Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C6 ACC sensor (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 2891)
Aigarar
huviline



Registreerunud 20.06.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDi Quattro

postitati 25.11.14 14:54 Tsiteeri
Audi A6 C6 ACC sensor



Nimelt umbes 4 kuud tagasi otsustas ACC sensor lakata töötamast. Annab ainult sellist errorit nagu "ACC sensor not available". Kontrollisin üle selle silma ja kinnitused. Kõik tundub korras olevat. Olen ka google-danud seda aga ikka mitte midagi. Oskab äkki keegi öelda mis teha sellisel puhul või kas üldse mõistlik uus osta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
beasty
huviline



Registreerunud 21.10.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.14 14:58 Tsiteeri


Vaevalt ,et sa tahad uut osta,pole odav lõbu. Mine lase esinduses uuesti ära seadistada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Aigarar
huviline



Registreerunud 20.06.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDi Quattro

postitati 25.11.14 15:02 Tsiteeri


Vaatasin jah et hinnad hakkavad 400$. Aga lähen lihtsalt esindusse ja seadistavad selle mulle ära?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kromwell
huviline



Registreerunud 21.07.13
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.14 15:17 Tsiteeri


Kaabliga veakoode pole vaadanud selle kohta? Ma küll ei tea, et auto niisama mõne seadistuse lihtsalt niisama ära unustaks, kui just aku kottis pole olnud vms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 25.11.14 16:07 Tsiteeri


Endal näitas sama teadet. Arvuti näitas ACC kütte viga. Lülitasin kütte välja ja laseb sõita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 25.11.14 16:09 Tsiteeri


Kui süsteemi mingi komponent on vigane, ei tööta kogu süsteem. Diagnostika annab vastuse, mida edasi teha.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aigarar
huviline



Registreerunud 20.06.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDi Quattro

postitati 26.11.14 12:19 Tsiteeri


Pole vaadanud veakoode küll, aga kohekohe tuleb autol hooldus, eks siis lasen järgi kontrollida. Muidu aku lasin ära vahetada küll, aga probleem ACC sensoriga tekkis hoopis hiljem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Aigarar
huviline



Registreerunud 20.06.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDi Quattro

postitati 06.01.15 13:16 Tsiteeri


Sain teada veakoodi, Z47. Oskab keegi öelda mida see tähendada võiks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 06.01.15 14:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raika
Endal näitas sama teadet. Arvuti näitas ACC kütte viga. Lülitasin kütte välja ja laseb sõita.


Raika, mille alt küte välja läks?
Adaption channel 3 alt?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 06.01.15 16:37 Tsiteeri


Täpselt nii. Channel 3, "0"-väljas, "1" sees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aigarar
huviline



Registreerunud 20.06.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDi Quattro

postitati 07.01.15 08:04 Tsiteeri


Jah, niipalju kui ma netist seda veakoodi otsisin näitas ka mingit heaterit. Aga milleks seda vaja üldse on? Sellessuhtes et nagu ma aru saan saab selle välja lülitada kui arvuti taga on, aga miks ta üldse olemas on, kui seda vaja ei ole ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 07.01.15 08:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aigarar
Jah, niipalju kui ma netist seda veakoodi otsisin näitas ka mingit heaterit. Aga milleks seda vaja üldse on? Sellessuhtes et nagu ma aru saan saab selle välja lülitada kui arvuti taga on, aga miks ta üldse olemas on, kui seda vaja ei ole ?


Suvel tõesti seda vaja pole, kuid talvel hoiab see numbri all oleva radari plaadi lume ning jäävaba.
Kui see soojendus välja kodeerida, ei julgeks mina küll talvel ACC püsikat kasutada. Ei tahaks ootamatult esklaasi lennata kuskil maanteel.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 07.01.15 09:47 Tsiteeri


Täesti nõus. Vaja on teda kindlasti. Eriti meie kliimas. Praeguseks enda autol uus küljes juba.
Kui see jää ja lumesodi seal küljes siis ma arvan, et ta ei lase ACC kasutada. Radari kiir ei pääse välja lihtsalt. Foorumites (välismaa) päris tihti soovitatakse esmalt putukate laibad ära puhastada ja töötab jälle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aigarar
huviline



Registreerunud 20.06.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDi Quattro

postitati 07.01.15 10:16 Tsiteeri


Nagu ma aru saan siis see soendaja ongi see kate mis selle ACC sensori silma ees on eks ? Tegin juba varuosakeskusesse päringu ka uuele jupile. Jube tüütu sõita ilma püsikiiruse hoidjata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 07.01.15 10:24 Tsiteeri


Nii on jah. Kui võimalus proovi kõigepealt küte välja lülitada. Kui siis tööle hakkab pead katte välja vahetama. See kate ei ole odav. Saada ainult originaalis ja kui mälu ei peta siis suurusjärk 140 EUR.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.4% - SQL: 49.6%]