Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A4 Allroad 2.0 tdi (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 4180)
rihonet
huviline



Registreerunud 26.06.12
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012, superb combi 2016

postitati 18.10.14 14:06 Tsiteeri
Audi A4 Allroad 2.0 tdi



Tulevikus siis soov soetada selline isend, et mida arvate ja soovitate, plussid ja miinused.
Eriti oodatud kommentaarid inimestelt kellel selline auto on olnud.


http://www.mobile.ee/et/car?id=195221601


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 18.10.14 14:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Tulevikus siis soov soetada selline isend, et mida arvate ja soovitate, plussid ja miinused.
Eriti oodatud kommentaarid inimestelt kellel selline auto on olnud.


http://www.mobile.ee/et/car?id=195221601

Hetkel igatahes profiili järgi otsustades omab sellist isendit kodanik arturASE, uuri temalt, ehk oskab midagi öelda ja soovitada.

Samas avalik arutelu oleks igati positiivseks boonuseks.
Ise samuti uue isendi soetuse puhul A4 Allroad suuna võtnud.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rihonet
huviline



Registreerunud 26.06.12
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012, superb combi 2016

postitati 18.10.14 16:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Tulevikus siis soov soetada selline isend, et mida arvate ja soovitate, plussid ja miinused.
Eriti oodatud kommentaarid inimestelt kellel selline auto on olnud.


http://www.mobile.ee/et/car?id=195221601

Hetkel igatahes profiili järgi otsustades omab sellist isendit kodanik arturASE, uuri temalt, ehk oskab midagi öelda ja soovitada.

Samas avalik arutelu oleks igati positiivseks boonuseks.
Ise samuti uue isendi soetuse puhul A4 Allroad suuna võtnud.


Sai just kasutajale arturASE teade saadetud ehk jagab oma kogemusi. Mulle tundub a4 allroad sobivat eesti kliimasse, eriti talvel. Kuigi jah ega seda talve eriti pikalt siin pole. Küttekulu ja hoolduse koha pealt arvan, et ei tohiks eriti ületada tavalise a4 kulusid aga see lihtsalt minu ennustus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
arturASE
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2009a. A6 allroad + VW Tiguan 4motion

postitati 18.10.14 18:19 Tsiteeri


Tere,

Olen omanud antud isendit kaks kuud ja emotsioonid positiivsed. Kunagi ammu sai omatud tavalist A4 B8-t siis jäi kuidagi okas sisse, just selle auto kompaktsuse ja stiili poolest, ehk jubetalt meeldib B8 kerel A4. Ja kui sinna on veel lisatud selline maskuliinsus koopalaiendite ja kõige muu näol, siis lihtsalt ei leidnud ühtki miinust, miks ei peaks ära proovima, sest välimus paelus silmapilkselt. Ja mulle tundub, et ka see auto ei ole veel Eesti pinnal niivõrd levinud, mis oli ka põhjuseks proovida.
Kui nüüd rääkida A4 allroad mudelist, siis minuteada pm. ainuke erinevus A6 allroadiga on vedrustuse pool, ehk A4-l on see tavaliste vedrude peal, ei oskagi siinkohal öelda, kas ka mõni õhkpatjadel on välja veerenud, arvan et on. Ise müügiportaalides varasemalt uurides ei kohanud ühtki õhkvedrustusega.
Rääkides 2.0 diislist ja manuaalist, siis minujaoks parimat kooslust ei ole, sest automaat sööks selle 125kw ressursi ja hea mineku omajagu ära. Kui automaat, siis juba kolmene. Hetkel see 2.0 125kw liigub ikka päris muhedalt edasi ja ei tundu kuidagi, et jääks kellegile jalgu ja oleks miskit kangemat tarvis talvele vastu minna ning muidu kulgeda.
Põgusalt küttekultust ka - linnas võib kõike näha, olen saanud ka 5,9 (10km trassil, töölt koju) ja samas ka 8-9, aga keskmine kipub ikka sinna 6,5 ja 7 kanti jääma. Maantel Eestis lubatud kiirusel saab ka selle 5l kätte, samas Saksast tulles mille keskmine oli 130km/h tuli keskmiseks 6,2l (üle 2000km).
Sisustuse poolepealt - avastasin enda jaoks taas kui hea tegelt on just sport riidesisu ja kindlasti seda parem on ta talvel suurte külmadega. Ei ole seda suvel tagumiku higistamist ja talvel jaheduse tunnet. Enamus autod olnud nahk toaga, seda just laste arvelt, sest kellel väiksed lapsed see teab, mis tähendab nende järelt koristamine. See on ka minujaoks ainus külg, miks nahka omada, ja kuna enamus Eestlasi hindab autot ostes miskipärast ka nahka rohkem kui riiet, siis ka sellel põhjuselt. Muidu on ikka tegemist tavalise A4-ga ei miskit üllatust:P
Ei oskagi hetkel miskit erilist välja tuua, eks hoian teemal silma peal, kui midagi meenub annan ka siin teada.

Igatahes kulgen rõõmsalt selle pilliga edasi ja ikka suunurgad ülespoole, mida talv lähemale jõuab :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 19.10.14 07:09 Tsiteeri


Vot mina ei saa sellest A4 Allroadi pointist aru, hunniku papi eest teine võre ja mõni liist rohkem külge kleebitud. Selle raha eest saab juba väga palju rohkem autot mõne muu audi mudeli näol. Olles ise omanud väga palju A6 ja A4 mudeleid võin öelda, et neid omavahel võrrelda on muidugi kohatu.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arturASE
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2009a. A6 allroad + VW Tiguan 4motion

postitati 19.10.14 09:53 Tsiteeri


Sama kohatu oleks võrrelda A6-te ja A3, on ka ju tegemist väga erinevate masinatega, siiski sama aasta A3 on kohati kallimgi sama aasta A6-st. Ja üldsegi on turu pilt paraku selline, et väiksemad autod kipuvadki miskipärast kallimad olema. Lihtsalt on mingi grupp inimesi, kes just A4 naudivad, sama käib kõigi teiste mudelite kohta.
Väga palju mõjutab inimesi ka võimalus natukenegi erineda sellest "hallist massist", ise kuulun ka sinna rühma:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 19.10.14 09:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Vot mina ei saa sellest A4 Allroadi pointist aru, hunniku papi eest teine võre ja mõni liist rohkem külge kleebitud. Selle raha eest saab juba väga palju rohkem autot mõne muu audi mudeli näol. Olles ise omanud väga palju A6 ja A4 mudeleid võin öelda, et neid omavahel võrrelda on muidugi kohatu.


Samaga vöiks vastata A6 Allroad puhul, kuid A6 nii tavalise, kui Allroad-ina, on liikluspildis sage nähe, et "vastik" hakkab, A4, eriti Allroad, annab veidi kontrastsust.
Kui kukkur laseb mängida veidi kõrgemal hinnaskaalal, siis miks ka mitte proovida.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 19.10.14 10:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arturASE
Igatahes kulgen rõõmsalt selle pilliga edasi ja ikka suunurgad ülespoole, mida talv lähemale jõuab :D


Ilus vastand jutule :P , see aga selleks.
Küsiks juurde, et enne omasid B8 Avant A4 ja nüüd sellega veidi sõitnud, kas on mingis asjas märgatavat või tuntavat erinevust/vahet? Mootori ja käigusüsteemi vöiks kõrvale jätta.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arturASE
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2009a. A6 allroad + VW Tiguan 4motion

postitati 19.10.14 11:21 Tsiteeri


Ütleme nii, et kui keegi raha pakub, siis mina vastu võtmata kunagi ei jätta:D Mul kõik autod alati müügis olnud ja nii jääb ka edaspidi, kuni asjale ise peale ei pea hakkama maksma, aga see vähe teine teema juba.
Omasin jah nüüdseks kasutajale Martinkuke valduses olevat 3L B8-t ja samuti manuaal. Tagantjärgi ei oskagu muud välja tuua, kuna tegemist on ju samal põhjal oleva autoga, siis seda, et sellel olevas sportsisus on märksa toekam istuda, kui tolles comfort sisus. Võib olla ka see, et kui kuskil natukegi turnida tarvis, siis niipalju ei pea muretsema, et kõht või stange kuhugi vastu käiks.
Vedrustuse poole pealt tundub sama jäik olema - kuidagi jäigemad on need A4 B8-d üldse võrdluses teiste audi mudelitega, millega sõitnud olen.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rihonet
huviline



Registreerunud 26.06.12
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012, superb combi 2016

postitati 19.10.14 17:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Vot mina ei saa sellest A4 Allroadi pointist aru, hunniku papi eest teine võre ja mõni liist rohkem külge kleebitud. Selle raha eest saab juba väga palju rohkem autot mõne muu audi mudeli näol. Olles ise omanud väga palju A6 ja A4 mudeleid võin öelda, et neid omavahel võrrelda on muidugi kohatu.


Hästi ei taha uskuda, et selle raha eest saab mõne välimuselt parema audi mudeli, kuigi eks igal ole oma maitse. Just A4 Allroadil ongi see pluss, et erined hallist massist ja teine selline oleks siis A6 Allroad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
piibek
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 10.11.14 12:58 Tsiteeri


Kas 2.0 diislit ja automaati allroadile üldse on tehtud? Tean, et faceliftil (2012+) on see täitsa olemas, aga vanematel mudelitel pole täheldanud!? Kuigi küttekulu ja jõudluse suhe on okei, siis mina sooviks ikkagi, et masina keskmine kulu jääks alla seitsme liitri sajale.

Vaatan ise ka nende poole ja tulevikus plaan oma tavaline B8 - allroadi vastu välja vahetada. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Caesar
huviline



Registreerunud 29.10.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 4.0 TFSI

postitati 12.11.14 11:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arturASE
Sama kohatu oleks võrrelda A6-te ja A3, on ka ju tegemist väga erinevate masinatega, siiski sama aasta A3 on kohati kallimgi sama aasta A6-st. Ja üldsegi on turu pilt paraku selline, et väiksemad autod kipuvadki miskipärast kallimad olema. Lihtsalt on mingi grupp inimesi, kes just A4 naudivad, sama käib kõigi teiste mudelite kohta.
Väga palju mõjutab inimesi ka võimalus natukenegi erineda sellest "hallist massist", ise kuulun ka sinna rühma:cool:


Kas saad näidata 2012 + aasta A6 ja A3 võrdlust, kus samasuguse mootori ja lisavarustuse korral on A3 kallim kui A6?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 12.11.14 22:23 Tsiteeri


No selge on see, et võrdluses ei peetud silmas kuni kaks aastat vanu autosid. Aga alates 3-4 aastast olen Arturiga nõus.
Ise soovitan samuti A4 allrodi, kuna tegemist on hea autoga ja ilmselgelt hoiab hästi hinda. Nagu ka q5.
2.0 diisel on paras asi, kui just hullult seda "performance" tunnet taga ei aja. Jalgu ei jää, aga jõulisemaid mootorid on olemas. Reeglina ka hästi varustatud.
Nagu Allroadi puhul ikka, maksab ka siin väike läbisõit ja sõna otses mõttes kindel ajalugu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arturASE
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2009a. A6 allroad + VW Tiguan 4motion

postitati 13.11.14 20:46 Tsiteeri


Endal oli aastaid tagasi konkreetne kogemus müügieelse hindamisega, kus Valoori hindaja kukkus mind sõimama, et miks ma tahan oma 2008 aasta "A6" eest omajagu rohkem raha, kui tol hetkel müügis olevate A6-te eest taheti. Algul ei saanudki asjast aru, et mis ma siis nüüd valesti olen teinud, ja palusin hindajal oma juttu põhjendada. Kui oli müügiportaal lahti võetud ja mulle igast pilkavaid lauseid lausutud "eks iga mees arva oma autost paremat kui keegi teine", siis lähemal vaatluselt ei saanud mees arugi, et mul oli hoopis ju A4, mida ma müüa tahtsin. Peale selle selgeks tegemist härrale, oli kerge vaikus ja siis mainiti mitme margi kohta, millel on imelikul kombel väiksemad mudelid kallimad kui suured.
Aga nüüd natuke veel autot tundma õppides, siis varem ei olnud väga kindel, et see 2,0 D quattro just jõuliselt edasi veab, aga siin on minu arvamus muutunud, just alates 125kw mootorist, eks see 130kw on veel omakorda käredam. Olles omanud palju audi 3,0 D mootoritega autosid, siis võiks mainida, et pigem on minujaoks juba kahese mootori omadused ja näitajad igapäevases kasutuses kõige praktilisemad ja muidugi soodsamad. Pigem ei ole mul enam seda hoiakut, et 3,0 on ikka see õige Eestimehe auto, krt ei ole ta miskit, kahene on ka ikka kõva sammu arenenud, aga loomulikult ei saa siin mingit paraleeli võtta A6-ga (massi vahe).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 14.11.14 07:49 Tsiteeri


Selle hindamise peale üks suur smile! Endalgi suht sarnane seik seljataga.
Mina isiklikult vaataksin ka 2.0 diisli poole rohkem, kui 3.0 disla poole. Kindlasti on see täiesti subjektiivne arvamus, aga minu jaoks on samuti oluline siiski ka ülalpidamiskulud. Kuli kellegil jääb 130kw väheseks, siis "näppida" saab neid mootoreid vägagi hästi. Pigem on keeruline leida hästi varustatud ja väikse läbisõiduga 2.0 tdi või tsi varianti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 15.11.14 09:37 Tsiteeri


Selle CR2.0Tdi mootori areng on tõesti hämmastav. Näituseks pandi A8-le mõeldud 2.0 Tdi-Bit pasteet B8-le. 176kW/500Nm@1750rpm pole eriti paha.
Aga mina olen kah üks selline, kes selle iluvõre, liistude ja plastmass tiivaäärte eest on nõus rohkem maksma. A4 oolrõud on ilus, maitsekas. Kahju muidugi, et R4 mootori s-tronic tuli alles B9 kerele ja selle hinnaskaala muidugi hoopis teine.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rihonet
huviline



Registreerunud 26.06.12
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012, superb combi 2016

postitati 16.11.14 10:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Selle hindamise peale üks suur smile! Endalgi suht sarnane seik seljataga.
Mina isiklikult vaataksin ka 2.0 diisli poole rohkem, kui 3.0 disla poole. Kindlasti on see täiesti subjektiivne arvamus, aga minu jaoks on samuti oluline siiski ka ülalpidamiskulud. Kuli kellegil jääb 130kw väheseks, siis "näppida" saab neid mootoreid vägagi hästi. Pigem on keeruline leida hästi varustatud ja väikse läbisõiduga 2.0 tdi või tsi varianti.


Just täpselt, kellele poleks siis tähtis ülalpidamiskulud ja see 2.0 tdi peaks edasi liikuma küll. Ise olen otsinud mobile kaudu ning ega tõesti neid väikese läbisõiduga, hea varustusega ja mis peamine hea hinnaga polegi eriti saada. See ainult minu arvamus aga kui vaadata a4 allroadi(al. 2011) hindasid siis natuke juurde võiks saada juba a6 c7-e. C7 näeb ka suht hea välja ja 2.0 tdi peaks ka seda kere hästi liigutama. Kuid see siiski ainult hinnavõrdlus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 16.11.14 11:05 Tsiteeri


Selline kooslus puudub nagu öko mootor ja väga hea varustus. Kes otsib uuena öko mootoriga siis sellele on raha tähtsam kui auto sõidumugavus. Kui juba vaadatakse suurema mootoriga siis ka mugavuse osas on suuremad nõudlused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 16.11.14 12:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Selle hindamise peale üks suur smile! Endalgi suht sarnane seik seljataga.
Mina isiklikult vaataksin ka 2.0 diisli poole rohkem, kui 3.0 disla poole. Kindlasti on see täiesti subjektiivne arvamus, aga minu jaoks on samuti oluline siiski ka ülalpidamiskulud. Kuli kellegil jääb 130kw väheseks, siis "näppida" saab neid mootoreid vägagi hästi. Pigem on keeruline leida hästi varustatud ja väikse läbisõiduga 2.0 tdi või tsi varianti.


Just täpselt, kellele poleks siis tähtis ülalpidamiskulud ja see 2.0 tdi peaks edasi liikuma küll. Ise olen otsinud mobile kaudu ning ega tõesti neid väikese läbisõiduga, hea varustusega ja mis peamine hea hinnaga polegi eriti saada. See ainult minu arvamus aga kui vaadata a4 allroadi(al. 2011) hindasid siis natuke juurde võiks saada juba a6 c7-e. C7 näeb ka suht hea välja ja 2.0 tdi peaks ka seda kere hästi liigutama. Kuid see siiski ainult hinnavõrdlus.


No näed, hakkab tulema. Nüüd loe mu esimest postitust uuesti.;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 76.6% - SQL: 23.4%]