Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A6 c6 3,2 - 2004 - bufu89 (Vastuseid: 56 | Vaatamisi: 13279)
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 18.02.16 18:28 Tsiteeri
Audi A6 c6 3,2 - 2004 - bufu89



Eile õhtul sain taas Audi omanikuks. Autoks siis hõbedane a6 c6 sedaan kerega 3,2 188kw isend. Otsitud sai juba paar nädalat midagi kas c5 s6 või c6 3,2 või 4,2 aga lõpuks sai hind määravaks ja tuli see 3,2 ära.
Sõidetud sai masinaga ligi 200 km ja juba ta seisab Tartus Aardla autoteeniduses. Tundub ,et nimekiri pikk mis tegema peab :D aga hetkel veel optimistlik.
Mootori tuli põleb - väidetavalt karteri tuulutus
Turvapadja tuli põleb
Tagaluugi andur näitab pidevalt avatud olekut.
Parem xenon tuli kustunud
Parem el peegel ei soojenda ja ilmselt ei saa kogu peegel elektrit.
Põhja alla tekkis paar õli täppi- see huvitab mind täiega :D
Külm käivitusel tuli teha umbes 10 käivitust ,et masin käima jääks- see oli ka päris põnev.
Hetkel väga ei meenugi muud. Sillad vaiksed ja mootor uriseb ühtlaselt, käigud sujuvad, salong ilus puhas must s-line nahk.
Nüüd ootan ära mis töökojast õeldakse ja kui kalliks see nali läheb. Ning siis vaatame kas veel naeran.
Muidu sai tellitud juba facelift esistange koos s-line udukatega. Ja plaan tumedad 19" vossen veljed. Ning kui masin korras siis facelift tagaosa(Luuk, stange ,tuled) luuki pole veel järelturus leidnud.
Pildid lisan kui auto tagasi minu käes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 20.02.16 06:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bufu89
Eile õhtul sain taas Audi omanikuks. Autoks siis hõbedane a6 c6 sedaan kerega 3,2 188kw isend. Otsitud sai juba paar nädalat midagi kas c5 s6 või c6 3,2 või 4,2 aga lõpuks sai hind määravaks ja tuli see 3,2 ära.
Sõidetud sai masinaga ligi 200 km ja juba ta seisab Tartus Aardla autoteeniduses. Tundub ,et nimekiri pikk mis tegema peab :D aga hetkel veel optimistlik.
Mootori tuli põleb - väidetavalt karteri tuulutus
Turvapadja tuli põleb
Tagaluugi andur näitab pidevalt avatud olekut.
Parem xenon tuli kustunud
Parem el peegel ei soojenda ja ilmselt ei saa kogu peegel elektrit.
Põhja alla tekkis paar õli täppi- see huvitab mind täiega :D
Külm käivitusel tuli teha umbes 10 käivitust ,et masin käima jääks- see oli ka päris põnev.
Hetkel väga ei meenugi muud. Sillad vaiksed ja mootor uriseb ühtlaselt, käigud sujuvad, salong ilus puhas must s-line nahk.
Nüüd ootan ära mis töökojast õeldakse ja kui kalliks see nali läheb. Ning siis vaatame kas veel naeran.
Muidu sai tellitud juba facelift esistange koos s-line udukatega. Ja plaan tumedad 19" vossen veljed. Ning kui masin korras siis facelift tagaosa(Luuk, stange ,tuled) luuki pole veel järelturus leidnud.
Pildid lisan kui auto tagasi minu käes.


Nüüd kui esimene ülevaatamine tehtud ja asi enamvähem selge,tekkis juba mõte auto tagasi vanale omanikule anda, aga selgus ,et müüja on äärmiselt viisakas ja korvab kõik varjatud vead.
1 tagumine tagumine amort tühi
üks sisselaske kollektor vajab vahetust
mõned väiksemad andurid
lisaks mingid nukkvõlli solenoidid( pidi kalliks minema)
Airbagi ahelas mingi jama ( ei usu ,et midagi tõsist)
õli tilgub õlifiltri ja kanna vahelt (tihendi viga)
Parema tahavaate peegli klaas vaja vahetada
pagasiluugi lukk vaja vahetada

Üks asi sai tehtud ka :D parem xenon pirn vahetatud :D Algus tehtud
Teisipäeval Aasta autosse diagnosti ja siis remondi kalkulatsiooni tegema.
Pagasiluugi lukk vaja vahetada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 20.02.16 06:22 Tsiteeri


[img]http://http://fotoalbum.ee/photos/ignar89/sets/1453329[/img]

Üks pilt ka,mis pole küll minu tehtud aga siis natuke aimu mis masinaga tegu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 20.02.16 08:26 Tsiteeri


Loodan, et said ülisoodsalt selle auto kätte. See on ehe näide sellest, miks tasub alati enne "kallima" auto ostu teha ostueelne kontroll. Igatahes edu autoga ja hea, et eelmine omanik normaalne on ja üldse kõnesid vastu võtab :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raimo21
huviline



Registreerunud 21.08.09
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 20.02.16 09:14 Tsiteeri


Kiirmüügi hinnaga üritati seda müüa päris pikalt. Ala 5k vist oli hind.
Krt kahtlen küll et eelmine omanik midagi kinni maksab, kui auto odavaima turuhinnaga ära annab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 20.02.16 23:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raimo21
Kiirmüügi hinnaga üritati seda müüa päris pikalt. Ala 5k vist oli hind.
Krt kahtlen küll et eelmine omanik midagi kinni maksab, kui auto odavaima turuhinnaga ära annab. [/quote
Jah hind jäi alla 5 K ja luges ka vead ette mis pidid küljes olema ,enamjaolt siis nn iluvead, värv koorub ja tagumised tiivad kobrutavad.Salong ilus puhas va. lagi tundub ,et keegi on sinna kusenud. Kuid müüja üllatavalt normaalne ja lubas need vead hüvitada mis esialgu varjatuks jäid.
Ja kui teisipäeval tõesti Aasta autos öeldakse ,et masin ikka liiga läbi siis annan auto tagasi, ning tuleb midagi muud otsida. See isegi lihtsam..



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 20.02.16 23:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: charley
Loodan, et said ülisoodsalt selle auto kätte. See on ehe näide sellest, miks tasub alati enne "kallima" auto ostu teha ostueelne kontroll. Igatahes edu autoga ja hea, et eelmine omanik normaalne on ja üldse kõnesid vastu võtab :).


Jah. Kuna hind jäi alla turu hinna siis otsustasin ,et lepin nende vigadega mis võivad tekkida, kuna revalis tehtud ketivahetused ja hooldused siis arvasin ,et väga hull ei ole. Aga omad vitsad peksavad :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JanisL
klubiliige



Registreerunud 27.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1.8 TQ 2003

postitati 21.02.16 05:30 Tsiteeri


Kui need suuremad tööd tehtud saad,siis saad vähemalt südame rahuga sõita edasi mitte " oodata " kui need tulla võivad mingi aeg:)
Kena auto muide:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 21.02.16 13:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanisL
Kui need suuremad tööd tehtud saad,siis saad vähemalt südame rahuga sõita edasi mitte " oodata " kui need tulla võivad mingi aeg:)
Kena auto muide:)


Jah,ma ise mõtlen samuti ,et kui oleksin ostund mõned teise 9K -ga oleks võinud samamoodi minna, nüüd sain auto pm poole odavamalt ja saan olla kindel mis nüüd vahetatud on.
Pildilt tundub hea ja õhtul tundub ka hea , tegelikult kerel ikka kahjustusi usinalt, aga sellega hakkan peale mootori remi. tegelema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 22.02.16 14:04 Tsiteeri


Mis ikka, vead teada, timmid ära ja pikalt järgnevad km siis muretud. Ridade vahelt lugedes arusaadav et pooleveoline ning kästikast? Viimane muidugi väärt "lisa". Huviga jälgin taguosa faceliftimis protsessi kulgemist. Annab palju juurde küll need kitsad sabatuled. Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 22.02.16 18:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Mis ikka, vead teada, timmid ära ja pikalt järgnevad km siis muretud. Ridade vahelt lugedes arusaadav et pooleveoline ning kästikast? Viimane muidugi väärt "lisa". Huviga jälgin taguosa faceliftimis protsessi kulgemist. Annab palju juurde küll need kitsad sabatuled. Edu!


Jah vaikselt tuleb neid vigu kaotama hakata.Täna juba auto Tartu Aasta auto hoolduses oodel :) Tegemist ikka täitsa quattroga ja automaat kastiga :D
Jah need facelifti tuled ikka palju etemad kui need vanad. Hetkel otsin Facelift tagaluuki, kõige odavam mida on pakutud on 850 euri, loodan ikka natuke soodsamalt saada.Ülejäänud detailid saab järelturuna üsna mõistliku hinnaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 25.02.16 07:08 Tsiteeri


Auto jälle minu käes. Turvapadja tuli kustus- tagumise parema turvapadja juhtmed olid katki.
Leiti veel ,et nn. kõrgsuvepump ja tõukur on ära(pidavat 2.0 ja 3.2 bensude tüüpviga olema), järgmine neljapäev saab need juba uued külge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 01.03.16 17:46 Tsiteeri


Uus pump ja tõukur käes, nüüd vaja ainult peale panna :) Ja hetkel auto maalri käes, tagumised tiivad,uksed ja karbid saavad uue värvi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 07.03.16 18:41 Tsiteeri


Nii, lõpuks on mootori tuli kustunud, uus pump peal ja mootor töötab ilusti. Nüüd leiti ,et vaja vahetada õlifiltri kopsik ja mingi lõdvik.
Uued esituled tellisin ka ära kahe nädala pärast peaks juba kohale jõudma.
Laupäeval peaks kätte saama uued veljed ja suverehvid, loodan ,et istuvad ilusti alla. 19"x 8,5" Et 35 Rehv: 245/35 19
Pilt veljest:


[img]http://http://fotoalbum.ee/photos/ignar89/109778435[/img]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
DFR
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.13
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 c6

postitati 07.03.16 19:05 Tsiteeri


Veljed istuvad ilusti alla :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meisner
huviline

Avatar


Registreerunud 28.12.15
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 4.2TDI

postitati 08.03.16 08:52 Tsiteeri


Kas ostsid tutikad veljed või kasutatud.Endal soov samasuguseid s-line omasi saada.Ja mis hind oli kui saladus pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on foorumis

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 08.03.16 14:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bufu89
Uus pump ja tõukur käes, nüüd vaja ainult peale panna :) Ja hetkel auto maalri käes, tagumised tiivad,uksed ja karbid saavad uue värvi.


Endine omanik müüs poolmuidu hinnaga auto ja nüüd maksab veel kogu jutu kinni?
Jaga numbrit, ostaks kah midagi :D


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 08.03.16 17:18 Tsiteeri


Jah jutuks oli hea :D Aga pumba maksis vähemalt kinni. Sõbrad tegid nalja ,et jah äkki see kutt müüb veel midagi :D ,et siis saaks hea auto teha. Aga nüüd auto sõidukorras ja ei saa ostu üle kurta. Nokitsemist vajab aga arvestades hinda on masin väga hea. Kui uued stanged küljes, siis on vaja mõnd ilusat haruldast värvi mis sobiks sellele autole,ilmselt lasen üle kiletada,kuna see hõbedane ei ole ikka üldse see õige.

Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: bufu89
Uus pump ja tõukur käes, nüüd vaja ainult peale panna :) Ja hetkel auto maalri käes, tagumised tiivad,uksed ja karbid saavad uue värvi.


Endine omanik müüs poolmuidu hinnaga auto ja nüüd maksab veel kogu jutu kinni?
Jaga numbrit, ostaks kah midagi :D



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 08.03.16 17:24 Tsiteeri


Veljed tutikad kuid replicad, koos rehvidega millel 6 mm mustrit 490 euri , lähen velgedele laupäeval järgi, (müüja vene rahvusest, seletas ,et kui vaja saab juurde tellida) enamvähem mingi selline asi ,et ta tellib kuskilt veljed ja paneb siin rehvid peale ja läheb müüki. Annan infot kui veljed käes ja müüja ülevaadatud. Tegin ettemaksu ja loodan ,et veljed ka minuni jõuavad :D
Tsitaat:
Algselt postitas: meisner
Kas ostsid tutikad veljed või kasutatud.Endal soov samasuguseid s-line omasi saada.Ja mis hind oli kui saladus pole.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Luikpoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: C7, B4 cabrio

postitati 08.03.16 19:20 Tsiteeri


Auto oli minu kasutuses, ning minu müüdud, raha olin nõus muidugi tagasi maksma, kuna neid vigu ei teadnud. Ise sain auto eest isegi rohkem, kui lootsin, niiet mina olen rahul.

Kuid jõudu selle roikaga, hoian huviga silma teemal peal, et sellele uuesti elu sisse maksad :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Aimarrr
huviline



Registreerunud 07.09.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.16 19:59 Tsiteeri


Pfff... Ma mingi juut ei ole aga kui kontrolli ei taha ja on veel "spetsialist" ka kaasas siis ma olen küll kõik vennad metsa saatnud. Oma viga kui ei oska vaadata. Sellise jutu, et toob auto tagasi naeraks küll välja :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Luikpoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: C7, B4 cabrio

postitati 08.03.16 20:14 Tsiteeri


eitea, ei ajand seda raha nii taga, veelvähem kedagi ülepe*se tahaks tõmmata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 08.03.16 20:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aimarrr
Pfff... Ma mingi juut ei ole aga kui kontrolli ei taha ja on veel "spetsialist" ka kaasas siis ma olen küll kõik vennad metsa saatnud. Oma viga kui ei oska vaadata. Sellise jutu, et toob auto tagasi naeraks küll välja :D


Kui sa nüüd natuke tarbiakaitse seadusi tead siis sa võid iga asja tagasi viia ;)
Müügi kuulutuses ja jutus oli auto mootor heas korras , proovisõitu tehes tuli välja ,et mootori tuli põleb ja pidi olema karteri tuulutuse viga. Ostes kauplesin lisaks alla 100 euri ,et mootori tuli enam ei põleks ehk siis karteri tuulutuse korrastamise raha. Kui esialgu Aardla autos käisin väideti ,et mootor on lootusetus seisus ja üldse vigu nii palju ,et kui võimalik siis tagastada auto. Sellest ma ei lasknud end häirida ja viisin auto Aasta autosse, seal tehti selgeks mis on vaja kohe vahetada ja mis lähiajal ning sellesuhtes saime ka müüjaga kaubale, nii ,et nagu ma ütlesin ma ei kurda ostu üle. Tegemist vajab aga saab asja.
Müügi kuulutus on siin :
http://soov-ee.postimees.ee/8122-audi-a6-c6/details.html

Kena naistepäeva !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bufu89
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.10
Asukoht: Loksa,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,8 quattro/ audi a6 c6 3,2 quattro/Audi A7 3,0

postitati 08.03.16 20:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Luikpoiss
Hea ,et osapooled ise rahul on :)
(Y)
Auto oli minu kasutuses, ning minu müüdud, raha olin nõus muidugi tagasi maksma, kuna neid vigu ei teadnud. Ise sain auto eest isegi rohkem, kui lootsin, niiet mina olen rahul.

Kuid jõudu selle roikaga, hoian huviga silma teemal peal, et sellele uuesti elu sisse maksad :)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Luikpoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: C7, B4 cabrio

postitati 08.03.16 20:30 Tsiteeri


Kui keegi peaks huvituma siis need veljed on alles ja ootavad kedagi teist neid kasutama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.4% - SQL: 27.6%]