Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: B5 quattro vibra (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 5054)
vax
huviline



Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal


postitati 04.02.16 10:08 Tsiteeri
B5 quattro vibra



Sorry kui on korduv teema
Auto on 2.4 v6 B5 quattro Avant kerega
Nimelt on seda masinat juba aastaid vaevanud kerge vibratsioon sõites, kuulmise järhi tuleb tagantpoolt.
Avaldub see juba suht madalal kiirusel, 40km/h kuulen kerget madalsagedust tagant, maanteekiirusel muutub see selgelt tajutavaks. Samuti on kohaltvõttes sealkandis tuntav lõtk, sidurdamisel käib kerge kolks.
Olen oma mehaanikuga sellest korduvalt rääkinud, tema väidab, et kardaaniga olevat kõik korras.
Või äkki neid masinaid ei saagi päris vibrast vabaks? Probleem ei ole suur, kuid oleks ju tore auto vaiksemaks saada.
Ideid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Xen0n
huviline



Registreerunud 01.03.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lexus IS250

postitati 04.02.16 10:41 Tsiteeri


Mul oli ka vibra C4 Quattroga, tuli lõpuks välja et kardaani juures olid mitmed liigendid lõtkuga ja kardaan tasakaalust väljas. Kolks on mul siiani, aga see on puudulikust diffri puksist.
Ise arvan, et eks ta ikka kardaaniga sul seotud ole kuidagi, mul ka alguses keegi ei taibanud mis viga on, aga lõpuks pädevas kohas sai selgeks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rallyiff
huviline



Registreerunud 10.04.09
Asukoht: paide
Kasutaja on eemal

Auto: a4 b5 1.9 81kw quattro

postitati 11.02.16 10:28 Tsiteeri


Kas neil kardaanidel on vahet ka?? ntx2.8 ja 1.9?? Kui teate kommenteerida, et kui on vahe siis mis vahe neil on??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
PPiip
huviline



Registreerunud 02.07.15
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9TDi Quattro

postitati 17.03.16 21:37 Tsiteeri


Mul sama mure, siis kui vedu taga (pmst gaas põhjas) tuleb tagant hull värin ja niisama sõites maanteel ka vibra sees, eeldan kardaani vahepukk? Kuskohast neid üldse leiab? Kiire otsing netipoodidest ja ühtegi ei leidnud...

E: Kiire google- uurisin siis, kolmese bemmi ja omega vahepukid lähevad mingi sobitamisega. Laagri sisemõõt 30mm- 6006 laager.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 17.03.16 22:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: PPiip
Mul sama mure, siis kui vedu taga (pmst gaas põhjas) tuleb tagant hull värin ja niisama sõites maanteel ka vibra sees, eeldan kardaani vahepukk? Kuskohast neid üldse leiab? Kiire otsing netipoodidest ja ühtegi ei leidnud...

E: Kiire google- uurisin siis, kolmese bemmi ja omega vahepukid lähevad mingi sobitamisega. Laagri sisemõõt 30mm- 6006 laager.


Kunagi 11a. tagasi olin samasuguse mure ees: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=22896#pid164712 ...kas tõesti 11a. hiljem pole mingit muud lahendust asjale leitud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
PPiip
huviline



Registreerunud 02.07.15
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9TDi Quattro

postitati 31.03.16 21:51 Tsiteeri


Ostsingi siis e39 tugilaagri ja tegin ümber, veidi nikerdamist oli aga peaks käima küll. Vana oli täiesti läbi seega uus läheb homme alla.

http://www.upload.ee/image/5693310/20160330_143929.jpg
http://www.upload.ee/image/5693313/20160330_143918.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Saintz
huviline



Registreerunud 18.01.16
Kasutaja on eemal


postitati 03.06.16 07:22 Tsiteeri
Vahepukk



Sama endal on sama probleem, algul vahetasin vahepuka ära, differ kolkus edasi, siis vahetasin diffri ära, tuli välja et see differ oli veel hullemas seisu korras.
Sama moodi väristab nagu seletasite.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.4% - SQL: 59.6%]