Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K:Kliima kohta (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1710)
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 22.03.05 19:47 Tsiteeri
K:Kliima kohta



Sellina asi siis autol peal kliima jäänused st siis seda et pole radikat pooled voolikud on lännu alles on kliim a pult mingil määral ta ka töötab, kapoti all on see kliima asjandus ka alles. Nii siis praegu eelmine omanik on teinud nii et soendus ainlt sooja puhub võin reguleerida aga külma ta ei puhu. Klappid ka ei reguleeri sest puhub ainult klaasile ja natuke ka jalgadele ja misit tuleb ka mõnest võrest.
Tahaks siis teha nii et kõik asi toimiks, olemas on kõik jupid et asja manuaalesks ehitada.
Kas keegi ehitaks selle asja mul ümber või saab äkki ka nii et kliima pult jääb ja asi oleks siis kahest kokku ehitatud et kliima pult reguleeriks neid klappe.
Jutt kül natuke keeruline aga loodan et saate aru.
tänan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 23.03.05 08:48 Tsiteeri


tähendab, minu arusaamat mööda, on kliima ja tavaline puhur (klappide liikumine jms sooja ja ka külma puhumine) 2 erinevat asja.

Ehk sul 2 viga :

1) klapid kinni roostetanud ja tõenäoliselt veel paar asja, st. puhur ei tööta (külma ei tule peale)

2) kliimaradikas jms jubinad + freoon puudu.

see kui sul kliimaradikat ei ole ei tähenda et õhku (k.a. külma) ei puhu igale poole kuhu vaja, kliimaseadme eesmärk on õhk madalamaks jahutada kui seda on välistemperatuur.

T.


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 23.03.05 10:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: T.P.
tähendab, minu arusaamat mööda, on kliima ja tavaline puhur (klappide liikumine jms sooja ja ka külma puhumine) 2 erinevat asja.

Ehk sul 2 viga :

1) klapid kinni roostetanud ja tõenäoliselt veel paar asja, st. puhur ei tööta (külma ei tule peale)

2) kliimaradikas jms jubinad + freoon puudu.

see kui sul kliimaradikat ei ole ei tähenda et õhku (k.a. külma) ei puhu igale poole kuhu vaja, kliimaseadme eesmärk on õhk madalamaks jahutada kui seda on välistemperatuur.

T.


oled minu segasest jutust hästi aru saanud.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.0% - SQL: 66.0%]