Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A4 b5 peeglisoojendus. (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2383)
jarmzolen
huviline



Registreerunud 04.06.15
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.15 00:12 Tsiteeri
A4 b5 peeglisoojendus.



Hakkasin külma saabudes peeglisoojendusi uurima autol (95a B5 sedaan). Kui tagaklaasi soojendus sisse panna siis peeglid üles ei sula. Võtsin täna juhipoolse peegli lahti, soojenduse juhtmed on olemas, aga kütteelementi peeglil pole. Seega sain oma küsimusele vastuse. Siis toppisin ajaviitseks testri neile juhtmetele järgi ja avastasin, et juhtmetest ei tule ka voolu peale mitte kuidagi.
Vaatasin kaitsmeplokki ka, http://i955.photobucket.com/albums/ae35/Thatisnotanauctionprice/Audi%20Parts%20Needed/AudiA4FuseBox1.jpg
antud diagrammi järgi mul eraldi peeglisoojenduse kaitse nr 9 on puudu, pole ka klemme kuhu kaitset üldse panna, aga kuna ka kaitsme nr 26 all on kirjas peeglisoojendus siis kerkib küsimus, kas mul autol on lihtsalt juhtmed peegli/ukse sisse topidud aga ühendatud pole kuskile?

On keegi paigaldanud ise B5'le peeglisoojendusi ja millegi sarnasega kokku puutunud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 30.12.15 08:38 Tsiteeri


Lihtsalt on peeglisoojenduse poolik ettevalmistus. Juhtmestik tuleb ise soetada vöi valmistada.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 30.12.15 09:25 Tsiteeri


Sul nagu enamustel sel algusaasta mudelil puudub see lisa. Ühenda peegel lahti või vaata mitu juhet uksest seal pistikus reaalselt peeglisse läheb. Peeglisoojendus nagunii tagaklaasi nupuga ühes lülitusega pole tehast minu arust tehtud töötama. Peeglissoojendus kui olemasoleva lisana küttis see koguaeg klaase kui süüdegi sees oli. 1999 ja edasi pole salogis üldse selleks nuppu vaid samuti toide pidevalt järgi aga erinevus et pidavat termostaat (vms) on vahel mis ei lase klaase (ka tagaaken) liialt kõrvetada. Parandage kui ma eksin muidugi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
joffe
klubiliige



Registreerunud 04.04.14
Asukoht: Valga 56623817
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.15 14:57 Tsiteeri


Peeglid on koos tagaklaasisoojendusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Mr.E
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Avant 1.8Tq, 83a. B2 Quattro

postitati 30.12.15 18:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: joffe
Peeglid on koos tagaklaasisoojendusega.


Ei ole alati nii.

Minu autol peeglisooendus rakendub mingist temperatuurist, olenematta kas taga soendus sees on või mitte.
Peeglid alati puhtad.


Hea ruudus = parim |
B5 Avant 1.8Tq - OMC2017 - 282km/h | 11.0@217km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 30.12.15 19:02 Tsiteeri


Kui ma ei eksi, siis sõltub paketist. Lihtsamatel variantidel koos tagaakna soojendusega, parematel, millel lisaks veel luku ja pesuridüüside soojendus on vist ka automaatika, mis pole seotud tagaakna soojendusega.


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 30.12.15 19:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: quattromees
Kui ma ei eksi, siis sõltub paketist. Lihtsamatel variantidel koos tagaakna soojendusega, parematel, millel lisaks veel luku ja pesuridüüside soojendus on vist ka automaatika, mis pole seotud tagaakna soojendusega.

eks see aastakäigust oleneb ka ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 30.12.15 19:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: quattromees
Kui ma ei eksi, siis sõltub paketist. Lihtsamatel variantidel koos tagaakna soojendusega, parematel, millel lisaks veel luku ja pesuridüüside soojendus on vist ka automaatika, mis pole seotud tagaakna soojendusega.


Kui ma skeeme uurisin, siis jäi mulje, et 94-95 vb ka 96 oli selline, millel käib läbi tagaklaasi soenduse lüliti (täpselt sama süsteem, nagu B4-l). Siis paar aastat (äkki alates 96) 97-98 (99 Pre-FL) oli selline, millel peaks toide pidevalt peal olema (mina mingisugust temperatuuri andurit sealt ahelast ei suutnud leida ElsaWin skeemidelt) ja FL puhul samuti siis toide pidevalt peal ja peegli klaasi taga on mingisugune termostaat, mis ei lase üle kuumeneda).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 30.12.15 19:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: quattromees
Kui ma ei eksi, siis sõltub paketist. Lihtsamatel variantidel koos tagaakna soojendusega, parematel, millel lisaks veel luku ja pesuridüüside soojendus on vist ka automaatika, mis pole seotud tagaakna soojendusega.

Ilmselt neid tuli erinevates võimalustes.
´96 aasta fwd oli mul nii peegli, pesurite, kui ka lukusoojendiga, ´97 aasta quattro oli lukusoojendiga, puudus nii pesurite, kui peeglite soojendus, praegusel ´96 aasta quattrol nii peegli, kui pesurite soojendus, peeglid ei toimi, sest ilmselt on klaasielemendid läbi, pesurid peaksid toimima.
Vöta kinni, mille järgi neid peale topiti.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
megahabe
huviline



Registreerunud 25.02.17
Asukoht: tapa
Kasutaja on eemal

Auto: audi aneli

postitati 05.01.18 08:29 Tsiteeri


Sain siis eile ka tünga. Ostsin omale ka soendusega klaasid ,kuna teatsin ,et korpuses on juhtmed. Voolusid mõõtes oli ülatus ei ole ega tule. Kiskusin lõpuks ukse polstri maha ja oh imet kurt polegi nii palju juhtmeid . Kogu mu üritus on lörri läind. A4 on ikka täis vaene rott oma lisadelt. Maanduse saab ukse seest aga pluss tuleb vedada kaitsmest. Ei tea kas viitsin see paar tundi külma kanatab vist niisama ka ära:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 08.01.18 12:27 Tsiteeri


Sama lugu mul, 1995 aasta B5-ga. Ostsin veel soojendusega klaasid ja ühendasin ära, hiljem avastasin et uksest edasi juhtmed ei "ulatu" kuhugi. :D Aga keegi tublim siin foorumis edasi aretanud pole tagumise kaasi soendusnupuni? Skeemi vms?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 08.01.18 12:48 Tsiteeri


97 aasta pre-FL masinal nii, et soojendused töötavad koos tagaklaasi soojendusega, iga ilmaga.
Kui mälu mind ei peta, siis alguses ei töötanud ükski soojendus.
Hakkasin kaitsmekarbist pihta. Kaitse olemas ja juhtmed panid minema.
Juhipoolne sai lahti võetud - pistik oli sabas. Kuskil ukse sees vist oli jätk, mis ei olnud ühendatud. Sai ära ühendatud ja töötas juhi oma.
Kunde oma sai lahti võetud - isegi juhet ei tulnud. Lasin elektrikul vedada. Ei teagi, kas tuli kaitsme juurest või oli samuti mingi järk armatuuri all või ukse sees (ei uurinud tookord). Igatahes väga odav oli see töö.
Tundub et isegi elektri osa on väga korralikult varieerunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.7% - SQL: 43.3%]