Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Sädeme ja käivitamise probleem murtud! (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 3160)
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 28.03.05 11:22 Tsiteeri
Sädeme ja käivitamise probleem murtud!



Palun viivitamatut abi aju doonori leidmisel.Oleks hea, kui keegi saaks oma autoga käia ära Laki 6, autodiagnostikas Toomas Truumuru(5012869) juures. Arvatavasti on minu autol aju õhtal, kuid aparaadid ei näita 100 protsendiliselt.Toomas võtaks korraks Teie autolt aju ja prooviks minu auto peal järgi.
Mootor peab olema kindlasti AAH 2,8 128kw, kuna teiste mootorite aju ei sobi.Tean, et selle mootoriga autoomanikke ei ole siin palju, kuid ehk siiski leidub inimene, kes leiaks pool tundi aega .
Aju kood 4AD 906 266
CONTROL MODULE MMS-100
HITACHI Ltd.

Ette tänades,

Andres


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.03.05 14:50 Tsiteeri


Kui ta sul ka automaat oli, siis ilmselt saaksin aidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 28.03.05 14:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kui ta sul ka automaat oli, siis ilmselt saaksin aidata.


Mul samuti aut.kastiga ja oleksin igati tänulik, kui saaksid Toomase juurest läbi käia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.03.05 16:19 Tsiteeri


Helistasin, kolmapäeva õhtul pidi tal aega olema. Eks käin siis läbi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 30.03.05 15:57 Tsiteeri


Testitud, sinu (auto) aju hakkas minu auto peal ilusti tööle.
Tähistuses oli siiski pisike erinevus, minu oma tootekood lõppes AA-ga, sinu oma mitte.
Boonusena tegi Toomas mu autole veakoodide lugemise ka, aga ei leidnud ühtki anomaaliat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 30.03.05 17:12 Tsiteeri


Tänud teile, kes võtsid vaevaks mind aidata. Kui viga leitakse annan ka kindlasti teada, mis siis lõpuks viga oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 11.04.05 13:13 Tsiteeri


Täna sain siis lõpuks auto kätte.See müstiline viga seisnes selles, et mingil põhjusel oli hammasrihm kas üle hüpanud või mingil muul põhjusel märgid paigast ära nihutanud.Miks või kuidas selline asi juhtuda sai, ei oska kahjuks öelda.Hammasrihm ja kõik sinna juurde kuuluv on vahetatud eelmise aasta lõpus, nii, et rihmad ei tohiks ka väsinud olla.Igaljuhul auto jälle sõidab ja mina olen rahul.Suurimad tänud Black'ile, kes oma autot doonorina kasutas ja Laki 6 diagnostikutele ja remondimeestele, eesotsas Toomas Truumuruga.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxs30
huviline



Registreerunud 11.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 TDI

postitati 11.04.05 14:27 Tsiteeri


Mul oli kunagi sigariga sama probleem.Panin hommikul käima.Korra läks käima ja enam ei midagi. Aga õnneks remondimees arvas äkki rihm hüppas üle hamba võrra.Vaatas ja oligi. Kui ei oleks selle peale kohe tulnud siis oleks ka ajusid keppind tükk aega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 11.04.05 18:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sniper
Täna sain siis lõpuks auto kätte.See müstiline viga seisnes selles, et mingil põhjusel oli hammasrihm kas üle hüpanud või mingil muul põhjusel märgid paigast ära nihutanud.Miks või kuidas selline asi juhtuda sai, ei oska kahjuks öelda.Hammasrihm ja kõik sinna juurde kuuluv on vahetatud eelmise aasta lõpus, nii, et rihmad ei tohiks ka väsinud olla.Igaljuhul auto jälle sõidab ja mina olen rahul.Suurimad tänud Black'ile, kes oma autot doonorina kasutas ja Laki 6 diagnostikutele ja remondimeestele, eesotsas Toomas Truumuruga.:)


kus juures mina sõitsin autoga sigariga pea kuuaega nii et rihm oli 2 hammast valesti pandud. Seda kül nüüd normaalseks mootrori tööks ei saanud pidada aga sõitis kusjuures. Kütte kulu oli 20-25 nii linnas kui maanteel:d


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.2% - SQL: 55.8%]