Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  14
Autor:
Pealkiri: Audi A6 Avant Quattro, 2.5TDI 103 kW - 1997 - karatemark (Vastuseid: 334 | Vaatamisi: 67407)
karatemark
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.15
Asukoht: Jõhvi-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6

postitati 16.02.15 10:56 Tsiteeri
Audi A6 Avant Quattro, 2.5TDI 103 kW - 1997 - karatemark



Sai siis soetatud endale Audi A6 Avant Quattro. Iseenesest auto on ökonoomne ja mugav. Kuid sellel esineb ka vigu, aga üritan need vead ära parandada. Kahjuks auto pole väga heas korras ja niipalju olen kuulnud, et auto on julm roim ja on sattunud avariisse, aga siis kui valisin selle auto siis olin ärevil ja ei teinud auto taustakontrolli, nüüd on eluks ajaks kogemus olemas. Eks ise olen saanud heiti ja on taga pandud täiega, et auto on väga halb jne. But haters gonna hate. Õnneks mootor ja nelikvedu toimib ilusti, natukene sai lume sees möllatud ka. Aga kui vaatasin auto ajalugu siis omanik kelle käes see auto oli 7.aastat siis sellise omaniku kohta ütleks ainult halvasti, selline kena auto ja nii halvasti hoitud ja sellisele omanikule ütleks, et õppigu sõitma. Kahju, et mõni inimene ei hooli asjadest üldse. Aga plaanid olemas ka selle auto kohta, alguses mõtlesin, et ostaks S-i stanged või siis originaalid ja viiks auto värvimisse aga vahepeal sõbrad soovitasid, et ostaks samasuguse kerega masina ja paneks vana mootori ja silla uue kere peale. Iseenesest idee on hea, aga see on juba vähe suurem ettevõtmine, mis nõuab aega, raha ja head töökohta, kus saaks teostada sellist projekti.

Vahepeal suutsin 2 jahutusradikat puruks sõita :D Alguses ei saanud aru, miks? Kuid pärast märkasin, et ühel radika poolel pole kinnitust ja radikas kõikus ja siis ventilaator käis vastu radikat ja oligi kogu lugu, mahlad väljas ja siis kohe uus jahutusradikas peale. Tehtud töödest niipalju, et vahetasin mootoriõli ja filtrid. Sai veel vahetatud ka odomeetri andur, kunas spidomeeter koos odomeetriga ei töötanud.

Varustus:
Nahkistmed
Istmesoojendused, ees istmetel soojendused töötavad aga tagumisel istmel ei tööta, tuleb uurida milles asi on.
Püsikiiruse hoidja
El. aknad 4x
El. katuseluuk
Kliima.
ABS.
Istmemälu

Plaanid:
Chip- tehtud
1 massiline hoorattas- tehtud
V8 4,2 sidur- tehtud
Suuremad pihustiotsad
Suurem turbo

Kriitika on oodatud :)


Mõned pildid, kvaliteet pole just kõige parem, kui auto puhtaks saab siis üritan paremad pildid teha :)

http://www.upload.ee/image/4524718/20150216_095207.jpg


http://www.upload.ee/image/4524733/20150216_095158.jpg


http://www.upload.ee/image/4524734/20150216_095223.jpg


http://www.upload.ee/image/4524735/20150216_095242.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri0112
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A5 S-line 3.0tdi

postitati 16.02.15 11:08 Tsiteeri


Pilt on vinge. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karatemark
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.15
Asukoht: Jõhvi-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6

postitati 16.02.15 14:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri0112
Pilt on vinge. :D


Nüüd peaks peaks nägema :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 16.02.15 14:33 Tsiteeri


Mis seal siis nii pees on, et kere tahaks vahetust? Kõver ja pahtliga üles ehitatud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karatemark
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.15
Asukoht: Jõhvi-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6

postitati 16.02.15 14:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Peetrus
Mis seal siis nii pees on, et kere tahaks vahetust? Kõver ja pahtliga üles ehitatud?


Kere on kõver jah, aga ainult natukene, karbid läbi ja oli ära pahteldatud. Aga arvan, et kunagi annab lihtsalt uued karbid keevitada ja see kõver kere ei sega sõitmist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
unduC4
huviline



Registreerunud 15.08.12
Asukoht: Viljandi/ Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4

postitati 16.02.15 16:33 Tsiteeri


Äge masin siiski, isegi saanud mõned poognad teha ja sõidu poolest ülimõnus! :) Eks see kere ja avariide olukord/välja tulemine ajaloost ole hoiatuseks siis endalegi järgmisel korral sama kasutaja käest autot ostes. Samas hind oli ka varustuse poolest võrreldes soodsam teistest sarnastest turul. Hoian teemal silma peal ja aitan ka siis nõu ja jõuga. :cool:


Mina alles õpin autosi parandama, mis on sinu vabandus? :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 16.02.15 17:41 Tsiteeri


Mis hinnaga siis auto müüdi?
Tartu kuulutuses oli hind 2k ja Vilumaa käes vist lõpuks 2500?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karatemark
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.15
Asukoht: Jõhvi-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6

postitati 16.02.15 18:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Mis hinnaga siis auto müüdi?
Tartu kuulutuses oli hind 2k ja Vilumaa käes vist lõpuks 2500?


Auto sain lõpuks kätte 2350-ga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 16.02.15 22:23 Tsiteeri


Enne, kui keegi siin mind maha tegema hakkab, et minu poolt pahteldatud jama müüsin, siis võin ausalt ära rääkida, mida tegin ja teadsin auto kohta. Ostes oli teist värvi kapott, stange kahest kokku sulatatud, juhipoolne tiib mäda. Ostsin täpselt sama värvi keredetailid "Petu" auto küljest, vahetasin need ise ära, lasin süüdet sättida, paigaldasin ukse alumised liistud, mis sain autoga kaasa. "Kuno666" käest sain teised esiistmed ja oligi kõik. Ülejäänud oli täpselt see, mis auto välja paistis. Ei ole väitnud, et auto on tutikas ja vigadeta. See kui ma midagi müün, ei tähenda, et müün kulda jama pähe. Niipalju mäletan, et auto eelmine omanik ostis ta juba avariilisena, ning vist eelmine kevad juhtus tal ka avarii tagant otsasõidu tulemusena, millepärast oligi kapott teist värvi olnud ja stange kokku sulatatud. Ise olen lasknud enamus autodele teha ülevaatuspunktis kontrolli ja rääkisin ka sulle kõikidest asjadest, mida ülevaatuspunktis mulle edastati. Ma pole kellelegi midagi pähe määrinud. Lihtsalt kahju, kui inimesed tulevad autot ostma, teevad ümber auto ühe tiiru kapotti avamata ja see on praktiliselt kõik. Ning pärast räägitakse, et ma olen kehva asja müünud. Soovisin sulle juba tookord Edu, et esimeseks masinaks just c4 valisid. Siis soovin ka seda praegu sulle. Ilma, et midagi halba mõtleksin!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 16.02.15 22:37 Tsiteeri


Ega 2350euri eest oleks natuke imelik ka ideaalset c4tdiq loota :D Mis seal kerel nii kõverat on? Petu auto on hea võrdluseks võtta kuna oli seegi algul ju kehvemas seisus kui enamus müüdavad tdiq aga hind oli ka ikka ülihea ja vaadates seda autot praegu siis on ikka totaalne muutumine toimund paremuse suunas :) Ise müüsin sõbra lisaderohke c4tdiq eelmine kuu 3100euriga ja läks nagu soe sai. Minuarust on c4 puhul need jupid nii odavad ja lihtne vahetada, et kõik on tahtmises kinni. Kui rattad otse jooksevad ja rehve ei söö siis ju pohhyolo kui kuskilt midagi kõver on ju? Toorik on ju hea iseeneset mida taastada eriti just värv mis suht parimaid c4 peal. Karpe vist uusi pole müüa aga võimalus on lasta kuskil uued väänata ja nende vahetus pole ka mingi ulme tegevus ainuke asi, et kas päris originaal karbi kuju keegi teeb järgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
karatemark
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.15
Asukoht: Jõhvi-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6

postitati 17.02.15 06:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vilumaa
Enne, kui keegi siin mind maha tegema hakkab, et minu poolt pahteldatud jama müüsin, siis võin ausalt ära rääkida, mida tegin ja teadsin auto kohta. Ostes oli teist värvi kapott, stange kahest kokku sulatatud, juhipoolne tiib mäda. Ostsin täpselt sama värvi keredetailid "Petu" auto küljest, vahetasin need ise ära, lasin süüdet sättida, paigaldasin ukse alumised liistud, mis sain autoga kaasa. "Kuno666" käest sain teised esiistmed ja oligi kõik. Ülejäänud oli täpselt see, mis auto välja paistis. Ei ole väitnud, et auto on tutikas ja vigadeta. See kui ma midagi müün, ei tähenda, et müün kulda jama pähe. Niipalju mäletan, et auto eelmine omanik ostis ta juba avariilisena, ning vist eelmine kevad juhtus tal ka avarii tagant otsasõidu tulemusena, millepärast oligi kapott teist värvi olnud ja stange kokku sulatatud. Ise olen lasknud enamus autodele teha ülevaatuspunktis kontrolli ja rääkisin ka sulle kõikidest asjadest, mida ülevaatuspunktis mulle edastati. Ma pole kellelegi midagi pähe määrinud. Lihtsalt kahju, kui inimesed tulevad autot ostma, teevad ümber auto ühe tiiru kapotti avamata ja see on praktiliselt kõik. Ning pärast räägitakse, et ma olen kehva asja müünud. Soovisin sulle juba tookord Edu, et esimeseks masinaks just c4 valisid. Siis soovin ka seda praegu sulle. Ilma, et midagi halba mõtleksin!



Teie kohta polegi midagi halba rääkinud ;) Eelmise omaniku kohta ma mõtlesin teist härrasmeest. Kelle käest te selle ostsite, vabandan, et ei kirjutanud seda kohe. Iseenesest olen õnnelik, et sain hea ja mugava auto, aga see välimus pole minu jaoks eriti tähtis hetkel. Peaasi, et auto ise sõidab ja kõik toimib, vigu on ja need on pisivead, mida saan ise ära parandada :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karatemark
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.15
Asukoht: Jõhvi-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6

postitati 17.02.15 06:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Ega 2350euri eest oleks natuke imelik ka ideaalset c4tdiq loota :D Mis seal kerel nii kõverat on? Petu auto on hea võrdluseks võtta kuna oli seegi algul ju kehvemas seisus kui enamus müüdavad tdiq aga hind oli ka ikka ülihea ja vaadates seda autot praegu siis on ikka totaalne muutumine toimund paremuse suunas :) Ise müüsin sõbra lisaderohke c4tdiq eelmine kuu 3100euriga ja läks nagu soe sai. Minuarust on c4 puhul need jupid nii odavad ja lihtne vahetada, et kõik on tahtmises kinni. Kui rattad otse jooksevad ja rehve ei söö siis ju pohhyolo kui kuskilt midagi kõver on ju? Toorik on ju hea iseeneset mida taastada eriti just värv mis suht parimaid c4 peal. Karpe vist uusi pole müüa aga võimalus on lasta kuskil uued väänata ja nende vahetus pole ka mingi ulme tegevus ainuke asi, et kas päris originaal karbi kuju keegi teeb järgi.


Natukene rehve sööb seest, kuna ratta külgkalle on vale ja üks rooliots vaja ära vahetada ja siis sillastendi kõik sirgeks ja ongi IDEAALNE. Siis jääb teha juba keretööd ja ongi asi vask :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Priit86
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Lõuna- Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 2,5Tdi 103kW (mälestus), A6 Tdi (mälestus), Mazda 323 J-Spec (mälestus), Vw Passat 3C

postitati 17.02.15 11:39 Tsiteeri


Üks radikas lendas Raadil, teiste audidega lumes püherdades või? :P


Sõidame ikka mõistusega !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
karatemark
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.15
Asukoht: Jõhvi-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6

postitati 17.02.15 15:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Priit86
Üks radikas lendas Raadil, teiste audidega lumes püherdades või? :P


Just nimelt, see oli see päev, kui Raadil oli üks V8 ja vist A4 :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karatemark
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.15
Asukoht: Jõhvi-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6

postitati 17.02.15 15:30 Tsiteeri


Nüüd sain ostetud LEMFÖRDERI parempoolse välimise rooliotsa ja juba lähipäevadel peaks saama ära vahetatud ja siis kohe sillastendi. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jarvequattro
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.01.11
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c4 Tdi Quattro ja Audi a8 d2 Tdi Quattro

postitati 17.02.15 18:25 Tsiteeri


Tervist! Üks selline sinine c4 jälle juures. Endal sama värviga auto ja veo skeemiga. Ja väga hea valik. Ise olen küll rahul. Edu ja muretuid kilomeetreid sellega! :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karatemark
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.15
Asukoht: Jõhvi-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6

postitati 17.02.15 18:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jarvequattro
Tervist! Üks selline sinine c4 jälle juures. Endal sama värviga auto ja veo skeemiga. Ja väga hea valik. Ise olen küll rahul. Edu ja muretuid kilomeetreid sellega! :cool:


Tervist! On küll hea valik ise olen ka rahul selle valikuga :) Ja edu teilegi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karatemark
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.15
Asukoht: Jõhvi-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6

postitati 19.02.15 17:42 Tsiteeri


Nii, sain nüüd vahetatud ka parempoolse rooliotsa ära ja läksin sillastendi, kuid regullida ei saanud midagi, kuna kõik nii kinni roostetanud ja tundub, et seda sillastendi pole varemgi tehtud, nüüd peab ostma taga sillale reguleerimis vardad ja tegema vahetuse ja siis loodetavasti saab ära tehtud selle sillaregulli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tõnts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.3 , Coupe 2.1 typ 81, 3x 90 2.3, A4 1.8 TQ, 2x 90Q 2.3

postitati 19.02.15 18:52 Tsiteeri


Ise oman ka sellist audit, küll veits teist tooni, aga see pole oluline. Sellega on kindel, et kui mingi osakonna korda teed, siis on sellest jälle pikaks ajaks. Aga edu ja muretuid kilomeetreid sellega! :cool:


Life is too short to drive slow...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karatemark
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.15
Asukoht: Jõhvi-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6

postitati 19.02.15 19:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tõnts
Ise oman ka sellist audit, küll veits teist tooni, aga see pole oluline. Sellega on kindel, et kui mingi osakonna korda teed, siis on sellest jälle pikaks ajaks. Aga edu ja muretuid kilomeetreid sellega! :cool:


Loodame, et püsib väga pikalt :P Aga tänan ja teile samuti edu ja muretuid kilomeetreid :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karatemark
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.15
Asukoht: Jõhvi-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6

postitati 04.03.15 14:36 Tsiteeri


Siin ka mõningad uuemad pildid. Auto uuesti must kuna üks õhtu aitasin sõbral autot mudast välja tõmmata siis auto jälle pori täis. Auto iseenesest sõidab ja probleeme õnneks pole, kuid jah autot kisub paremale ja rooli tagastamine on halb, mingi aeg peaksin kõik korda saama ja siis vaatab, millega tegeleb edasi. Sain ära ostetud tagasillale reguleerimis vardad 2 tükki, kuna mõlemad pooled olid nii ära roostetanud ja ei saanud kuidagi lahti. Plaanis veel ära vahetada visko ja ventilaator, mootori padjad ja käigukasti padjad ka. Probleemiks on see, et pole kohta, kus saaks need tööd ära teostada. Aga loodan, et varsti saan kõik asjad ära tehtud, mis plaanis oli.


https://www.upload.ee/image/4554368/DSC_0532.JPG


https://www.upload.ee/image/4554367/DSC_0531.JPG


https://www.upload.ee/image/4554398/DSC_0528.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sector
huviline



Registreerunud 24.10.14
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 20vt c4

postitati 05.03.15 20:43 Tsiteeri


Oli sul siis vaja mutta rallima minna. :D Ilus auto muidu, tahab küll veidi nokitsemist, kuid jään lõpptulemust ootama. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karatemark
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.15
Asukoht: Jõhvi-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6

postitati 07.03.15 10:04 Tsiteeri


Pidin sõpra aitama, kuid vajab nokitsemist küll :) Tagumised tuled juba vahetatud, juba näeb paremini välja :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karatemark
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.15
Asukoht: Jõhvi-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6

postitati 09.03.15 17:20 Tsiteeri


Nüüd sain ka auto veel puhtemaks ja nüüd näeb viisakamalt välja, peaks nüüd liistu otsad külge panema ja siis muid asju korda tegema. :D

http://www.upload.ee/image/4563659/11039728_827403700664030_537649550_n.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karatemark
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.15
Asukoht: Jõhvi-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6

postitati 18.03.15 17:22 Tsiteeri


Tervist. Vahetasin siis täna tagasilla reguleerimis vardad ära ja üritasin rooliotsad lahti saada, et saaks sillastendi minna, kuid üks rooliots ei tahtnud lahti tulla ja seda ei saanud reguleerida siis lammutasin kõik laiali ja siis oligi selline vaatepilt. Eraldi sellist juppi ei müüda siis pidin tellime terve uue pulga, koos rooliotsaga ja homme saab juba ära vahetatud ja sillastendi saab ka ära teha. Hetkel rehv on juba nii ära söödud, kuid vedas, et leidsin kodus korralikud tutikad M+S-id, millega saab veel kaua sõita ja homme viskan ka need tutikad rehvid alla ja sillastendi siis peaks masin enamvähem korralikum olema. Pärast lasen üle vaadata süütenurka ja plaanis veel teostada ka rihmavahetus koos rullikutega.
http://www.upload.ee/image/4580424/11081536_832667870137613_503487849_n.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 41.1% - SQL: 58.9%]