Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Hoiatus - kahtlane audi müügil (Vastuseid: 51 | Vaatamisi: 13997)
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 24.01.16 19:25 Tsiteeri
Hoiatus - kahtlane audi müügil



Kui sarnane teema juba olemas siis võib kustutada aga mõtlesin, et siia võiks vähegi kahtlased müügikuulutused kirja panna kui kellegil on mingit infot, et mõni ostja ei saaks vastu pükse.

Ise otsides autot jäi üks asi silma:

Audi Q7 VIN:WAUZZZ4L37D087933 Number:672BPN
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2158079
vs
reaalne asi: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:bnf0TN_wDBkJ:www.sauto.cz/osobni/detail/audi/q7/16669331+&cd=4&hl=et&am p;ct=clnk&gl=ee

Ehk siis läbisõit on keritud ja veel ollakse niivõrd ausad,et võib esinduses kontrollida..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mara6
huviline



Registreerunud 26.02.15
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 200kw 2016

postitati 24.01.16 19:36 Tsiteeri


Korrektse hooldusajalooga:).Esinduse kontroll ei ole kunagi midagi näidanud.See on hea et keegi viitsib otsida ja on tubli ja hoiatab teisi.Ise ei julge enam ammu eestist autot osta.Kannatavad müüjad kes tõesti müüvad ausat kaupa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
viljandihull
huviline



Registreerunud 26.08.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C6 2009, C7 2014

postitati 24.01.16 19:37 Tsiteeri


Ma olen pikemat aega vaadanud, mis pagana imeloom see veel on http://www.auto24.ee/used/2160968
Facelift tuled ees ja taga ning aasta 2009 (mnt.ee järgi aasta klapib), kõik muu on aga pre-facelifti pealt pärit. Samuti ei tohiks iluvõre autost S-Line'i teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 24.01.16 19:44 Tsiteeri


Tundub, et siin on eksitud vaid kilovattidega, muud midagi.
Tsitaat:
Algselt postitas: viljandihull
Ma olen pikemat aega vaadanud, mis pagana imeloom see veel on http://www.auto24.ee/used/2160968
Facelift tuled ees ja taga ning aasta 2009 (mnt.ee järgi aasta klapib), kõik muu on aga pre-facelifti pealt pärit. Samuti ei tohiks iluvõre autost S-Line'i teha.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 24.01.16 19:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: viljandihull
Ma olen pikemat aega vaadanud, mis pagana imeloom see veel on http://www.auto24.ee/used/2160968
Facelift tuled ees ja taga ning aasta 2009 (mnt.ee järgi aasta klapib), kõik muu on aga pre-facelifti pealt pärit. Samuti ei tohiks iluvõre autost S-Line'i teha.

Köik ju minu arvates klapib.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 24.01.16 19:51 Tsiteeri


Eksisin.Esistagne pre facelift ja sumbuti otsad samuti.Ehk siis pandud uued esi ja tagatuled.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 24.01.16 19:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MEEMEES
Tundub, et siin on eksitud vaid kilovattidega, muud midagi.
Kas facelift versioonil pole mitte teine esistange ja kandilised udukad?

Edit: Meekas sai juba aru. :)


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viljandihull
huviline



Registreerunud 26.08.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C6 2009, C7 2014

postitati 24.01.16 19:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MEEMEES
Tundub, et siin on eksitud vaid kilovattidega, muud midagi.
Tsitaat:
Algselt postitas: viljandihull
Ma olen pikemat aega vaadanud, mis pagana imeloom see veel on http://www.auto24.ee/used/2160968
Facelift tuled ees ja taga ning aasta 2009 (mnt.ee järgi aasta klapib), kõik muu on aga pre-facelifti pealt pärit. Samuti ei tohiks iluvõre autost S-Line'i teha.



Ka mnt.ee annab samad kilovatid. Autol puuduvad facelifti peeglid, stanged, sumpsi otsad peaks olema sirged, spidoka kirjafont on teine, tundub et ka mmi ekraan on veits hägusem (ma ei tea kas see oli facelifti erinevus). Ilmselt jäi mul veel miski märkamata. Võimalik, et teen asjatut lärmi, sellisel juhul vabandan müüja ees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 24.01.16 19:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MEEMEES
Eksisin.Esistagne pre facelift ja sumbuti otsad samuti.Ehk siis pandud uued esi ja tagatuled.

171 kw mootor jääb väidetavalt 10/2008 lõpuni ja kui nüüd veel sinu tähelepanekuid jälgida, siis ka esitiivad on suundadega.
Järelikult ka mina olen eksinud ;).
Antud aasta juures peaks juba tõesti 176 kw mootor olema, rääkimata muudest nipsasjakestest.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Elxx
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.04.12
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2.7TDi 140kw S-Line Quattro

postitati 24.01.16 20:13 Tsiteeri


Tootmiskuupäev ja esmane registreerimine on erinevad asjad:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 25.01.16 04:54 Tsiteeri


See on täielik aretus, S-Linest pole seal haisugi, tuled lihtsalt uuemad külge poogitud tavalisele pre FL 171kw C6-le. Leedus müüdi seda kuu algul alla 9 k. Sellised aretused ja s-line - ks valetamine ajab lihtsalt räigelt närvi. Too ja müü, aga mitte seda, mida tegelt pole. Paljud ju ei jaga asja ning kott ongi peas.

Selle Q7 me kohta ütleks, et suht ok, isegi läbisõit. Müüja võiks muidugi kuulutuse ümber teha. Vähemalt ilus sisu, mitte täielik pastel nagu enamustel neil. Muide 200 tkm on sõitnud Euroopas 2011-13a. autod tavaliselt. Ei tasu unistada väga, et seal keegi oma vähesõitnud pilli maha müüb hinnaga, et siin veel edasi müüa Eestlasele vastuvõetava hinnaga.
10a. Vanade autode puhul ei tuleks osta läbisõitu, vaid autot. Aga nagunii keegi ei kuula, loodavad ja pärast on mokk pikk.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jantz73
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.09
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q 7; A6 C7 Q

postitati 25.01.16 06:44 Tsiteeri


Selliseid aretusi ja müüjaid on väga valus vaadata! Auto kolmest või enamast kokku ehitatud ja siis siin koos teiste korralikega müüa. Kuidas siis on võimalik oma korralikku isendit sellise kõrval ausalt müüa? Rikutakse vaid turgu ja hindasid ei muud. Selle A6 puhul vist ei tea müüja üldse millest tekib autole S-line staatus ja tõesti kerget lolli püüdma mindud. Kuid kui ostjaga hinda arutada siis tuuakse selline kuulutus kohe võrdluseks, et näe see ka S-line ju. Parimat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mara6
huviline



Registreerunud 26.02.15
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 200kw 2016

postitati 25.01.16 13:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ramm
Kui sarnane teema juba olemas siis võib kustutada aga mõtlesin, et siia võiks vähegi kahtlased müügikuulutused kirja panna kui kellegil on mingit infot, et mõni ostja ei saaks vastu pükse.

Ise otsides autot jäi üks asi silma:

Audi Q7 VIN:WAUZZZ4L37D087933 Number:672BPN
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2158079
vs
reaalne asi: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:bnf0TN_wDBkJ:www.sauto.cz/osobni/detail/audi/q7/16669331+&cd=4&hl=et&am p;ct=clnk&gl=ee

Ehk siis läbisõit on keritud ja veel ollakse niivõrd ausad,et võib esinduses kontrollida..
Nüüd on vin kood kuulutusest ära korjatud,müüja vist siin teemat vaadanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 25.01.16 14:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: viljandihull
Ma olen pikemat aega vaadanud, mis pagana imeloom see veel on http://www.auto24.ee/used/2160968
Facelift tuled ees ja taga ning aasta 2009 (mnt.ee järgi aasta klapib), kõik muu on aga pre-facelifti pealt pärit. Samuti ei tohiks iluvõre autost S-Line'i teha.


Küsisin Vini aga seda vist jääbki ootama ehk siis teada asi juba.



Tsitaat:
Algselt postitas: mara6
Nüüd on vin kood kuulutusest ära korjatud,müüja vist siin teemat vaadanud.


Interneti vastu pole mõtet võidelda:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2158079


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 25.01.16 14:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Elxx
Tootmiskuupäev ja esmane registreerimine on erinevad asjad:)

Ära sa räägi ... Poirot ;).


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.16 14:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Muide 200 tkm on sõitnud Euroopas 2011-13a. autod tavaliselt. Ei tasu unistada väga, et seal keegi oma vähesõitnud pilli maha müüb hinnaga, et siin veel edasi müüa Eestlasele vastuvõetava hinnaga.
10a. Vanade autode puhul ei tuleks osta läbisõitu, vaid autot. Aga nagunii keegi ei kuula, loodavad ja pärast on mokk pikk.


Eks läbisõite on seinast seina. Mobile.de võid teha otsingu 2006-2010a Q7-te kohta ja alates 200k ja kuni 200k sõitnud. Esimesel juhul 168 autot ja teisel juhul 661 autot. Eks Sakslastel on ka erinevad sõiduharjumused nagu ka meil. Kõik ei sõida igapäev ühest riigi otsast teise.

Aga jah see jutt on õige, et hind paneb asja paika ja vähe(m)sõitnud autod on reeglina kallimad.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 25.01.16 17:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Aga jah see jutt on õige, et hind paneb asja paika ja vähe(m)sõitnud autod on reeglina kallimad.

See reegel pole kunagi paika pidanud, lihtsalt kohapeal on juba number väiksemaks muutunud ja hinna osas võid kõhutunde järgi oma reeglit uskuda. Oma silm on kriimsilm nagu öeldakse.
Ma olen näinud 350-450tkm sõitnud masinaid, mis on perfektselt säilinud nii esteetiliselt kui tehniliselt ja paar kuni kolm aastat vanu sama klassi masinaid, millest pole mitte midagi enam järel, aga hinda küsitakse ikkagi, sest silikooni peale läks ju ulme papp, et see junn läikima nühkida. Paari kuu pärast leiate selle sama teema algse masina värskema registreerimisnumbriga uuesti müügis ja läbisõit on veel vähenenud. Üks lõputu loterii oma enda tehnilise teadlikkuse arvelt nagu ma siin ostuabi teemades olen umbes miljon korda vist juba maininud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.16 11:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Ma olen näinud 350-450tkm sõitnud masinaid, mis on perfektselt säilinud nii esteetiliselt kui tehniliselt ja paar kuni kolm aastat vanu sama klassi masinaid, millest pole mitte midagi enam järel, aga hinda küsitakse ikkagi, sest silikooni peale läks ju ulme papp, et see junn läikima nühkida. Paari kuu pärast leiate selle sama teema algse masina värskema registreerimisnumbriga uuesti müügis ja läbisõit on veel vähenenud. Üks lõputu loterii oma enda tehnilise teadlikkuse arvelt nagu ma siin ostuabi teemades olen umbes miljon korda vist juba maininud.



Jutt ei olegi pettustest ja "reaalselt" rohkem sõitnud autodest vaid kui on ausa ajalooga ja võrreldava konditsiooni ja varustusega autod, siis vähem sõitnud on reeglina kallim. Seda ütleb ka turg ja see ongi see, mis ajendab inimesi kerima. Saadakse odavalt palju sõitnud auto ja siis läbisõidu moonutamise abil nö tõstetakse turuväärtust.

Hea näide sellest on, et mul on müügis 2010a ja 150k sõitnud A5:
http://www.auto24.ee/used/2162515

Ja samas on samaväärne(värv isegi turul vähem populaarne) 2009a auto 80k läbisõiduga pea 2k kallim ja kuulutuse järgi ka juba uue omaniku leidnud:
http://www.auto24.ee/used/2146635

Ehk jään selle juurde, et läbisõit määrab turul palju.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Priit86
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Lõuna- Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 2,5Tdi 103kW (mälestus), A6 Tdi (mälestus), Mazda 323 J-Spec (mälestus), Vw Passat 3C

postitati 26.01.16 13:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA

Hea näide sellest on, et mul on müügis 2010a ja 150k sõitnud A5:
http://www.auto24.ee/used/2162515

Ja samas on samaväärne(värv isegi turul vähem populaarne) 2009a auto 80k läbisõiduga pea 2k kallim ja kuulutuse järgi ka juba uue omaniku leidnud:
http://www.auto24.ee/used/2146635

Ehk jään selle juurde, et läbisõit määrab turul palju.


Pole muidugi minu asi, kuid oma hinnavõrduses tõid välja kaks erineva mootori ja veoskeemiga autot. Q on alati olnud, ja ka jääb pooleveolisest kallimasse hinnaklassi.


Sõidame ikka mõistusega !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.16 13:06 Tsiteeri


Jah, minu viga. Panin bens+automaat otsingusse ja ei taibanud nii blangul masinal veoskeemi vaadata :(


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 26.01.16 13:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Jah, minu viga. Panin bens+automaat otsingusse ja ei taibanud nii blangul masinal veoskeemi vaadata :(

Lisaks veel juurde, et mingisuguse esinduse pakutav variant ei garanteeri samuti, et tegu on puhta ajalooga autoga.
Ei tea, mis kiiks on, et ostetakse autot läbisõidu järgi, kuigi reaalselt võib tegu olla täispauk peldikuga.

E: A5-l ei tohiks sellist asja olla nagu PRO mis iganes pakett. A5-l S line, Audi exlusive line vöi business, kuid see pole hetkel muidugi teemaks.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.16 13:43 Tsiteeri


Audidel on ajalugu väga lihtne kontrollida.

Enamik autod tulevad nagunii 3-5a vanused ja otse kasutusrendist ehk 1-2 omanikku ja enamasti ainult esinduse hooldus. Skeptiline tuleb olla siis, kui viimane hooldus oli 2a tagasi ja läbisõit põhimõtteliselt sama, mis praegu ees.

Volvodel, Lexustel jms ei ole üleeuroopalist andmebaasi ja peab läbisõitu garantiitööde läbisõitude järgi ennustama, mis annab rohkem võimalusi petturitele, aga VAG grupp, MB ja BMW on väga detailsed andmebaasid.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 26.01.16 13:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Audidel on ajalugu väga lihtne kontrollida.

Enamik autod tulevad nagunii 3-5a vanused ja otse kasutusrendist ehk 1-2 omanikku ja enamasti ainult esinduse hooldus. Skeptiline tuleb olla siis, kui viimane hooldus oli 2a tagasi ja läbisõit põhimõtteliselt sama, mis praegu ees.

Volvodel, Lexustel jms ei ole üleeuroopalist andmebaasi ja peab läbisõitu garantiitööde läbisõitude järgi ennustama, mis annab rohkem võimalusi petturitele, aga VAG grupp, MB ja BMW on väga detailsed andmebaasid.


Vähemalt kusagiltki otsast on midagigi positiivset.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jantz73
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.09
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q 7; A6 C7 Q

postitati 26.01.16 15:38 Tsiteeri


Tere.
Kusjuures Eestis soodustavad pangad väga palju seda "kerimist". Kuna suuremate läbisõitudega autodele ei taheta liisingut anda. Siis jääbki lõpuks võimalus kas "kerida" või auto ära kinkida! Kuna tean enda auto ajalugu ja olen selles kindel, siis olen jätkanud ka Eestis hooldusi esinduses. Kuid uut omaniku on raske korralikule isendile leida just läbisõidu pärast.
Eestis ongi millegipärast palju just läbisõidu ostjaid ja ju seepärast see "kerimine" nii popp ongi.
Samas nagu eelpool juttu, võib väikse läbisõiduga auto olla tõeline saan ja suure läbisõiduga suhtelisel uueväärne.
Parimat Jantz.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 26.01.16 16:08 Tsiteeri


Siin üks hea näide Rootsist. Autol 350-400k kellal, 3 aastat vana, heas korras täis lisad, ilmselt kuskil 17-18k eest saaks kätte. Püüa Eestis müüa :) Varsti ilmselt leiab auto24 lehelt 190k LS ja 25k hind. Pole takso, vaid vippide juhiga rendikas.

LINK


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 76.0% - SQL: 24.0%]