Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A6 c6 3,2 - 2004 - bufu89 (Vastuseid: 56 | Vaatamisi: 13303)
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 09.03.16 18:49 Tsiteeri


Sai paar tundi tagasi külmkäivitust proovitud ja kurvastuseks ei käivitu ikka esimese korraga ja ilma gaasi andmata.
Kui käima läheb jäävad pöörded 400-500 vahele lonkama ja kui ise pedaali natuke all hoiad siis jäävad pöörded 1100 peale.
Peale esimest kiirendust hakkas ka mootori tuli põlema.
Ootan õlifiltri kopsiku ja sinnakuuluvad muud vidinad ära ning siis uuesti Aasta autosse.
Täna jõudsid S-line uste liistud kohale, esmaspäeval saab värvi peale ja saab vanad kõverikud uutega asendada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 09.03.16 20:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bufu89
Tsitaat:
Algselt postitas: Aimarrr
Pfff... Ma mingi juut ei ole aga kui kontrolli ei taha ja on veel "spetsialist" ka kaasas siis ma olen küll kõik vennad metsa saatnud. Oma viga kui ei oska vaadata. Sellise jutu, et toob auto tagasi naeraks küll välja :D


Kui sa nüüd natuke tarbiakaitse seadusi tead siis sa võid iga asja tagasi viia ;)
Müügi kuulutuses ja jutus oli auto mootor heas korras , proovisõitu tehes tuli välja ,et mootori tuli põleb ja pidi olema karteri tuulutuse viga. Ostes kauplesin lisaks alla 100 euri ,et mootori tuli enam ei põleks ehk siis karteri tuulutuse korrastamise raha. Kui esialgu Aardla autos käisin väideti ,et mootor on lootusetus seisus ja üldse vigu nii palju ,et kui võimalik siis tagastada auto. Sellest ma ei lasknud end häirida ja viisin auto Aasta autosse, seal tehti selgeks mis on vaja kohe vahetada ja mis lähiajal ning sellesuhtes saime ka müüjaga kaubale, nii ,et nagu ma ütlesin ma ei kurda ostu üle. Tegemist vajab aga saab asja.
Müügi kuulutus on siin :
http://soov-ee.postimees.ee/8122-audi-a6-c6/details.html

Kena naistepäeva !

Tarbijakaitseseadus kehtib ainult juriidilise isikule, eraisikute vaidlused vaidlustab aint kohus :)
teoreetiliselt kui mingi ülitäpne ostumüügi leping teha siis saab ka eraisikuga vaielda ehk.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 09.03.16 20:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Tsitaat:
Algselt postitas: bufu89
Tsitaat:
Algselt postitas: Aimarrr
Pfff... Ma mingi juut ei ole aga kui kontrolli ei taha ja on veel "spetsialist" ka kaasas siis ma olen küll kõik vennad metsa saatnud. Oma viga kui ei oska vaadata. Sellise jutu, et toob auto tagasi naeraks küll välja :D


Kui sa nüüd natuke tarbiakaitse seadusi tead siis sa võid iga asja tagasi viia ;)
Müügi kuulutuses ja jutus oli auto mootor heas korras , proovisõitu tehes tuli välja ,et mootori tuli põleb ja pidi olema karteri tuulutuse viga. Ostes kauplesin lisaks alla 100 euri ,et mootori tuli enam ei põleks ehk siis karteri tuulutuse korrastamise raha. Kui esialgu Aardla autos käisin väideti ,et mootor on lootusetus seisus ja üldse vigu nii palju ,et kui võimalik siis tagastada auto. Sellest ma ei lasknud end häirida ja viisin auto Aasta autosse, seal tehti selgeks mis on vaja kohe vahetada ja mis lähiajal ning sellesuhtes saime ka müüjaga kaubale, nii ,et nagu ma ütlesin ma ei kurda ostu üle. Tegemist vajab aga saab asja.
Müügi kuulutus on siin :
http://soov-ee.postimees.ee/8122-audi-a6-c6/details.html

Kena naistepäeva !

Tarbijakaitseseadus kehtib ainult juriidilise isikule, eraisikute vaidlused vaidlustab aint kohus :)
teoreetiliselt kui mingi ülitäpne ostumüügi leping teha siis saab ka eraisikuga vaielda ehk.


Müüjaks oli firma ;) Aga see selleks nüüd, nagu te eestpoolt lugeda võite on osapooled tehinguga rahul ja saavutanud täieliku kokkuleppe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 11.03.16 21:29 Tsiteeri


Esimesed led tuled käes, kas keegi oskab öelda kas nende tulede tööle saamiseks pean ma midagi veel otsima/ ostma ?( takisteid,blokke,releesi)
Aasta autost öeldi ,et pean laskma tuled programeerida ledi peale ümber?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harri_K
huviline



Registreerunud 08.05.08
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.16 16:03 Tsiteeri


Sina need siis bronnisidki :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 12.03.16 20:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harri_K
Sina need siis bronnisidki :D


Nii see tõesti oli, lukk juba peal ja toimib ilusti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 12.03.16 20:36 Tsiteeri


[img]http://http://fotoalbum.ee/photos/ignar89/109792953[/img]


Uued veljed all,vanad läksid kohe müügiks.
Võrreldes 17" üsna hull sõita (valib teed ja p.rse tunneb iga asfaldi kivi ära) aga ilu nõuab ohvreid.Nüüd oleks vaja mingit tagasihoidlikku madaldust, aga see juba suvel, enne vaja mootor tööle saada.
Ja pagasi luku vahetasin ka ära, kuna ei tea millal selle tagaosa faceliftimise juurde jõuab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 15.03.16 17:16 Tsiteeri


Täna siis lootsin autole uued tuled külge saada ,kuid kui tuled töökotta viisin sai selgeks ,et üks tuli on läbi põlenud :D ja pean oma seniste tuledega leppima. Vaatan ebay-st äkki leidub mingeid parandus komplekte led tule remondiks vms . eks näis. vb mõistlikum kuskilt teine tuli otsida. Äkki kellegil on pakkuda vasakut fl led tuld. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 17.03.16 19:25 Tsiteeri


Nii nüüd on tuled lahti tehtud ja veendutud ,et vasaku tule led on läbi põlenud ja üllatusi tuli veel. neid tulesi on varem kõvasti "tuunitud" mingid valed reflektorid jne. Saan teisipäeval uued led moodulid ja tuled pannakse kokku ning siis võib keegi need endale osta, ise ostan ilmselt uued.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 17.03.16 19:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bufu89
Nii nüüd on tuled lahti tehtud ja veendutud ,et vasaku tule led on läbi põlenud ja üllatusi tuli veel. neid tulesi on varem kõvasti "tuunitud" mingid valed reflektorid jne. Saan teisipäeval uued led moodulid ja tuled pannakse kokku ning siis võib keegi need endale osta, ise ostan ilmselt uued.


Mõned pildid

[img]http://http://fotoalbum.ee/photos/ignar89/109806451[/img]

[img]http://http://fotoalbum.ee/photos/ignar89/109806449[/img]

[img]http://http://fotoalbum.ee/photos/ignar89/109806447/[/img]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 17.03.16 20:07 Tsiteeri


Kas kellegil on kokkupuudet Carolim.ee-s müüdavate led tuledega. Ei tea kas otsida teised tuled kuskilt läti /leedu avarustest või siis teha kiire ost sealt.

http://carolim.ee/a6/8196-audi-a6-c6-drl-xenon-esituled.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 06.04.16 18:12 Tsiteeri


Täna sain siis led tuled lõpuks ette, nüüd järgmine jama nendega ,kuna varem olid tuled kurvitule funktsiooniga siis nüüd vaja esitule moodulit( pidi asuma kindalaeka all) mis on ilma kurvitule funktsioonita, ehk siis auto pealt millel on kõige tavalisemad tuled ees. Halb on see ,et ma ei tea milline see moodul välja näeb ja ega varuosa koodi.
Lähi ajal vaadatakse ka auto mootorit, kuna varsti hakkab see käivitamine starterile ja endal ka imelik autot käivitada nagu zigulit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karly
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.16 18:27 Tsiteeri


Minu mäletamist mööda sai kurvi tuled kodeeringuga ära kaotada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 06.04.16 19:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: karly
Minu mäletamist mööda sai kurvi tuled kodeeringuga ära kaotada.

Mulle öeldi ,et ei saa, käis mitme venna juures , kõik alguses arvasid ,et kuidagi ikka saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 06.04.16 19:56 Tsiteeri


S-line liistud
[img]http://http://fotoalbum.ee/photos/ignar89/109863847[/img]

Vähe värskem pilt

[img]http://http://fotoalbum.ee/photos/ignar89/109863851/[/img]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 09.06.16 19:30 Tsiteeri


Hiljuti sai tehtud masinale veermiku kontroll ja täna said alla uued amordid koos sinna kuuluvaga ja uued piduriklotsid.
Kui nädala lõpul aega saan siis saab ka uue stange ette.
Kuna varsti peaks uute rehvide peale mõtlema siis ei tea kas 245/40 R19 oleks mõeldav ,hetkel all 245/35 kuid koopavahe nii suur ja madaldust väga ei taha,kui just kellelgil midagi head pehmet madaldust pakkuda pole.
Ja kahjuks pean tõdema seda ,et maaler kes mu auto tiibasi ja karpe värvis ,ei ole oma tööga väga sina peal või läks tal lihtsalt midagi halvasti ,kuna tiiva servadel on juba näha roostet,peab laskma kuskil kindlamal vennal üle teha.
Aga muidu on masin aus olnud, kalla ja talla. Varsti peab ainult selle mootori jama ette võtma aga selleks peab veel raha koguma :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 19.07.16 19:08 Tsiteeri


Nüüdseks mootoril juba kolmas sisselaske kollektor peal( kasutatud ) ja pean tunnistama ,et oleks mõistlik kohe uus osta.
Mootori pool on tegemises nüüdseks Tallinnas Flameko oü autohoolduses. vahetusse läheb vasak kollektor ja karterituulutus klapp ja mõned väiksemad asjad veel,eks ole näha kas saab paremaks ka. Lisaks veel läksid vahetusse esimesed pidurid ja järgmine nädal lähevad vahetusse tagumised piduri suppordid.
Kui nende asjadega korras siis ootan juba järgmist palgapäeva ,et saada tagaosa faceliftimisega alustada. Ja enne talve oleks uusi esitulesi vaja ,kuna need mis ees on küll ilusad aga õhtul jääb ikka lahjaks ja neil puuduvad kurvitule funktsioonid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
trancer01
huviline



Registreerunud 25.03.09
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.16 10:42 Tsiteeri


Osta jah uued esituled,siis vanad saad mulle kohe ärida.:D duo


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 22.07.16 04:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: trancer01
Osta jah uued esituled,siis vanad saad mulle kohe ärida.:D duo

Sellele kannatab mõelda aga siis peaksid kindlasti öövaatlus seadme ka ostma :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 28.07.16 17:34 Tsiteeri


Auto remondist käes, esialgu juba tundus ,et kõik ongi korras,kuid ei ..nii lihtsalt need asjad ei lähe. Mootori tuli jälle põleb.
Järgmine nädal uuesti diagnostikasse ,vaatab mis siis saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 05.09.16 20:11 Tsiteeri


Nii vahepeal on auto saanud endale uued õõtsad ja kõik muud vahetust vajavad sillaosad ja uued esimesed pidurid.
Sai pandud taas uued rehvid , nüüd siis 245/40 r19 tunduvalt mugavam sõita kui 35 profiiliga. Ja sai tehtud sillastend.
Uuriti ka mootorit ,kuid ega väga targemaks pole saanud. Sai proovitud uut gaasiklappi kuid ei midagi . Nüüd kas vanoste viga või ketid. Kui ketid siis tuleb see masin vist sinna paika jätta, aga veel ei kaota lootust .
Kui kellelgi on töökorras 3,2 AUK mootorit pakkuda siis oleks ka täitsa huvitatud.

Ma pole siia veel pilti lisanud facelift esiosast kuid ka see on juba natuke kannatada saanud .. nimelt kaks nädalat peale uut esi stanget, leidis see paraja kõrgusega äärekivi kuhu uus värv maha jätta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 13.02.17 09:59 Tsiteeri


Üle pika aja on autoga midagi muutunud , täna õhtul peaksin auto kätte saama Rakverest MP motorsist ,kus leiti viga ja tehti veel nipet näpet ära, põhi viga oli hoopis nuka solenoidides, mootor käivitub ilusti ja töötab ühtlaselt , mootori tuld enam põlema ei viska. vahetati ka KKK tihendid ja uued küünlad. Ühtlasi sai pandud uued zimmermanni ventileeritavad pidurid kuna nende odavamate pidurite pidev vahetamine ei tule sugugi odavama vist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-WMX-
huviline



Registreerunud 18.12.09
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 3.2FSI S-line

postitati 17.02.17 21:54 Tsiteeri


Mul sama mootoriga isend ja mul mootori poole pealt vedanud. Ma olen vaid vahetanud klapikambrikaane tihendid, nukkvõlli solenoidid ja lasknud sisselaskeklappide puhastuse teha Jõujaamas. Ketid koos muu üritusega on eelmine omanik õnneks ära vahetanud. Endal pole selle mootori kohta midagi halba öelda, mootor korras siis liigub küll, eks kõigil mootoritel omad head ja vead välja kujunenud.
Loodan, et lasid kõik nukkvõlli solenoidid ära vahetada (4 tk neid), sest üksikult vahetades tulemust ei saa. Minu autol oli minek uimase võitu ja venitas piirajas käike. Kui kõik neli solenoidi ära vahetasin siis jäi mulje nagu autol oleks uus mootor peal, mineku vahe oli ikka väga suur. Tüüpviga ongi, et need solenoidid jäävad kinni ja siis niinimetatud "vanos" ei tööta ning vääne seepärast olematu.
Aga jah, soodsa hinna eest korraliku A6 C6 ei saa, olgu diisel või bensiin. Kui eelmine omanik hoolduse osas hoolas pole olnud siis võib remontimine kohati tunduda nõiaringina. Sõbrale sai hiljuti diisel C6 ostetud ja vaatamas sai käidud keskmises hinnas olevaid autosid ja isegi need olid sellised, et "heaks" saada siis vähemalt 1000 eurot vaja alla panna. Kahjuks Eesti autoturg on selline nagu ta on, "heas korras" autost arusaamine väga erinev inimestel.

Igatahes nael kummi sulle ja ehk saad mootori lõpuks korralikult korda ning saad nautida hea minekuga ja mõnusa madala häälega V6 mootorit.


m.k
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
nimi
huviline



Registreerunud 15.01.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8tq STW, B5 S4

postitati 18.02.17 07:49 Tsiteeri


Palju sellel 3.2 reaalne kütusekulu on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-WMX-
huviline



Registreerunud 18.12.09
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 3.2FSI S-line

postitati 18.02.17 09:23 Tsiteeri


Ma sõidan tavaliselt linn 50% ja trass 50%, keskmine tuleb 10L/100km ning see pole kompuutri näit, olen paagi täis pannud, näiteks 200km maha sõitnud ja uuesti paak täis, täpselt 20L läheb peale. ( Pole ökosõit ) Kui linn ja foorist foori sõit siis alla 13 ei saa. Suvel trassi sõita siis saab 7,5-8L/100km.


m.k
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 71.5% - SQL: 28.5%]