Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A4 ja esisild (Vastuseid: 19 | Vaatamisi: 3513)
harly
huviline

Avatar


Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Siin ja Seal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92kW 97a

postitati 12.05.03 10:00 Tsiteeri
A4 ja esisild



On kellelgi kommentaare isiklikust kogemusest?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hanc
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Accord

postitati 12.05.03 10:40 Tsiteeri


Vaata auto24.ee audi foorumit - seal päris mitmes kohas sellest juttu.

viimane teema on siin
näha.

tegemist on selle auto kõige nõrgema ja kulukama "veaga".
Sama sild on all veel uuel A6-el ja Passatil.


------------------------------------
Everything is worth doing is worth doing well !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 12.05.03 10:41 Tsiteeri


Muud kogemust nagu pole, kui ühel hetkel tulid kõik puksid ära vahetada ja väga odav lõbu see just ei olnud. Üldiselt olen A4 esisillast rääkides ainult roppe sõnu kuulnud :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
harly
huviline

Avatar


Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Siin ja Seal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92kW 97a

postitati 12.05.03 10:48 Tsiteeri


niipalju, kui ma aru olen saanud, tuleks õõtsasid kavõi ühekaupa vahetada niipea, kui auklikul teel on mingi heli esisillas sees, mis seal olla ei tohiks... kokkuvõttes tuleb odavam kah, kui korraga 100% remondilaks teha iga 15000km järel või mis?
point nagu selles, et ei ole kusagilt suutnud leida õõtsade hindu, ent hetkel on tunne, et parem esimene pool vajab vähemalt ühe õõtsa vahetamist... auto alles 2 kuud käes olnud, seega pole veel suutnud leida kohta kust osta/vahetada ;)
enne autoostu olin muidugi teadlik A4 nõrgast esisillast, hea, et seda vähemalt kompenseerib ülejäänud kompott, mis on jällegi vastupidav ja hea...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 12.05.03 11:00 Tsiteeri


Otsi kuskilt üles juppide koodid ja siis saad küsida Revali laoseisu. Kui on, näidatakse ka hind. Terve remondikomplekt oli vist napilt alla 10000.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 12.05.03 11:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja harly
point nagu selles, et ei ole kusagilt suutnud leida õõtsade hindu, ent hetkel on tunne, et parem esimene pool vajab vähemalt ühe õõtsa vahetamist...


Odavam variant - alumised esimesed maksavad u. 1,2k


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
harly
huviline

Avatar


Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Siin ja Seal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92kW 97a

postitati 12.05.03 11:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja fox
Odavam variant - alumised esimesed maksavad u. 1,2k


Kus? Revalis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 12.05.03 11:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja harly
[
Kus? Revalis?


Revalis peaks olema u. 2,2k (ei ole päris kindel)
1,2k peaksid saama näit BEN, Volta auto jne. Helista suuremad kohad üle, oleneb palju keegi vahele paneb. Näiteks Türgi õõtsa võid veel odavamalt leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
harly
huviline

Avatar


Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Siin ja Seal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92kW 97a

postitati 12.05.03 11:20 Tsiteeri


on erinevat pärituolu ja hindadega õõtsadel ka mingit reaalset kvaliteedivahet vms?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 12.05.03 11:27 Tsiteeri


Krt. Ma ei saa aru kuidas üks asi saab nii s..t olla? Normaalne oleks, et need puksid peaks 100 000, mitte 10 000.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 12.05.03 11:36 Tsiteeri


Kvaliteedi vahe on sageli üsna suur, paljud Itaalia toodetel on kvaliteedi probleeme kuid sealt tuleb ka päris palju hea kvaliteediga tooteid nii et päris üheselt seda võtta ei saa. A4 sild on meie teedel lihtsalt nõrk, seal ei pea ka Saksa toode kaua vastu. LMI järelturul müüdavad õõtsad on näiteks täpselt samad mis sa esindusest saad, vahe ainult selles et originaal nr on maha lihvitud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
harly
huviline

Avatar


Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Siin ja Seal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92kW 97a

postitati 12.05.03 11:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja fox
LMI järelturul müüdavad õõtsad on näiteks täpselt samad mis sa esindusest saad, vahe ainult selles et originaal nr on maha lihvitud :D


LMI ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hanc
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Accord

postitati 12.05.03 11:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja harly
niipalju, kui ma aru olen saanud, tuleks õõtsasid kavõi ühekaupa vahetada niipea, kui auklikul teel on mingi heli esisillas sees, mis seal olla ei tohiks... kokkuvõttes tuleb odavam kah, kui korraga 100% remondilaks teha iga 15000km järel või mis?
point nagu selles, et ei ole kusagilt suutnud leida õõtsade hindu, ent hetkel on tunne, et parem esimene pool vajab vähemalt ühe õõtsa vahetamist... auto alles 2 kuud käes olnud, seega pole veel suutnud leida kohta kust osta/vahetada ;)
enne autoostu olin muidugi teadlik A4 nõrgast esisillast, hea, et seda vähemalt kompenseerib ülejäänud kompott, mis on jällegi vastupidav ja hea...


Üldiselt on selle vahetamisega nii, et kui midagi läheb, siis hakkab kohe järjest minema.
Seega tasub korraga rohkem vahetada, sest iga õõtsa vahetamisel tuleb sul maksta veel silla regull ja töö ka sisuliselt topelt.
Mina otsustasin vahetada korraga kõik õõtsad(kokku 8 tk).


------------------------------------
Everything is worth doing is worth doing well !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 12.05.03 12:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja harly


LMI ?


Lemförder Metallwaren International Gmbh & Co. KG

Saksa tootja kelle toodangut läheb paljus autode külge juba tehases (BMW, Audi, MB jne.)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Inz
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 QUATTRO

postitati 12.05.03 13:57 Tsiteeri


Olen sõitnud aasta ise ja vahetanud terve esisilla jagu õõtsasid ja mõlemad kondid. Ega alla 10 000 kokku ei saa, siis on ka sebimist, et odavamalt saada. Paras peavalu ja juba on väike kolks ka sees nii, et raha läheb veel ja veel ja veel ja........


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
harly
huviline

Avatar


Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Siin ja Seal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92kW 97a

postitati 12.05.03 14:07 Tsiteeri


oeh :(
nu ex sellise varuga peab vist arvestama kah ja sai ka arvestatud auto ostmisel - aga noh, ikkagi üritame ju odavamalt läbi saada :P
ma õnneks sõidan mööda maanteed igapäevaselt ja peaks mainima, et enamus maanteid on siiski paremas seisus, kui Tallinna tänavad, ex need teeolud ja sõitmisstiil/kiirus ka mõjutavad esisilla vastupidamist ;)

Tänan kõigile postitajatele, kui tekib küsimusi, küsin privas :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 14.05.03 11:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja harly
niipalju, kui ma aru olen saanud, tuleks õõtsasid kavõi ühekaupa vahetada niipea, kui auklikul teel on mingi heli esisillas sees, mis seal olla ei tohiks... kokkuvõttes tuleb odavam kah, kui korraga 100% remondilaks teha iga 15000km järel või mis?
point nagu selles, et ei ole kusagilt suutnud leida õõtsade hindu, ent hetkel on tunne, et parem esimene pool vajab vähemalt ühe õõtsa vahetamist... auto alles 2 kuud käes olnud, seega pole veel suutnud leida kohta kust osta/vahetada ;)
enne autoostu olin muidugi teadlik A4 nõrgast esisillast, hea, et seda vähemalt kompenseerib ülejäänud kompott, mis on jällegi vastupidav ja hea...


Esim.alumised 2461EEK
Esim. tagumised 2165EEK
ülemised 1165eek/tk
stabika kont- uut tüüpi 475eek
Need on originaalid, mis on praeguses variandis päris västupidavad meie teedel.
Korralikumatel autoomanikel läbisôit üle 100000km ja probleeme pole!!!

Kmpl. 6068EEK(sisaldab 8 originaalhooba)
Kmpl. rooliotsasid 1048EEK
Hinnad siis 2006 aastast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sada1000
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.06.06 15:02 Tsiteeri


Mul on ka A4.
Täna mind võeti lambist rajalt maha ja pandi puhuma. Nad vist arvasid et olen joobes, kuigi tegelikult sõitsin aukude vahel slaalomit et autot säästa :mad:

Kuna see teema on '03 ja mu post '06 siis nagu näha pole 3a jooksul midagi paremaks läinud pealinna teede kvaliteedi osas :D

Enda omal olen 1 korra seda vahetusoperatsiooni teinud, nüüd 7000km sõitnud ja praegu on veel kõik ok. Loodan et püsib ikka kauem kui 15-20k kilomeetrit


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kama
huviline



Registreerunud 26.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.06.06 10:20 Tsiteeri


esisild on a4 nõrk koht jah, auto oli 3 kuud käes olnud kui läks kogu kompott vahetusse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
piltnik
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.05
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8TQ

postitati 28.06.06 12:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kama
esisild on a4 nõrk koht jah, auto oli 3 kuud käes olnud kui läks kogu kompott vahetusse.


aga enne seda kolme kuud palju nende juppide sõitnud ka oli ? Või lasid ise peale ostmist kõik uued panna ja 3 kuuga otsas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.9% - SQL: 38.1%]