Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi a4 2.5 tdi 120kw ei lähe soojaks (Vastuseid: 37 | Vaatamisi: 5339)
audi.2.5.
huviline



Registreerunud 05.01.16
Asukoht: põlva
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.16 21:14 Tsiteeri
Audi a4 2.5 tdi 120kw ei lähe soojaks



Probleem seisneb selles et auto ei lähe soojaks peab sõitma mingi 30-35 kilomeetrit ennem kui temperatuuri näidik näitab 90c.
Teine probleem on ka mis võib viga olla kui webesto ei tööta. Tänud ette. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 06.01.16 15:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi.2.5.
Probleem seisneb selles et auto ei lähe soojaks peab sõitma mingi 30-35 kilomeetrit ennem kui temperatuuri näidik näitab 90c.
Teine probleem on ka mis võib viga olla kui webesto ei tööta. Tänud ette. :D


Olles ise küll suht võhik diislite osas, siis maanteel mingi 1500rpm põristades peaks ma seda suht normaalseks. Endal samuti 2.5TDI ja linnavahel läheb mingi 15km, et mootor soojaks saada (90*C peale siis täpsemalt). Ja ega selliste -20 kraadiste külmadega läks ka 1.8 bensukal oma 10-15km, et 90*C peale jõuda.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ivorturb12
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.16 16:58 Tsiteeri


See suht tavaline teema, mnt-l ei tohiks päris 30km minna 90kraadi saavutamiseks, kuid linnavahel pole see mingi ime. lähevadki maru pikalt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 06.01.16 18:38 Tsiteeri


Mul sama mootoriga auto ja veel multitronic. See kast hoiab pöörded nii madalal sõidu ajal, et mootoril polegi võimalik töötemperatuuri kiirelt saavutada aga 30 km maanteel on ehk tiba palju. Samas Tartu linna võib risti läbi sõita pea kaks korda, ilma et 90 kraadini jõuaks paarikümne kraadise miinuse juures. Salong samas soojeneb üsna normaalselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ivorturb12
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.16 18:40 Tsiteeri


Ma juba vahepeal nii teinud, et kui paar kilomeetrit ära olen sõitnud, siis olen käsitsi vahetanud käigu võrra allapoole, et pöörded natukenegi kõrgemaks oleks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
toomasd
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5TDI Avant 120kw BDG, Audi A4 Avant B8 2,0TDI

postitati 06.01.16 19:45 Tsiteeri


Sai 2.5tdi mootoris see sügis termostaat ära vahetatud ja mootor soojeneb üles väga ruttu 5-6 km sõitu ja 90 kraadi käes. Käikudega mingit kaasas aitamist multitronic kastiga ei ole.

Kui ikka mootor ei soojene nii ruttu kui peaks siis vaheta termostaat või pane papp radikale ette.


„Kui kvantmehaanika ei pane sul pead ringi käima, ei ole sa millestki aru saanud" Niels Bohr.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ivorturb12
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.16 19:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: toomasd
Sai 2.5tdi mootoris see sügis termostaat ära vahetatud ja mootor soojeneb üles väga ruttu 5-6 km sõitu ja 90 kraadi käes. Käikudega mingit kaasas aitamist multitronic kastiga ei ole.

Kui ikka mootor ei soojene nii ruttu kui peaks siis vaheta termostaat või pane papp radikale ette.


Mul tiptronic ja pole nagu probleem käigu võrra allapoole tõmmata, et pööre natukenegi kõrgem oleks:)
Mootor kõikaeg mul soojenenud nii, ennem termostaadi vahetust ja peale termostaadi vahetust, lähevadki lihtsalt suht kaua. Kui termostaat kutu, siis pigem ei saa sa teda üldse mnt-l soojaks.
Ja 5-6km sõitu ka suhteline, mis temperatuuri juures, kaua lased kohapeal tiksuda jne.
Sõber kurtis 1.9 tdi 85kw sama asja just, et 15-20km enne kui 90kraadi peale jõuab, ei uskunud et termostaadi vahetus ei aita ja vahetas selle ka veel ära, ikka sama seis:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi.2.5.
huviline



Registreerunud 05.01.16
Asukoht: põlva
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.16 21:26 Tsiteeri


Ise arvasin ka et termostaat läbi, aga kas keegi webesto kohta ka oskab midagi öelda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 06.01.16 21:49 Tsiteeri


Kui on mingi järelturu eelsoojendus, siis tasub kapotiall otsida 2-3 kaitset webasto juhtmete küljes. Enamasti kusagil kolmekesi koos, kruviga kinni keeratud kuhugi. Kui originaal lahendus, tehases paigaldatud, siis peaks alustama veakoodide lugemisega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi.2.5.
huviline



Registreerunud 05.01.16
Asukoht: põlva
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.16 05:23 Tsiteeri


Sellel jah originaal, kas sellel ka kuskil kaitsmed või on mingi relee?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 07.01.16 21:31 Tsiteeri


Võtan sõnad tagasi. Täna väljas -25 kraadi ja üle 70 seier ei tõusnud ka peale 30km.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 07.01.16 21:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaiks
Võtan sõnad tagasi. Täna väljas -25 kraadi ja üle 70 seier ei tõusnud ka peale 30km.


Mina sain täna enda omal mootori 90*C peale pärast ~10min driftimist parklas. Enne seda olin tükk maad sõitnud ja temp ei liikunud 60-70*C juurest kõrgemale.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
niar
huviline



Registreerunud 19.10.15
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.16 16:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: jaiks
Võtan sõnad tagasi. Täna väljas -25 kraadi ja üle 70 seier ei tõusnud ka peale 30km.


Mina sain täna enda omal mootori 90*C peale pärast ~10min driftimist parklas. Enne seda olin tükk maad sõitnud ja temp ei liikunud 60-70*C juurest kõrgemale.

Jep, kui hagu ei anna, siis ega see temp naljalt normi peale ei tõusegi selliste külmadega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ivorturb12
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.16 17:54 Tsiteeri


Auto käis kohapeal üle tunni aja täna, siis sõitsin üle 10km natuke ning alles siis sain seieri 90ne peale, seejärel jäin kaheks minutiks kohapeale tiksuma ning temp langes koheselt korralikult :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi.2.5.
huviline



Registreerunud 05.01.16
Asukoht: põlva
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.16 23:20 Tsiteeri


Tsitaat:
panin papi radika ette ja kohe hakkas seier tõusma sõitsin 6-8 kilti ja seier ilusti 90 kuid nii kui parklasse läksin ja 5minutit tühikäigul töötas nii seier langes. selline küsimus siis veel olen nende kliimaautomaatikute kohapealt võhik kui ma panen neid kraade sealt plokist näiteks 29c tuleb ilusti sooja kuid mis see HI tähendab

Panin papi radika ette ja kohe hakkas seier tõusma. Sõitsin 6-8 kilti ja seier ilusti 90. Kuid nii kui parklasse läksin ja 5 minutit tühikäigul töötas nii seier langes. Selline küsimus siis veel, olen nende kliimaautomaatikute kohapealt võhik. Kui ma panen neid kraade sealt plokist näiteks 29c tuleb ilusti sooja, kuid mis see HI tähendab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 09.01.16 00:01 Tsiteeri


Pms on nii et kui panna auto reziimi ja toksid sisse nt 25, siis auto üritab salongis saavutada ja hoida sellist temperatuuri. Kui kuskil on külmem, siis sinna ka puhutakse rohkem. Näiteks kõige rohkem suunab tavaliselt õhku klaasile ja jalgadele, sest need on kõige jahedamad kohad. Olen nagu aru saanud et auto ise pidevalt mõõdab erinevates puhuriavades temperatuuri. HI tähendab maksimum soojust, ehk puhur huugab täispööretel ja soojaklapp on täiesti pärani. Külma autoga ei soovita kohe suurt temperatuuri panna, puhub pikalt külma ainult. Samamoodi töötab ka LO külma puhumisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi.2.5.
huviline



Registreerunud 05.01.16
Asukoht: põlva
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.16 21:33 Tsiteeri


Ok teema lõpetatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 07.01.17 23:53 Tsiteeri


Kaevan vana teema uuesti välja. Mul see 2.5tdi ei läinud -16 kraadi väli temp. juures üldse üle 75 kraadi maanteel. Linnas püsis 65 kandis.
Täna oli -11 kraadi väljas ja auto läks umbes 80 kraadini maanteel 30 km sõidu peale. Kütusekulu ka päris suur nagu.
Proovisin talle veidi koormust anda ja sain -16 kraadi juures koormates 90 kraadi kätte aga kohe kukkus 70 peale tagasi linnas.
Pole ju päris õige see asi? Ma ei kujuta ette, mis -25 juures siis saama hakkab.
Võiks termostaadi ära vahetada? saan ma kuidagi arvutiga diagnoosida, kas on suurel ringil jahutus pidevalt?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teet82
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.13
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 2.5TDI Quattro, A4 B6 1.9TDI Quattro

postitati 08.01.17 15:02 Tsiteeri


Arvutiga pole seal midagi teha.
Kõige lihtsam on katsuda käega radikasse minevaid voolikuid. Enne töötemperatuuri saavutamist ei tohi olla ringlust läbi radika, üks voolikutest peab külm olema. Mul omal autol sai sügisel termostaat vahetatud. Kui väljas oli null kraadi lähedal, siis jõudis umbes 10 km sõiduga näidik keskele, nüüd nende külmadega enam mitte, ju siis ongi normaalne see.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
roltskar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.14
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 3.0tdi Q

postitati 08.01.17 15:11 Tsiteeri


Ega diisel ei lähegi soojaks selliste külmadega. Eriti veel linna vahel, kus visko jahutab rohkem. Kui koha peal seistes või madalal kiirusel liikudes mootor suudab sooja toota üldse. :D Automaadiga on muidugi kütusekulu suurem, kui kast ja mootor ei jõua töötemperatuurini, sest õli on paksem.
Pane papi tükk ette ja näed kohe vahet ;). See on paratamatu, et kui välisõhk on nii külm, siis jahutatakse mootorit palju rohkem kui näiteks suvel.


AvE's 3 rules of troubleshooting: 1. Look for/Do the easiest thing first. 2. Don't rely on the people that tried and failed before you (usalda, aga kontrolli) 3. 90% of problems are between the driver's seat and the steering wheel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 08.01.17 15:23 Tsiteeri


Kas papitüki ette panemine ei imeteeri termostaati? Kui papitüki ette panemine muudab asja ja mootor saab temperatuuri ilusti kätte, siis ju lastakse jahutusvedelik liiga madalal temperatuutil suurele ringile? Ega ma ei tea aga mõtlen siin endamisi nii.
Ma midagi vahetama ei kiirusta aga vanasti nagu oleks soojem olnud auto. :D
Ma just sain endale lasertermomeetri, vaatan sellega, millal lõdvikud soojenevad. Vb tõesti on see v6 nii kehva sooja tootmisega, et - 16 kraadi juures maanteel 90 kraadi kätte ei saagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KristjanE
huviline

Avatar


Registreerunud 17.10.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B3Q

postitati 08.01.17 17:15 Tsiteeri


Papi ette paned, siis külm õhk ei jookse läbi radika mootori peale ja ei jahuta teda maha. Tänapäeva diislite mure ongi see, et ei lähe soojaks, uuematel autodel näitab armatuuris 90kraadi kui tegelik on 70 kraadi:D. Puht sellepärast, et inimesed ei muretseks :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
teet82
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.13
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 2.5TDI Quattro, A4 B6 1.9TDI Quattro

postitati 08.01.17 18:02 Tsiteeri


Asi on uute diiselmootorite kõrges kasuteguris, kütust kulutatakse ainult kolbide liigutamiseks. Jahutusvedelikile üle kantud soojus või summutist väljuv soe õhk on põhimõtteliselt raisatud energia/kütus.
Natuke mängib soojenemisel rolli ka see, et põhjakatted on all ja tuul ei puhu läbi mootoriruumist. Eks sellel papi ette panemisel on sama efekt. Jahutusvedelik lastakse suurele ringile ikka siis kui termostaat avaneb, termostaadile märgitud temperatuuril, selles mõttes ei muuda see papp midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 08.01.17 18:17 Tsiteeri


Vaatasin et suurem osa termostaatide avanemistemperatuur on seal 88 kraadi juures. Ma käisin ja mõõtsin veidi nüüd õhtul ja umbes seal 60-70 kraadi vahel hakkas radiaatorisse minev lõdvik soojenema. Termomeetreiga mõõtes lõdviku pinnalt umbes 15 kraadi lähedal. Väljas oli hektel -4,5 külma.
Käisin andsin veidi koormust rohkem autole ja siis mõõtsin uuesti - seier näitas umbes 85kraadi, arvuti näitas 70 ja lõdviku temperatuur oli 32 kraadi. alumine lõdvik oli 9 kraadi peal. Ilmselt see mõõtmine mul päris täpne ei ole niimoodi aga mingi aimu saab.
Öösel lõpetan töö ja sõidan koju, siis ehk on väljas veidi jahedam ja teen uue mõõtmise. Ma mõistaks nii, et enne vähemalt 80 kraadi saavutamist ei tohiks lõdvikul märgatavat soojenemist olla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KristjanE
huviline

Avatar


Registreerunud 17.10.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B3Q

postitati 14.01.17 13:35 Tsiteeri


Kui termostaadi korpusel näiteks on 80 kraadi ja sama lõdviku teises otsas on umbes 30 kraadi siis võiks öelda et termostaat on kinni alles, mingi hästi väike osa ikka pääseb termostaadist läbi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.5% - SQL: 30.5%]