Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Valeo uued kojamehed (Vastuseid: 41 | Vaatamisi: 8890)
ABK 92
huviline



Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Cordoba

postitati 01.12.05 12:06 Tsiteeri


Ben-st ma need ostsingi.
Kas need on ka margi-mudeli-asukohale vastavalt?
Mitte lihtsalt vastavalt pikkusele?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 01.12.05 12:17 Tsiteeri


Minule räägiti ainult pikkusest ja kinnitusest. Kui need OK, siis sobivad.


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 01.12.05 12:37 Tsiteeri


Peaks olema pikkuse erinevus, st et juhi oma on pikem.
Mul on C5 kere vanad luuad autos veel hetkel, võrdlen, aga minu mäletamist mööda oli pikkuse vahe ka C4 kerel.
Ning kataloogidest nii palju, et kuigi ka BOCH pakub AeroTwin kojamehi univresaalkinnitusega, siis vähemalt Pärnu autopoodides leiduvad kataloogid pakuvad BOSH AeroTwini alates 2001/07 ja üles, ehk siis ainult nendele masinatele, millel juba tehase poolt on seda tüüpi kojamehed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ABK 92
huviline



Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Cordoba

postitati 02.12.05 10:16 Tsiteeri


Ei hakka uut teemat tegema, seega küsin siin.
Kas juhipoolse kojamehe pingsuseks on vaja osta uus vars või on põhimõtteliselt võimalik ka neid vedrusid vahetada(kui jah siis millise pingsusega need olema peaks, või lihtsamalt öeldes, kust ma need osta saaks).

Ette tänades,
Hanno


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janz
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2.8 quattro

postitati 02.12.05 18:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ABK 92
Sai siis endale ka need uued valeod ostetud ning tekkis järgnev probleem: juhipoolne ei pühi klaasi täielikult vaid jätab otse vaatevälja pühkimata osa. Kõrvalistuja poolne töötab ideaalselt.
Samas vanad talvised luuad töötavad normaalselt, kui välja arvata üle 100km/h sõites tuule arvestatavat mõju nende efektiivsusele.
Uusi valeosid sai ka omavahel vahetatud, ning tulemus null.
Kas asi võib olla kojamehe varre pingsuses?
Luuad ise peaksid ju mõlema poole omad identsed olema pikkusega 550mm.

Autoks siis C4 S4.


endal siis täpselt sama mure, krt kas tõesti siis väsinud vedru


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pandu
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: autotu :(

postitati 02.12.05 18:31 Tsiteeri


saab panna nii b4-le kui ka golfile.Tule tartu automaailmast läbi ja küsi.kui niisama sõita ei viitsi kirjuta mulle ma vaatan ära kas on mis maksab palju alla saab ja võin kinni ka panna.töötan ise seal.võib küsida ka kõike muud mis huvitab.ex üritan võimalikult kiiresti infi pakkuda :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
C6
huviline



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.2 ja A4 Avant Quattro 1.8T

postitati 03.12.05 12:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andres
Kus juures Hella komplekt, raamita, maksab alla 400.-, ja ma ei usu, et Hella halvem on :D


Käisin eile Automaailmas, aga alla 400- maksvat Hella raamita kojameeste komplekti küll silma ei hakanud. Kahesed komplektid maksid hoopis 695-, mis on juba enam-vähem sama, mis Valeo hindki. :o
Kas oled ikka kindel, et räägid raamita kojameestest?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 03.12.05 18:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: janz
Tsitaat:
Algselt postitas: ABK 92
Sai siis endale ka need uued valeod ostetud ning tekkis järgnev probleem: juhipoolne ei pühi klaasi täielikult vaid jätab otse vaatevälja pühkimata osa. Kõrvalistuja poolne töötab ideaalselt.
Samas vanad talvised luuad töötavad normaalselt, kui välja arvata üle 100km/h sõites tuule arvestatavat mõju nende efektiivsusele.
Uusi valeosid sai ka omavahel vahetatud, ning tulemus null.
Kas asi võib olla kojamehe varre pingsuses?
Luuad ise peaksid ju mõlema poole omad identsed olema pikkusega 550mm.

Autoks siis C4 S4.


endal siis täpselt sama mure, krt kas tõesti siis väsinud vedru


Mul ka ei pühkinud. Läksin poodi tagasi vahetasin ringi. Ja kuni praeguseni ei ole probleeme(ca 1aasta) pühivad küll. Muidugi se intikaator läks ikka tükkaega varem kollaseks kui parempoolne. Parempoolne pole tegelikult siiamaani nii kollaseks läinud. Aga pühivad hästi niiet ei näe põhjust veel ringi vahetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ABK 92
huviline



Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Cordoba

postitati 05.12.05 12:35 Tsiteeri


Nii minu probleem sai lahenduse uue juhipoolse kojamehe varrega( Reval ~400EEK).
Kusjuures käes tundusid mõlema varre vedrud sama jäigad olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 05.12.05 12:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: C6
Tsitaat:
Algselt postitas: andres
Kus juures Hella komplekt, raamita, maksab alla 400.-, ja ma ei usu, et Hella halvem on :D


Käisin eile Automaailmas, aga alla 400- maksvat Hella raamita kojameeste komplekti küll silma ei hakanud. Kahesed komplektid maksid hoopis 695-, mis on juba enam-vähem sama, mis Valeo hindki. :o
Kas oled ikka kindel, et räägid raamita kojameestest?


Sorry, valetasin, kmpl. maksis 455.- (ilma käibeta 385,60, mäletasin seda hinda). Raamita Hella kojamehed. No krt., ma ju tean, mis ma ostsin ja mis autol hetkel ees on. :D :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 05.12.05 13:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaits
Kui Ben Autotarves nende kojameeste kohta uurisin, ütles müügimees, et ainuke probleem, mis neile tagasisidena tulnud, oli just nimelt klaasipuhasti varre väsinud vedrust tingitud kojamehe kehv kontakt klaasiga.


See vedrude väsimine võib olla tulnud harjumusest talvel parkides väänata luuad klaasist eemale...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 07.12.05 11:32 Tsiteeri


kuna valeo kojamehed tundusid arusaamatult kallid, ostsin eile sealt pärnu mnt politsei maja kõrvalt boschi raamita kojamehed, leti hind oli vist 604 eeki. muidu väga vahvad, aga mulle tundub, et b4 'kataloogi mõõt' on mõned sentimeetrid liiga pikk, parempoolne kojamees on ca 5 cm paremalt poolt õhus kui viibib puhkeasendis, muidu pühivad hästi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 07.12.05 13:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
kuna valeo kojamehed tundusid arusaamatult kallid, ostsin eile sealt pärnu mnt politsei maja kõrvalt boschi raamita kojamehed, leti hind oli vist 604 eeki. muidu väga vahvad, aga mulle tundub, et b4 'kataloogi mõõt' on mõned sentimeetrid liiga pikk, parempoolne kojamees on ca 5 cm paremalt poolt õhus kui viibib puhkeasendis, muidu pühivad hästi.


Milline on B4 orig. kojamees? C4 ja ka C5 on parem (kõrvalistuja poolne) kõver, vahe võib sellest tulla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 14.12.05 21:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ABK 92
Nii minu probleem sai lahenduse uue juhipoolse kojamehe varrega( Reval ~400EEK).
Kusjuures käes tundusid mõlema varre vedrud sama jäigad olema.


See nüüd OT, aga jaapanlase (626) uus vars esinduses 1075.- :(, sai naise autole uuritud. Nii et Audit vähemalt juppide osas hea pidada :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 04.04.06 12:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
kuna valeo kojamehed tundusid arusaamatult kallid, ostsin eile sealt pärnu mnt politsei maja kõrvalt boschi raamita kojamehed, leti hind oli vist 604 eeki. muidu väga vahvad, aga mulle tundub, et b4 'kataloogi mõõt' on mõned sentimeetrid liiga pikk, parempoolne kojamees on ca 5 cm paremalt poolt õhus kui viibib puhkeasendis, muidu pühivad hästi.

Ostsin samad Boshi unibversaalkinnitusega raamita kojamehed ja praegu on ainus probleem selles, et kõrvalistuja poolne kojamehe väline ots istub natuke õhus ja kojamees ise pühib juba kehvalt.
Lähedalt vaadates oli see endale kõvasti mustust külge kogunud.
Võrreldes raamiga kojameestega on nende õhutakistus väiksem ja suurtel kiirustel pühkimisega probleeme ei ole.
Pühkimiskvaliteet tundub samas siiski kehvem olema.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 05.04.06 12:07 Tsiteeri


Kui kojamehed tunduvad mustad olevat, siis on abiks klaasi sisse sooned lasta. Ise olen ka nende peale mõelnud, kuid pole veel lasknud teha.


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
keithos
huviline



Registreerunud 23.06.05
Asukoht: Pärnu;Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.0 FSI 2003

postitati 06.04.06 05:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andres
Peaks olema pikkuse erinevus, st et juhi oma on pikem.
Mul on C5 kere vanad luuad autos veel hetkel, võrdlen, aga minu mäletamist mööda oli pikkuse vahe ka C4 kerel.
Ning kataloogidest nii palju, et kuigi ka BOCH pakub AeroTwin kojamehi univresaalkinnitusega, siis vähemalt Pärnu autopoodides leiduvad kataloogid pakuvad BOSH AeroTwini alates 2001/07 ja üles, ehk siis ainult nendele masinatele, millel juba tehase poolt on seda tüüpi kojamehed.
Sama ka Tln. kataloogid!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.5% - SQL: 35.5%]