Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: quattro mõtteid... (Vastuseid: 32 | Vaatamisi: 7303)
nasir
huviline



Registreerunud 29.04.03
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 13.05.03 16:00 Tsiteeri
quattro mõtteid...



Tervitus kõigile q omanikele!

Tuli mul selline mõte küsida, et rahval kes on läinud q'le üle, kas on olnud peale seda tekkinud tunne et ei - ühesillavedu ei taha kohe kuidagi enam näha..
Või kui, on kellegil ka negatiivseid kogemusi... ja on hoopis tagasi esi/tagaveo juurde läinud?

Puht statistilisest kohast lähtudes on selline küsimus :)

Isiklikult, olen kolm kuud pea sõitnud q'ga ja kätt südamele pannes julgen ütelda et miski muu masina rooli nagu ei kipu enam :)

parimat sõidumõnu kõigile!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 13.05.03 16:06 Tsiteeri


Ega jah... ise ka oma isendiga ikka rahul ja esialgu ei vaata miski muu poole ka :)
Tagaveo peale ei tahaks nagu kuidagi minna... polegi sellisega eriti liigelnud. Minimum saab olema jah esivedu kui q on mõnna :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 14.05.03 06:51 Tsiteeri


Üldiselt vist kipub nii olema jah, et peale 4WD proovimist eriti 2WD auto rooli ei kipu. Samas kõik oleneb ikka konkreetsest autost - mingi V8 sportauto puhul on tagavedu elementaarne ja ma oleks väga rahul kui mõnele sellisele käpa peale saaks. Aga reaalselt võttes Eestis, kus suvi tähendab 3 kuud s*tta suusailma on 4WD kindlasti kõige mõistlikum variant nii igapäevasõiduki kui projektiauto veoskeemiks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Markko
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.03 07:03 Tsiteeri


Olemasolevat autot ostes oli valida ka mõne quattro vahel, kuid antud korral tekkis kahtlus vastupidavuse osas, mis on tänaseks tänu audiclubile kummutatud.
Järgmist autot ostes vaatan julgelt juba 4WD poole


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.03 13:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja audijunge
hmm ise jumalast 4 vedu poolt ja ka esivedu on paremini kontrollitav, aga maanteel üle tagaveo asja ei ole, üldiselt ma ei seedi BMW aga maanteel sõites on ta ülekõige, täna just sai sõidetud 3 sega (ees olid 205 ja taga 225 kummid) täitsa tasemel maanteeloom

Proovi sama loomaga lumisel maanteel sõita :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
klem
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Chevrolet Tahoe

postitati 14.05.03 15:09 Tsiteeri


olen pidanud ka nii esi- kui tagaveolisi masinaid ja praegu quattro omanikuna ei ole küll nõus neliveost loobuma.

sai ka üks sõber talvel Q-usku pööratud, kes enne kuidagi mitte ei tahtnud 4-veo eeliseid uskuda ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.03 15:12 Tsiteeri


Ka mind pöörati tegelt sellele teele... ja kus siis ikka mujal kui siinsamas audiclubis. Oli plaan osta tavaline 2.0 täispitsega B4... aga kuidagi jutt kaldus rohkem ikka q ja q peale ja saigi siis selline hoopis ostetud... ei kahetse :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.03 15:24 Tsiteeri


Ega jah, enne quattro omamist on ka minul olnud, nii esi kui tagaveolisi.
Kuna ma auto talvel ostsin, siis seda õiget quattrot sai ka väheke nähtud/tuntud.
Siiamaani ei kahetse, kuigi sellega kaasneb igast nüansse, mis alati pole mitte positiivsed :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.03 15:40 Tsiteeri


njah...
etkel fwd...aga järgmine auto saab olema audi xx quattro :)
igatahes :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 14.05.03 16:04 Tsiteeri


enne nelikveolisega sõitmahakkamist ei osanud arvatagi, et vahe niiiii suur on. enam peale nelikveo midagi muud küll ei tunnista:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nasir
huviline



Registreerunud 29.04.03
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.03 21:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja mike
enne nelikveolisega sõitmahakkamist ei osanud arvatagi, et vahe niiiii suur on. enam peale nelikveo midagi muud küll ei tunnista:D


Seda vaid rõõm kuulda! :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 14.05.03 21:33 Tsiteeri


Mònes olukorras on esivedu kindlamalt kontrollitav. Lihtsalt kui ei ole kogemusi quattroga. Talvel vòtsin osa mingist jaarajasòidust, ònnestus teha 3 piruetti, ei suutnud ylejuhitavust kontrolli alla saada! Rada oli muidugi vaga libe ja koosnes S kurvidest. Samas oli esimene kogemus jaarajal quattroga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 04.09.03 16:30 Tsiteeri


kindel veendumus järgmiseks ka quattro hankida


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Krahv
huviline



Registreerunud 11.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Maserati 4200GT

postitati 05.09.03 06:50 Tsiteeri


4-vedu ruuls täiega. olengi jõudnud olukorda, kust enam edasi minna nagu ei oska, kuna kupeetüübi fännina ja neliveo austajana ongi asi siinkohal ammendatud. :( Kummagist tuleb paraku-kahjuks kunagi loobuda, junaps mitte veoskeemist

br,
Krahv


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
äär
huviline



Registreerunud 01.12.02
Asukoht: tln. ja vajadusel ka mujal
Kasutaja on eemal

Auto: cq

postitati 05.09.03 07:11 Tsiteeri


Küll se Q hea on, aga omad vead ka. Raha nõuab ikka tunduvalt rohkem, kiire 4wd ei pruugi olla hea pereauto ja asfaldil on kange tagavedu parem. Universaalset autot pole olemas. A kui suudad vajadused ja 4wd ühendada on kindlasti supper!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Miku
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer EVO 6 TME, BMW E36 M3 EVO

postitati 05.09.03 10:35 Tsiteeri


Njaa eks ta nii ole, et talvel on lõbu rohkem kui muu veoga ja suvel ei jää kuskil hätta.
Mul endal on ameti auto esiveduline vagoon nii et san õnneks 4wd mõnusid õhtuti või nädalavahetusel nautida.
Kõige nauditavam on 4wd ikkagi talvel!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 05.09.03 11:22 Tsiteeri


Ma ka aegajalt sõidan tagaveolisega. Juba nii harjunud, et sidur üles ja gaasi, et tagaveoga kipub ikka ratta ringi võtma :) Muidu eriline rullnokk omaarust polegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raivu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 1,8T 110 kW

postitati 05.09.03 11:35 Tsiteeri


Jah, kuigi eelpool kõnelejatega täitsa nõus ja endalgi kaks neliveolist audit olnud millega talvel täitsa mõnna sõitta, aga enam quattrot ei taha. Nimelt just sellepärst, et meie teed (eriti kesklinnas) on nii "fantastilised", et remontida lisaks esisillale veel ühte silda, läheb tiba kulukaks. Seega ma esisillaga ka täitsa rahul, sest talvel kesklinnas sõittes pole eriti vahet kui ees ja taga autod minema ei saa, eks ma siis koos teistega ühiselt sussi kohapeal sahistan, seltsis segasem:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raivo
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.09.03 12:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja raivu
Jah, kuigi eelpool kõnelejatega täitsa nõus ja endalgi kaks neliveolist audit olnud millega talvel täitsa mõnna sõitta, aga enam quattrot ei taha. Nimelt just sellepärst, et meie teed (eriti kesklinnas) on nii "fantastilised", et remontida lisaks esisillale veel ühte silda, läheb tiba kulukaks. Seega ma esisillaga ka täitsa rahul, sest talvel kesklinnas sõittes pole eriti vahet kui ees ja taga autod minema ei saa, eks ma siis koos teistega ühiselt sussi kohapeal sahistan, seltsis segasem:D


"vaese" mehe quattro alternatiiviks võiks ka olla LSD differ ;)
siis vähemalt sahistaks kohalt minema nii, et mõlemad rattad kraabivad:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Markko
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.09.03 13:54 Tsiteeri


Tsitaat:
"vaese" mehe quattro alternatiiviks võiks ka olla LSD differ ;)
siis vähemalt sahistaks kohalt minema nii, et mõlemad rattad kraabivad:P


Räägiks keegi lähemalt?
Kas võimalik paigaldada ka Audile?


better luck next time
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 05.09.03 14:15 Tsiteeri


Tsitaat:
"vaese" mehe quattro alternatiiviks võiks ka olla LSD differ ;)
siis vähemalt sahistaks kohalt minema nii, et mõlemad rattad kraabivad:P

Here we go again - LSD ja LSD... :D Eks ta abiks on ikka, kuid kui mittevedav ots on lumes/mudas/augus ja vedav libedal, siis pole tast kasu halligi.

Mina pole küll kuskilt kuulnud, et Quattro-Audi tagasild hullupööra laguneks, ikka esisild on see nõrk koht olnud. Ja see on 2WD'l ja quattrol ju sama. Seega see paar eeku, mis quattro ülalpidamisele rohkem läheb kui esiveolise omale, on küll väga väike hind kõige 4WD pakutava eest...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 05.09.03 18:31 Tsiteeri


IKKA 4wd ja ei midagi muud enam.Seoses nende puksikestega on nii,et ma juba 2a-logistand neid mööda auklike teid ja siiani pole vajadust tagant midagi vahetada,kuid küll aga eest.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 05.09.03 19:35 Tsiteeri


on olnud 3 aastaga 2 quattrot ja kokku vahetanud tagasillas 1 stabilisaatori kondi-nii et tagasild on audil sigakõva ainult kahju et libedat aega meil nii vähe oa


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur4
huviline



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A90Q, P944, UAZ469

postitati 06.09.03 08:48 Tsiteeri


To Joel

Olen sõitnud päris kaua tagaveolise autoga, millel LSD ja väidan, et sellega kinnijäämine niisama lihtne küll ei ole. Kõrvalist abi olen vajanud vaid siis, kui põhja peale kinni olen jäänud.
Aga quattro vastu sellega muidugi ei saa.

To Markko:

Esiveolistele tänavaautodele piiratud libisemisega difrit eriti ei panda. Sellega läheks kurvides raskeks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Miku
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer EVO 6 TME, BMW E36 M3 EVO

postitati 07.09.03 01:33 Tsiteeri


Uuel Focus RS'il on LSD ju standardis olemas juba!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.7% - SQL: 38.3%]