , et liikuma saada ?


Kastipatju ja stabika pukse vist. Kumbagi mul kiirelt pakkuda pole, kui üldse. Stabikapuksidele leiaks veel lahenduse, kui asjad näppu võtta ja vaatab kohapealt liglähedased välja.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 06.05.16 08:51 Tsiteeri


Manu kasti käppasid peamiselt ja aega.


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 06.05.16 09:39 Tsiteeri


Hommikul jääb siis nii nagu Kivikas mainis?

Hiljemalt 8.30-ks Ülemiste parklasse(kuhugi keskele et näha oleks):D
Ning siis mööda Piibet liikuda.


Crawl.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 06.05.16 09:47 Tsiteeri


Tunnistage ülesse, kes Vanakesi kiusab: kütusehind tõusis :D

Ma plaanin nõks enne 8't Sakust Ülemiste poole startida... võiks nagu piisav varu olla.
Edit: Kas Piibele ronime üle koleda Peterburi mnt või teeremondis oleva Jüri ristmiku?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 06.05.16 09:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jürgen
Tunnistage ülesse, kes Vanakesi kiusab: kütusehind tõusis :D

Ma plaanin nõks enne 8't Sakust Ülemiste poole startida... võiks nagu piisav varu olla.
Edit: Kas Piibele ronime üle koleda Peterburi mnt või teeremondis oleva Jüri ristmiku?


Sellepärast ei olegi mõtet meil "Teeme ära" kampaanias osaleda, raisad kiusavad vägisi. Või noh, teisalt - mitu vanakest on siiski korda tehtud selleks päevaks. :D

Mul oli sama plaan, Jurgen, et 8-st liikuma hakata Sakust. Läheme Konsumi juurest? Piibele minek jääb vist jah Peterburi teelt. TarmoT ja end3l juhatavad.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rkrimm
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2TT man projekt; S6 2,2t man.

postitati 06.05.16 10:40 Tsiteeri


Ma arvatavasti teen sellise triki, et ülemistesse tulen V8ga. Kuna aga roolivõimupump on siit ilmast lahkumas siis tripile ma temaga ei tule. Näitan ette, et olemas ta on ning liigub ka kuid sõitu tulen siiski essiga. Et siis teen kiire vahetuse ning sõidan kolonnile järgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 06.05.16 11:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rkrimm
Ma arvatavasti teen sellise triki, et ülemistesse tulen V8ga. Kuna aga roolivõimupump on siit ilmast lahkumas siis tripile ma temaga ei tule. Näitan ette, et olemas ta on ning liigub ka kuid sõitu tulen siiski essiga. Et siis teen kiire vahetuse ning sõidan kolonnile järgi.


No aga äkki ikka venitab sihtkohta välja? Tagasi saab kasvõi slepis :D

Ja orienteerumiseks leiab kindlasti kohti ka kaardilugejana... Ma ei ole isegi veel kindel, kas orienteeruda üksi viitsin, kuna siresäärne kaardilugeja ei saa osaleda. Aga ilmselt niisama 5h passida on veel igavam + jutt saadavatest muljetest tundub ikkagi ahvatlev...


Ilus oleks mingi ühispilt ikkagi teha, kus võimalikult palju ka v8 isendeid. :)



Kivikas, OK - 7:55'ks lohistan end Konsumi ette.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 06.05.16 11:54 Tsiteeri


Tartus koguneme kesklinna/Turu Statoili ette ca 9:30 ajaks. Sealt palamusele hakkame sõitma nii 9:40 või natuke peale. Peaks kenasti tallinnlastega samal ajal saabuma :) Hetkel peale audiQ keegi tulemas Tartlastest minuteada pole.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 06.05.16 13:30 Tsiteeri


Kas saarelt tulijad jõuavad ka hommikul kella 8:30-ks Ülemistele?


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 06.05.16 13:37 Tsiteeri


Ning kas *mitte* vanakest saab enne kella 11 kusagile ära majutada, et edasi nahkdiivanile kolida ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 06.05.16 13:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RKsilver
Ning kas *mitte* vanakest saab enne kella 11 kusagile ära majutada, et edasi nahkdiivanile kolida ?


Ma võin su peale ka võtta kodust. Või sõidad mu juurde hommikul.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 06.05.16 13:50 Tsiteeri


Pigem mure see, et peale yritust vaja asap pärnu kihutada :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 06.05.16 13:57 Tsiteeri


Ma pakun, et Zoig saab su auto majutuskohta ära sõita. Nad on Riimakuga ühe autoga, seega kui just kohe hommikul kesvamärjukest tarbima ei hakka, siis on ühe auto transport võimalik.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
RaidoT
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.11.04
Asukoht: Tallinn / Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 TQ 20v -89, Audi V8 4,2 -92, Audi A8L 4,2TDi -08

postitati 06.05.16 14:04 Tsiteeri


Nagu mõned möödujad eila nägid siis oli käsil mõlema auto puhastus, seega mõlemad vanakesed homme rivis.

Sama laadne küsimus tekkis ka meil eile et kui orienteerume ühe vanakesega siis kas start ja finish samas kohas või kui ei siis mis moodi oleks mõistlik ühe nö "üleliigse" vanakese transport startdist finishisse/majutuskohta lahendada :)


Väsimus muudab meid kõiki argpüksideks!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 06.05.16 14:22 Tsiteeri


Ei, ei. Start on Palamuselt ja finish ikka majutuskohas. Kuid arvan, et kõik on lahendatav. Meil peaks neid osalejaid mõni olema, kes on mitmekesi, kuid ei orienteeru.

EDIT: Tore, et möödumist kuulda oli. :) Selle tulemusena selgus, et signaali ja maki koostööl tekib kõlaritesse ragin, kurat teab, mismoodi.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 06.05.16 14:43 Tsiteeri


Auto sai "kustud, pestud, kammitud" (ma vihkan pigi - ei ole rassist).
Nüüd põlvpükstele veel vaja viigid sisse ajada, kikilipsult tolm maha pühkida ja traksid ära timmida - homme koolis näeme rsk.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.1% - SQL: 50.9%]